13.10
14:30
RSK
Mokra Gora
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
SuŔica
Sloga 33
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
TrepÄa
JoŔanica
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
13.10
15:00
Borac
Omladinac
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
1. Maj Ruma
RadniÄki (SM)
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
ŽelezniÄar
BaÄka 1901
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
13.10
15:00
BuduÄnost
Jedinstvo
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Rembas
Vlasina
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
13.10
14:30
TEK Sloga
RadniÄki (O)
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Teleoptik
Stepojevac Vaga
1
1
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Crvena zvezda
Zvezdara
2
2
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Jedinstvo
RadniÄki (NB)
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
13.10
14:30
Pomoravlje
Zvižd
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
OFK Napredak
Sloga 1924
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Petar Dobrnjac
Sloboda
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Borac 1932
Partizan 1945
6
1
|
13.10.2019 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
OFK AranÄelovac 1979
Udarnik
5
0
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Polet
Rudar
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
13.10
14:30
Brezovica
Ribnica
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Drina
Vrelo Sport
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost (P)
Sloga
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
RadniÄki Stobeks
RaÄevac
1
5
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 5 |
|
13.10
14:30
KoriÄani
Polet
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Apolon 2018
Novi Pazar 1928
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
ZveÄan
GoÄ
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
BuduÄnost
Real
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Radnik
Omladinac
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
13.10
13:00
Prijevor
Polimlje
6
2
|
13.10.2019 13:00 | 6 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
0
0
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Jasen
Crnokosa
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
13:00
Lunjevica
Sloboda (Ä)
4
0
|
13.10.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
13.10
15:00
Mladost (T)
BaÄka
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Tavankut
ÄSK Pivara
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
15:00
BajŔa
Tisa
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Tekstilac
Mladost (BP)
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Sremac
JugoviÄ
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
Crvena zvezda
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Podunavac
Sloga (E)
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloboda
RadniÄki (NP)
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Jedinstvo (BK)
ŽAK
4
0
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost (O)
RadniÄki (S)
5
2
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Banat (Ä)
Sloboda
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
13.10
15:00
BobiŔte
Pusta Reka
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
ŽitoraÄa
Morava
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Jablanica
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Jastrebac
Akademija 10
4
3
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 3 |
|
13.10
15:00
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
15:00
OFK Slatina
Kablovi
2
4
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
13.10
11:00
Tanasko RajiÄ
Timok 1919
1
0
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Majdanpek
Rajko MitiÄ
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK 019
Rtanj
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
13.10
15:00
Župa
Jedinstvo (P)
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Jedinstvo (M)
Juhor
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Lugomir
Sloga
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
RadniÄki (S)
KuŔiljevo
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
BoŔnjane
Jastrebac
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
13.10
15:00
Orljane
Rudar
6
1
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Zemljoradnik
OFK NiÅ”
7
1
|
13.10.2019 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
NaŔa krila 1936
Morava
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Brzi Brod
Bukovik
4
3
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
VrtiŔte
MaloŔiŔte
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost (M)
OFK Napredak 1929
5
0
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Moravica
Pukovac
4
0
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 0 |
|
13.10
10:00
Torlak
Å umadija
1
1
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
BSK 1926
BuduÄnost
5
0
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Komgrap
BSK Batajnica
0
5
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 5 | |||||||
13.10
14:30
Mladost
Prva Iskra
0
2
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 2 |
|
13.10
15:00
Sirakovo
ŽelezniÄar
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Rudar (Kr)
ObiliÄ
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Integral
Borac (Ž)
6
0
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac (K)
Sloga (B)
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak SimiÄevo
Rudar 2001
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
BuduÄnost (V)
Mlava (ML)
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
13.10
14:30
Crvena zvezda
Sloga (L)
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Bresje Superior
ObiliÄ
0
7
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 7 |
|
||||||
13.10
14:30
Radnik
SASK
5
1
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Pobeda
ŽelezniÄar Kusadak
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Podunavac
Osipaonica
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Sloga (M)
Mladi radnik 1940
0
3
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Cerovac 2013
Jasenica 2017
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
13.10
14:30
TrliÄ
ZSK
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Kolubara 2
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
OFK JabuÄje
Pepeljevac
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 | |||||||
13.10
14:30
OFK OseÄina
Tulari
3
1
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 1 |
13.10
11:00
Vidojevica
DuŔko
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladi borac
Sloga
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Majur
Podrinje
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Cer
Jedinstvo 1924 (VL)
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost (DD)
Jedinstvo (Å T)
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Milan OrliÄ
KaraÄorÄe
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Drina
Hajduk Stanko
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
13.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Ibar
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
Proleter
Rudar
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
PopoviÄi Vrnjci
Borac (V)
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak
Mladost
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
KaraÄorÄe
Granit
6
2
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Ribnica
Tavnik
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Gruža
Mladi radnik 1925
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mataruge
BuduÄnost
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:30
Slatina
Napredak
3
2
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 2 | |||||||
13.10
15:30
Mladost (A)
Jedinstvo (P)
1
6
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 6 | |||||||
13.10
15:30
Dedinje Junajted
OvÄar
2
6
|
13.10.2019 15:30 | 2 : 6 | |||||||
13.10
15:30
Mladost (P)
Zadrugar
3
1
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 1 | |||||||
13.10
15:30
Rudar
Jedinstvo (K)
1
3
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
15:30
Donja Vrbava
Ozrem
0
5
|
13.10.2019 15:30 | 0 : 5 |
|
13.10
15:00
Rusin
Omladinac
5
0
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
MagliÄ
RadniÄki 1918
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Kulpin
Vojvodina
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac 46
Hercegovac
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
BuduÄnost (P)
Polet
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Preporod
Sloga
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Iskra
Senta
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Jadran
Srbobran
4
3
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Sutjeska
ÄurÄin
