15.05
17:00
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Sloboda
Mladost (NS)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Sloga (Ä)
Feniks 1995
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Dunav
RadniÄki (Zr)
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
15.05
17:00
Hajduk 1912
BeÄej 1918
4
3
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 3 | |||||||
15.05
17:00
BaÄka 1901
Jedinstvo (SP)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
15.05
17:00
OFK VrŔac
RadniÄki 1912
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Omladinac
Kozara
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
15.05
17:00
OFK Stari Grad
Vojvodina 1928
5
2
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
15.05
17:00
Jedinstvo
Å umadija (A)
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Smederevo 1924
MaÄva 1929
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Bane 1931
Gruža
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Takovo
JoŔanica
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Tutin
Sloga (P)
0
2
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
15.05
17:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
TrepÄa
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Sloga 33
SuŔica
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
15.05
16:30
RadniÄki (O)
Mladenovac
0
1
|
15.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.05
16:30
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
0
2
|
15.05.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
15.05
16:30
Lokomotiva
LeŔtane
0
0
|
15.05.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.05
11:00
GSP Polet DorÄol
SremÄica
1
2
|
15.05.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
16:30
BSK BorÄa
BASK
2
1
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
1
1
|
15.05.2021 11:00 | 1 : 1 |
15.05
17:00
OFK TopliÄanin
Trstenik PPT
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
SFK Morava
Kablovi
11
0
|
15.05.2021 17:00 | 11 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Moravac Orion
Mladost
2
7
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 7 |
|
15.05
17:00
Å umadija 1903
OFK Ras
6
0
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Omladinac
Vodojaža
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
GoÄ
Polet
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
15.05
17:00
KaraÄorÄe
OFK Napredak
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Zvižd
Äerdap
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
15.05
17:00
VGSK
Sloga (B)
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Morava (VP)
Sloboda
0
3
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
15.05
17:00
FAP
Crnokosa
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.05
17:00
Parmenac
Sevojno
0
6
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 6 |
15.05
17:00
Rubribreza
RadniÄki (K)
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
15.05
17:00
RadniÄki (V)
Zadrugar
0
2
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Ribnica
Mladost (Dr)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
15.05
17:00
ObiliÄ
Tekstilac
0
9
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 9 |
|
||||||
15.05
17:00
Mladost APA
Mladost (BP)
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
15.05
17:00
ÄSK Pivara
Mladost (T)
0
0
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 0 | |||||||
15.05
17:00
RadniÄki (S)
NjegoÅ”
1
4
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 4 | |||||||
15.05
17:00
Srbobran
BaÄka (P)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Crvenka
BajŔa
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
15.05
17:00
OFK Vrbas
Vojvodina (T)
6
3
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 3 |
15.05
17:00
BuduÄnost
Begej
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Sloga
6
1
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Krajina
Omladinac FAM
2
6
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 6 | |||||||
15.05
17:00
Proleter
OFK Kikinda 1909
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
15.05
17:00
RadniÄki
BuduÄnost
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Cement
Crvena Zvezda
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
2
2
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Podrinje
Index
2
2
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
15.05
17:00
Kopaonik
Jastrebac
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Blagotin
