14.04
16:00
1. Maj Ruma
Sloga (Ä)
4
0
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Dunav
Sloboda
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Hajduk 1912
Borac
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
14.04
16:00
BaÄka 1901
Dinamo 1945
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
14.04
16:00
OFK VrŔac
Tisa
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Omladinac
Mladost (NS)
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Stari Grad
Feniks 1995
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Vojvodina 1928
RadniÄki (Zr)
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Kozara
BeÄej 1918
1
4
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 4 | |||||||
14.04
16:00
RadniÄki 1912
Jedinstvo (SP)
3
0
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
14.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo
4
0
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 0 | |||||||
14.04
16:00
JoŔanica
TrepÄa
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Gruža
SuŔica
1
3
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
MaÄva 1929
Mladi radnik 1926
2
1
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:00
BuduÄnost (A)
GFK Sloboda
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Å umadija (A)
Sloga 33
0
2
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 2 | |||||||
14.04
16:00
ŽelezniÄar (L)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Bane 1931
Takovo
0
3
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
14.04
16:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Brodarac
SinÄeliÄ
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
GSP Polet DorÄol
Jedinstvo
3
3
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 3 | |||||||
14.04
16:00
TEK Sloga
Mladenovac
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Zvezdara
Studentski grad
2
2
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
BSK BorÄa
RadniÄki (NB)
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Teleoptik
LeŔtane
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
14.04
16:00
OFK Beograd
Stepojevac Vaga
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
BASK
SremÄica
2
1
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
16:00
Crvena zvezda
BSK 1925
3
0
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
14.04
16:00
Vlasina
BuduÄnost (P)
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
OFK TopliÄanin
SFS Borac
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
14.04
16:00
SFK Morava
RadniÄki (S)
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Car Konstantin
OFK SinÄeliÄ
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Moravac Orion
Dunav
0
6
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
14.04
16:00
Župa
Timok 1919
0
3
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
16:00
Rembas
PÄinja
3
2
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Radan
Trstenik PPT
0
0
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
TimoÄanin
Kablovi
12
0
|
14.04.2021 16:00 | 12 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (P)
0
0
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
16:00
LevaÄ
Sloga (M)
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Juhor
Jedinstvo 1936
2
3
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Sloga (D)
OFK Lugomir
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
KuŔiljevo
MeŔevo
1
3
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
Jastrebac
Moravac 2015
3
2
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo (M)
Morava 1918
2
4
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Kopaonik
BoŔnjane
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Blagotin
TemniÄ 1924
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
14.04
16:00
Lužnica
Branik
5
0
|
14.04.2021 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK 019
Tanasko RajiÄ
2
1
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Balkanski
Äerdap
4
2
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Brodoremont
Rajko MitiÄ
4
1
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo (P)
Polom
3
0
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Slatina
BSK
1
4
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Hajduk Veljko
Senjak
3
1
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 1 |
