15.10
15:00
Smederevo 1924
OFK Beograd
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
18:00
MaÄva
GFK DuboÄica
0
1
|
15.10.2023 18:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
18:00
Metalac
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
15.10.2023 18:00 | 0 : 0 |
15.10
15:00
BuduÄnost (P)
SFS Borac
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
19:00
Trayal
OFK SinÄeliÄ
3
1
|
15.10.2023 19:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Vlasina
Dunav
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
TimoÄanin
PÄinja
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
15:00
RadniÄki (P)
GFK Jagodina
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
15.10
15:00
Borac (Å )
Omladinac
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
15.10
15:00
Jedinstvo
Torlak
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
PKB
Teleoptik
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.10
11:00
RadniÄki
Studentski grad
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
15.10
14:30
Real
Polet (Lj)
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Vrelo Sport
FAP
0
1
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
15.10
10:00
Index
RadniÄki (NP)
0
5
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Dunav
Cement
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
TSK
Sloboda
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Hajduk (D)
Mladost
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Jadran
Jedinstvo
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Donji Srem 2015
Slavija
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
15.10
15:00
Hercegovac
Mladost (T)
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Hajduk
Preporod
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
RadniÄki 1905
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
15:00
ObiliÄ
Sloga
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Mladost (BP)
BaÄka 1901
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Vojvodina (BG)
BajŔa
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
15.10
15:00
Borac
Jedinstvo (BK)
6
2
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Crvena zvezda
BAK
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
15.10
15:00
Radan
SFK Morava
6
3
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
Svetlost
OFK TopliÄanin
0
1
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Gracko
Sloga
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
SU Dinamo Jug
Jablanica
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Jedinstvo (GS)
GraÄanica
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
15.10
15:00
NaŔa krila 1936
Svrljig
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Pukovac
OFK NiÅ”
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Morava
Mladost (M)
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Orljane
RadniÄki 2020
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Palilulac
OFK Brzi Brod
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Bukovik
Mladost (B)
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
Car Konstantin
OFK Napredak 1929
9
1
|
15.10.2023 11:00 | 9 : 1 |
15.10
15:00
Hajduk Veljko
Bor 1919
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
6
2
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Rajko MitiÄ
TrebiÄ
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
15.10
15:00
KuŔiljevo
Vinogradar
6
0
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Mladost
OFK Lugomir
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Župa
LevaÄ
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
15.10
10:00
OFK Mladenovac
KaluÄerica 1969
6
0
|
15.10.2023 10:00 | 6 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Zuce 2019
OFK BuduÄnost
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
10:00
OFK Žarkovo
Hajduk
1
2
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Umka
KFK Ravna gora Barajevo
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Crvena zvezda
Komgrap
4
4
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 4 |
|
15.10
14:30
Napredak
Zastava 1973
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
BuduÄnost
Gruža
0
1
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
15.10
14:30
BuduÄnost (A)
Zlatar
2
4
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
15.10
14:30
Sloboda (Ä)
Sloga (BB)
3
2
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
0
4
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
15.10
14:30
OFK OseÄina
Drina
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Hajduk Stanko
Cer
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.10
14:30
ŽelezniÄar
OFK Divci
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
15.10
14:30
RSK
Sloboda
5
0
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
15.10
11:00
MiloÄajac
KoŔtampolje
1
0
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Radnik
KaraÄorÄe
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Ibar
OFK Progorelica
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (V)
Morava (M)
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
Proleter
OFK Ras
0
3
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
15.10
15:00
Kulpin
Polet
7
0
|
15.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Lipar
BuduÄnost (P)
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
BSK
ÄSK Pivara
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Kolonija
MarÅ”iÄ
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
BuduÄnost
Pobeda 1926
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
KoriÄani
Sloboda
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
15.10
15:30
BaÄka (B)
FruŔkogorac
0
3
|
15.10.2023 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:30
OFK Sirig
Jedinstvo
3
1
|
15.10.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
15.10
15:30
JugoviÄ
Hajduk
1
0
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:30
BaÄka 1923
Crvena zvezda
2
1
|
15.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
15.10
15:00
Sloga (BNS)
Å evac
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Unirea
Spartak 1911
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.10
15:00
BuduÄnost (A)
RadniÄki (B)
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Glogonj
Vulturul
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Potporanj
Jedinstvo SteviÄ
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Dolina
Dolovo
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
15.10
14:30
RadniÄki 1911
Napredak (BT)
4
0
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Banat (Ä)
Vojvodina
10
0
|
15.10.2023 14:30 | 10 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Napredak (Ä)
2. Oktobar
5
0
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
OFK StajiÄevo
Mladost
1
2
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Polet
Delija
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.10
14:30
BileÄanin
ŽFK Banat
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
15.10
15:00
Äoka
AFK
6
0
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
15.10
15:00
RadniÄki (I)
Srem
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Napredak
Partizan
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Polet (NK)
BuduÄnost
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Å umar
FruŔkogorac
7
0
|
15.10.2023 15:00 | 7 : 0 | |||||||
15.10
15:00
GraniÄar (K)
Hajduk (V)
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Sremac (V)
LSK
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Sloga (V)
Podrinje
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
15.10
15:00
Rubin
Jastrebac
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
15.10
15:30
Sloga (L)
Gradina
1
0
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Dedina
OFK Kopaonik 1931
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
15:30
Sloga (D)
Trudbenik
1
2
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Sloga (Ä)
BoŔnjane
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
17:30
Borac
13. April
10
1
|
