14.05
19:30
Partizan
RadniÄki 1923
2
1
|
14.05.2023 19:30 | 2 : 1 |
14.05
17:30
Kolubara
Napredak
2
2
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
14.05
17:00
Podunavac
OFK BaÄka
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
StaniÅ”iÄ
Tekstilac
1
5
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.05
10:00
Kabel
1. Maj Ruma
2
2
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Borac (Å )
RadniÄki (Zr)
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
14.05
16:30
Jedinstvo
BSK BorÄa
0
0
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
14.05
11:00
RadniÄki (O)
BASK TEK
4
0
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
14.05
16:30
Polet (Lj)
Tutin
1
0
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 0 |
14.05
16:30
RadniÄki (P)
Car Konstantin
6
0
|
14.05.2023 16:30 | 6 : 0 | |||||||
14.05
16:30
Vlasina
MeŔevo
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
14.05
16:30
BuduÄnost (P)
Timok 1919
6
1
|
14.05.2023 16:30 | 6 : 1 |
14.05
17:00
Hercegovac
Preporod
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Mladost (T)
RadniÄki 1918
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
17:00
ObiliÄ
Krila Krajine
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
14.05
10:00
Slavija
Dunav
2
1
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (BJ)
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Hajduk
RadniÄki (Å )
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
14.05
17:00
ŽAK
Begej
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Vojvodina 1928
Proleter
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Mladost
Crvena Zvezda
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Polet
Borac
3
4
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
14.05
10:00
OFK Žarkovo
Barajevo
5
0
|
14.05.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
PKB
LeŔtane
1
2
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Hajduk
Lokomotiva
1
1
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Zuce 2019
Kosmaj
2
1
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
BoleÄ
Napredak
3
2
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
14.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Plantaža
Gracko
4
2
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
Sloga
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Lugina
Radan
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
14.05
17:00
OFK Alakince
SFK Morava
2
5
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 5 |
|
14.05
17:00
Delijski Vis
Palilulac
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Morava
OFK SinÄeliÄ
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
17:00
MaloŔiŔte
Bukovik
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Pukovac
NaŔa krila 1936
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
17:00
OFK NiÅ”
Orljane
0
2
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Mladost (M)
Mladost (B)
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
14.05
17:00
Župa
OFK Lugomir
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Vinogradar
Jedinstvo (M)
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Rembas
KuŔiljevo
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Majdevo-Kupci
Jedinstvo 1936
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
14.05
17:00
Lužnica
RadniÄki 1946
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
14.05
14:00
Jedinstvo
Hajduk Veljko
1
5
|
14.05.2023 14:00 | 1 : 5 |
14.05
16:30
JoŔanica
KoriÄani
9
0
|
14.05.2023 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Napredak (G)
BuduÄnost (R)
7
2
|
14.05.2023 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Polet (R)
GoÄ
0
1
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
14.05
16:30
Kej
Omladinac (Z)
0
6
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.05
16:30
Jasen
Jedinstvo (K)
0
1
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Polimlje
Sloboda (Ä)
5
1
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
14.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
3
1
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Zlatar
Lazarica
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Savinac 1933
Polet (T)
1
7
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 7 |
14.05
16:30
Pomoravlje 1946
OFK AranÄelovac 1979
5
1
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
14.05
16:30
Borac
Mladost
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
14.05
11:00
KaÄer
Ribnica
1
4
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
14.05
16:30
RadniÄki (K)
RadniÄki (V)
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
14.05
16:30
OFK Divci
OFK OseÄina
3
0
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 0 |
14.05
17:00
Sloga (BNS)
Dolina
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Vulturul
Partizan (U)
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 | |||||||
14.05
17:00
HajduÄica
Sloga (P)
4
4
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Potporanj
Crvena zvezda
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Unirea
Partizan (G)
4
4
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Dolovo
BuduÄnost (A)
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
14.05
17:00
Tavankut
NjegoÅ”
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Iskra
Napredak
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
AFK
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
BuduÄnost
Sloga
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
14.05
17:00
BuduÄnost (G)
ÄSK Pivara
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
BuduÄnost (M)
Lipar
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Rusin
Borac 46
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:00
BuduÄnost (P)
Borac (BG)
2
4
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
14.05
17:00
RadniÄki 1911
ASK
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Rusanda
2. Oktobar
8
2
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Polet
OFK StajiÄevo
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Napredak
Crvena zvezda
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Vojvodina
ŽFK Banat
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
Banat
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
14.05
17:00
Sremac (D)
Partizan
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak Meridian
GraniÄar (K)
3
4
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
FruŔkogorac
Hajduk (V)
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga
Srem
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
RadniÄki
Sremac (V)
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac 1925
Podrinje
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Jadran
Å umar
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
14.05
17:30
Jedinstvo
Omladinac
1
3
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
17:30
BaÄka (B)
OFK Futog
0
0
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
OFK Sirig
Dinamo
1
0
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
FruŔkogorac
Petrovaradin
1
0
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
TSK
JugoviÄ
3
0
|
14.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
FruŔkogorski partizan
BaÄka 1923
6
1
|
14.05.2023 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.05
17:30
Tatra
Crvena zvezda
0
4
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 4 |
|
14.05
16:30
Bratstvo
Å eÄeranac Ada
2
4
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
16:30
Dunav
Balkan Mirijevo
2
2
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Siti Sport Klub
PoŔtar Zvezdara
0
0
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
18:30
KFK Ravna gora
Borac
1
5
|
14.05.2023 18:30 | 1 : 5 |
|
||||||
14.05
13:30
Busije
BSK 1925
2
1
|
14.05.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
14.05
16:30
Å umadija
LisoviÄ 1977
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Turbina
OFK BuduÄnost
1
3