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 | |||||||
13.10
15:00
Proleter (Nj)
Proleter (RS)
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
13.10
15:00
Donji Petrovci
Mitros
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
BuduÄnost
Donji Srem 2015
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak
Partizan
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Hajduk (V)
Ljukovo
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
PSK Putinci
RadniÄki
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Hajduk (B)
ŽelezniÄar
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
LSK LaÄarak
Borac (M)
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
13.10
15:00
FruŔkogorac
TSK
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Hajduk
Petrovaradin
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
OFK Sirig
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
ŽSK
BaÄka (B)
5
1
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Veternik
Tatra
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
13.10
15:00
Rusanda
Delija
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 | |||||||
13.10
15:00
Mladost (BD)
Jedinstvo
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
RadniÄki 1911
Lehel
0
12
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 12 |
|
||||||
13.10
15:00
Crvena zvezda
Vojvodina
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
2. Oktobar
6
0
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Polet
Omladinac FAM
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Klek
Potisje
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Crvena zvezda
Dolina
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Partizan (G)
BAK
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
RadniÄki (B)
Jugoslavija
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
BuduÄnost (A)
Partizan (U)
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
HajduÄica
Jedinstvo (V)
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga (BNS)
Polet (Id)
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Strela
Spartak 1911
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
13.10
15:00
OFK Morava
VuÄje
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 | |||||||
13.10
15:00
BSK
Mladost 1959
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladi borac
Jedinstvo
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Moravac
Real
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Polet
Sloga
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 | |||||||
13.10
15:00
ŽelezniÄar
Progres
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
ZloÄudovo
Å umadija
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Kumarevo 65
Umac
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
13.10
15:00
Blizna
KljuÄ
6
1
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Branik
BSK
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
Sloga
Polet
6
0
|
13.10.2019 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Urovica
Zlot
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Polom
Nemetali
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
13.10
15:00
OFK Rtanj
GraniÄar
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Sloga (M)
Omladinac
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
PRO Rudar
Ozren
0
4
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
TrebiÄ
Kosovo
5
1
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 1 |
13.10
15:00
Trudbenik
Sloga (Ä)
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Ribnik
FUD
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Donji Kopaonik
SebeÄevac
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Å anac
Vinogradar
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Žabare
Gradina
2
6
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 6 | |||||||
13.10
15:00
Kupci
13. April
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
14:30
Bratstvo
Morava (KS)
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Moravac 2015
Javor
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Morava (R)
Partizan (M)
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Resavac
Mladost (J)
4
1
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Napredak (D)
Dragocvet
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Orlovi
Mladost (K)
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost (D)
OFK Bratstvo
0
3
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 3 | |||||||
13.10
14:30
OFK Batinac
Kolare
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
13.10
14:30
SinÄeliÄ 2012
Posavac TiŔma
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Å umadinac
Rakovica
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
PoŔtar Zvezdara
Heroj Polet
5
2
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
Hajduk
011
5
3
|
13.10.2019 11:00 | 5 : 3 | |||||||
13.10
14:30
Balkan Mirijevo
PKB Kovilovo
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Srem
Institut
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
13.10
14:30
Posavina
Strelac
5
1
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 1 | |||||||
13.10
10:00
Borac (L)
OFK Borac
2
0
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
RadniÄki
Omladinac
1
1
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
OFK Zabrežje
Mladost
0
3
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
LisoviÄ
BuduÄnost
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Barajevo
Duboko
0
4
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 4 |
|
13.10
14:30
BoleÄ
KaluÄerica 1969
2
2
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
ŠepŔin
ZaklopaÄa
0
4
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
14:30
Velika Krsna
Dunavac
2
3
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Zuce 2019
Kosmajac
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Rabrovac
Kosmaj
1
3
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 3 |
|
13.10
14:30
Moravac (ZT)
RasovaÄa
4
2
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 2 | |||||||
13.10
14:30
RadniÄki 1924
RadniÄki 1947
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
BaliÄevac
Moravac (Ä)
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 | |||||||
13.10
14:30
OFK Rutevac 1908
Zaplanjac
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Pobeda
Mladost (B)
2
5
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
13.10
14:30
Naisus 1977
Elid
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
13.10
14:30
Å umadinac (S)
Prvi srpski ustanak
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Marjan
Å umadinac (N)
1
3
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Plaskovac
Sloga
0
4
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
14:30
Borac
Trnava
3
3
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
VinÄa
Jasenica
3
3
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Lokomotiva
BSK
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Banja
Omladinac (DR)
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Sloga
Napredak
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
ŽeljuŔa
Spartak
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 | |||||||
13.10
15:00
DragoÅ”
Zadrugar
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
13.10
14:30
ViŔesava
Bakionica
5
3
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 3 | |||||||
13.10
14:30
Kotroman
PeruÄac
3
7
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 7 | |||||||
13.10
14:30
Polet
Ariljska rampa
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 | |||||||
13.10
14:30
Ježevica
Lazarica
1
3
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 3 | |||||||
13.10
14:30
Omladinac
Jedinstvo
5
2
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 2 | |||||||
13.10
14:30
Prvi partizan
Savinac
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 | |||||||
13.10
14:30
SeÄica
Äajetina
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
13.10
15:00
Zastava
Å umadija 1934
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Bagremar
Jedinstvo (P)
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Kutlovo
Mladost (P)
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Srbija
Sloboda (G)
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
MarÅ”iÄ
Borac (D)
3
4
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Å umadinac KG
Kolonija
3
3
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 3 |
|
13.10
15:00
Mladost (DK)
Delijski Vis
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Omladinac
Stevan NeŔticki
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Vulkan 1963
Aluminjum
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost (L)
Morava
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
RadniÄki 1936
Proleter
5
1
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Äegar 2013
Crvena zastava
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Palilulac