15.10.2023 17:30 | 10 : 1 |
|
||||||
15.10
15:30
Äitluk
MaÄkovac
2
1
|
15.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:30
Polet 57
FUD
1
4
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 4 |
15.10
10:00
Å umadija
VinÄa
1
0
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Å umadinac (S)
Plaskovac
5
2
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK AranÄelovac 1979
Kopljari
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
ŽSK
BSK
6
4
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladi rudar
Lokomotiva
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Saranovo 1936
Banja
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Prvi srpski ustanak
Marjan
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
15.10
15:00
Urovica
Mala Vrbica
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Polet
Nemetali
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
RadniÄki
MiloŔevo
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
SFU Rudar 1934
Å arbanovac
6
0
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
KljuÄ
Krivelj
2
0
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
15.10
14:30
Rudar (P)
GFK Tabane
1
4
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 4 | |||||||
15.10
14:30
BuduÄnost (Ä)
Mladost
4
3
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 3 | |||||||
15.10
14:30
Napredak
Dragocvet
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
15.10
14:30
SinÄeliÄ
Rudar (SR)
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Kolare
BuduÄnost (M)
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Donja Mutnica
Vinogradar
4
2
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Moravac 2015
Borac 1950
3
8
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 8 | |||||||
15.10
14:30
Morava
Kolonija
1
5
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 5 | |||||||
15.10
14:30
Jedinstvo
Partizan
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
15.10
14:30
Iskra
Napredak
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Žabari
Dimitrije TucoviÄ
5
3
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 3 | |||||||
15.10
14:30
ZSK
ÄuÄuge
1
1
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.10
11:00
Proleter
Toplica
6
2
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
TrliÄ
Junior Novo Naselje
0
2
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
15.10
14:30
Udarnik
Osipaonica
0
0
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Mladi radnik 1940
SASK
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Omladinac
Pobeda
1
3
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
14:30
Sloga (L)
Sloga (M)
2
1
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
Podunavac
Borac 1932
0
4
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
Radnik
5
0
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Crvena zvezda
Lunjevac
4
0
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Mladost
Jasenica 2017
0
3
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
15.10
14:30
Lugovi
Zadrugar
0
5
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 5 | |||||||
15.10
14:30
Prilike
Kej
6
1
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
Morava
Ozremica
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Jedinstvo (GG)
Sloga
1
2
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
DeviÄi
Prijevor
0
0
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
15.10
15:00
Polet (SD)
Vojvoda Milenko
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga 1945
TrgovaÄki
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Integral
Batovac
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Sirakovo
KrilaÅ”
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
15.10
15:00
PoŔtar Zvezdara
Borac
1
5
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Busije
BUSK
3
3
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
PKB Kovilovo
Beograd Karaburma
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Dunav
Å eÄeranac Ada
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Posavac TiŔma
Siti Sport Klub
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
SremÄica
Heroj Polet
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
15.10
15:00
OFK Borac
Turbina
3
3
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 3 | |||||||
15.10
10:00
RadniÄki
Beljina
0
0
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Krtinska
Rojkovac
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
RuŔanj
Å umadija
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
LisoviÄ 1977
Strelac
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Zabrežje
VraniÄ
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
15.10
15:00
OFK Mladost
Velika Krsna
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
14:00
Rabrovac
Å umadija 1962
1
1
|
15.10.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
VrÄin
Pudarci
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
15.10
15:00
Malinik
Å ljivar
6
1
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Omladinac
OFK 019
3
3
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
FSU Kraljevica
RadniÄki 1946
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Vulkan 1963
Rudar
6
3
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga (DT)
Novoselac
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga 1948
Aluminijum
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
Proleter
OFK Morava 2022
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladost
Omladinac
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Stevan NeŔticki
Sloboda
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Planinac 1933
Jedinstvo
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
15.10
14:30
Arbanasce
Borac
2
4
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
15.10
14:30
TaskoviÄi
MekiÅ”
4
5
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 5 | |||||||
15.10
14:30
BaliÄevac
Jastrebac
2
5
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 5 | |||||||
15.10
14:30
Rudar 2016
Sloga (K)
6
0
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Naisus 1977
Toplica
5
3
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 3 | |||||||
15.10
14:30
Sloga 1980
Rad 1974
6
2
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 2 |
15.10
15:00
Sloga
BuduÄnost
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Progres
Polet
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
BSK
Gradac
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Äekmin
Donja Lomnica
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Milanovo
ZloÄudovo
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
BobiŔte
VuÄje
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladost
Lemind 1953
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
ŽelezniÄar
Moravac
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Antimon
Milan OrliÄ
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Mladi Borac
10
2
|
15.10.2023 15:00 | 10 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Jedinstvo (Z)
KaraÄorÄe
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
DuŔko
RadniÄki
1
6
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
15.10
15:00
Stojan Lazarac
Mladost
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
15.10
15:00
GlumaÄ
Tara
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Jasen
Jedinstvo
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Polet
Lazarica
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Bakionica
Omladinac
1
4
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
15.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Kotroman
ViŔesava
1
4
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 4 | |||||||
15.10
15:00
Gorobilje
Rampa
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
15.10
15:00
Gnjilan
Pobeda
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Sloga
Mladost
0
12
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 12 |
15.10
15:00
OFK Pavlovac
Mladost (B)
6
1
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Vihor