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Krtinska
BSK 1926
1
2
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
RuŔanj
VraniÄ
2
3
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
10:00
RadniÄki
Rojkovac
1
0
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
16:30
OFK Zabrežje
Strelac
1
2
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
BuduÄnost
Omladinac
4
0
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
14.05
16:30
Vis
Dunavac
1
3
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
11:00
KaluÄerica 1969
KovaÄevac 1956
8
0
|
14.05.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Pudarci
VrÄin
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
VinÄa
Rabrovac
7
0
|
14.05.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
ZaklopaÄa
Hajduk
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
GroÄanski fudbalski klub
Å umadija 1962
2
9
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 9 |
|
14.05
17:00
Trudbenik
Sloga (L)
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
FUD
Parunovac
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Rubin
Sloga (Ä)
4
4
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Polet 57
MaÄkovac
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Jastrebac
Äitluk
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga (D)
Gornji StepoÅ”
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
13. April
Gradina
3
5
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
14.05
16:30
Rajac
Iskra
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
14.05
11:00
Proleter
OFK JabuÄje
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
14.05
16:30
Toplica
Radnik
1
0
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
14.05
16:30
ÄuÄuge
TrliÄ
1
5
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
14.05
16:30
Banjani
Dimitrije TucoviÄ
3
3
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 3 |
14.05
17:00
ŽSK
Banja
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
VinÄa
BSK (Be)
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Lokomotiva
Marjan
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga
BSK (Bo)
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Å umadija
Mladi rudar
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Å umadinac (S)
Plaskovac
4
3
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
14.05
17:00
Sloga (K)
TaskoviÄi
4
2
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Jastrebac
Moravac (ZT)
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:00
RadniÄki 1924
Borac
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Sloga 1980
Pobeda
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Zemljoradnik
BaliÄevac
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
14.05
17:00
VuÄje
BSK
4
2
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Lemind 1953
Äekmin
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Donja Lomnica
Milanovo
8
0
|
14.05.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
ZloÄudovo
Jedinstvo (B)
0
2
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
ŽelezniÄar
0
2
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga
Moravac Orion
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
OFK Morava
Jedinstvo (G)
0
5
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 5 |
14.05
16:30
Mladost (NS)
Mladi borac
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Pobeda
SASK
3
0
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Sloga
Jasenica 2017
1
2
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Proleter 1947
PetliÄ SD 2006
1
1
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
ŽelezniÄar Kusadak
Crvena zvezda
5
2
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Radnik
Mladi radnik 1940
3
2
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
14.05
11:00
Mala Vrbica
PoreÄ
4
1
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
MiloŔevo
Urovica
3
5
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Branik
Brestovac
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Polet
Krivelj
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Blizna
KljuÄ
4
2
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
14.05
17:00
KrilaÅ”
Napredak (S)
3
4
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga 1945
BSK 1931
8
2
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
ŽelezniÄar
Vihor
8
1
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
ObiliÄ
Zvižd
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
17:00
BuduÄnost (V)
Rudar (Kr)
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Sirakovo
Borac (K)
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
14.05
11:00
MiloÄajac
BuduÄnost
0
4
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
KoŔtampolje
Ribnica
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo 2017
Tavnik
9
0
|
14.05.2023 17:00 | 9 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac (V)
Proleter
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Omladinac
Ibar
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
14.05
17:30
Kolare
Osaonica
1
1
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:30
Moravac 2015
Borac 1950
2
0
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 0 | |||||||
14.05
17:30
Sloga
Partizan
1
0
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:30
Mladost (D)
BuduÄnost (Ä)
3
1
|
14.05.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
14.05
17:30
BuduÄnost (M)
Mladost (J)
0
2
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 2 | |||||||
14.05
17:30
Dragocvet
Rudar (St)
8
3
|
14.05.2023 17:30 | 8 : 3 | |||||||
14.05
17:30
Juhor
Mladost (T)
1
0
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
14.05
16:30
Mladost
Morava
2
3
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
RadniÄki 2020
Omladinac
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Vulkan 1963
Proleter
4
3
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Planinac 1933
Äegar 1946
3
0
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.05
16:30
Stevan NeŔticki
Sloboda
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
RadniÄki 1936
Novoselac
2
5
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 5 |
|
14.05
17:00
Jedinstvo (Å )
Vidojevica
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Podrinje
Rudar
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Drina (Lj)
Antimon
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Hajduk Stanko
Majur
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Drina (B)
Jevremovac
1
7
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 7 | |||||||
14.05
17:00
KaraÄorÄe
Lipolist
2
4
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Mladi borac
GuÄevo 1929
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
14.05
17:00
ŽeljuŔa
Spartak
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Vladimir DurkoviÄ
Zvezda
4
3
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 3 |
14.05
11:00
Jedinstvo
Kolonija
1
2
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
MarÅ”iÄ
Divostin
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Kutlovo
Pobeda 1926
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Stanovo 1941
Bratstvo 1975
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Zastava 1973
Slavija
10
0
|
14.05.2023 17:00 | 10 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga 1934
Sloboda (G)
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
14.05
OsniÄ
Rudar
6
0
|
14.05.2023 | 6 : 0 |
|
||||||
14.05
Rudar VrÅ”ka Äuka
Å ljivar
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Sloga
Midžor
1
7
|
14.05.2023 | 1 : 7 |
|
||||||
14.05
Kosovo
Hajduk
1
1
|
14.05.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
TrebiÄ
Omladinac
4
0
|
14.05.2023 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
00:00
FSU Kraljevica
Malinik
3
0
|
14.05.2023 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
GraniÄar
OFK 019
6
1
|
14.05.2023 | 6 : 1 |
14.05
16:30
Gorobilje
PeruÄac
6
1
|