KuŔiljevo
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Morava 1918
Sloga (M)
4
3
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
15.05
17:00
MeŔevo
OFK Lugomir
6
0
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
15.05
17:00
Senjak
OFK 019
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
15.05
17:00
BSK
OFK Knjaz
0
0
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Polom
Branik
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Äerdap
Tanasko RajiÄ
0
0
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
15.05
17:00
Sloga
Gracko
6
1
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
ŽitoraÄa
Jedinstvo (G)
7
0
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
BuduÄnost
Nebeski Andjeli
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.05
17:00
Pusta Reka
Äekmin
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
OFK Kosanica
DobriÄ
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
15.05
16:30
Å umadija
Napredak
0
1
|
15.05.2021 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
15.05
11:00
Milutinac
Kosmaj
0
1
|
15.05.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
15.05
17:00
Midžor
Sloga
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Rtanj
Hajduk
9
1
|
15.05.2021 17:00 | 9 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Ozren
Å ljivar
7
0
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
15.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Äitluk
0
2
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 2 |
15.05
17:00
Partizan
Borac (K)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
15.05
17:00
RadniÄki
Hajduk (B)
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
15.05
17:00
ŽelezniÄar
Mitros
6
2
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Rudar
GFK Sloven
1
3
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
15.05
17:00
Partizan (U)
Partizan (G)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
15.05
17:00
ŽAK
BuduÄnost (P)
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Borac (BG)
BuduÄnost (M)
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
15.05
17:00
Proleter (RS)
RadniÄki 1905
10
1
|
15.05.2021 17:00 | 10 : 1 | |||||||
15.05
17:00
AFK
Napredak
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Sloga
EÄÅ”eg
7
2
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 2 |
15.05
17:00
Delija
OFK Klek
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
15.05
17:00
Mladost 1948
ŽelezniÄar Kusadak
1
3
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
15.05
17:00
Borac (P)
BSK
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
15.05
16:30
Barajevo
Mladost
3
0
|
15.05.2021 16:30 | 3 : 0 |
15.05
17:30
Omladinac
TSK
2
5
|
15.05.2021 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
15.05
17:30
OFK Futog
Å ajkaÅ” 1908
2
1
|
15.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
17:30
FruŔkogorski partizan
OFK Sirig
1
0
|
15.05.2021 17:30 | 1 : 0 |
|
15.05
17:00
Brestovac
PoreÄ
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Krivelj
Sloga
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
15.05
17:00
BSK
Nemetali
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Å arbanovac
Urovica
5
3
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 3 |
|
15.05
17:00
Rudar 2001
Rudar (Kr)
7
0
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
|
15.05
17:00
Mladost
Borac
4
0
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Moravac (Ä)
Palilula
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 2 | |||||||
15.05
17:00
TaskoviÄi
RasovaÄa
7
1
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Svrljig
Pobeda
4
1
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
15.05
17:30
Mladi radnik 1925
Jovo Kursula
2
1
|
15.05.2021 17:30 | 2 : 1 |
|
15.05
17:00
Morava (KS)
Javor
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
15.05
17:00
Radnik (Ub)
OFK OseÄina
2
2
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Strmovo 1968
Dimitrije TucoviÄ
2
2
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
OFK BrÄanac
Tvrdojevac
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
15.05
17:00
Jedinstvo
ZloÄudovo
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
15.05
16:00
Slatina
Spartak
4
0
|
15.05.2021 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
15.05
16:00
OvÄar
VoÄar
6
1
|
15.05.2021 16:00 | 6 : 1 |
|
15.05
17:00
Zvezda
Gnjilan
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
|
15.05
17:00
SinÄeliÄ