Sloboda
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
13.10
14:30
Äelik
Mladost (S)
5
2
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Pavlovac
Levosoje
5
0
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Lugina
OFK Alakince
2
2
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 2 | |||||||
13.10
14:30
Mladost (B)
BSK Bujanovac
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Vihor
FSU Južna pruga
4
2
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 2 |
|
13.10
Äaglavica
RadniÄki
2
3
|
13.10.2019 | 2 : 3 |
|
13.10
15:00
Dundjerski
KaÄuÅ”a
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
15:00
DobriÄ
Jastreb
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Jug Bogdan
Trbunje
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
13.10
11:00
Mladost
Žabari
2
1
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Joks Junajted
Stari drugari
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
DraÄiÄ 2018
OFK Senjak
4
3
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
13.10
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
2
1
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Komanice
PopadiÄ
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Polet
Lukavac
5
1
|
13.10.2019 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
TeŔnjar
Ribnikar
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Rajac
Milenko PavloviÄ
3
4
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 4 |
|
13.10
14:30
Polet (DL)
Strmovo 1968
0
3
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 3 | |||||||
13.10
14:30
Å arbane
JoŔeva
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Mladost (V)
Kolubara (J)
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 | |||||||
13.10
14:30
OFK Paljuvi
KaleniÄ
4
2
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 2 | |||||||
13.10
14:30
Polet (T)
Pambukovica
4
2
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 2 |
13.10
15:00
Borac (A)
BraÄa VukoviÄ
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Lazac
Zvezda
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
MiloÄajac
Jedinstvo 2017
3
2
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Mineral 2015
Mlada krila
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Jedinstvo (D)
Progorelica
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Jovo Kursula
Mladost 1981
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
13.10
Aleksa Å antiÄ
Lipar
2
6
|
13.10.2019 | 2 : 6 | |||||||
13.10
OFK Odžaci
Polet
0
1
|
13.10.2019 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
Dunav
Kula
5
3
|
13.10.2019 | 5 : 3 |
|
||||||
13.10
Jedinstvo
Partizan
4
4
|
13.10.2019 | 4 : 4 |
|
||||||
13.10
Omladinac
TerekveÅ”
6
1
|
13.10.2019 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
Hajduk
SU StaniÅ”iÄ 1920
1
2
|
13.10.2019 | 1 : 2 |
13.10
10:00
FruŔka Gora
FruŔkogorac
2
1
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
GraniÄar 1924
Jednota
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK BikiÄ
ObiliÄ 1993
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Sremac
BSK
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Zeka BuljubaŔa
TrgovaÄki
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga (V)
Sloboda
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
13.10
15:00
ObiliÄ
Jedinstvo (G)
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Susek
Proleter
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Dinamo
Moskva
6
2
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Titel
Äenej
4
0
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
Hajduk
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
13.10
15:00
Zlatica
BileÄanin
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
ASK
OFK Gradnulica
4
0
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost
Tisa 1933
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
MSK
Zadrugar
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK StajiÄevo
Naftagas
4
0
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 0 |
|
13.10
15:00
KaraÅ” (K)
Vulturul
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Polet
Borac (VG)
2
6
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
13.10
15:00
Partizan (K)
Banat (D)
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Vojvodina (CC)
Ratar
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Å evac
KaraÅ” (J)
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
13.10
15:00
Mladost (B)
Todorovce
5
3
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Marjan MB
Radnik SuŔica 2012
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloboda
Gradac
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
Lemind 1953
Plantaža
1
5
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
13.10
15:00
Donja Lomnica
Bratstvo
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Badince
OFK Brza
4
4
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 4 |
|
13.10
15:00
Borac
14. Oktobar
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga (L)
Polet 57
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Omladinac
Garevina
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Rubin
Mladost
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
|
13.10
14:30
Rudar (SR)
Napredak (Sv)
7
0
|
13.10.2019 14:30 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
15. Avgust 1950
BuduÄnost
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
OFK Juhor 2016
RadniÄki
5
2
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Beljanica
Mladost (S)
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Pomoravlje
Å umadija
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Rudar (P)
Napredak (St)
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
13.10
14:30
VinoraÄa
Mladost
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost
Sloga
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
GFK Tabane
Partizan
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 | |||||||
13.10
14:30
Å umadinac
Å antarovac
3
2
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Osaonica
Jedinstvo
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
13.10
11:00
Sloga
Jedinstvo
3
3
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Proleter
Belo Polje
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
15:00
LjubiniÄ
Borac
1
5
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 5 | |||||||
13.10
11:00
Pobednik
Rvati
1
1
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 1 | |||||||
13.10
15:00
Partizan
Trstenica
5
2
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 2 | |||||||
13.10
11:00
Polet
Krtinska
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 |
13.10
14:30
RuŔanj
Beljina
1
4
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
14:30
Veliki Borak
VraniÄ
0
2
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 2 |
|
13.10
18:00
Sparta Železnik
Busije
2
1
|
13.10.2019 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
DIF
Å eÄeranac Ada
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Velika MoŔtanica
BUSK
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 | |||||||
13.10
10:00
Rekreativo 011
13. maj
3
1
|
13.10.2019 10:00 | 3 : 1 | |||||||
13.10
14:30
Umka
Novi Beograd
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Mladi proleter
Zmaj 1953
2
3
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 3 |
|
13.10
15:00
Napredak
Å umar
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
KruŔedol
Polet
5
2
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost
Srem
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 | |||||||
13.10
15:00
RadniÄki
Dunav
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
GraniÄar
Sremac DeÄ
5
3
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Hrtkovci
Sremac (Dob)
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
ÄSK
OFK BrestaÄ
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
13.10
15:00
Slavija
Å ampion
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
BaÄka
Tromedja
7
0
|
13.10.2019 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
GraniÄar
Hajduk
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Jadran
TornjoÅ”
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Jedinstvo
AFK
3
3
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Äoka
HorgoÅ” 1911
3
3
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 3 |
|
13.10
15:00
Zadrugar
Premijer
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 | |||||||
13.10
15:00
BuduÄnost 1929 (ZM)
OFK Å abac
5
3
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak
Omladinac (BO)
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 | |||||||
13.10
15:00
Omladinac 2013 (SL)
Gorki
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 | |||||||
13.10
15:00
Lipolist
Milicionar
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
13.10
12:00
OFK RogaÄa
Vis
3
3
|
13.10.2019 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost G.