14.05.2023 16:30 | 6 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Ježevica
Rampa
4
0
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Kotroman
AvijatiÄar Vranjani
4
0
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
14.05
16:30
ViŔesava
Sloga
5
1
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Tara
Omladinac
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Prvi partizan
Polet
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
16:30
SeÄica
Äajetina
2
3
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Bakionica
Jedinstvo
0
3
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
14.05
16:30
Rudar
VelereÄ 94
3
0
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.05
16:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Mladost
Orlovac 1932
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
14.05
16:30
DragaÄevo
Sloga
2
5
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
14.05
16:30
ÄaÄak 94
Morava
3
2
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
14.05
FSU Južna pruga
Äelik
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
RadniÄki 2021
Mladost (B)
4
4
|
14.05.2023 | 4 : 4 |
|
||||||
14.05
OFK AS
Dinamo (V)
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Vihor
Mineralac
2
5
|
14.05.2023 | 2 : 5 |
|
||||||
14.05
SU Dinamo Jug
Pavlovac
4
0
|
14.05.2023 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
Torpedo 1973
BSK Bujanovac
2
3
|
14.05.2023 | 2 : 3 |
|
14.05
16:30
DobriÄ
Polet
3
0
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
14.05
16:30
Omladinac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
14.05
16:30
Kosovac
Partizanski put
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Jastrebac
Jug Bogdan
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 |
14.05
Morava
Moravac
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Mineralac
Rudar
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Glama
Oskar
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Kriva Reka
Sloga
|
14.05.2023 | : | |||||||
14.05
Kusce
Ropotovo
|
14.05.2023 | : |
14.05
17:00
Omladinac (D)
BSK
2
4
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Mladost
Aleksa Å antiÄ
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Polet (S)
TeleÄka
14
0
|
14.05.2023 17:00 | 14 : 0 | |||||||
14.05
17:00
TerekveÅ”
Polet (R)
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Zadrugar
Kula
2
6
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 6 | |||||||
14.05
17:00
Dinamo 1923
RadniÄki (S)
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
14.05
17:00
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
4
3
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Stari Trstenik
OFK Kopaonik 1931
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Vinogradar
Velika Drenova
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Mladost (DK)
Omladinac
5
2
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Garevina
Mladost (T)
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
14.05
17:00
Jugoslavija
Stari TamiÅ”
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Proleter
BuduÄnost
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Mundial
RadniÄki
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (O)
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
Omladinac (D)
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
14.05
16:30
Å arbane
Sovljak
1
0
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
14.05
16:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
1
1
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
JoŔeva
Omladinac (K)
2
1
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Jedinstvo (M)
Crvena Jabuka
2
1
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Ratkovac
OFK Stublenica
1
4
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.05
16:30
Tulari
Pambukovica
0
0
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Pepeljevac
Tvrdojevac
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
14.05
17:00
Partizan
OFK Gradnulica
0
7
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.05
17:00
OFK Klek
TamiÅ”
2
5
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Potisje
Zadrugar
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
BileÄanin
Lehel
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Borac
Mladost (BB)
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
14.05
11:00
ZSK
KoteŔica
4
1
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
PopadiÄ
Rakac Stave
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Mali korak
Kolubara 2
3
5
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.05
11:00
TeŔnjar
Ribnikar
6
0
|
14.05.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Polet
Milenko PavloviÄ
4
1
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Napredak
Jadar 2013
4
2
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
14.05
17:00
Banat (I)
KaraÅ” (K)
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Omladinac
Dunav
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac (VS)
Banat (D)
3
4
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Banatul
Polet
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Partizan
Å evac
0
6
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.05
17:00
Vinogradar
Vladimirovac
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
14.05
17:00
Kameni
Ljukovo
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Polet (NK)
Rudar
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Sremac
Hajduk 1932
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Car UroÅ”
FruŔkogorac
5
2
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
KruŔedol
Mladost
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
GraniÄar
ÄSK Äortanovci
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Polet (N)
Napredak
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
14.05
17:30
Titel
Sloga
2
1
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:30
ŽelezniÄar NS
Hajduk (Ä)
0
1
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
17:30
Susek
Sofeks
1
2
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:30
Borac (R)
MiletiÄ
3
2
|
14.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:30
Hajduk (G)
Slanobarac
4
0
|
14.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
14.05
11:00
Borac
Ratar
4
3
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 3 | |||||||
14.05
11:00
VukaŔinovac
OFK Sloga
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Rudar 2016
Kraljevo
9
1
|
14.05.2023 11:00 | 9 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Å kriljac
Rutevac
9
1
|
14.05.2023 17:00 | 9 : 1 |
14.05
17:00
Kolonija
Napredak
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Omladinac
OFK Batinac
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Resavski Despoti
RadniÄki
4
3
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 3 | |||||||
14.05
17:00
15. Avgust 1950
Mladost
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
14.05
17:00
Ursule
Mladost (K)
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Morava (R)
Vinogradar
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Å antarovac
Mladost (G)
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
14.05
17:00
Apolon 2018
Jedinstvo (D)
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Mataruge
Morava (M)
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Jovo Kursula
Magnohrom
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
20:00
PopoviÄi Vrnjci
Lazac
1
2
|
14.05.2023 20:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo (G)
Gruža
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Mlada krila
2
5
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Zvezda
Mineral 2015
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
14.05
17:00
Borac (VR)
Napredak
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Srem
FruŔka Gora
0
0
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
ObiliÄ 1993
OFK BikiÄ
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac (R)