Milan OrliÄ
4
3
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 3 |
|
15.05
17:00
Velika Drenova
Garevina
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Polet 57
Stari Trstenik
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Jezero
Borac
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
15.05
17:00
Proleter
BuduÄnost (BB)
8
0
|
15.05.2021 17:00 | 8 : 0 |
15.05
17:00
Feniks
KruŔevica 1980
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Å umadija (S)
Jedinstvo (O)
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
15.05
17:30
MiletiÄ
Hajduk (G)
0
0
|
15.05.2021 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
15.05
17:30
Borac (NS)
ObiliÄ
5
0
|
15.05.2021 17:30 | 5 : 0 |
|
15.05
17:00
Žitkovica
Sloga (M)
5
1
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
15.05
17:00
Bežanija
Velika MoŔtanica
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.05
11:00
Dedinje
13. maj
4
1
|
15.05.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.05
18:00
Å eÄeranac Ada
Novi Beograd
3
0
|
15.05.2021 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.05
16:30
Busije
Rekreativo 011
2
4
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 4 |
|
15.05
16:30
Siti Sport Klub
Pionir
6
0
|
15.05.2021 16:30 | 6 : 0 |
|
15.05
17:30
BogutovaÄka Banja
Mineral 2015
1
3
|
15.05.2021 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.05
17:30
Stubal
MiloÄajac
2
7
|
15.05.2021 17:30 | 2 : 7 |
|
15.05
17:00
Jasenovac
Rade MiloÅ”eviÄ
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
15.05
17:00
15. Avgust 1950
Rudar (P)
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Rudar (S)
Å umadija
5
0
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
15.05
17:00
SinÄeliÄ 1934
Ursule
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Crni Vrh
VinoraÄa
1
4
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.05
17:00
Mladost (D)
Mladi Borac
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
|
15.05
17:30
Pobednik
Munja
3
2
|
15.05.2021 17:30 | 3 : 2 | |||||||
15.05
17:30
Krtinska
Sloga
8
2
|
15.05.2021 17:30 | 8 : 2 |
15.05
17:00
Rudar 1945
Mladost (V)
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
KaleniÄ
Ratkovac
1
4
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
15.05
17:00
Crvena Jabuka
Omladinac (K)
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 |
15.05
17:00
Junior Novo Naselje
DraÄiÄ 2018
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Rajac
Jadar 2013
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
15.05
17:00
RadniÄki
Mladost (B)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
15.05
17:00
Borac
VukaŔinovac
5
0
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Polet (V)
OFK Sloga
4
1
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
15.05
17:00
HorgoÅ” 1911
Jadran
7
0
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 0 |
|
15.05
17:00
Jedinstvo SteviÄ
Glogonj
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
15.05
17:00
Veliki Suvodol
NiŔavac
1
5
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
15.05
17:00
Borac
Rongo Siti
4
1
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Mladost
Temac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Lokomotiva
Sloboda
1
3
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 3 |
15.05
17:30
Vinogradar
Lokomotiva
5
3
|
15.05.2021 17:30 | 5 : 3 |
|
15.05
17:00
BuduÄnost (DO)
Lipolist
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Sunrise Å abac
Zadrugar Milkivit
5
2
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 2 |
|
15.05
17:00
Sloboda
Slavija
0
0
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 0 |
|
15.05
17:00
Pepeljevac 1947
Zmajevac
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Rasina
Mudrakovac
7
3
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 3 |
|
15.05
17:00
Rtanj
Mladost
2
2
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 2 |
|
15.05
17:00
Varvarin
Mladi radnik
6
1
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 1 |
|
15.05
16:30
Kolubara (LP)
Tamnava
9
0
|
15.05.2021 16:30 | 9 : 0 |
|
15.05
17:00
Popovac
ŽelezniÄar
4
1
|
15.05.2021 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Borac 1950
Mladost
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
15.05
17:30
Mladost
Dražmirovac
1
1
|
15.05.2021 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
17:30
GFK StreliŔte
Belica
12
1
|
15.05.2021 17:30 | 12 : 1 |
15.05
17:00
Å apine
Crni Vitez
5
1