14.04
16:00
NaŔa krila 1936
OFK NiÅ”
2
2
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Morava
OFK Napredak 1929
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
OFK Brzi Brod
Zemljoradnik
4
1
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
MaloŔiŔte
Orljane
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Naisus 1977
Bukovik
1
4
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
14.04
16:00
Pukovac
Delijski Vis
2
0
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
14.04
16:00
Gracko
Svetlost
2
2
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Jablanica
DobriÄ
1
0
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Äekmin
Jedinstvo (GS)
4
2
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
5
1
|
14.04.2021 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Jedinstvo (G)
OFK Kosanica
2
0
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
14.04
16:00
ŽitoraÄa
Alakince
4
3
|
14.04.2021 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
14.04
16:00
BuduÄnost
Pusta Reka
2
1
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
14.04
16:30
MaÄkovac
Trudbenik
3
1
|
14.04.2021 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Gradina
FUD
4
2
|
14.04.2021 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga (Ä)
SebeÄevac
3
1
|
14.04.2021 16:30 | 3 : 1 | |||||||
14.04
16:30
Gornji StepoÅ”
Žabare
4
1
|
14.04.2021 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Sloga (D)
Mladost (T)
2
0
|
14.04.2021 16:30 | 2 : 0 | |||||||
14.04
16:30
Äitluk
13. April
0
0
|
14.04.2021 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
14.04
16:30
Vinogradar
Mladost (DK)
1
1
|
14.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
14.04
15:30
Rudar (Kr)
Vihor
2
1
|
14.04.2021 15:30 | 2 : 1 |
14.04
16:00
Jastrebac
Mladost
0
2
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
RadniÄki 1924
Moravac (ZT)
3
0
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Palilula
Svrljig
3
2
|
14.04.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
14.04
16:00
Doljevac
OFK Rutevac 1908
6
0
|
14.04.2021 16:00 | 6 : 0 | |||||||
14.04
16:00
Borac
TaskoviÄi
0
1
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 1 |
14.04
16:30
PopoviÄi Vrnjci
KaraÄorÄe
0
4
|
14.04.2021 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
14.04
16:30
Tavnik
Mataruge
0
2
|
14.04.2021 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Jedinstvo 2017
Mladi radnik 1925
5
1
|
14.04.2021 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Napredak
Granit
1
2
|
14.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Jovo Kursula
1
2
|
14.04.2021 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:30
Ribnica
Rudar
1
1
|
14.04.2021 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:30
Ibar
BuduÄnost
0
5
|
14.04.2021 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
14.04
16:30
Gruža
Mladost (V)
2
2
|
14.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
14.04
16:30
Resavac
Mladost (J)
3
6
|
14.04.2021 16:30 | 3 : 6 |
|
14.04
16:30
SinÄeliÄ 1934
Jedinstvo
2
2
|
14.04.2021 16:30 | 2 : 2 |
|
14.04
16:00
Bokelj
Jedinstvo
2
0
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
14.04
16:00
Berane
Mornar
1
1
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Grbalj
Drezga
1
2
|
14.04.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
14.04
16:00
Kom
Ibar
2
1
|
14.04.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
16:00
Arsenal
Igalo
0
0
|
14.04.2021 16:00 | 0 : 0 |
|
14.04
21:00
Liverpool
Real Madrid
0
0
|
14.04.2021 21:00 | 0 : 0 | |||||||
14.04
21:00
Borussia Dortmund
Manchester City
1
2
|
14.04.2021 21:00 | 1 : 2 |
|
14.04
15:00
Voždovac
RadniÄki (NB)
2
0
|
14.04.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
14.04
13:00
Trayal
Rad
1
0
|
14.04.2021 13:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
12:00
Internacional
IMT
1
0
|
14.04.2021 12:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
13:00
RFK Novi Sad 1921
Mladost (L)
1
4
|
14.04.2021 13:00 | 1 : 4 | |||||||
14.04
15:00
TSC
Spartak ŽK
5
0
|
14.04.2021 15:00 | 5 : 0 | |||||||
14.04
13:00
Napredak
RFK GrafiÄar
0
0
|
14.04.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
14.04
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
2
1
|
14.04.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