Zmaj
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
LSK
BSK
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
GraniÄar
OFK Zeka BuljubaŔa
0
0
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
Erdevik 2017
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
14.05
17:00
Jedinstvo (S)
ZabrÄe 1936
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac (V)
Jasenovac
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Integral
Bata BuliÄ
5
0
|
14.05.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
TrgovaÄki
Polet (SD)
5
1
|
14.05.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Zadrugar 1947
Mlava (ML)
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost (K)
Pobeda 1953
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
BSK 1924
Rade MiloÅ”eviÄ
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
14.05
17:00
Beli Orao
BariÄ
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Polet (V)
Sloga (L)
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak (B)
Dizel
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak (P)
Žitkovica 2017
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak 1934
Mlava (B)
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Vojvoda Milenko
OFK BraniÄevo
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Kumane
Mladi Borac
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
14.05
17:30
Slavija (B)
Mladost
0
0
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
BaÄki Hajduk
Kulpin
0
4
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:30
Slavija (P)
NeŔtin
2
0
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
LabudnjaÄa
OFK Stari Grad
2
2
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
14.05
17:00
PetlovaÄa
Omladinac
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Zadrugar
Napredak
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
BuduÄnost (PD)
Sloga
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloboda
Mladost (MM)
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
17:00
BuduÄnost (Z)
Stojan Lazarac
4
2
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Milicionar
Torpedo
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
DuŔko
Bair
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
14.05
17:00
RadniÄki
Umac
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Bratstvo
Å umadija
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Gradac
Moravac (P)
0
0
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Real
BobiŔte
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
OFK Brza
Mladi borac
3
5
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloboda
Moravac (G)
6
2
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Veliko Trnjane
Jedinstvo
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
14.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
RadniÄki (K)
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Mrovska
MiŔar
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
14.05
17:00
TreŔnjevka
PriÄinoviÄ
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Sloga (K)
Dobrava Žabar 2020
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Å ipurske Livade
Bobovik
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
14.05
17:00
Sloga
Jedinstvo
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
14.05
17:00
TE GuÄevo
Prva Iskra
1
5
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Studenac
Jadar 1961
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Cer
Velika Reka
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Jelav
Luk
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
7. Juli
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Milan OrliÄ
Hajduk
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
14.05
11:00
Gaglovo
Kaonik
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Padež
Kapidžija
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Naupare
Rasina
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Mudrakovac
Polet
3
2
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Modrica
BSK
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Bukovica
MakreŔane
2
0
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Konjuh
Žabare
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
14.05
16:30
SinÄeliÄ 2012
BUSK
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
13. maj
Borac
0
1
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Novi Beograd
Å umadinac
7
0
|
14.05.2023 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
14:00
Rekreativo 011
Srem
0
2
|
14.05.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Velika MoŔtanica
Dedinje
6
0
|
14.05.2023 16:30 | 6 : 0 |
|
14.05
10:00
OFK Lug 2020
Mladi proleter
5
1
|
14.05.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
PKB Kovilovo
Resnik
8
0
|
14.05.2023 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Avala 1939
OFK Crvenka
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
16:15
Kelti
Sveti Stefan
12
0
|
14.05.2023 16:15 | 12 : 0 |
|
14.05
16:30
BuduÄnost 1948
Udarnik
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Cerovac 2013
Proleter
6
1
|
14.05.2023 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
14.05
12:00
Novi Mladi borac
BaÄinac
0
5
|
14.05.2023 12:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.05
16:30
GlavaÅ”
Bukovac
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Beli Orlovi
Selevac 1919
2
2
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
14.05
17:00
Jadran
Borac (D)
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
21. oktobar
Äava
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Azbest 1927
Kragujevac
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
14.05
16:30
OFK Boždarevac
Beljina
0
5
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.05
10:00
Minel
Veliki Borak
4
0
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
14.05
16:30
Jasenovik 2018
OFK Morava 2022
2
0
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Mladost
Sloga 1948
0
3
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Standard 2021
Supovac
0
3
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
11:00
OFK BuduÄnost 2020
VrtiŔte
6
3
|
14.05.2023 11:00 | 6 : 3 | |||||||
14.05
16:30
Mezgraja
Spartak
1
0
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
14.05
17:00
Roham
1. Oktobar
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak
TerekveÅ”
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Proleter
Vojvodina
1
5
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
14.05
17:00
TromeÄa
Tisa
1
6
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.05
17:00
Äoka
BaÄka
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Slavija
HorgoÅ” 1911
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
GraniÄar
Potisje
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Hajduk
Jadran
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
14.05
11:00
KaraÄorÄe
Partizan
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Omladinac
Sloga
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
14.05
17:00
VenÄani
Kalipolje
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
11:00
Mladost
Gornja Trnava 1938
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
B 2000
Partizan 1945
4
2
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
TreŔnjevica
Kopljari
0
5
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
14.05
11:00
Gorski Car
Jasenica
4
3
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac
Tulež
0
5
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 5 |
|
14.05
17:00
Padež
Borac
0
7
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 7 | |||||||
14.05
17:00
Lokomotiva
Gnjilan
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Sloga
Napredak
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
14.05
10:00
SU GradiŔte
DobriÄ 1974
0
3
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
14.05
14:00
Lepaja 2018
Omladinac
2
4
|
14.05.2023 14:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