Stojnik
1
5
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
13.10
14:30
Rudar 2012
Djurinci
1
5
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
13.10
12:00
Mladost M.I.
Sibnica
10
1
|
13.10.2019 12:00 | 10 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Mali Požarevac
Vojvoda
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
13.10
15:00
Hajduk
Prva Iskra
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Jadar 1961
Rudar
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Antimon
Sloga
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 |
|
13.10
15:00
PSK
RadniÄki
5
0
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Dobrava
Mrovska
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
OFK Jelen
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga
Rankovac
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
CeriÄ
VlaÅ”iÄ
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
13.10
14:30
PKB (PS)
Minel
4
0
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Pionir
OFK Crvenka
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Palilulac
Siti Sport Klub
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Resnik
Boka Seniors
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Sveti Stefan
Pinosava
3
4
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 4 |
|
13.10
15:00
Proleter
Sloga
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
BaÄka 1945
Soko
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
BaÄki Hajduk
NaŔa Zvezda
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
NeŔtin
BaÄka
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
BuduÄnost
Krivanj
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
Orlovi
0
4
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 4 |
13.10
14:30
Sloga (Z)
Mladi radnik (D)
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
KruŔevica 1980
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
5
0
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 0 | |||||||
13.10
14:30
Napredak (MK)
Feniks
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost (R)
Partizan (BB)
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
KaraÄorÄe (V)
Badnjevac
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
13.10
15:00
Jedinstvo (K)
Omladinac (B)
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
RadniÄki (K)
Mladost (R)
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Jasenovac
Bata BuliÄ
5
0
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
KrilaÅ”
Sloga 1952
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak 1936
Borac (V)
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
13.10
15:00
Napredak (P)
Sloga (M)
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Mladost (B)
Žika MarkoviÄ UÄa
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
BariÄ
Dizel
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
BaŔtovan 2015
Mlava (B)
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
LjubiÄevo
Vihor
2
5
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 5 |
|
13.10
14:30
Mladi rudar
B 2000
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
Vrbica
Kopljari
1
0
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Borac
Sloga
1
3
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
BuduÄnost
Mladost
1
3
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Å amot
Radoje DomanoviÄ
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
13.10
14:00
BuduÄnost
Prijatelji
3
6
|
13.10.2019 14:00 | 3 : 6 | |||||||
13.10
14:00
Malba
Orlovac 1932
0
3
|
13.10.2019 14:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
14:00
Kej
Rakova
1
2
|
13.10.2019 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:00
ÄaÄak 94
MrŔinci
0
3
|
13.10.2019 14:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
14:00
Lugovi
Gavrilo Princip
1
0
|
13.10.2019 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:00
Planinac
Vujan
3
0
|
13.10.2019 14:00 | 3 : 0 |
|
13.10
15:00
OFK Žeželj
KoŔutnjak
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
21. oktobar
Divostin
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga Lužnice 2016
Vinogradi DB
7
0
|
13.10.2019 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Slavija
Bratstvo 1975
0
0
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Jadran
DobraÄa
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
13.10
15:30
Udarnik ViŔnjevac
Žednik
1
4
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:30
Vinogradar
Äantavir
2
1
|
13.10.2019 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:30
PaliÄ
Solid
3
0
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:30
Bikovo
Hajduk
1
2
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:30
Elektrovojvodina
Lokomotiva
3
3
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 3 |
|
13.10
15:00
Vojlovica 2018
Glogonj
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Pobeda
Unirea
2
3
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Omladinac 1927
Tempo
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
13.10
15:00
BuduÄnost
Stari TamiÅ”
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Borac
Omladinac
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Dolovo
BSK
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 |
|
13.10
15:00
Kapidžija
Naupare
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Zdravinje
Gornji StepoÅ”
|
13.10.2019 15:00 |
|
|||||||
13.10
15:00
Rasina
Borac
5
1
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Modrica
MakreŔane
1
3
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
11:00
Äarapan
Globoder
1
4
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
11:00
Konjuh
Mudrakovac
7
0
|
13.10.2019 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Polet
Parunovac
1
2