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Stig (C)
Radnik (S)
7
2
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 2 |
|
15.05
17:00
Gaj
Dobrica
5
0
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Sloga
Vojvodina
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
15.05
17:00
Gornja Trnava 1938
Kalipolje
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
15.05
17:00
Vukan
Burovac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.05
17:00
Radnik
BSK
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 |
|
15.05
17:00
Gornje Sinkovce
Napredak
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
|
15.05
17:00
Kotlenik
Grivac
7
1
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Polet
Beli Orlovi
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
15.05
17:00
DumaÄa
Mladost
6
0
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
15.05
16:30
Vukovac 98
Osanica
2
0
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
16:30
Zvezda
BuduÄnost (M)
1
2
|
15.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
16:30
Sloga (J)
Mlava (R)
3
1
|
15.05.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
16:30
Vrelo 1971
SeliŔte
2
2
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 2 | |||||||
15.05
16:30
Laznica
Mladost (K)
1
2
|
15.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
15.05
17:00
Luk Kompenzatori
Mladost (B)
5
0
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
15.05
17:00
Mladost (L)
Sloga
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
15.05
17:00
Granit
Paskovac
3
5
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 5 |
|
15.05
17:00
Lomnica
Polet
2
0
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 0 |
|
15.05
17:00
Tulež
RaniloviÄ 1970
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 |
15.05
17:00
Jedinstvo (M)
SinÄeliÄ
3
4
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 4 |
|
15.05
17:30
20. Oktobar
Sloboda
1
3
|
15.05.2021 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
15.05
17:30
Strmovo
Petka
1
1
|
15.05.2021 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
17:30
BSK
OFK Borac
4
1
|
15.05.2021 17:30 | 4 : 1 |
|
15.05
17:30
Morava
PSS-192
2
3
|
15.05.2021 17:30 | 2 : 3 |
|
15.05
17:00
Slavija
Tekstilac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Drina
Leotar
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
15.05
17:00
ModriÄa
Borac
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Zvijezda 09
Jedinstvo
7
0
|
15.05.2021 17:00 | 7 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Sutjeska
LjubiÄ
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
15.05
17:00
ŽeljezniÄar
Podrinje
6
2
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 2 | |||||||
15.05
17:00
Sloboda
Kozara
0
3
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 3 | |||||||
15.05
17:00
Rudar Prijedor
Sloga
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 |
15.05
21:00
Brighton
West Ham United
1
1
|
15.05.2021 21:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
13:30
Burnley
Leeds United
0
4
|
15.05.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
15.05
16:00
Southampton
Fulham
3
1
|
15.05.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
15.05
15:30
Borussia M'gladbach
Stuttgart
1
2
|
15.05.2021 15:30 | 1 : 2 | |||||||
15.05
15:30
Bayer 04
Union Berlin
1
1
|
15.05.2021 15:30 | 1 : 1 | |||||||
15.05
15:30
Freiburg
Bayern
2
2
|
15.05.2021 15:30 | 2 : 2 | |||||||
15.05
15:30
Hertha BSC
Kƶln
0
0
|
15.05.2021 15:30 | 0 : 0 | |||||||
15.05
15:30
Schalke 04
Eintracht Frankfurt
4
3
|
15.05.2021 15:30 | 4 : 3 | |||||||
15.05
15:30
Augsburg
Werder
2
0
|
15.05.2021 15:30 | 2 : 0 | |||||||
15.05
15:30
Arminia
Hoffenheim
1
1
|
15.05.2021 15:30 | 1 : 1 |
15.05
15:00
Genoa
Atalanta
3
4
|
15.05.2021 15:00 | 3 : 4 | |||||||
15.05
18:00
Juventus
Internazionale
3
2
|
15.05.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
15.05
20:45
Roma
Lazio
2
0
|
15.05.2021 20:45 | 2 : 0 | |||||||
15.05
15:00
Spezia
Torino
4
1
|
15.05.2021 15:00 | 4 : 1 |
15.05
13:30
Metalac
Novi Pazar
1
1
|
15.05.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
15.05
13:30
Zlatibor
RadniÄki (N)
0
0
|
15.05.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
15.05
13:30
Rad
MaÄva
7
1
|
15.05.2021 13:30 | 7 : 1 | |||||||
15.05
13:30
InÄija
Proleter
0
5
|
15.05.2021 13:30 | 0 : 5 | |||||||
15.05
13:30
Javor Matis
ÄukariÄki
1
2
|
15.05.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
15.05
16:00
Partizan
Voždovac
3
0
|