14.04
11:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
0
3
|
14.04.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
14.04
13:00
Vojvodina
RadniÄki 1923
2
0
|
14.04.2021 13:00 | 2 : 0 |
14.04
11:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (V)
4
0
|
14.04.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
14.04
10:00
Kabel
Proleter (NS)
2
1
|
14.04.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
14.04
10:00
Tisa NjerÅ”
Hajduk 1912
5
0
|
14.04.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
14.04
Bor 1919
Real
2
3
|
14.04.2021 | 2 : 3 |
|
14.04
14:00
Bežanija
BASK
2
0
|
14.04.2021 14:00 | 2 : 0 |
14.04
13:00
OFK VrŔac
MaÄva
4
2
|
14.04.2021 13:00 | 4 : 2 | |||||||
14.04
11:00
Apolon 4
Mladost (L)
1
4
|
14.04.2021 11:00 | 1 : 4 | |||||||
14.04
17:00
TSC
Spartak ŽK
1
0
|
14.04.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
14.04
11:00
Napredak
RFK GrafiÄar
3
1
|
14.04.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
14.04
13:00
Brodarac
Crvena zvezda
4
3
|
14.04.2021 13:00 | 4 : 3 | |||||||
14.04
11:00
Vojvodina
Zemun
2
0
|
14.04.2021 11:00 | 2 : 0 |
14.04
13:30
Lokomotiva
RadniÄki (O)
5
0
|
14.04.2021 13:30 | 5 : 0 | |||||||
14.04
11:00
011
Ada
0
8
|
14.04.2021 11:00 | 0 : 8 |
14.04
17:00
Å abac Sunrise
RadniÄki
3
3
|
14.04.2021 17:00 | 3 : 3 |
14.04
10:00
Teleoptik
OLE
3
2
|
14.04.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
14.04
13:30
OFK Beograd
Teleoptik
1
1
|
14.04.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
14.04
14:00
Å abac Sunrise
Jedinstvo 1945
5
0
|
14.04.2021 14:00 | 5 : 0 |
14.04
Lider MGM
Timok 1919
1
0
|
14.04.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
14.04
Duel Juniors
Kopernikus ŽelezniÄar
3
0
|
14.04.2021 | 3 : 0 |
14.04
15:00
Piksi 036
Kraljica Marija
2
2
|
14.04.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
14.04
Lider MGM
Timok 1919
1
2
|
14.04.2021 | 1 : 2 |
|
14.04
14:30
Å abac Sunrise 2
Tika taka
3
0
|
14.04.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
14.04
17:00
GSP Polet
BoleÄ
2
5
|
14.04.2021 17:00 | 2 : 5 |
|
14.04
20:00
BuduÄnost VOLI
Igokea
92
64
|
14.04.2021 20:00 | 92 : 64 |
|
||||||
14.04
18:00
Crvena zvezda MTS
Cedevita Olimpija
82
81
|
14.04.2021 18:00 | 82 : 81 | |||||||
14.04
16:00
Zadar
Cibona
97
92
|
14.04.2021 16:00 | 97 : 92 |
14.04
21:20
IBC
Umka Džez
82
77
|
14.04.2021 21:20 | 82 : 77 |
14.04
20:45
Sport's World
Akademik
75
79
|
14.04.2021 20:45 | 75 : 79 | |||||||
14.04
19:30
Petrovgrad
Roling
83
69
|
14.04.2021 19:30 | 83 : 69 |
14.04
20:15
OKK Spartak
Apatin
84
85
|
14.04.2021 20:15 | 84 : 85 |
14.04
19:00
CSKA Moscow
Panathinaikos
93
86
|
14.04.2021 19:00 | 93 : 86 |
14.04
19:00
Äelarevo
Stara Pazova
61
73
|
14.04.2021 19:00 | 61 : 73 | |||||||
14.04
14:20
Duga 2
Sloga
81
50
|
14.04.2021 14:20 | 81 : 50 |
14.04
16:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
76
75
|
14.04.2021 16:00 | 76 : 75 | |||||||
14.04
14:30
Dynamic VIP PAY
Sloboda
112
83
|
14.04.2021 14:30 | 112 : 83 |
14.04
14:30
Radivoj KoraÄ
Art Basket
65
60
|
14.04.2021 14:30 | 65 : 60 |
14.04
21:00
Vojvodina NS Seme 3
Mladost (NP)
3
0
|
14.04.2021 21:00 | 3 : 0 |
14.04
17:30
Nova Pazova
Potisje Pleteks
29
28
|
14.04.2021 17:30 | 29 : 28 |
14.04
18:00
Metalac
Rekreativo
27
14
|
14.04.2021 18:00 | 27 : 14 | |||||||
14.04
19:00
PKB
Partizan 2
28
30
|
14.04.2021 19:00 | 28 : 30 | |||||||
14.04
20:30
RadniÄki (O)
Loznica
29
37
|
14.04.2021 20:30 | 29 : 37 |
14.04
19:30
RadniÄki
Sombor
29
21
|
14.04.2021 19:30 | 29 : 21 | |||||||
14.04
19:30
ŽSK 1955
Dalmatinac
43
34
|
14.04.2021 19:30 | 43 : 34 | |||||||
14.04
20:00
Prigrevica
Mladost
36
21
|
14.04.2021 20:00 | 36 : 21 | |||||||
14.04
20:00
Naftagas
Senta
17
23
|
14.04.2021 20:00 | 17 : 23 |
14.04
18:30
Naisa 2
Bor - RTB 2
31
19
|
14.04.2021 18:30 | 31 : 19 |
14.04
19:30
BVK Crvena zvezda
KVK RadniÄki
13
17
|
14.04.2021 19:30 | 13 : 17 | |||||||
14.04
19:00
Å abac
Zemun
15
8
|
14.04.2021 19:00 | 15 : 8 |
14.04
21:00
TaÅ” 2000
Palilula
2
28
|
14.04.2021 21:00 | 2 : 28 | |||||||
14.04
20:00
Vojvodina
Crvena zvezda
17
9
|
14.04.2021 20:00 | 17 : 9 |
14.04
16:00
Spartak
Valis
14
10
|
14.04.2021 16:00 | 14 : 10 |
|
14.04
20:00
Nova Pazova
Winter sport
4
2
|
14.04.2021 20:00 | 4 : 2 |
14.04
20:00
SAS
Tisa
12
4
|
14.04.2021 20:00 | 12 : 4 |