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 2 |
|
13.10
15:00
Mladost (R)
Pobeda
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 | |||||||
13.10
15:00
Jedinstvo
Tomislavci
0
7
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 7 |
|
||||||
13.10
15:00
EÄÅ”eg
Mladost Radost
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
13.10
12:30
Slemen
Palilulac
0
1
|
13.10.2019 12:30 | 0 : 1 |
13.10
14:30
Pudarci
UmÄari
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Podunavac
Hajduk
4
4
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 4 |
|
13.10
15:00
BuduÄnost
Vrbovac
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Hajduk Veljko 1934
Jezava
4
2
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Skobalj
OFK Slavija
7
0
|
13.10.2019 15:00 | 7 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
13.10
15:00
Lunjevac
Landol
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
VuÄak
Drugovac
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 | |||||||
13.10
15:00
Petrijevac
PetliÄ SD 026
1
5
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 5 |
13.10
14:30
Jedinstvo
Mladost 1948
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 | |||||||
13.10
Jasenica
AF ÄokiÄ
1
4
|
13.10.2019 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
Omladinac
Karadjordje
4
1
|
13.10.2019 | 4 : 1 |
|
13.10
11:00
Å kriljac
Polet (R)
2
3
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
Tempo
Borac
3
3
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
11:00
Crvena zvezda
Rutevac
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
13.10
Udarnik
BuduÄnost 1948
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
Beli Orlovi
Palanka
4
0
|
13.10.2019 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
Å umadija
BaÄinac
3
1
|
13.10.2019 | 3 : 1 |
|
13.10
15:00
Äegar 1946
Planinac 1933
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Spartak
Supovac
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Rujnik
Durlan Siti
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
13.10
14:30
Selo Mladenovac
Omladinac
2
5
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 5 |
|
||||||
13.10
14:30
VlaŔka
IvanÄa
5
2
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Sloga
Markovac
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Dubona
Borac
5
0
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
KovaÄevac 1956
Napredak
0
2
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 2 |
|
13.10
15:00
Mladi Borac
Sloboda
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 |
|
13.10
15:00
20. Oktobar
Polet
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Bistrica
Å umadinac
5
2
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 2 |
|
13.10
15:30
Knjaz
AvijatiÄar Vranjani
1
0
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
15:30
GlumaÄ
Gorobilje
2
0
|
13.10.2019 15:30 | 2 : 0 | |||||||
13.10
13:00
Napredak
Dobrinjac
3
2
|
13.10.2019 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:30
Blagaja
DuŔkovci
1
6
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
13.10
11:00
TreŔnjica
Plavi Tok
0
1
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 1 |
|
13.10
Takovski Ustanak
Omladinac
0
4
|
13.10.2019 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
Jablanica
VelereÄ 94
1
2
|
13.10.2019 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
Backovac Junajted
Brezak
2
2
|
13.10.2019 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
Å umadija
Å ilopaj
1
1
|
13.10.2019 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
Stella Rossa
Ozremica
2
2
|
13.10.2019 | 2 : 2 |
|
13.10
11:00
Omladinac
Milutinovac
2
1
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
KladuŔnica
KoÄa AndjelkoviÄ
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Mala Vrbica
Lokomotiva
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
13.10
11:00
MiloŔevo
OFK TamniÄ
4
2
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 2 | |||||||
13.10
15:30
OFK Sikole
Mladost
1
2
|
13.10.2019 15:30 | 1 : 2 | |||||||
13.10
11:00
Vrelo
ReÄka
1
0
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 0 |
13.10
15:00
Lovac
Kastrum
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
13.10
11:00
Grkinja
Toplica
0
2
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
10. februar
Marina Kutina
1
3
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
Klisura
MekiÅ”
|
13.10.2019 14:30 | : | |||||||
13.10
11:00
TaskoviÄi
Knežica
1
0
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 0 |
13.10
10:00
Arbanasce
Sloga
5
0
|
13.10.2019 10:00 | 5 : 0 |
|
13.10
15:00
Bratstvo 2019
Dinamo 1923
5
0
|
13.10.2019 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
GraniÄar
TeleÄka
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Rastina 1918
Sport
6
1
|
13.10.2019 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Panonija
Dinamo
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
13.10
15:00
ŽFK Banat Bagljas
KSK Konak 1926
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Partizan
Sloga
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Proleter
Borac
8
3
|
13.10.2019 15:00 | 8 : 3 |
|
13.10
15:00
Magnohrom
BSK 2014
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Morava (M)
Partizan (V)
1
2
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
11:00
BuduÄnost (S)
Studen Vitez
1
2
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Å umadija
Sloga Obrva
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Omladinac
Mladost 1925
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
13.10
15:00
ZgodaÄica
Stara ÄarÅ”ija
4
1
|
13.10.2019 15:00 | 4 : 1 |
|
13.10
14:30
ŽelezniÄar
Heroj
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Jedinstvo
Polet
6
1
|
13.10.2019 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Omladinski