10:00
Arbanasce
JugoviÄi 1976
4
2
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
14:00
Jastrebac
SU Balajnac
3
0
|
14.05.2023 14:00 | 3 : 0 |
14.05
17:00
OFK RogaÄa
Mladost (G)
7
1
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Vojvoda
PopoviÄ
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
NemenikuÄe
OFK Slatina
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost (MI)
Mali Požarevac
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
14.05
17:00
Zvezda
Belo Polje
8
0
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Munja
Rekreativo
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
14.05
16:30
Jezava
ŽelezniÄar 1930
1
4
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
14.05
16:30
Badljevica
Osipaonica
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Stari Hrast 2018
Vožd 2020
0
2
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
Lunjevac
BuduÄnost
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
14.05
17:00
Elektrovojvodina
Solid
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
17:00
Äantavir
OFK Mala Bosna 2015
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 | |||||||
14.05
17:00
SFU GraniÄar 024
Bikovo
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
14.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk 1950
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
14.05
17:00
VoÄar
DeviÄi
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Bratstvo
Jelica
7
2
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Brezova
RadniÄki
2
4
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
11:00
Vrelo
Gradina
6
4
|
14.05.2023 11:00 | 6 : 4 |
|
14.05
16:30
Morava
MrŔinci
1
1
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
14.05
16:30
Malba
Vujan
4
2
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 2 | |||||||
14.05
16:30
Lugovi
Tigrovi Mija Gold
2
1
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Planinac
GauÄosi
1
1
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Remont
BuduÄnost
5
0
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
14.05
Slavija
Mladost
1
1
|
14.05.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
00:00
Pobeda
BaÄka
1
6
|
14.05.2023 00:00 | 1 : 6 | |||||||
14.05
EÄÅ”eg
Proleter
0
0
|
14.05.2023 | 0 : 0 |
|
14.05
17:00
TreŔnjica
Napredak
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
DuŔkovci
GlumaÄ
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
14:00
Plavi Tok
Knjaz
0
1
|
14.05.2023 14:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Pobeda
Dobrinjac
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
14.05
17:00
OFK TamniÄ
OFK Sikole
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
11:00
Vrelo
SFU Rudar 1934
5
2
|
14.05.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
BSK 1934
7
2
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 2 |
14.05
17:00
Rtanj
Mladost
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
14.05
17:00
PIK
Sport
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Jedinstvo LemeÅ”
Dinamo
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
GraniÄar
6
2
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 2 |
14.05
14:30
Omladinac
Å ampion 2013
0
3
|
14.05.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
OFK OraŔje 1960
Omladinac
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
14.05
17:00
Sloga
RadniÄki
1
1
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
KSK Konak 1926
Proleter
8
1
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Jedinstvo 2014
Zlatica
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
14.05
Mladost (L)
Sloga
1
2
|
14.05.2023 | 1 : 2 | |||||||
14.05
11:00
14. oktobar
Mladost (DD)
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Mladost (B)
Granit
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Stolice
GradiliŔte (L)
7
0
|
14.05.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Vuk
Paskovac
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
14.05
11:00
Polet
Verko
5
2
|
14.05.2023 11:00 | 5 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Belpos
Petrovac 74
1
3
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Dobrava
Sloga 1949
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Hajduk
Torpedo
5
0
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
14.05
11:00
Strelac 001
Vukona
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
14.05
11:00
Brezovica
OFK Takovo
4
1
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Dokmir
BuduÄnost 1995
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Vrelo
Zvizdar
1
0
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
14.05
11:00
Rudar
KaleniÄ
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Trnjaci 2021
Mlaka
1
2
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Brgule
Kolubara
2
4
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
11:00
Sloga
MurgaÅ”
3
1
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
14.05
11:00
CrnÄa
Azbukovica
2
3
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 3 |
14.05
17:00
SFK Glogovac
OFK DragoŔevac
1
3
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Lipar
Bratstvo
3
7
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 7 | |||||||
14.05
17:00
DomaÄin
OFK Borac
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
14.05
17:00
Jedinstvo
Vojvodina
2
0
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
14:00
Voja GaÄiÄ
Tempo
2
3
|
14.05.2023 14:00 | 2 : 3 | |||||||
14.05
17:00
Borac (S)
Kolonija
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Pobeda
Slavia
0
6
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 6 |
14.05
11:00
Sloga
Proleter
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
11:00
CuljkoviÄ
Jelen
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
14.05
11:00
Korman
Mladost (Sl)
4
0
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Rankovac
BojiÄ
4
0
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Borac BTG
Jedinstvo
0
1
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
11:00
Galeb
ZablaÄe
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
14.05
11:00
Å umadinac
Proleter 1936
3
1
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
KrÄevac 04
Jarmenovci
1
2
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
14.05
11:00
BuduÄnost (B)
Radoje DomanoviÄ
8
0
|
14.05.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
BuduÄnost MI
Maskar
3
2
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
14.05
17:00
VlaŔka
Kosmajac
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak
Sloga
2
4
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 4 | |||||||
14.05
12:00
IvanÄa
Markovac
5
0
|
14.05.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac
Omladinac
3
3
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
14.05
11:00
Gornje Sinkovce
Mladost (DB)
1
4
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.05
11:00
Turekovac
Marjan MB
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Morava
Pomoravlje
3
2
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Badince
Rudar 1973
3
1
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Napredak
Å FU Derbi 2016
0
3
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 3 |
14.05
17:00
Dunav
27. Oktobar
4
0
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Vojvodina
Borac
3
4
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Planinac
Sloga (M)
7
1
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 1 |
|
14.05
17:00
GraniÄar
FruŔkogorac
3
5
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo (K)
Borac
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Donji Petrovci
Jedinstvo (P)
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
14.05
11:00
Dvorane
Grkljane
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Mladost VPD
Å anac
0
6
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.05
16:30
Drugari
KruŔevica
0
4
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Doljane MeŔevo