Äelik
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Lugina
Levosoje
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Alakince
Trnovac
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
15.10
15:00
Borac
Jug Bogdan
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Kosovac
DobriÄ
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Nikodije StojanoviÄ Tatko
ReÄica
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
15.10
19:00
PopoviÄi Vrnjci
Omladinac
2
2
|
15.10.2023 19:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Biljanovac
Jedinstvo (G)
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Ribnica
Gruža
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Magnohrom
Tavnik
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
BogutovaÄka Banja
Stubal
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Jovo Kursula
Jedinstvo 2017
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
15.10
15:00
Jadran
Borba
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Seljak
21. oktobar
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Äava
Apolon 4
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Å umadinac KG
Borac
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Dunav
Banatul
1
5
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Polet
Omladinac
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Banat (VÅ )
Sloga (M)
5
3
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Ratar
Banat (D)
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (VS)
KaraÅ” (J)
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
15.10
15:00
BaÄka (D)
NeŔtin
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (V)
MagliÄ
5
5
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Stari Grad
TvrÄava
7
2
|
15.10.2023 15:00 | 7 : 2 |
15.10
13:00
Kamenorezac 76
Garevina
5
1
|
15.10.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.10
13:00
Vinogradar
Mladost (T)
3
0
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
13:00
Beli Orlovi
Ribnik
3
1
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
13:00
Jezero 2017
Borac
3
1
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
15.10
15:00
Mladost
TerekveÅ”
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Aleksa Å antiÄ
OFK Odžaci
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Jedinstvo LemeÅ”
Polet (S)
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
15.10
15:00
Voja GaÄiÄ
Stari TamiÅ”
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Tempo
Proleter
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Borac
Partizan
7
3
|
15.10.2023 15:00 | 7 : 3 | |||||||
15.10
15:00
OFK Mladost
Omladinac
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
BSK BavaniŔte
Jugoslavija
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
15.10
15:00
Hajduk 1932
Kameni
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK BrestaÄ
Planinac
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
FruŔkogorac
Hrtkovci
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Polet
Napredak
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Rudar
GraniÄar
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
ÄSK Äortanovci
Ljukovo
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladost
Car UroÅ”
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
15.10
15:00
Omladinac
Munja
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
OFK Urovci
Duboko
0
5
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 5 |
15.10
14:30
Osaonica
Jedinstvo
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
15.10
14:30
VinoraÄa
Partizan
0
5
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 5 | |||||||
15.10
14:30
Å umadinac
Sloboda
5
1
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Å antarovac
Omladinac
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
15.10
14:30
OFK Klek
Jedinstvo 2014
5
4
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 4 |
|
||||||
15.10
14:30
KSK Konak 1926
TamiÅ”
1
6
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 6 | |||||||
15.10
14:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
1
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
15.10
14:30
ASK
Lehel
0
5
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
14:30
Potisje
Krajina
6
0
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Borac
Naftagas
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Mladost (L)
Mladost (BB)
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
15.10
14:30
Sloga (V)
Å arbane
3
2
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Brezovica
OFK Stublenica
4
2
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
JoŔeva
Polet (DL)
0
1
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Paljuvi
0
5
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
14:30
Polet (T)
Kolubara (LP)
2
1
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
15.10
11:00
Rakac Stave
Milenko PavloviÄ
4
5
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 5 |
|
||||||
15.10
11:00
Stari drugari
Polet
0
3
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
11:00
Kolubara 2
Mali korak
3
2
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
15.10
11:00
BeloŔevac
KoteŔica
2
2
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
11:00
BabajiÄ
TeŔnjar
2
3
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
11:00
Jadar 2013
OFK Povlen
2
0
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
15.10
15:00
Morava 1932
Mladi Borac
3
5
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Dizel
Beli Orao
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga (L)
Napredak (B)
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Stig 1955
Borac (K)
1
4
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Polet (V)
Kumane
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Napredak 1934
Zemljoradnik 1932
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
15.10
15:00
Proleter
EÄÅ”eg
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
BaÄka
Sloboda
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
15.10
15:00
Soko
Zadrugar 1947
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Homoljac
Mladost (K)
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Polet 1930
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Pobeda 1953
Jedinstvo (S)
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (V)
BSK 1924
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Crni Vitez 1924
Rudar (K)
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
15.10
15:30
MiletiÄ
Äenej
4
1
|
15.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:30
Tatra
Sofeks
2
5
|
15.10.2023 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
15.10
15:30
ŽelezniÄar NS
Petar PuaÄa
1
3
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
15:30
ObiliÄ
Hajduk (G)
1
2
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:30
Slanobarac
Vinogradar
1
3
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
15.10
15:00
Mladost 1976
RadniÄki
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Brza
OFK Pomoravlje
1
5
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Å umadija
Moravac Orion
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Veliko Trnjane
Derbi 2016
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Morava
Bratstvo
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Moravac (G)
Sloboda
0
5
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
15:00
Umac
Mladi borac
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
15.10
14:30
Heroj
Napredak (S)
2
1
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Istok 63
Dražmirovac
6
0
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 0 | |||||||
15.10
14:30
SinÄeliÄ
OFK Batinac
1
1
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Pomoravlje
Resavski Despoti
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Å umadija
Omladinac
2
1
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
15.10
15:00
Drina
PetlovaÄa
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Mladost
Bair
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Napredak