Radnik
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Sloga
BuduÄnost
3
1
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
ISK Izvor
BSK Buljane
0
1
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 1 |
|
13.10
11:00
OFK Stublenica
Kolubara (LP)
4
1
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 1 | |||||||
13.10
11:00
Gunjevac
Omladinac (K)
1
1
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 1 | |||||||
13.10
11:00
BuduÄnost 1995
Sloga (V)
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
11:00
OFK Takovo
Dokmir
4
4
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 4 |
|
13.10
15:30
Omladinac
Jedinstvo (M)
13
1
|
13.10.2019 15:30 | 13 : 1 |
|
||||||
13.10
15:30
GraniÄar
SinÄeliÄ
3
1
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
15:30
Jedinstvo (Lj)
OFK BaÄinci
3
3
|
13.10.2019 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
13.10
15:30
Borac
OFK Bingula
6
1
|
13.10.2019 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
15:30
Napredak
Erdevik 2017
0
4
|
13.10.2019 15:30 | 0 : 4 |
|
13.10
11:00
Mladost 2013
Petrovac 74
1
3
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 3 | |||||||
13.10
11:00
Verko
Jedinstvo 2014
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
11:00
Skupljen 2013
Sparta
0
4
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 4 | |||||||
13.10
15:00
Mladost (Z)
Polet
0
2
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 2 |
13.10
11:00
Mladost (O)
Stojan Lazarac
1
3
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 3 | |||||||
13.10
11:00
Mladost (MM)
Radnik
1
0
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 0 |
13.10
11:00
Seljak (C)
Hajduk 1936
2
1
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Partizan (C)
Kremenac
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 |
|
13.10
11:00
Rudar 1973
Gornje Sinkovce
2
3
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 3 |
|
13.10
15:00
Polet
Dedina
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Vratare
Mladost VPD
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
15:00
Grkljane
Dvorane
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
13.10
14:30
Omladinac
Trnava
1
5
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
13.10
14:30
DomaÄin
Dražmirovac
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Napredak
Crni Vrh
2
2
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladost
Belica
2
3
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 3 |
|
13.10
14:30
Zadrugar
Mali korak
0
3
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
14:30
BujaÄiÄ
BeloŔevac
0
2
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
KoteŔica
Sloga GoriÄ
6
0
|
13.10.2019 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
13.10
11:30
Omladinac
Mladost (VK)
4
1
|
13.10.2019 11:30 | 4 : 1 |
|
13.10
11:00
BSK
Borac
0
6
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 6 |
|
13.10
Planinac
Poletarac
1
0
|
13.10.2019 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
Sremac
Borac (VR)
3
1
|
13.10.2019 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
Zmaj
Srem (SM)
9
2
|
13.10.2019 | 9 : 2 |
|
||||||
13.10
Srem (SR)
Borac (R)
2
2
|
13.10.2019 | 2 : 2 |
|
13.10
Kameni
Mladost 1935
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
Lovac
Sloven
0
0
|
13.10.2019 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
Hajduk 1932
Kupinovo
2
0
|
13.10.2019 | 2 : 0 |
|
13.10
11:00
Mladost
OFK Varna
1
3
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 3 | |||||||
13.10
11:00
ZablaÄe
DumaÄa
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
11:00
MetliÄ
BojiÄ
1
2
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 2 | |||||||
13.10
11:00
Jedinstvo
Pocerina
4
4
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 4 |
13.10
15:00
Sopot
Proleter 1932
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Moravac 1933
Sloga 1932
2
4
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Morava 1932
Mip Majdan
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Metalac
Pobeda
2
0
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Napredak 1934
Zemljoradnik 1932
3
2
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
15:00
Sloga (D)
Napredak (B)
0
4
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
15:00
Vojvoda Milenko
Beli Orao
3
3
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 3 |
|
13.10
11:00
Proleter
CuljkoviÄ
4
0
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 0 | |||||||
13.10
11:00
Roma-Odžino selo
Partizan
0
2
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 2 |
13.10
10:00
Gornja Trnava 1938
Maskar
1
0
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
KrÄevac 04
Junkovac
1
1
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
10:00
Jarmenovci
BuduÄnost MI
2
0
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
Kalipolje
ZT GoroviÄ
1
0
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 0 |
|
13.10
11:00
Korman
Borac BTG
2
2
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 2 | |||||||
13.10
11:00
Galeb
Mladost Svileuva
3
4
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 4 |
13.10
Jedinstvo
Jedinstvo (P)
0
5
|
13.10.2019 | 0 : 5 |
|
||||||
13.10
Jedinstvo (R)
FruŔkogorac
4
3
|
13.10.2019 | 4 : 3 |
|
||||||
13.10
GraniÄar
Borac
1
2
|
13.10.2019 | 1 : 2 |
|
13.10
Car UroÅ”
Vojvodina
2
3
|
13.10.2019 | 2 : 3 |
|
||||||
13.10
Sloga (M)
Sloga (K)
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 | |||||||
13.10
FruŔkogorac
Borac
8
0
|
13.10.2019 | 8 : 0 |
|
||||||
13.10
Planinac
27. Oktobar
5
0
|
13.10.2019 | 5 : 0 |
|
13.10
15:00
Hajduk
Banat
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
VrŔac
Omladinac
2
2
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 2 |