Polet
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
14.05
17:30
Mladost 1925
VrnjaÄka Banja
5
0
|
14.05.2023 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
14.05
17:30
ZgodaÄica
Sloga Obrva
5
3
|
14.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
14.05
17:30
Å umadija
Milakovac 2018
1
2
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
17:30
Mladost 1981
Morava
6
1
|
14.05.2023 17:30 | 6 : 1 |
|
14.05
16:30
Petrijevac
Zeppelin 026
0
1
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
VuÄak
Omladinac Seone
1
2
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
16:30
OFK Slavija
Å umadinac
5
3
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Kolarac
Drugovac
5
1
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
14.05
17:30
PotoÄac
Jedinstvo
2
8
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 8 |
|
||||||
14.05
17:30
Zemljoradnik
ISK Izvor
1
3
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
17:30
Razvitak
BSK
1
1
|
14.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
17:30
Mladost (GM)
ŽelezniÄar
0
1
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
17:30
Popovac
Moravac
0
2
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 2 |
14.05
17:00
Jednota
Bratstvo
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Jedinstvo
OFK Bingula
3
1
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Borac
SinÄeliÄ
1
4
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
GraniÄar
Sremac
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
14.05
17:00
Bukorovac
DobraÄa
5
2
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
OFK Bagremar
Borba
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Kremenac
Å umadija
0
7
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
||||||
14.05
17:00
Apolon 4
Borac 1935
9
4
|
14.05.2023 17:00 | 9 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Napredak MainiÄ
Arsenal 1930
1
4
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
14.05
16:30
Mitros
Planinac
0
3
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Srem
Napredak 2021
0
1
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Sremac
Sloboda
3
4
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
16:30
OFK Bosut
TrgovaÄki
3
3
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
14.05
16:30
Sloga (Z)
Sloga (Ä)
5
4
|
14.05.2023 16:30 | 5 : 4 |
|
14.05
10:00
BeÄevica
Omladinac
4
1
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
14.05
16:30
BeloŔevac
Lukavac
4
1
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
BraÄa NediÄ 1804
Zadrugar
3
1
|
14.05.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Mladost
Sloga
1
4
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 4 |
14.05
17:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Usije
5
1
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
14.05
17:00
Pek
Polet
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
14.05
17:00
RadniÄki
Ram
1
6
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 6 | |||||||
14.05
17:00
BaŔtovan 2015
Borac 2016
6
0
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
14.05
11:00
Radnik
Napredak
6
1
|
14.05.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Omladinac
Mladost
4
1
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
OFK Napredak 1933
Gorki
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
14.05
17:00
Crvena zvezda
Dobrica
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Rapid
Mladost
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
JanoŔik
Vojvodina
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
14.05
17:00
Vitorul
Borac
7
0
|
14.05.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Vojvodina
Banat
3
5
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
14.05
17:00
Hajduk
Pobeda
6
1
|
14.05.2023 17:00 | 6 : 1 |
|
14.05
17:00
Sloga 1932
Morava 1932
1
7
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
14.05
17:00
Dunav
Sopot
3
0
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
17:00
Mip Majdan
Moravac 1933
9
0
|
14.05.2023 17:00 | 9 : 0 |
|
14.05
17:00
Sloga (D)
Zemljoradnik 1932
2
3
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Stig
Proleter
5
4
|
14.05.2023 17:00 | 5 : 4 |
|
||||||
14.05
17:00
Metalac
Sloga Vitez
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
14.05
17:00
Resavac
Kupinovac
1
2
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
14.05
17:00
Crvena zvezda
Napredak
3
2
|
14.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
17:00
Feniks
Pobeda 1938
4
1
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
14.05
11:00
Mladost (V)
BabajiÄ
2
3
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.05
11:00
IzviÄaÄ
Kolubara Gaj
0
3
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 3 |
14.05
11:00
RaniloviÄ 1970
MisaÄa
3
0
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Vrbica
Å amot
3
4
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 4 |
|
14.05
11:00
BSK
DragoÅ”
1
2
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Sloga 1952
Manastirica
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
14.05
11:00
Radnik
Napredak (VC)
2
2
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
14.05
17:00
Jedinstvo
BSK
0
0
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
17:00
Sloga
Polet 1930
0
3
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
BuduÄnost
Proleter
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
Mladost
Udarnik
4
3
|
14.05.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
14.05
17:30
Hajduk
Napredak
2
0
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
14.05
17:00
PosuŔje
Borac
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
14.05
17:00
Omarska
LjubiÄ
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
14.05
17:00
ToŔk
Radnik
2
1
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
17:00
GOÅ K
BuduÄnost
2
2
|
14.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
14.05
18:00
OFK Petrovac
Mornar
0
1
|
14.05.2023 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
18:00
Jezero
Iskra
2
0
|
14.05.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
18:00
Jedinstvo
BuduÄnost
1
3
|
14.05.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
18:00
Arsenal
DeÄiÄ
0
0
|
14.05.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
18:00
Sutjeska
Rudar
2
1
|
14.05.2023 18:00 | 2 : 1 |
|
14.05
16:30
Bokelj
Berane
1
0
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
OFK Mladost DG
Igalo
2
1
|
14.05.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Kom
Grbalj
0
1
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Podgorica
Zeta
1
1
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
14.05
17:30
Arsenal
Brighton & Hove Albion
0
3
|
14.05.2023 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
15:00
Brentford
West Ham United
2
0
|
14.05.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
Everton
Manchester City
0
3
|
14.05.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
14.05
17:30
RB Leipzig
Werder Bremen
2
1
|
14.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
15:30
VfB Stuttgart
Bayer 04 Leverkusen
1
1
|
14.05.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
14.05
17:05
AS Monaco
Lille OSC
0
0
|
14.05.2023 17:05 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
13:00
Clermont Foot 63
Olympique Lyonnais
2
1
|
14.05.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
15:00
Montpellier
Lorient
1
1
|
14.05.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
20:45
Olympique de Marseille
Angers
3
1
|
14.05.2023 20:45 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
15:00
Stade Brestois 29
AJ Auxerre
1
0
|
14.05.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
Stade Rennais
Troyes
4
0
|
14.05.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
16:30
Toulouse
FC Nantes
0
0
|
14.05.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
14.05
18:00
Bologna
Roma
0
0
|
14.05.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
Fiorentina