Zadrugar
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Omladinac
BuduÄnost 1929
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
BuduÄnost (PD)
POFK Metaloplastika 2006
6
0
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga
Sloboda
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
15.10
15:00
Novi Beograd
Železnik 1930
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Å umadinac
Zmaj Novi grad
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
BSK 1925
Srem
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Velika MoŔtanica
Rekreativo 011
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac 1923
13. maj
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Stolice
Jelav
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Studenac
Prva Iskra
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
7. Juli
SinÄeliÄ
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Sloga
Jadar 1961
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Azbukovica
Mladost
2
6
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 6 |
15.10
15:00
OFK Crvenka
Rakovica
1
7
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
15.10
10:00
Dedinje
Omladinac
4
0
|
15.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Resnik
Palilulac
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
T6 NIKA LepuŔnica
Bratstvo
4
0
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
15.10
11:00
Pinosava
Avala 1939
1
4
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
Å iljakovac
UmÄari
8
1
|
15.10.2023 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Boždarevac
FU Minel 1956
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Veliki Borak
Podunavac
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
15.10
15:00
VoÄar
Vrelo
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
GoruŔica
RadniÄki
5
2
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 2 | |||||||
15.10
11:00
Brezova
Bratstvo
2
2
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
15.10
15:00
MiŔar
Korman
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
15:00
TreŔnjevka
Dobrava Žabar 2020
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
15:00
PriÄinoviÄ
Å ipurske Livade
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Sloga (K)
Polet
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
15.10
15:00
RadniÄki (K)
Mladost (PP)
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Rankovac
OFK Letnjikovac 1983
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
15.10
10:00
FruŔka Gora
Napredak
2
2
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Zmaj
Sloga 1919
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
GraniÄar
Srem
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
TrgovaÄki
OFK BikiÄ
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (R)
OFK Zeka BuljubaŔa
2
4
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac 1925
Jedinstvo
6
0
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
BSK
ObiliÄ 1993
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Hajduk 1950
Elektrovojvodina
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Žednik
Lokomotiva
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
15.10
15:00
PaliÄ
Mala Bosna 2015
0
7
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 7 | |||||||
15.10
18:30
Prozivka
Äantavir
0
2
|
15.10.2023 18:30 | 0 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Solid
Kelebijska Ŕuma
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
15.10
15:00
Lokomotiva
Ponor SU
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Temac
Rongo Siti
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
15.10
14:30
Beli Orlovi
BuduÄnost 1948
0
1
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
BaÄinac
Selevac 1919
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Å umadija
Novi Mladi borac
4
0
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
15.10
15:30
RadniÄki 1936
Spartak
0
2
|
15.10.2023 15:30 | 0 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Äegar 1946
Standard 2021
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Jasenovik 2018
OFK BuduÄnost 2020
1
4
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
VrtiŔte
Moravac 1948
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Mezgraja
Mladost
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
11:00
Moravica
Jastrebac 2022
4
0
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
15.10
11:00
Borac
Gredetin
2
1
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Rutevac
Jedinstvo
0
8
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 8 | |||||||
15.10
11:00
OFK Sloga
Ratar
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
15.10
15:00
Mladost
B 2000
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
BuduÄnost
Partizan 1945
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Gorski Car
Gornja Trnava 1938
6
4
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
Kalipolje
Å amot
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Tulež
BSK
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
15.10
Å ilopaj
Å umadija
2
2
|
15.10.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
Semedraž
Brezak
0
3
|
15.10.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
Jablanica
Omladinac
8
2
|
15.10.2023 | 8 : 2 |
|
||||||
15.10
Donja Vrbava
Takovski Ustanak
3
4
|
15.10.2023 | 3 : 4 |
|
15.10
15:00
Kapidžija
Gaglovo
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Bukovica
Padež
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
11:00
Polet
KruŔevica
2
0
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Å anac
Modrica
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
Konjuh
Pepeljevac 1947
1
1
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Mudrakovac
MakreŔane
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
15.10
15:00
Tisa
BaÄka
1
4
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Jadran
Sloga
0
0
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
15.10
15:00
Grizli doo
Sloga
1
1
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Mladost (R)
KaraÄorÄe
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Mladi radnik
Borac
0
1
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Crvena zvezda
Bare
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Jedinstvo
Partizan
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
15.10
14:30
GauÄosi
MrŔinci
3
2
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
15.10
14:30
Morava
Remont 1959
5
5
|
15.10.2023 14:30 | 5 : 5 |
|
||||||
15.10
14:30
Planinac
Parmenac
1
3
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 3 | |||||||
15.10
14:30
Miokovci
ÄaÄak 94
0
5
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 5 | |||||||
15.10
14:30
BuduÄnost
Tigrovi Mija Gold
1
1
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
15.10
15:00
Mladost (G)
Rozanci
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Crvena zvezda
Vojvoda 2013
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladost (MI)
NemenikuÄe
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK RogaÄa
Vis
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Stojnik
PopoviÄ
1
3
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
15.10
15:00
Omladinac
Roham
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Vojvodina
TerekveÅ”
10
0
|
15.10.2023 15:00 | 10 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
SU PodgrmeÄ
Borac (I)
4
2
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Proleter
1. Oktobar
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac (A)
Bega
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
15.10
14:30
Badljevica
Vrbovac
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Jezava
Proleter 1947
3
1
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
Stari Hrast 2018
ŽelezniÄar 1930
3
1
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
BuduÄnost
Landol
6
2
|
15.10.2023 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Godomin
PetliÄ SD 2006
0
1
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