|
13.10
14:30
KaÄer
ToliÄ
6
2
|
13.10.2019 14:30 | 6 : 2 | |||||||
13.10
11:30
Proleter
BabajiÄ
0
16
|
13.10.2019 11:30 | 0 : 16 | |||||||
13.10
14:30
Borac
Gornji Lajkovac
6
1
|
13.10.2019 14:30 | 6 : 1 |
13.10
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
4
2
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 2 |
|
13.10
14:30
Mirko TomiÄ
Dunavac 1929
1
2
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
14:30
StiŔki Kurjak
Sloga-Top
1
6
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 6 |
|
||||||
13.10
14:30
Ram
Pek
2
1
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Mladi Borac
Kumane
1
0
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 0 |
|
13.10
14:30
Resava
Planinac
1
7
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 7 | |||||||
13.10
14:30
Vinogradar
Jasenovo
4
4
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 4 |
13.10
CrnÄa
Selanac
1
1
|
13.10.2019 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
Azbukovica
ÄobanÄe
4
0
|
13.10.2019 | 4 : 0 |
13.10
15:00
Velika Morava
TemniÄ 1924 - 2
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Parcane
OFK OraŔje
3
0
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Kiseljak
Gradac
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
|
13.10
10:00
Sloga (J)
Homoljac
6
1
|
13.10.2019 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
10:00
Vukovac 98
Zvezda
0
4
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
10:00
Mlava (R)
Bliznak-MedveÄica
3
0
|
13.10.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
13.10
Mladost
Borjak 2013
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
Omladinac
Stevka Božurevka
6
0
|
13.10.2019 | 6 : 0 |
|
||||||
13.10
15:00
Beli Orlovi
Stara ÄarÅ”ija
1
4
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 4 |
13.10
15:00
OFK Vinci
Polet
2
7
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 7 | |||||||
13.10
15:00
Mladost
MrÄkovac
3
1
|
13.10.2019 15:00 | 3 : 1 |
13.10
Beli Orlovi
Äestin
3
5
|
13.10.2019 | 3 : 5 |
|
13.10
14:30
MisaÄa
Tulež
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Gorski Car
RaniloviÄ
4
2
|
13.10.2019 14:30 | 4 : 2 |
|
13.10
14:30
Bokelj
Drezga
5
1
|
13.10.2019 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
LovÄen
DeÄiÄ
1
1
|
13.10.2019 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:30
Otrant Olympic
Mornar
0
0
|
13.10.2019 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Ibar
Arsenal
2
0
|
13.10.2019 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
14:30
Jedinstvo (BP)
Jezero
3
0
|
13.10.2019 14:30 | 3 : 0 |
|
13.10
Polimlje
Brskovo
|
13.10.2019 | : | |||||||
13.10
OFK Borac
Pljevlja 97
4
0
|
13.10.2019 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
Berane
Komovi
2
1
|
13.10.2019 | 2 : 1 |
|
13.10
13:30
Les Lierres
Rukinzo
1
4
|
13.10.2019 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
16:00
Vital'O
Inter Star
1
1
|
13.10.2019 16:00 | 1 : 1 |
|
13.10
15:00
Dinamo
RadniÄki (P)
2
1
|
13.10.2019 15:00 | 2 : 1 | |||||||
13.10
15:00
OFK BaÄka
Zemun
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 | |||||||
13.10
15:00
RadniÄki 1923
Novi Pazar
0
1
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 1 | |||||||
13.10
16:00
Metalac
RFK GrafiÄar
0
0
|
13.10.2019 16:00 | 0 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Zlatibor
Kolubara
1
0
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 0 | |||||||
13.10
15:00
OFK Žarkovo
Trayal
1
1
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 1 |
13.10
15:00
Crvena zvezda
Zemun
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 |
13.10
14:00
TSC
ŽFU Zvezda B 2018
3
0
|
13.10.2019 14:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
13:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Napredak Junior 2018
3
0
|
13.10.2019 13:00 | 3 : 0 | |||||||
13.10
11:00
Spartak DOO
RadniÄki 2012
5
1
|
13.10.2019 11:00 | 5 : 1 | |||||||
13.10
15:00
Kolubara
Majdanpek
8
0
|
13.10.2019 15:00 | 8 : 0 |
13.10
13:30
Jedinstvo 2014
TopliÄanin
9
0
|
13.10.2019 13:30 | 9 : 0 |
|
13.10
10:00
RadniÄki (SM)
Podrinje
3
0
|
13.10.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
Omladinac
Petar PuaÄa
0
2
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
10:00
OFK VrŔac
Dinamo 1945
2
2
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 2 |
|
13.10
SinÄeliÄ
Bor 1919
2
2
|
13.10.2019 | 2 : 2 |
|
||||||
13.10
Moravac Orion
Trstenik PPT
4
5
|
13.10.2019 | 4 : 5 |
|
||||||
13.10
TopliÄanin
Radnik
0
2
|
13.10.2019 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
Real
Jedinstvo (P)
5
2
|
13.10.2019 | 5 : 2 |
|
13.10
10:00
BaÄka 1901
Spartak ŽK
0
2
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
10:00
Hajduk 1912
NjerŔ IŔtvan
3
2
|
13.10.2019 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
10:00
Proleter (NS)
RadniÄki 1912
1
4
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 4 | |||||||
13.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Tekstilac
7
0
|
13.10.2019 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
TSC
Kabel
2
1
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 1 |
|
13.10
10:00
KoriÄani
Takovo
2
4
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
13.10
12:00
BIP
Tutin
8
1
|
13.10.2019 12:00 | 8 : 1 |
|
13.10
13:00
Petar Dobrnjac
VGSK
1
1
|
13.10.2019 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
14:00
Mladi radnik 1926
Zvižd
3
1
|
13.10.2019 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Morava
Sloga 33
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
13.10
Mladost
MaÄva 2
3
15
|
13.10.2019 | 3 : 15 |
|
||||||
13.10
MaÄva 1929
RadniÄki Å abaÄki
10
0
|
13.10.2019 | 10 : 0 |
|
||||||
13.10
Å abac
Savacijum
1
0
|
13.10.2019 | 1 : 0 |
|
||||||
13.10
OFK Divci
Brezovica
3