Udinese
2
0
|
14.05.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
12:30
Hellas Verona
Torino
0
1
|
14.05.2023 12:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
20:45
Juventus
Cremonese
2
0
|
14.05.2023 20:45 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
Monza
Napoli
2
0
|
14.05.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
14.05
14:00
Celta Vigo
Valencia
1
2
|
14.05.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
16:15
Elche CF
AtlƩtico Madrid
1
0
|
14.05.2023 16:15 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
21:00
Espanyol
Barcelona
2
4
|
14.05.2023 21:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
18:30
Real Valladolid
Sevilla
0
3
|
14.05.2023 18:30 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
21:00
Villarreal
Athletic Club
5
1
|
14.05.2023 21:00 | 5 : 1 |
|
14.05
19:30
ŽFU Zvezda B 2018
Vojvodina
2
2
|
14.05.2023 19:30 | 2 : 2 | |||||||
14.05
16:00
Spartak DOO
MaŔinac
2
0
|
14.05.2023 16:00 | 2 : 0 |
14.05
13:30
Kolubara
ŽGFK Lavice DuboÄica
3
0
|
14.05.2023 13:30 | 3 : 0 | |||||||
14.05
12:00
Požarevac
ŽGFK Borac
3
2
|
14.05.2023 12:00 | 3 : 2 | |||||||
14.05
13:00
Moskva
Napredak Junior 2018
0
6
|
14.05.2023 13:00 | 0 : 6 |
14.05
13:00
Jedinstvo
Loznica
1
8
|
14.05.2023 13:00 | 1 : 8 |
|
||||||
14.05
13:00
Nika 2020
Kraljica Marija
3
0
|
14.05.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
14.05
15:00
Heroj
Banat
4
0
|
14.05.2023 15:00 | 4 : 0 |
14.05
17:00
GFK Sloboda
Javor Matis
0
1
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
13:30
Borac 1926
Loznica
1
1
|
14.05.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Sloga (P)
Metalac
0
0
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
14.05
14:00
RadniÄki 1923
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
14.05.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
15:00
Novi Pazar
MaÄva
2
1
|
14.05.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
12:00
Sloga (K)
Jedinstvo
2
0
|
14.05.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
14.05
17:00
OFK Beograd
Kolubara
8
1
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 1 |
|
||||||
14.05
13:00
Brodarac 2
Zemun
0
0
|
14.05.2023 13:00 | 0 : 0 |
|
14.05
12:00
KaraÄorÄe
BuduÄnost (A)
4
1
|
14.05.2023 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
13:00
Takovo
Sloga (BB)
5
0
|
14.05.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
14.05
13:00
Mladi radnik 1926
Å umadija (A)
2
0
|
14.05.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
13:00
Borac 1932
Å umadija 1934
1
6
|
14.05.2023 13:00 | 1 : 6 |
|
||||||
14.05
10:00
KaraÄorÄe
Smederevo 1924
0
10
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 10 |
|
14.05
10:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
4
1
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Omladinac (NB)
0
4
|
14.05.2023 12:00 | 0 : 4 |
14.05
14:00
Mladost GAT
Petrika
1
4
|
14.05.2023 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.05
15:00
Naftagas
Vinogradar
0
1
|
14.05.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
10:00
Tisa NjerÅ”
BaÄka 1901
5
1
|
14.05.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
10:00
Derby 2015
Sporto 023
3
1
|
14.05.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
13:30
OFK Kikinda
Proleter 1951
3
1
|
14.05.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
14.05
10:00
Železnik 1930
OFK Žarkovo
3
1
|
14.05.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Teleoptik
Beograd Karaburma
16
0
|
14.05.2023 11:00 | 16 : 0 |
|
||||||
14.05
13:00
Mladenovac
OLE
4
4
|
14.05.2023 13:00 | 4 : 4 |
|
14.05
BAK
RadniÄki
2
0
|
14.05.2023 | 2 : 0 |
|
14.05
11:00
RFK GrafiÄar
Vojvodina
2
0
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
14.05
13:00
RadniÄki (NB)
Mladost (L)
1
0
|
14.05.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.05
14:30
Rad
OFK VrŔac
3
1
|
14.05.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
14.05
13:00
TSC
Napredak
6
0
|
14.05.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
14.05
11:00
Voždovac
IMT
0
1
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
10:00
ÄukariÄki
Brodarac
0
0
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 0 |
14.05
14:00
Crvena zvezda
Zmaj Novi Grad
2
3
|
14.05.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
14.05
11:00
ODR
OFK VrŔac
3
1
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
RadniÄki 1912
Kabel
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.05
11:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
0
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
10:00
ŽelezniÄar
Mladost (L)
2
1
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
10:00
InÄija
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
14.05.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
14.05
12:30
Apolon 4
Mladi radnik 1926
3
2
|
14.05.2023 12:30 | 3 : 2 |
|
||||||
14.05
14:30
GFK Sloboda
Javor Matis
4
1
|
14.05.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Borac 1926
Apolon 2018
1
0
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
12:00
RadniÄki 1923
BuduÄnost
10
2
|
14.05.2023 12:00 | 10 : 2 |
|
||||||
14.05
13:00
Novi Pazar
MaÄva
3
2
|
14.05.2023 13:00 | 3 : 2 |
|
14.05
11:00
Smederevo 1924
AF Duljaj
1
1
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
10:00
Morava
RadniÄki 1923
1
2
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.05
10:00
VGSK
SuŔica
1
4
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
14.05
12:00
Sloga 33
Å umadija (A)
1
3
|
14.05.2023 12:00 | 1 : 3 |
|
14.05
14:00
Rudar
Tutin
6
1
|
14.05.2023 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
14.05
16:30
Kiker
Bane 1931
4
4
|
14.05.2023 16:30 | 4 : 4 |
|
14.05
13:00
MaÄva
KaÄer
30
0
|
14.05.2023 13:00 | 30 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
RadniÄki (V)
RaÄevac
6
0
|
14.05.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
14.05
10:00
Vrelo Sport
MaÄva 1929
2
1
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
14.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Sloven
1
1
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
10:30
Partizan
Voja GaÄiÄ
3
1
|
14.05.2023 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
12:00
RadniÄki (NP)
Proleter 2006
2
4
|
14.05.2023 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.05
10:00
Podunavac
OFK StajiÄevo
0
4
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
14.05
16:00
Armija SK
OFK BaÄka
5
1
|
14.05.2023 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.05
12:00
TrgovaÄki
RadniÄki (Å )
2
3
|
14.05.2023 12:00 | 2 : 3 |
|
14.05
10:00
FAP
Sloboda (Ä)
5
1
|
14.05.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
14.05
09:00
011
IMT
0
2
|
14.05.2023 09:00 | 0 : 2 |
|
14.05
10:00
Beograd
RadniÄki (O)
3
1
|
14.05.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.05
10:00
DIF
OFK Balkan
5
2
|
14.05.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
14.05
09:00
Bežanija
OFK Mladenovac
6
2
|
14.05.2023 09:00 | 6 : 2 |
|
14.05
11:00
BuduÄnost
Borac
3
4
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 4 |
|
14.05
13:00
RFK GrafiÄar
Vojvodina
3
2
|
14.05.2023 13:00 | 3 : 2 | |||||||
14.05
17:00
GFK Jagodina
Crvena zvezda
0
4
|
14.05.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
14.05
12:00
Rad
Teleoptik
0
1
|
14.05.2023 12:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
15:00
TSC
Napredak
3
0
|
14.05.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
14.05
11:00
OLE
Sloga (K)
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
14.05
12:30
ÄukariÄki
Brodarac
6
1
|
14.05.2023 12:30 | 6 : 1 |
14.05
11:00
Rampa
Sloga
2
0
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
14.05
17:00
Rad
Partizan
1
0
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.05
18:00
011
Voždovac
2
0
|
14.05.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
15:00
OFK Beograd
Brodarac
1
0
|
14.05.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
14.05
10:00
Lokomotiva