15.10
14:30
Bresje Superior
Mladost 1948
|
15.10.2023 14:30 |
|
|||||||
15.10
14:30
Mladi borac
KaraÄorÄe
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Polet
Jedinstvo
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
15.10
14:30
IvanÄa
Selo Mladenovac
3
2
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Sloga
Napredak
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Borac
KovaÄevac 1956
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
OFK Student
Markovac
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Kosmajac
VlaŔka
0
3
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
15.10
15:00
OFK Borac
Å umadinac
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK RadniÄki
Mladost (B)
0
4
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Proleter
Mladost (Ä)
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga
Petka
4
1
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
15.10
12:30
Dobrinjac
AvijatiÄar Vranjani
0
2
|
15.10.2023 12:30 | 0 : 2 | |||||||
15.10
15:30
Plavi Tok
Pobeda
4
2
|
15.10.2023 15:30 | 4 : 2 | |||||||
15.10
15:30
Napredak
SeÄica
1
3
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 3 | |||||||
15.10
12:30
LauÅ”
TreŔnjica
3
0
|
15.10.2023 12:30 | 3 : 0 | |||||||
15.10
12:30
DuŔkovci
Knjaz
5
1
|
15.10.2023 12:30 | 5 : 1 |
15.10
10:00
SU GradiŔte
Balajnac
0
3
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
10:00
Lepaja 2018
DobriÄ
2
5
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
15.10
15:00
Grkinja
Knežica
3
4
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 4 | |||||||
15.10
11:00
Donji BarbeÅ”
RadniÄki 1947
0
3
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
11:00
Marina Kutina
10. februar
6
3
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 3 |
15.10
15:00
Vidrovac
Vrelo
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
OFK Sikole
Radujevac
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
15.10
14:30
Proleter (N)
Zlatica
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Partizan
Proleter 2006
0
8
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 8 |
|
||||||
15.10
14:30
RadniÄki
Sloga
1
0
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
15.10
15:00
Dunav
Jedinstvo 1947
2
3
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
15:00
TeleÄka
Bratstvo 2019
1
14
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 14 | |||||||
15.10
15:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
15.10
15:00
Panonija
Sport
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
15.10
15:00
Arsenal 1930
Partizan
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloga 1924
SuŔica 1929
2
4
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.10
15:00
Napredak MainiÄ
Bukorovac
6
1
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Vodojaža
Azbest 1927
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Kremenac
Å umadija
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Kragujevac
OFK Bagremar
1
2
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
15.10
14:30
Sloga 1932
Pobeda
1
2
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Moravac 1933
Dunavac
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
14:30
Mip Majdan
Metalac
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Sloga (D)
Proleter 1932
9
0
|
15.10.2023 14:30 | 9 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Vihor
Borac 012
1
2
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
14:30
Sloga Vitez
Napredak
4
3
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 3 |
15.10
11:00
BojiÄ
MetliÄ
1
0
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
15.10
11:00
Borac BTG
Galeb
4
2
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 2 | |||||||
15.10
11:00
ZablaÄe
Rudar DCR
0
1
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
15.10
11:00
Jelen
Jedinstvo
7
1
|
15.10.2023 11:00 | 7 : 1 |
15.10
11:00
Borac
Radoje DomanoviÄ
4
1
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Å umadinac
Vitlina 2023
2
2
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Jarmenovci
Junkovac
4
4
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
Maskar
ZT GoroviÄ
5
1
|
15.10.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
15.10
12:00
Savacium
Omladinac 2013
8
4
|
15.10.2023 12:00 | 8 : 4 | |||||||
15.10
11:00
Sunrise Å abac
Torpedo 1924
4
1
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
15.10
11:00
Sloga
Partizan
6
1
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 1 |
15.10
15:00
BuduÄnost
Sloboda
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
ŽelezniÄar
Popovac
2
2
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
ISK Izvor
PotoÄac
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
15.10
15:00
Petrovac 74
Verko
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Belpos
Torpedo
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
11:00
Dobrava
Sloga 1949
6
0
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 0 | |||||||
15.10
11:00
Hajduk
Jedinstvo 2014
2
1
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
15.10
11:00
Omladinac (V)
JugoviÄi
1
3
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
15.10
11:00
JaŔunja
Navalin
4
1
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Gornje Sinkovce
Mladost (K)
2
3
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
Turekovac
Radnik 2013
2
1
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
15.10
15:00
BSK
Jedinstvo
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Borac
Udarnik
1
3
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Proleter
Mladost (P)
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
15.10
15:00
OFK Sparta
Planinac
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Sloboda
Sloga (Z)
4
3
|
15.10.2023 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
15.10
15:00
Sremac
Borac
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
15.10
14:30
Omladinac
GraniÄar
1
4
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
14:30
Borac
Jedinstvo (M)
2
5
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
15.10
14:30
OFK Bingula
SinÄeliÄ
0
3
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
15.10
15:00
Partizan
Hajduk
7
6
|
15.10.2023 15:00 | 7 : 6 |
|
||||||
15.10
15:00
Pobeda
Vitorul
2
1
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac
Vojvodina
5
3
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 3 |
|
15.10
15:00
27. Oktobar
Sloga (K)
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Vojvodina
Sloga (M)
2
8
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 8 |
|
||||||
15.10
15:00
Vitez
Dunav
0
6
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
15.10
15:00
Lovac
Borac
6
3
|
15.10.2023 15:00 | 6 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Kupinovo
Sloven
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
15.10
15:30
Borac
Studen Vitez
4
1
|
15.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
15:30
Lazac
Stara ÄarÅ”ija
0
1
|
15.10.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
15:30
Mataruge
Granit
3
0
|
15.10.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
15.10
11:00
IzviÄaÄ
Mali Borak
0
1
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
15.10
15:30
Mladost 1925
Jedinstvo
1
2
|
15.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
15:30
Lasta
Milakovac 2018
0
2
|
15.10.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
15:30
ZgodaÄica
Sloga Obrva
2
2
|
15.10.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
15.10
14:30
Ribnikar
DraÄiÄ 2018
0
3
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
14:30
Lukavac
Standard VA 2023
0
5
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
14:30
Mladost (D)
BraÄa NediÄ 1804
0
0
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Sloga
OFK Senjak
0
4
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
15.10
14:30
Ram
Pek
1
1
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Polet
OFK BraniÄevo
2
2
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
15.10
14:30
BaŔtovan 2015
Usije