15.05.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
13:30
Napredak
Mladost (L)
2
0
|
15.05.2021 13:30 | 2 : 0 |
15.05
17:00
RadniÄki (SM)
Dinamo
3
0
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
17:00
Sloga (K)
RFK GrafiÄar
1
3
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 3 | |||||||
15.05
17:00
GFK DuboÄica
IMT
1
0
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
15.05
17:00
ŽelezniÄar (P)
RadniÄki (P)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 1 | |||||||
15.05
17:00
GFK Jagodina
Kabel
2
3
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 3 | |||||||
15.05
17:00
BuduÄnost
RadniÄki 1923
1
1
|
15.05.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Kolubara
Borac 1926
3
1
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Loznica
Zemun
6
0
|
15.05.2021 17:00 | 6 : 0 |
15.05
16:00
Sloga
MaŔinac Trejs
0
0
|
15.05.2021 16:00 | 0 : 0 |
15.05
16:30
MaÄva
Napredak Junior 2018
8
1
|
15.05.2021 16:30 | 8 : 1 | |||||||
15.05
17:00
RadniÄki 2012
ŽFU Zvezda B 2018
0
7
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 7 |
15.05
00:00
Å abac
Slatke male
3
0
|
15.05.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.05
13:00
Una Fortuna
Kraljica Marija
2
8
|
15.05.2021 13:00 | 2 : 8 |
|
15.05
17:00
Knjaževac 2015
LevaÄ
0
3
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
15.05
17:00
Desetka
VinÄa
0
3
|
15.05.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
15.05
11:00
OFK Beograd
Napredak
5
0
|
15.05.2021 11:00 | 5 : 0 | |||||||
15.05
10:00
ÄukariÄki
Voždovac
2
1
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
15.05
17:00
Crvena zvezda
Rad
2
1
|
15.05.2021 17:00 | 2 : 1 | |||||||
15.05
11:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
3
|
15.05.2021 11:00 | 1 : 3 |
15.05
12:00
Kabel
Hajduk 1912
2
1
|
15.05.2021 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
BaÄka 1901
6
1
|
15.05.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
15.05
16:30
Novi Pazar
Å abac Sunrise
2
1
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
14:00
MaÄva
Sloga (P)
5
0
|
15.05.2021 14:00 | 5 : 0 | |||||||
15.05
10:00
Sloboda
Javor Matis
|
15.05.2021 10:00 |
|
15.05
11:00
Petar Dobrnjac
Mladi radnik 1926
0
4
|
15.05.2021 11:00 | 0 : 4 |
|
15.05
00:00
Rvati
OFK Urovci
4
0
|
15.05.2021 00:00 | 4 : 0 | |||||||
15.05
Polet
Å umadija
0
3
|
15.05.2021 | 0 : 3 |
15.05
10:00
Brodarac 2
Železnik 1930
1
0
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
15.05
16:30
RadniÄki (NB) 2
BSK BorÄa
1
2
|
15.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
15.05
10:30
IM Rakovica
Jedinstvo
4
1
|
15.05.2021 10:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.05
20:00
Ada
LeŔtane
6
0
|
15.05.2021 20:00 | 6 : 0 | |||||||
15.05
14:00
GSP Polet DorÄol
Crvenka
1
2
|
15.05.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
15.05
10:00
Rojkovac
BoleÄ
5
2
|
15.05.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
15.05
10:00
TEK Sloga
PoŔtar 1930
1
2
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
11:00
Dunav
Zvezdara
0
5
|
15.05.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
15.05
16:30
Mladost
Jedinstvo Putevi
2
1
|
15.05.2021 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
12:00
JoŔanica
RadniÄki 1923
1
7
|
15.05.2021 12:00 | 1 : 7 |
|
||||||
15.05
16:30
SuŔica
Takovo
1
2
|
15.05.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
15.05
11:00
OFK Divci
Mladost
3
2
|
15.05.2021 11:00 | 3 : 2 |
15.05
11:00
Lokomotiva
OFK Beograd
3
0
|
15.05.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
13:00
Brodarac
Zemun
9
1
|
15.05.2021 13:00 | 9 : 1 |
|
15.05
11:00
Sopot
Borac
3
0
|
15.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
15.05
13:30
MaÄva
Brodarac
1
1
|
15.05.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
15.05
11:00
RFK GrafiÄar
Teleoptik
5
0
|
15.05.2021 11:00 | 5 : 0 | |||||||
15.05
13:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
2
|
15.05.2021 13:00 | 1 : 2 |
15.05
12:00
Dinamo 1945
RFK Novi Sad 1921
1
6
|
15.05.2021 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
15.05
10:00
Kabel
Vojvodina
0
7
|
15.05.2021 10:00 | 0 : 7 |
|
15.05
10:00
DIF
BSK BorÄa
2
1
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
13:00
Lokomotiva
OLE
4
3
|
15.05.2021 13:00 | 4 : 3 | |||||||
15.05
09:00
SinÄeliÄ
Voždovac
2
2
|
15.05.2021 09:00 | 2 : 2 |
|
||||||
15.05
10:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
1
10
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 10 |