BSK BorÄa
0
0
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.05
11:15
SinÄeliÄ
Kolubara
1
7
|
14.05.2023 11:15 | 1 : 7 |
|
14.05
13:30
Borac
Obrenovac 1905
6
2
|
14.05.2023 13:30 | 6 : 2 |
|
14.05
14:00
ŽelezniÄar
InÄija
3
4
|
14.05.2023 14:00 | 3 : 4 |
|
||||||
14.05
11:00
1. maj
RadniÄki (Z)
3
2
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
14.05
11:00
OFK Kikinda
Derby 2015
1
4
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
14.05
10:00
CFK
Krila Krajine
0
3
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
14.05
11:00
Sunrise Å abac
Borac 1926
0
2
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
14.05
10:00
Apolon 2018
Pazar Juniors
|
14.05.2023 10:00 |
|
|||||||
14.05
10:00
Bubamara 91
RadniÄki 1923
|
14.05.2023 10:00 |
|
|||||||
14.05
17:00
Kosmet
Sloga (K)
8
0
|
14.05.2023 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
14.05
14:00
Kiker
Rudar (KM)
2
0
|
14.05.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
1
5
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
14.05
10:00
Sloga (BB)
Mladost (L)
2
0
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.05
10:00
Sloga (P)
Borac 1926
|
14.05.2023 10:00 |
|
|||||||
14.05
10:00
GFK Sloboda
GauÄosi
|
14.05.2023 10:00 |
|
14.05
12:00
Jasenica 2017
Sloga 33
4
2
|
14.05.2023 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
10:00
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
1
2
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
14.05
10:00
Ribnica
OFK Senjak
0
4
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
14.05
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Respekt
1
5
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
14.05
13:00
OLE
011
0
1
|
14.05.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
09:30
Rad
Voždovac
3
1
|
14.05.2023 09:30 | 3 : 1 |
|
14.05
10:00
OFK RadniÄki
Timok 1919
2
2
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
14.05
11:00
Mladost 1948
ŽelezniÄar Kusadak
1
5
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
14.05
10:00
Sloga
Proleter
1
8
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
14.05
10:00
Napredak
BuduÄnost
1
3
|
14.05.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
14.05
10:00
Proleter
OFK VrŔac
3
7
|
14.05.2023 10:00 | 3 : 7 |
14.05
11:00
Skela
Zabrežje
11
2
|
14.05.2023 11:00 | 11 : 2 |
|
14.05
10:00
MaÄva
Fenix
2
1
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
14.05
10:00
Cer
Savacium
4
2
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 2 |
14.05
09:00
SinÄeliÄ
Balkan
1
1
|
14.05.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.05
13:30
ObiliÄ 1924
PFK Žarkovo 2000
0
5
|
14.05.2023 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.05
20:30
Ada
Zemun
0
6
|
14.05.2023 20:30 | 0 : 6 |
|
||||||
14.05
09:30
Torlak
RadniÄki (O)
2
11
|
14.05.2023 09:30 | 2 : 11 |
|
14.05
13:00
Novi Beograd
Prva Iskra
0
3
|
14.05.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
||||||
14.05
17:00
Barajevo
DIF
1
4
|
14.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
14.05
11:30
OFK Crvenka
OFK Mladenovac
0
1
|
14.05.2023 11:30 | 0 : 1 |
|
||||||
14.05
13:00
Zvezdara
BoleÄ
4
1
|
14.05.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
14.05
10:00
Trstenik PTT
OFK 019
0
1
|
14.05.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
14.05
11:00
Jedinstvo
Hajduk Veljko
0
5
|
14.05.2023 11:00 | 0 : 5 |
14.05
11:00
Crvenka
Spartak 09
1
4
|
14.05.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
14.05
11:00
BuduÄnost
Sloga
3
2
|
14.05.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
14.05
13:00
Plana
Pazar
0
8
|
14.05.2023 13:00 | 0 : 8 |
|
14.05
18:30
Zemun
Kolubara
4
0
|
14.05.2023 18:30 | 4 : 0 |
|
||||||
14.05
13:30
Sloga
Zvezda B 2018
0
6
|
14.05.2023 13:30 | 0 : 6 |
|
14.05
11:00
TSC
Polet
5
2
|
14.05.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
14.05
12:00
OFK RadniÄki
Timok 1919
3
0
|
14.05.2023 12:00 | 3 : 0 |
|
14.05
10:00
Srem
BuduÄnost
4
2
|
14.05.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.05
09:00
OFK Beograd
SinÄeliÄ 2012
2
4
|
14.05.2023 09:00 | 2 : 4 |
|
14.05
10:00
Omladinac
BuduÄnost
2
5
|
14.05.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
14.05
10:00
Rvati
Obrenovac 1905
6
2
|
14.05.2023 10:00 | 6 : 2 |
|
||||||
14.05
17:30
RadniÄki (O)
Zvezda
5
1
|
14.05.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
14.05
12:30
Sloga (BB)
Polimlje
6
1
|
14.05.2023 12:30 | 6 : 1 |
|
14.05
16:30
OFK Crvenka
DIV
1
3
|
14.05.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
14.05
14:30
Palilulac
Dunavac
6
2
|
14.05.2023 14:30 | 6 : 2 |
|
14.05
Žarkovo 2000 - B
Torlak
0
3
|
14.05.2023 | 0 : 3 | |||||||
14.05
11:00
ObiliÄ 1924
Beograd 1929
2
1
|
14.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.05
11:00
Dinamo 1945
Rabona 2020
4
0
|
14.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
14.05
09:00
Spartak
Arena SU
1
1
|
14.05.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
14.05
19:30
Crvena zvezda Meridianbet
BuduÄnost VOLI
93
55
|
14.05.2023 19:30 | 93 : 55 |
14.05
18:00
Metalac
Borac Mozzart
75
95
|
14.05.2023 18:00 | 75 : 95 |
14.05
17:00
Vrbas Petrol
Smederevo
24
24
|
14.05.2023 17:00 | 24 : 24 | |||||||
14.05
17:00
Apatin
Crvenka
22
38
|
14.05.2023 17:00 | 22 : 38 | |||||||
14.05
17:00
Ub
Hercegovac
41
27
|
14.05.2023 17:00 | 41 : 27 | |||||||
14.05
19:30
SinÄeliÄ
Kolubara
26
31
|
14.05.2023 19:30 | 26 : 31 | |||||||
14.05
17:00
Spartak
Sivac 69
32
26
|
14.05.2023 17:00 | 32 : 26 |
14.05
17:00
Loznica
Vlasotince
24
25
|
14.05.2023 17:00 | 24 : 25 | |||||||
14.05
20:00
Metalac
Bela Palanka
29
25
|
14.05.2023 20:00 | 29 : 25 |
14.05
19:00
Hercegovina
Vojvoda Stepa
30
32
|
14.05.2023 19:00 | 30 : 32 |
14.05
19:30
Sportski Centar Voždovac 2012
RadniÄki
25
37
|
14.05.2023 19:30 | 25 : 37 | |||||||
14.05
19:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Mladenovac
30
27
|
14.05.2023 19:30 | 30 : 27 |
14.05
19:30
Lokomotiva
Sloga (K)
26
25
|
14.05.2023 19:30 | 26 : 25 | |||||||
14.05
18:30
ParaÄin
Å amot 65 2
32
25
|
14.05.2023 18:30 | 32 : 25 | |||||||
14.05
16:00
SPD RadniÄki 2
Zlatar
26
35
|
14.05.2023 16:00 | 26 : 35 |
14.05
19:00
Jedinstvo 1974
Jastrebac
29
31
|
14.05.2023 19:00 | 29 : 31 | |||||||
14.05
17:00
Sloga (PM)
Mladost
35
27
|
14.05.2023 17:00 | 35 : 27 | |||||||
14.05
17:00
Aleksinac
NiŔka Banja
30
29
|
14.05.2023 17:00 | 30 : 29 |
14.05
19:30
Dalmatinac
Senta
36
25
|
14.05.2023 19:30 | 36 : 25 | |||||||
14.05
15:30
ŽSK 1955
Dolovo
34
22
|
14.05.2023 15:30 | 34 : 22 | |||||||
14.05
20:00
Putinci
Sombor
23
24
|
14.05.2023 20:00 | 23 : 24 | |||||||
14.05
18:00
Crepaja
BuduÄnost
33
28
|
14.05.2023 18:00 | 33 : 28 |
14.05
14:00
Užice
Omladinac
21
27
|
14.05.2023 14:00 | 21 : 27 |
14.05
17:30
Majdanpek
Mladi radnik 2
37
32
|
14.05.2023 17:30 | 37 : 32 | |||||||
14.05
15:00
Vukovi 22
BSK Heba
24
24
|
14.05.2023 15:00 | 24 : 24 |
14.05
15:00
Unirea
Naftagas
21
16
|
14.05.2023 15:00 | 21 : 16 | |||||||
14.05
18:00
Mladost
Jedinstvo
31
18
|
14.05.2023 18:00 | 31 : 18 |
14.05
15:00
GrafiÄar
KljajiÄevo
32
25
|
14.05.2023 15:00 | 32 : 25 |
14.05
18:00
Kikinda 2 Grindex
RadniÄki
20
20
|
14.05.2023 18:00 | 20 : 20 |
14.05
18:00
Jagodina
Mladost (NP)
33
23
|
14.05.2023 18:00 | 33 : 23 | |||||||
14.05
18:00
Bekament BB
ŽelezniÄar
19
25
|
14.05.2023 18:00 | 19 : 25 |
14.05
19:30
Sloga
Crvena zvezda
34
43
|
14.05.2023 19:30 | 34 : 43 |
14.05
14:00
SPD RadniÄki - 2
Bekament BB - 2
18
28
|
14.05.2023 14:00 | 18 : 28 | |||||||
14.05
19:00
Loznica grad
Metalac 2015
25
31
|
14.05.2023 19:00 | 25 : 31 | |||||||
14.05
14:00
ORK Loznica
Prijepolje
27
46
|
14.05.2023 14:00 | 27 : 46 |
14.05
19:30
Vlasotince
Aleksinac
25
18
|
14.05.2023 19:30 | 25 : 18 |
14.05
19:30
Krule
Sloven
24
31
|
14.05.2023 19:30 | 24 : 31 | |||||||
14.05
18:00
Laki
Ruma
21
39
|
14.05.2023 18:00 | 21 : 39 |
14.05
20:00
Ivanjica
SAS
6
0
|
14.05.2023 20:00 | 6 : 0 |
14.05
18:30
BSK
Bele crkve
5
4
|
14.05.2023 18:30 | 5 : 4 |