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Žika MarkoviÄ UÄa
RadniÄki
4
2
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 2 |
15.10
15:00
Kolonija
Borac
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.10
15:00
Slavia
Pobeda
5
0
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
15.10
14:30
Kolarac
Petrijevac
4
1
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
15.10
14:30
Skobalj
Drugovac
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
Omladinac Seone
OFK Slavija
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
14:30
VuÄak
Zeppelin 026
2
5
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 5 |
|
15.10
14:00
FruŔkogorac
Jedinstvo (P)
0
7
|
15.10.2023 14:00 | 0 : 7 |
|
||||||
15.10
14:00
PSK Putinci
Borac (S)
1
3
|
15.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
14:00
GraniÄar
Jedinstvo (K)
3
3
|
15.10.2023 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.10
14:00
Donji Petrovci
Borac (K)
5
2
|
15.10.2023 14:00 | 5 : 2 |
|
15.10
10:30
Vuk
Jadar
3
1
|
15.10.2023 10:30 | 3 : 1 | |||||||
15.10
10:30
GradiliŔte
BuduÄnost
1
8
|
15.10.2023 10:30 | 1 : 8 | |||||||
15.10
10:30
Cer
Mladost (L)
4
1
|
15.10.2023 10:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
10:30
Mladost (DD)
KrajiŔnici
2
1
|
15.10.2023 10:30 | 2 : 1 |
15.10
10:30
Hajduk
Sloga (LÅ )
0
1
|
15.10.2023 10:30 | 0 : 1 | |||||||
15.10
10:30
Jadar 07
Crvena zvezda
4
1
|
15.10.2023 10:30 | 4 : 1 |
15.10
11:00
BuduÄnost 1995
Vukona
3
0
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
11:00
Tvrdojevac
Pambukovica
3
2
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
15.10
11:00
OFK Takovo
Vrelo
2
0
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
15.10
11:00
Tamnava
KaleniÄ
1
2
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Mlaka
Rudar 1945
3
0
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
11:00
Brgule
Gunjevac
5
1
|
15.10.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
15.10
11:00
SU TrliÄ 2023
MurgaÅ” 2012
2
1
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
15.10
11:00
Grkljane
Doljane MeŔevo
5
0
|
15.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Polet
Dvorane
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Žabare
Drugari
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Jasika
Mladost VPD
5
1
|
15.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
15.10
14:30
Belica
Morava
1
11
|
15.10.2023 14:30 | 1 : 11 |
|
||||||
15.10
14:30
SFK Glogovac
Lipar
3
0
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
15.10
14:30
DomaÄin
Napredak
4
0
|
15.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
15.10
15:00
Feniks
Pobeda
1
2
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Mladost 1936
Napredak
2
5
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 5 |
|
15.10
11:00
Radnik
Napredak (T)
3
4
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 4 | |||||||
15.10
11:00
Stig (MC)
Napredak (VC)
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
15.10
11:00
Omladinac
Sloga
2
3
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
BSK
Udarnik 2015
1
2
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
15.10
15:00
Burovac
Borac
|
15.10.2023 15:00 |
|
15.10
11:00
Vrbica
RaniloviÄ 1970
4
3
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
MisaÄa
Brezovac
1
1
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
15.10
15:00
Resava
Bobovo
3
4
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 4 |
15.10
15:00
OFK Napredak 1933
Gorki
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
15:00
Mladost
Radnik
8
1
|
15.10.2023 15:00 | 8 : 1 |
|
15.10
15:00
Sloga
BSK
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Omladinski
Mladost (S)
3
0
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
15.10
15:00
Strmovo
Mladi radnik
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
15:00
Borac 1966
Bistrica
3
2
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
15.10
15:30
Spartak DOO
MaŔinac
6
1
|
15.10.2023 15:30 | 6 : 1 | |||||||
15.10
15:00
TSC
Crvena zvezda
3
5
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 5 | |||||||
15.10
13:30
Sloga Zemun
RadniÄki 1923
2
0
|
15.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
15.10
15:30
Napredak Junior 2018
Kolubara
4
0
|
15.10.2023 15:30 | 4 : 0 | |||||||
15.10
15:00
Heroj Polet
Moskva
0
2
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
15.10
13:00
Požega
Nika 2020
4
0
|
15.10.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
MaÄva
Loznica
1
2
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
13:00
Požarevac
Pazar
3
0
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
15.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
ŽelezniÄar
2
0
|
15.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
15.10
10:00
TSC
Kabel
4
0
|
15.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
15.10
13:30
Sloga (P)
RadniÄki (V)
2
0
|
15.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
10:30
Takovo
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
15.10.2023 10:30 | 0 : 1 |
15.10
12:00
Armija SK
Mladost GAT
3
1
|
15.10.2023 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
10:00
Arena Su
ObiliÄ
3
0
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
13:00
OFK BaÄka
Ravangrad 2018
0
2
|
15.10.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.10
11:00
Tisa NjerÅ”
OFK Kikinda
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
15.10
11:00
Spartak 1976
Vrelo sport
3
1
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
14:00
MaÄva 1929
JoŔanica
1
3
|
15.10.2023 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
15.10
13:00
Ribnica
Sloboda
1
2
|
15.10.2023 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
10:00
Polet
Omladinac
2
1
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
15.10
10:00
Å umadija 1934
VGSK
2
2
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
15.10
12:00
Podunavac
Podrinje
0
0
|
15.10.2023 12:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
10:00
Voja GaÄiÄ
Dinamo 1945
2
0
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
15.10
16:00
011
Lokomotiva
1
1
|
15.10.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
12:15
Kolubara
RadniÄki (O)
4
0
|
15.10.2023 12:15 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
13:00
BSK BorÄa
Ada
6
0
|
15.10.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
09:00
SinÄeliÄ
BASK TEK
0
0
|
15.10.2023 09:00 | 0 : 0 |
|
15.10
13:00
OFK Žarkovo
BuduÄnost
3
0
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
15.10
14:00
Napredak
RadniÄki (NB)
1
8
|
15.10.2023 14:00 | 1 : 8 |
|
||||||
15.10
09:00
PKB
IMT
0
0
|
15.10.2023 09:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
BoleÄ
Umka
13
1
|
15.10.2023 11:00 | 13 : 1 |
|
||||||
15.10
10:00
Torlak
OFK BuduÄnost
7
1
|
15.10.2023 10:00 | 7 : 1 |
|
15.10
10:30
Napredak
Mladi Borac
4
0
|
15.10.2023 10:30 | 4 : 0 |
|
15.10
11:00
GFK DuboÄica
BuduÄnost
2
0
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
15.10
13:00
Mladost (L)
Voždovac
5
1
|
15.10.2023 13:00 | 5 : 1 | |||||||
15.10
15:00
RadniÄki 1923
OLE
1
0
|
15.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
15.10
11:00
RadniÄki (SM)
Spartak ŽK
1
1
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
12:00
Sloven
ŽelezniÄar
2
2
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 2 | |||||||
15.10
10:00
ODR
Ravangrad 2018
1
1
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
12:00
TSC
Kabel
2
1
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
15.10
11:00
KaraÄorÄe
Å umadija (A)
3
6
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 6 |
|
||||||
15.10
10:00
Morava
Jasenica 2017
4
1
|
15.10.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.10
12:00
Mihajlovac 1934
Sloga 1924
2
1
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Smederevo 1924
Å umadija 1903 II
0
2
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
15.10
11:00
Sloga (P)
RadniÄki (V)
5
0
|
15.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
15.10
10:00
ŽAK
Mladost GAT
1
0