15.05
RadniÄki (N)
Bor 1919
7
0
|
15.05.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
15.05
Trayal
TimoÄanin
1
2
|
15.05.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
Timok 1919
GFK DuboÄica
2
0
|
15.05.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
OFK SinÄeliÄ
Radnik
2
1
|
15.05.2021 | 2 : 1 |
|
15.05
17:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
5
0
|
15.05.2021 17:00 | 5 : 0 |
|
15.05
11:00
Voja GaÄiÄ
ODR
3
0
|
15.05.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.05
12:00
Hajduk
Jedinstvo
1
3
|
15.05.2021 12:00 | 1 : 3 |
15.05
00:00
BuduÄnost
Ratar
5
1
|
15.05.2021 00:00 | 5 : 1 |
|
15.05
13:00
Posavina
Borac
1
8
|
15.05.2021 13:00 | 1 : 8 |
15.05
11:00
Proleter (RS)
ÄurÄin
|
15.05.2021 11:00 |
|
|||||||
15.05
11:00
Iskra
BaÄka
|
15.05.2021 11:00 |
|
|||||||
15.05
11:00
ObiliÄ
Proleter (NJ)
4
1
|
15.05.2021 11:00 | 4 : 1 | |||||||
15.05
11:00
Tsc 1913
NjegoÅ”
|
15.05.2021 11:00 |
|
15.05
17:30
RadniÄki
Hajduk Stanko
9
2
|
15.05.2021 17:30 | 9 : 2 |
15.05
12:00
ŽelezniÄar
Ribnica
3
1
|
15.05.2021 12:00 | 3 : 1 |
15.05
13:00
IMT
Crvena zvezda
0
2
|
15.05.2021 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
15.05
10:00
Zemun
ADA
2
0
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
15:00
Teleoptik
Lokomotiva
3
1
|
15.05.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
13:30
ÄukariÄki
SinÄeliÄ
4
1
|
15.05.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
15.05
08:30
Internacional
Partizan
0
2
|
15.05.2021 08:30 | 0 : 2 |
|
15.05
10:00
ŽAK Sombor
Krila Krajine
1
2
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
15.05
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
4
5
|
15.05.2021 10:00 | 4 : 5 |
|
||||||
15.05
10:00
Dinamo 1945
Akademija Bambi
2
2
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
15.05
12:00
Petrika
RadniÄki (NP)
5
0
|
15.05.2021 12:00 | 5 : 0 | |||||||
15.05
10:00
InÄija
Petar PuaÄa
3
2
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 2 | |||||||
15.05
10:00
Prof. Bolesnikov
RadniÄki (SM)
2
2
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
15.05
11:00
Podunavac
Cerovac 2013
6
0
|
15.05.2021 11:00 | 6 : 0 |
15.05
10:00
ŽelezniÄar
Zadrugar
3
2
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
15.05
10:00
MaÄva
Savacium
4
1
|
15.05.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
15.05
10:00
Jedinstvo
Omladinac 2014
2
4
|
15.05.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
15.05
10:00
Senjak
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
2
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
15.05
10:00
RadniÄki
Mladost
0
1
|
15.05.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
15.05
10:00
RadniÄki
TEK Sloga
3
3
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
15.05
11:00
Arena Su
Tisa NjerÅ”
5
1
|
15.05.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
15.05
10:00
CFK
RadniÄki 1905
0
2
|
15.05.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
15.05
09:00
Vodojaža
Karadjordje (T)
|
15.05.2021 09:00 |
|
|||||||
15.05
10:30
RadniÄki 1923
Apolon I
|
15.05.2021 10:30 |
|
|||||||
15.05
10:30
Apolon II
SuŔica
|
15.05.2021 10:30 |
|
|||||||
15.05
11:00
Gruža
Arsenal
|
15.05.2021 11:00 |
|
|||||||
15.05
09:30
Morava (VP)
AranÄelovac
|
15.05.2021 09:30 |
|
15.05
11:00
KoŔtam Polje
Sport Klub 99
2
7
|
15.05.2021 11:00 | 2 : 7 | |||||||
15.05
11:00
Novi Pazar B
Rudar
|
15.05.2021 11:00 |
|
|||||||
15.05
11:00
Tutin
Pazar Juniors
0
5
|
15.05.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
15.05
12:30
Zemun
Crvena zvezda
1
7
|
15.05.2021 12:30 | 1 : 7 |
|
||||||
15.05
08:30
Teleoptik
Rad
5
0
|
15.05.2021 08:30 | 5 : 0 |
|
||||||
15.05
11:00
ÄukariÄki
Voždovac
4
0
|
15.05.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
15.05
09:00
Lokomotiva
Studentski grad
3
0
|
15.05.2021 09:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
10:00
Jedinstvo
011
0
4
|
15.05.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.05
12:00
SinÄeliÄ
Kolubara
2
3
|
15.05.2021 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.05
16:00
Palilulac
OLE
0
14
|
15.05.2021 16:00 | 0 : 14 |
|
15.05
08:30
Karioke
Sremcica
1
0
|
15.05.2021 08:30 | 1 : 0 |
|
15.05
09:00
Balkan
PoŔtar 1930
2
1
|
15.05.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
10:00
Mladenovac
Hajduk
4
4
|
15.05.2021 10:00 | 4 : 4 |
|
||||||
15.05
10:00
BoleÄ
OFK Beograd
1
1
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
14:30
Zvezdara
Dunavac
0
17
|