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
15.10
16:00
Tekstilac
Krila Krajine
4
0
|
15.10.2023 16:00 | 4 : 0 |
15.10
13:45
Rudar (KM)
Javor Matis
2
2
|
15.10.2023 13:45 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
10:30
Jedinstvo 2017
Bubamara 91
3
2
|
15.10.2023 10:30 | 3 : 2 |
|
||||||
15.10
13:00
Tutin
Sloboda
0
3
|
15.10.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
15.10
14:00
Lipolist
BuduÄnost
0
6
|
15.10.2023 14:00 | 0 : 6 |
|
||||||
15.10
13:30
RadniÄki (K)
RaÄevac
0
4
|
15.10.2023 13:30 | 0 : 4 | |||||||
15.10
10:00
MaÄva
Cer
3
1
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
10:00
ŽelezniÄar
OFK OseÄina
6
0
|
15.10.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
15.10
12:00
Jedinstvo
OFK VrŔac
2
1
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
10:00
RadniÄki (Z)
BeÄkerek 023
5
0
|
15.10.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.10
12:00
RadniÄki (NP)
BuduÄnost
10
2
|
15.10.2023 12:00 | 10 : 2 |
15.10
11:00
NjegoÅ”
Proleter
2
4
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
BajŔa
Preporod
3
0
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
10:00
Tavankut
Vinogradar
2
6
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 6 |
|
15.10
09:30
IMT
Ada
4
2
|
15.10.2023 09:30 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
13:00
OFK Beograd
Bežanija
4
0
|
15.10.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
15.10
16:30
ŠuŔnjar 1977
Omladinac
6
0
|
15.10.2023 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
15.10
11:00
Železnik 1930
OFK Mladenovac
1
8
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 8 |
|
15.10
11:00
Lider MGM
Radnik
6
1
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
TimoÄanin
Real NiÅ”
2
6
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
15.10
11:00
Å ampion
Kopernikus ŽeležniÄar
3
0
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
15.10
15:00
RadniÄki 1924 (K)
Car Konstantin
2
0
|
15.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
15.10
14:30
Mladost
TopliÄanin
3
5
|
15.10.2023 14:30 | 3 : 5 |
15.10
10:00
Kupinovo
Jadran
3
8
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 8 |
|
||||||
15.10
10:00
Donji Srem 2015
LSK
1
1
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
15.10
10:00
Hajduk (B)
VoŔini klinci
0
2
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
15.10
10:00
OFK 019
Trstenik PPT
0
4
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
SFS Borac
Hajduk Veljko
4
2
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
15.10
10:00
Zastava 1973
Slavija
0
9
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 9 |
|
15.10
11:00
Omladinac
OPK Rudar 1933
0
12
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 12 |
|
||||||
15.10
11:00
Batovac
Zvižd
4
8
|
15.10.2023 11:00 | 4 : 8 |
|
||||||
15.10
12:00
Sloga 33
Pomoravlje 1946
9
1
|
15.10.2023 12:00 | 9 : 1 |
|
15.10
11:00
Sevojno
Zlatibor
0
7
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
15.10
11:00
Savinac
Sloga (S)
3
5
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 5 |
|
15.10
16:00
RadniÄki (O)
IMT
4
2
|
15.10.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
12:00
Lokomotiva
Partizan
0
2
|
15.10.2023 12:00 | 0 : 2 |
|
15.10
11:00
OFK Kikinda 1909
CFK
3
0
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
18:30
VoŔini klinci
Kabel
4
0
|
15.10.2023 18:30 | 4 : 0 |
|
||||||
15.10
10:00
OFK BaÄka
Derby 2015
1
3
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 3 |
15.10
10:00
Petrika
InÄija
2
0
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
10:00
GFK Sloven
ŽelezniÄar
3
3
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.10
10:00
Sporto 023
Jedinstvo (SP)
3
0
|
15.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.10
12:15
ODR
Proleter 2006
3
2
|
15.10.2023 12:15 | 3 : 2 |
|
15.10
15:00
Sport Klub 99
Kosmet
3
1
|
15.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
15.10
10:00
Mladost
Takovo
7
3
|
15.10.2023 10:00 | 7 : 3 |
|
15.10
10:00
Omladinac 2014
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
4
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 4 | |||||||
15.10
10:00
Ribnica
Sunrise Å abac
1
4
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
15.10
11:00
RadniÄki (K)
RaÄevac
1
1
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
Loznica
2
4
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 4 |
15.10
12:00
Å umadija 1903
SuŔica
2
0
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
10:00
Sloga 33
Å umadija (A)
0
4
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
Apolon 4
RadniÄki 1923
1
2
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
12:00
AF Duljaj
Mladi radnik 1926
2
1
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
15.10
12:00
Posavina
Jedinstvo
1
4
|
15.10.2023 12:00 | 1 : 4 |
|
15.10
10:00
Spartak ŽK
Arena Su
2
0
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.10
14:00
BajŔa
Crvenka
0
3
|
15.10.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
15.10
12:00
Subotica
Preporod
1
4
|
15.10.2023 12:00 | 1 : 4 |
|
15.10
12:00
Teleoptik
Žarkovo 2000
2
1
|
15.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.10
13:00
Zemun
Voždovac
3
1
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
1
1
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
09:00
Rad
Crvena zvezda
0
4
|
15.10.2023 09:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
RadniÄki (NB)
Partizan
0
6
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 6 |
|
15.10
10:00
Integral
Polet (SD)
5
2
|
15.10.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
15.10
10:00
Napredak
Godomin
4
3
|
15.10.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
15.10
11:00
Sloga (S)
Zlatar
3
0
|
15.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
15.10
10:00
Magnohrom
BuduÄnost
0
2
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
15.10
11:00
Radnik
RadniÄki (P)
0
3
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
15.10
11:00
Mineralac
RadniÄki (N)
0
17
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 17 |
|
||||||
15.10
14:30
SU Prestiž - Joca RistiÄ
Nacional
11
0
|
15.10.2023 14:30 | 11 : 0 |
|
15.10
13:00
Pazar
RadniÄki 1923
0
8
|
15.10.2023 13:00 | 0 : 8 |
|
||||||
15.10
16:00
ŽGFK Borac
KaraÄorÄe
3
0
|
15.10.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
15.10
13:00
Napredak junior 2018
MaŔinac
2
2
|
15.10.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.10
14:00
Knjaževac 2015
RadniÄki 2014
0
5
|
15.10.2023 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
15.10
14:00
Lavice DuboÄica
Ozren
9
0
|
15.10.2023 14:00 | 9 : 0 |
|
15.10
20:30
Crvena zvezda
Sloga Zemun
10
0
|
15.10.2023 20:30 | 10 : 0 |
|
15.10
15:00
BAK
Prave Dame
0
13
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 13 | |||||||
15.10
11:00
Vojvodina
Polet
6
1
|
15.10.2023 11:00 | 6 : 1 | |||||||
15.10
12:45
Ruma
Moskva
1
5
|
15.10.2023 12:45 | 1 : 5 |
15.10
10:00
Napredak
Vinogradar
1
0
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.10
12:00
Vojvodina
BaÄka 1901
5
1
|
15.10.2023 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
BuduÄnost
Tavankut
7
1
|
15.10.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
||||||
15.10
10:30
United Akademija 12
RadniÄki 1905
0
5
|
15.10.2023 10:30 | 0 : 5 |
15.10
11:30
KaraÄorÄe
Jedinstvo
0
0
|
15.10.2023 11:30 | 0 : 0 | |||||||
15.10
09:00
Savacium
MaÄva
3
2
|
15.10.2023 09:00 | 3 : 2 |
15.10
10:00
ŽelezniÄar
Rudar Kostolac 2008
0
1
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.10
09:30
Mladi radnik 1926
Sloga 33
1
1
|
15.10.2023 09:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.10
11:00
Vojvoda Milenko
SFU Gornjak
2
2
|
15.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
15.10
09:00
Jedinstvo (S)
Orange
2
6
|
15.10.2023 09:00 | 2 : 6 |
|
15.10
Crvenka
ŽAK
1
2
|
15.10.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
15.10
09:00
Jedinstvo (S)
Orange
0
5
|
15.10.2023 09:00 | 0 : 5 |
|
15.10
18:00
Borac Mozzart
Crvena zvezda Meridianbet
87
93
|
15.10.2023 18:00 | 87 : 93 |
15.10
20:00
Vojvodina mts
Metalac
84
66
|
15.10.2023 20:00 | 84 : 66 |
15.10
19:00
Klik
Radnik
91
78
|
15.10.2023 19:00 | 91 : 78 | |||||||
15.10
18:00
Bor Rtb
ŽelezniÄar
86
91
|
15.10.2023 18:00 | 86 : 91 |
15.10
16:30
Trijumf
Borac 016
70
79
|
15.10.2023 16:30 | 70 : 79 | |||||||
15.10
17:30
Bin
NiÅ”
49
79
|
15.10.2023 17:30 | 49 : 79 |
15.10
19:00
Vrbas
Akademik
89
74
|
15.10.2023 19:00 | 89 : 74 | |||||||
15.10
18:00
Petrovgrad
Dunav 2014
72
78
|
15.10.2023 18:00 | 72 : 78 |
15.10
19:00
Paragon
IBC
101
92
|
15.10.2023 19:00 | 101 : 92 | |||||||
15.10
13:00
Mladenovac
Mondo Basket
59
54
|
15.10.2023 13:00 | 59 : 54 |
15.10
14:00
Gorica
Beovuk 72
85
80
|
15.10.2023 14:00 | 85 : 80 |
15.10
12:00
Actavis Academy
Mladost Vesna
65
69
|
15.10.2023 12:00 | 65 : 69 | |||||||
15.10
15:30
OKK Vlasotince
OKK Sokobanja
87
54
|
15.10.2023 15:30 | 87 : 54 |
15.10
15:30
RadniÄki (B)
ÄA basket
65
60
|
15.10.2023 15:30 | 65 : 60 |
15.10
17:00
Vojvodina
Mladi radnik
3
0
|
15.10.2023 17:00 | 3 : 0 |
15.10
16:00
Smederevo Carina
Dunav Volley
2
3
|
15.10.2023 16:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
18:00
Kosovska Mitrovica
ŽelezniÄar
2
3
|
15.10.2023 18:00 | 2 : 3 |
15.10
18:00
Kikinda
Banat
3
0
|
15.10.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
19:00
Kulpin
Sloven
3
0
|
15.10.2023 19:00 | 3 : 0 |
15.10
18:00
Užice
Bagdala
2
3
|
15.10.2023 18:00 | 2 : 3 | |||||||
15.10
16:30
Lotus
Rudar
0
3
|
15.10.2023 16:30 | 0 : 3 |
15.10
16:00
Borac
Jagodina
0
3
|
15.10.2023 16:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
18:00
Pirot
Jablanica
3
0
|
15.10.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
13:00
TopliÄki Vitezovi
NiÅ” 2
3
0
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
15.10
14:00
Loznica
VA 014
3
0
|
15.10.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
15.10
18:00
Rudar
Sloga 2015
3
0
|
15.10.2023 18:00 | 3 : 0 |
15.10
14:00
Novi Sad 2
Srem Iton
3
1
|
15.10.2023 14:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
18:00
Stražilovo 2
Vest
0
3
|
15.10.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
14:00
Jedinstvo 2
SK Volej
0
3
|
15.10.2023 14:00 | 0 : 3 |
15.10
19:00
Mladost
Spartak 2
3
2
|
15.10.2023 19:00 | 3 : 2 |
15.10
17:00
Partizan EFBET
ŽelezniÄar
0
3
|
15.10.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
16:30
Crvena zvezda
Ub
3
1
|
15.10.2023 16:30 | 3 : 1 |
15.10
14:30
Stampedo
Desetka
0
3
|
15.10.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
15.10
17:00
Panda
Vranje
3
1
|
15.10.2023 17:00 | 3 : 1 |
15.10
14:00
Tara
Sloboda S
3
2
|
15.10.2023 14:00 | 3 : 2 |
15.10
19:00
Dunav Volej
Omladinac 2
0
3
|
15.10.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
20:00
Å trand Volej
Volley Stars
2
3
|
15.10.2023 20:00 | 2 : 3 |
15.10
13:00
Smederevo
ObiliÄ
3
0
|
15.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
15.10
12:00
Futog
Å trand Volej 2
0
3
|
15.10.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
12:00
Panonija 2
Novi Sad 2
0
3
|
15.10.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
12:00
Blok aut
SK Volej
0
3
|
15.10.2023 12:00 | 0 : 3 |
15.10
16:30
InÄija 2
Dunav
2
3
|
15.10.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
15.10
16:15
Jedinstvo 2
Maks
3
0
|
15.10.2023 16:15 | 3 : 0 |
15.10
10:45
Subotica
Apatin
3
1
|
15.10.2023 10:45 | 3 : 1 |
15.10
20:00
Proleter
Klek SrbijaŔume 2
3
1
|
15.10.2023 20:00 | 3 : 1 | |||||||
15.10
17:00
KrajiŔnik
ŽitiŔte
0
3
|
15.10.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
15.10
15:00
Kikinda 0230
Hercegovina
0
3
|
15.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
15.10
19:00
RadniÄki (O)
Sivac 69
40
26
|
15.10.2023 19:00 | 40 : 26 | |||||||
15.10
17:30
Lavovi BP
InÄija
22
37
|
15.10.2023 17:30 | 22 : 37 |
15.10
19:00
Vlasotince
Metalac
22
23
|
15.10.2023 19:00 | 22 : 23 |
15.10
18:00
Jedinstvo
Mladost TSK
35
30
|
15.10.2023 18:00 | 35 : 30 | |||||||
15.10
18:00
ŽSK 1955
Banatski Karlovac
26
27
|
15.10.2023 18:00 | 26 : 27 | |||||||
15.10
19:30
Crvena zvezda
Potisje Pleteks
24
30
|
15.10.2023 19:30 | 24 : 30 |
15.10
17:30
Sombor
PIK Prigrevica
30
35
|
15.10.2023 17:30 | 30 : 35 | |||||||
15.10
17:00
Putinci
JugoviÄ 2
29
10
|
15.10.2023 17:00 | 29 : 10 | |||||||
15.10
17:00
RadniÄki 1958
Ruma
30
28
|
15.10.2023 17:00 | 30 : 28 |
15.10
20:00
Crepaja
Senta
26
29
|
15.10.2023 20:00 | 26 : 29 | |||||||
15.10
16:00
Zrenjanin
Mladost
23
33
|
15.10.2023 16:00 | 23 : 33 | |||||||
15.10
13:00
RA Dinamo
RadniÄki
46
16
|
15.10.2023 13:00 | 46 : 16 |
15.10
18:00
Rusin
GrafiÄar
44
30
|
15.10.2023 18:00 | 44 : 30 | |||||||
15.10
16:30
Srbobran
KljajiÄevo
35
18
|
15.10.2023 16:30 | 35 : 18 | |||||||
15.10
16:00
Jedinstvo
ObiliÄ
37
17
|
15.10.2023 16:00 | 37 : 17 | |||||||
15.10
13:00
Crvenka 2
Borac
32
22
|
15.10.2023 13:00 | 32 : 22 |
15.10
18:00
Aleksinac
KurŔumlija
32
27
|
15.10.2023 18:00 | 32 : 27 | |||||||
15.10
18:30
BSK Heba
ORK Bor
37
36
|
15.10.2023 18:30 | 37 : 36 | |||||||
15.10
20:00
DuboÄica 54 - 2
ZajeÄar 1949
28
27
|
15.10.2023 20:00 | 28 : 27 | |||||||
15.10
19:00
ŽitoraÄa
Jedinstvo 1974
33
28
|
15.10.2023 19:00 | 33 : 28 | |||||||
15.10
20:00
Rtanj
Sloga
34
28
|
15.10.2023 20:00 | 34 : 28 |
15.10
20:00
KaraÄorÄe
Prijepolje
27
30
|
15.10.2023 20:00 | 27 : 30 | |||||||
15.10
18:00
KruŔevac
Jagodina
30
30
|
15.10.2023 18:00 | 30 : 30 |
15.10
18:30
Rakovica
Novi Beograd
29
33
|
15.10.2023 18:30 | 29 : 33 | |||||||
15.10
17:00
Mladenovac
Sportski Centar Voždovac 2012
29
28
|
15.10.2023 17:00 | 29 : 28 | |||||||
15.10
16:30
Lazarevac
BASK Soko
33
32
|
15.10.2023 16:30 | 33 : 32 |
15.10
16:00
Radan
Pirot
28
41
|
15.10.2023 16:00 | 28 : 41 |
15.10
20:15
Beli anÄeo
Užice
34
38
|
15.10.2023 20:15 | 34 : 38 |
15.10
18:00
RadniÄki BG
Metalac 2015
24
22
|
15.10.2023 18:00 | 24 : 22 |
15.10
18:00
Krule
Spartak
29
28
|
15.10.2023 18:00 | 29 : 28 | |||||||
15.10
19:00
Sloven
Apatin
33
17
|
15.10.2023 19:00 | 33 : 17 |
15.10
16:00
Sonta
Naftagas
19
30
|
15.10.2023 16:00 | 19 : 30 | |||||||
15.10
16:30
Mokrin
Petrovaradin
26
23
|
15.10.2023 16:30 | 26 : 23 | |||||||
15.10
12:00
Temerin 2
Vrbas
31
18
|
15.10.2023 12:00 | 31 : 18 |
15.10
15:30
KoŔutnjak
Bekament BB - 2
27
26
|
15.10.2023 15:30 | 27 : 26 | |||||||
15.10
14:00
Prijepolje
Pazar 2003
28
12
|
15.10.2023 14:00 | 28 : 12 |
15.10
15:30
Bor Zijin Copper 2
Rudar
21
18
|
15.10.2023 15:30 | 21 : 18 |
15.10
17:00
ŽitoraÄa
Naisa 2
26
39
|
15.10.2023 17:00 | 26 : 39 |
15.10
19:00
Valjevo
Palilula
5
16
|
15.10.2023 19:00 | 5 : 16 | |||||||
15.10
20:00
Taurunum
Rasina
16
6
|
15.10.2023 20:00 | 16 : 6 |
15.10
18:30
Winter sport
Vranje
3
6
|
15.10.2023 18:30 | 3 : 6 | |||||||
15.10
20:00
FON Banjica
Novi Pazar
5
1
|
15.10.2023 20:00 | 5 : 1 |
|
15.10
20:00
KosjeriÄ
Euro-lider
10
3
|
15.10.2023 20:00 | 10 : 3 | |||||||
15.10
16:00
PP 192
Sjenica
4
3
|
15.10.2023 16:00 | 4 : 3 |
15.10
18:30
Ares
BraÄa NediÄ
5
0
|
15.10.2023 18:30 | 5 : 0 |
15.10
00:00
Morava Gepardi
Heroj Polet
18
0
|
15.10.2023 00:00 | 18 : 0 |
15.10
17:30
MedveÅ”Äak Mladi
Sisak
3
4
|
15.10.2023 17:30 | 3 : 4 |
15.10
11:00
SFS Borac
RadniÄki
0
4
|
15.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
11:00
GoÄ
AranÄelovac
1
4
|
15.10.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
15.10
12:30
Bane
Borac
2
4
|
15.10.2023 12:30 | 2 : 4 |
|
15.10
10:00
LeŔak
Požega
1
4
|
15.10.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
Arilje
Napad
0
4
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
Viking
Omladinac 2016
2
4
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
Extreme Spin
Metalac
4
2
|
15.10.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.10
10:00
Jagodina
Top Spin
2
4
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
15.10
18:00
Požarevac 2
Tribrode i KusiÄe
1
4
|
15.10.2023 18:00 | 1 : 4 |
|
15.10
10:00
Tutin 2020
KraljevaÄki ŽelezniÄar
0
4
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
GoÄ 2
Buljane
2
4
|
15.10.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.10
10:00
Top Spin Storek
KruŔevac
0
4
|
15.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|