15.05.2021 14:30 | 0 : 17 |
|
15.05
11:00
BuduÄnost
Mladost (T)
2
3
|
15.05.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
15.05
11:00
Sutjeska
BaÄka
4
2
|
15.05.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
15.05
11:00
EÄÅ”eg
Jadran
2
2
|
15.05.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
15.05
Duel Juniors
Real
3
1
|
15.05.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
Lider MGM
TimoÄanin
3
1
|
15.05.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
Napredak
Å ampion 2014
2
1
|
15.05.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
15.05
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
10
1
|
15.05.2021 | 10 : 1 |
|
||||||
15.05
Radnik
OFK RadniÄki
0
3
|
15.05.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
15.05
Kopernikus ŽelezniÄar
Trayal Knez Lazar
4
0
|
15.05.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
15.05
Car Konstantin
SFS Borac
3
0
|
15.05.2021 | 3 : 0 |
|
15.05
10:00
Partizan
BSK BorÄa
3
0
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
15.05
13:00
IMT
Ole
6
1
|
15.05.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
15.05
11:00
Å umadija
Ada
2
6
|
15.05.2021 11:00 | 2 : 6 |
|
15.05
17:00
Moskva
Lehel 2019
3
3
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 3 |
15.05
00:00
Rad
Heroj Polet
13
0
|
15.05.2021 00:00 | 13 : 0 |
|
||||||
15.05
00:00
Kolubara
VinÄa
3
0
|
15.05.2021 00:00 | 3 : 0 | |||||||
15.05
00:00
Desetka
Crvena zvezda
0
4
|
15.05.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.05
00:00
Sloga
Zemun
0
3
|
15.05.2021 00:00 | 0 : 3 |
15.05
GFK Jagodina
GFK DuboÄica
4
0
|
15.05.2021 | 4 : 0 | |||||||
15.05
Duel Juniors
Real NiÅ”
2
5
|
15.05.2021 | 2 : 5 |
|
||||||
15.05
Lider MGM
Knjaževac
3
0
|
15.05.2021 | 3 : 0 | |||||||
15.05
Duel Juniors 2
OFK Å ampion
2
0
|
15.05.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
RadniÄki (N)
RadniÄki (P)
8
0
|
15.05.2021 | 8 : 0 |
|
||||||
15.05
Radnik
OFK RadniÄki
|
15.05.2021 | : | |||||||
15.05
Kopernikus ŽelezniÄar
Trayal Knez Lazar
5
0
|
15.05.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
15.05
RadniÄki NiÅ” 2
OFK ParaÄin
9
2
|
15.05.2021 | 9 : 2 |
|
||||||
15.05
RadniÄki (S)
Timok 1919
0
5
|
15.05.2021 | 0 : 5 |
|
15.05
09:00
ÄukariÄki B
Milutinac
6
0
|
15.05.2021 09:00 | 6 : 0 |
|
||||||
15.05
17:30
Srem
Bežanija
0
4
|
15.05.2021 17:30 | 0 : 4 | |||||||
15.05
10:00
SinÄeliÄ
IMT
3
1
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
15.05
12:00
Jedinstvo
Å umadinac
4
1
|
15.05.2021 12:00 | 4 : 1 |
15.05
10:00
Mladost (C)
Stepojevac Vaga
1
1
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
15.05
10:00
BuduÄnost
Akademija fudbala
0
4
|
15.05.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
15.05
12:00
Kolubara 2
Lazarevac
3
0
|
15.05.2021 12:00 | 3 : 0 |
|
15.05
09:30
Arena SU
Tisa NjerÅ”
2
0
|
15.05.2021 09:30 | 2 : 0 |
|
||||||
15.05
09:30
Spartak ŽK '09
BaÄka
11
0
|
15.05.2021 09:30 | 11 : 0 |
|
||||||
15.05
10:00
BajŔa
Vinogradar
3
2
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
15.05
Zabrežje
Rvati
1
1
|
15.05.2021 | 1 : 1 | |||||||
15.05
10:00
Jedinstvo
Posavina
6
1
|
15.05.2021 10:00 | 6 : 1 | |||||||
15.05
10:00
Omladinac
Zvezda
12
0
|
15.05.2021 10:00 | 12 : 0 |
15.05
10:00
OFK Ras
JoŔanica
4
3
|
15.05.2021 10:00 | 4 : 3 | |||||||
15.05
10:00
OFK National
AF AS Novi Pazar
3
4
|
15.05.2021 10:00 | 3 : 4 | |||||||
15.05
11:00
Bane 1931 - 2
Sport Club 99
0
7
|
15.05.2021 11:00 | 0 : 7 | |||||||
15.05
12:00
Jedinstvo 2017
Tutin
3
0
|
15.05.2021 12:00 | 3 : 0 |
|
15.05
10:00
POFK Äivija
POFK Savacium
1
9
|
15.05.2021 10:00 | 1 : 9 |
|
||||||
15.05
10:00
Å abac Sunrise 1
Tika taka
7
0
|
15.05.2021 10:00 | 7 : 0 | |||||||
15.05
10:00
Fenix 1
MaÄva 2
10
1
|
15.05.2021 10:00 | 10 : 1 |
|
||||||
15.05
14:00
OFK Majur
MaÄva 1929
1
3
|
15.05.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
15.05
18:30
Spars Realway
Split
64
84
|
15.05.2021 18:30 | 64 : 84 |
15.05
12:30
Borac
Dynamic VIP PAY
84
71
|
15.05.2021 12:30 | 84 : 71 | |||||||
15.05
15:00
Partizan NIS
Crvena zvezda MTS
76
83
|
15.05.2021 15:00 | 76 : 83 |
15.05
19:00
DuboÄica 54
RadniÄki
34
25
|
15.05.2021 19:00 | 34 : 25 | |||||||
15.05
17:30
Vojvodina
Partizan
28
20
|
15.05.2021 17:30 | 28 : 20 | |||||||
15.05
20:00
ŽelezniÄar 1949
Rudar
32
26
|
15.05.2021 20:00 | 32 : 26 |
15.05
18:00
Novi Pazar
Proleter
39
35
|
15.05.2021 18:00 | 39 : 35 | |||||||
15.05
18:00
Crvena zvezda
Spartak
26
27
|
15.05.2021 18:00 | 26 : 27 | |||||||
15.05
18:00
ObiliÄ
Kikinda Grindex
26
25
|
15.05.2021 18:00 | 26 : 25 | |||||||
15.05
18:00
Å amot 65
Crvenka
43
35
|
15.05.2021 18:00 | 43 : 35 |
15.05
19:00
InÄija
Sivac 69
26
28
|
15.05.2021 19:00 | 26 : 28 | |||||||
15.05
19:00
JugoviÄ
Ub
32
26
|
15.05.2021 19:00 | 32 : 26 | |||||||
15.05
18:00
Vrbas Petrol
Kolubara
25
23
|
15.05.2021 18:00 | 25 : 23 | |||||||
15.05
19:30
Morava
MaÄva
26
23
|
15.05.2021 19:30 | 26 : 23 | |||||||
15.05
13:00
Smederevo
Voždovac 2012
27
25
|
15.05.2021 13:00 | 27 : 25 |
15.05
18:00
ŽitoraÄa
TopliÄanin
17
27
|
15.05.2021 18:00 | 17 : 27 | |||||||
15.05
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
33
25
|
15.05.2021 19:00 | 33 : 25 | |||||||
15.05
19:00
KurŔumlija
Metalac
39
28
|
15.05.2021 19:00 | 39 : 28 | |||||||
15.05
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
28
23
|
15.05.2021 19:00 | 28 : 23 |
15.05
19:00
RadniÄki
Dolovo
29
29
|
15.05.2021 19:00 | 29 : 29 | |||||||
15.05
19:00
Somborelektro
Hercegovina
27
40
|
15.05.2021 19:00 | 27 : 40 | |||||||
15.05
18:00
Apatin
Potisje Pleteks
37
22
|
15.05.2021 18:00 | 37 : 22 | |||||||
15.05
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovac
40
43
|
15.05.2021 19:00 | 40 : 43 |
15.05
18:00
PKB
RadniÄki (O)
23
27
|
15.05.2021 18:00 | 23 : 27 |
15.05
17:00
Borsko jezero
Knjaz 1957
26
35
|
15.05.2021 17:00 | 26 : 35 | |||||||
15.05
19:00
RadniÄki
Jagodina 2
33
24
|
15.05.2021 19:00 | 33 : 24 | |||||||
15.05
18:00
Majdanpek
ZajeÄar 1949
29
34
|
15.05.2021 18:00 | 29 : 34 |
15.05
19:00
Aleksinac
Vlasotince
24
24
|
15.05.2021 19:00 | 24 : 24 |
15.05
20:00
Osipaonica
Palanka
32
37
|
15.05.2021 20:00 | 32 : 37 | |||||||
15.05
20:00
Mladi radnik
Rudar 2
25
24
|
15.05.2021 20:00 | 25 : 24 | |||||||
15.05
18:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
32
27
|
15.05.2021 18:00 | 32 : 27 | |||||||
15.05
19:00
Sloga
Lokomotiva
29
28
|
15.05.2021 19:00 | 29 : 28 | |||||||
15.05
18:00
Smederevo 2
Å amot 65 2
23
37
|
15.05.2021 18:00 | 23 : 37 |
15.05
18:00
Sloga
Župa 54
24
41
|
15.05.2021 18:00 | 24 : 41 | |||||||
15.05
19:00
Bane
Beli anÄeo
29
37
|
15.05.2021 19:00 | 29 : 37 | |||||||
15.05
17:00
Pobednik
Užice
27
37
|
15.05.2021 17:00 | 27 : 37 | |||||||
15.05
19:00
Arilje
KruŔevac
29
23
|
15.05.2021 19:00 | 29 : 23 |
15.05
21:00
Prigrevica
Crepaja
38
32
|
15.05.2021 21:00 | 38 : 32 |
15.05
16:30
GraniÄar
Rusin
28
28
|
15.05.2021 16:30 | 28 : 28 | |||||||
15.05
20:00
ObiliÄ
GrafiÄar
24
36
|
15.05.2021 20:00 | 24 : 36 |
15.05
19:00
Zrenjanin
Jedinstvo
38
27
|
15.05.2021 19:00 | 38 : 27 | |||||||
15.05
16:30
Unirea
RadniÄki
25
30
|
15.05.2021 16:30 | 25 : 30 |
15.05
18:00
Titel
JugoviÄ 2
27
26
|
15.05.2021 18:00 | 27 : 26 |
15.05
17:00
Proleter
Ravangrad
42
20
|
15.05.2021 17:00 | 42 : 20 |
15.05
16:00
Studentski Grad
RadniÄki
31
26
|
15.05.2021 16:00 | 31 : 26 | |||||||
15.05
18:30
RadniÄki BG
ORK Loznica
36
26
|
15.05.2021 18:30 | 36 : 26 | |||||||
15.05
13:00
Loznica grad
Kosmaj
30
36
|
15.05.2021 13:00 | 30 : 36 |
15.05
19:00
Vlasotince
Vranje
19
15
|
15.05.2021 19:00 | 19 : 15 |
15.05
17:30
Osice
Naisa 2
27
17
|
15.05.2021 17:30 | 27 : 17 | |||||||
15.05
17:00
Äerdap
Rtanj
21
22
|
15.05.2021 17:00 | 21 : 22 | |||||||
15.05
18:00
Pirot
Hajduk Veljko
28
26
|
15.05.2021 18:00 | 28 : 26 |
15.05
20:45
Mladi radnik - 2
Sloga 2
30
23
|
15.05.2021 20:45 | 30 : 23 |
15.05
20:30
Metalac
Bekament BB - 2
22
27
|
15.05.2021 20:30 | 22 : 27 | |||||||
15.05
14:00
Pazar 2003
Prijepolje
14
28
|
15.05.2021 14:00 | 14 : 28 |
15.05
18:00
ObiliÄ
Jabuka
18
20
|
15.05.2021 18:00 | 18 : 20 | |||||||
15.05
19:00
Trijumf
Naftagas
28
32
|
15.05.2021 19:00 | 28 : 32 |
15.05
19:00
Jagodina
Bekament BB
31
18
|
15.05.2021 19:00 | 31 : 18 | |||||||
15.05
18:00
Naisa
SPD RadniÄki
33
36
|
15.05.2021 18:00 | 33 : 36 |
15.05
18:00
Å abac
KVK RadniÄki
5
8
|
15.05.2021 18:00 | 5 : 8 | |||||||
15.05
20:00
BVK Crvena zvezda
Novi Beograd 11. april
11
12
|
15.05.2021 20:00 | 11 : 12 |
15.05
11:45
TaÅ” 2000
Vojvodina
5
13
|
15.05.2021 11:45 | 5 : 13 | |||||||
15.05
13:45
Crvena zvezda
Palilula
10
6
|
15.05.2021 13:45 | 10 : 6 |
15.05
20:30
Konjarnik
FON
11
12
|
15.05.2021 20:30 | 11 : 12 | |||||||
15.05
17:00
Vranje
Novi Pazar
3
5
|
15.05.2021 17:00 | 3 : 5 |
15.05
19:45
Južna regija
Partizan
8
72
|
15.05.2021 19:45 | 8 : 72 |
|
15.05
00:00
Partizan
Dinamo 1954
25
0
|
15.05.2021 00:00 | 25 : 0 |
15.05
17:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
42
0
|
15.05.2021 17:00 | 42 : 0 |
|