5
|
13.10.2019 | 3 : 5 |
|
13.10
13:00
Rad
Spartak ŽK
2
0
|
13.10.2019 13:00 | 2 : 0 | |||||||
13.10
15:00
Zemun
Crvena zvezda
0
4
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 4 | |||||||
13.10
13:00
Brodarac
Real NiÅ”
4
0
|
13.10.2019 13:00 | 4 : 0 | |||||||
13.10
13:00
Apolon 4
OFK VrŔac
5
0
|
13.10.2019 13:00 | 5 : 0 |
13.10
12:00
BaÄka 1901
Spartak ŽK
2
1
|
13.10.2019 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
12:00
Hajduk 1912
Proleter 2006
3
2
|
13.10.2019 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
13.10
12:00
Proleter
RadniÄki (S)
5
0
|
13.10.2019 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
Petrika
1
1
|
13.10.2019 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
13.10
12:00
TSC
Kabel
9
0
|
13.10.2019 12:00 | 9 : 0 |
|
13.10
12:00
RadniÄki (SM)
Podrinje
0
5
|
13.10.2019 12:00 | 0 : 5 |
|
||||||
13.10
12:00
Omladinac
Petar PuaÄa
2
1
|
13.10.2019 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
13.10
12:00
OFK VrŔac
Dinamo 1945
1
8
|
13.10.2019 12:00 | 1 : 8 |
|
13.10
Polet
BuduÄnost
0
1
|
13.10.2019 | 0 : 1 |
|
||||||
13.10
Dobrica
Proleter
0
8
|
13.10.2019 | 0 : 8 |
|
||||||
13.10
10:00
Jedinstvo
Coerver junior
0
10
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 10 |
|
||||||
13.10
11:00
Partizan
Sloga
3
1
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 1 |
|
13.10
12:00
BaÄka 1901
Äantavir
3
1
|
13.10.2019 12:00 | 3 : 1 |
|
13.10
RadniÄki (S)
Sloga
2
2
|
13.10.2019 | 2 : 2 |
|
13.10
10:00
Zlatar
Sloga
1
1
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
13.10
11:00
Novi Pazar
Sloga (K)
4
1
|
13.10.2019 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Å umadija 1903
Bubamara
2
0
|
13.10.2019 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Apolon 4
Pazar Juniors
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
13:00
RadniÄki 1923
Kosmet
4
0
|
13.10.2019 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Kiker
AF AS Novi Pazar
0
1
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 1 |
13.10
Partizan
Zemun
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
Crvena zvezda
Teleoptik
3
0
|
13.10.2019 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
Internacional
ÄukariÄki
0
9
|
13.10.2019 | 0 : 9 |
|
13.10
10:00
RadniÄki (K)
Voja GaÄiÄ
5
2
|
13.10.2019 10:00 | 5 : 2 |
|
13.10
10:00
ODR
OFK BaÄka
3
0
|
13.10.2019 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
CFK
TSC
1
5
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 5 | |||||||
13.10
10:00
GDM 021
BeÄej 1918
7
0
|
13.10.2019 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
RadniÄki 1912
Arena Su
6
0
|
13.10.2019 10:00 | 6 : 0 |
|
13.10
10:00
Spartak '06
Tavankut
11
2
|
13.10.2019 10:00 | 11 : 2 |
|
13.10
10:00
BaÄka
Senta
4
1
|
13.10.2019 10:00 | 4 : 1 | |||||||
13.10
10:00
Kevi
Tisa
6
1
|
13.10.2019 10:00 | 6 : 1 |
|
13.10
10:00
Kraljevo Hajduk
Radnik
0
7
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
13.10
09:00
Sloga
Apolon
3
7
|
13.10.2019 09:00 | 3 : 7 |
|
||||||
13.10
11:00
Mataruge
Mineral 2015
1
4
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 4 |
|
13.10
10:00
Zadrugar
Savacijum
1
12
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 12 |
|
13.10
12:00
Zlatibor
ÄaÄak 94
5
0
|
13.10.2019 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
Sloga (BB)
Borac 1926
4
6
|
13.10.2019 10:00 | 4 : 6 |
|
||||||
13.10
11:00
GFK Sloboda
Sloboda (Ä)
3
0
|
13.10.2019 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Kinder
0
3
|
13.10.2019 11:00 | 0 : 3 |
|
13.10
10:00
Plana
Mladi radnik 1926
2
4
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
13.10
10:00
Jasenica 2017
Soko 2015
0
0
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
BaÄinac
ŽelezniÄar
8
2
|
13.10.2019 10:00 | 8 : 2 |
|
||||||
13.10
10:00
Cepelin 026
Smederevo 1924
0
7
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 7 | |||||||
13.10
10:00
Sloga 33
Å umadija
1
1
|
13.10.2019 10:00 | 1 : 1 |
|
13.10
09:00
Prva Iskra
Jedinstvo
0
4
|
13.10.2019 09:00 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
08:30
PFK Žarkovo 2000
Bežanija
1
2
|
13.10.2019 08:30 | 1 : 2 |
|
||||||
13.10
10:00
BuduÄnost
Rakovica
0
5
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
13.10
10:00
Milutinac
OFK Žarkovo
2
0
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 0 |
|
13.10
10:00
Banja
Å eÄeranac Ada
12
1
|
13.10.2019 10:00 | 12 : 1 |
|
||||||
13.10
11:00
Å umadinac
Heroj Polet
1
0
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 0 |
13.10
Morava
Ozren
4
0
|
13.10.2019 | 4 : 0 |
|
13.10
09:30
Vinogradar
BeÄej 1918
2
2
|
13.10.2019 09:30 | 2 : 2 |
|
13.10
11:00
Mladost (B)
SreÄno stopalo
1
4
|
13.10.2019 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
13.10
11:00
BuduÄnost
Borac (L)
6
0
|
13.10.2019 11:00 | 6 : 0 |
|
13.10
10:00
OFK OseÄina
BuduÄnost KruÅ”ik 1
0
4
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
13.10
10:00
Jedinstvo
Senjak 1
4
0
|
13.10.2019 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
TeŔnjar
RadniÄki
0
6
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
13.10
10:00
Senjak 2
ŽelezniÄar
6
1
|
13.10.2019 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
13.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
Vojvode
|
13.10.2019 10:00 | : |
13.10
08:30
Kolubara 1
Sloboda
3
0
|
13.10.2019 08:30 | 3 : 0 |
|
||||||
13.10
11:30
ŽFK Borac
Turbina
4
0
|
13.10.2019 11:30 | 4 : 0 |
|
||||||
13.10
10:00
TEK Sloga
Kalimero
2
0
|
13.10.2019 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
13.10
10:45
Kolubara 2
Akademija fudbala
0
2
|
13.10.2019 10:45 | 0 : 2 |
|
||||||
13.10
11:30
Å umadija
Omladinac
0
10
|
13.10.2019 11:30 | 0 : 10 |
|
||||||
13.10
09:15
ŽelezniÄar
Napredak
6
0
|
13.10.2019 09:15 | 6 : 0 |
|
13.10
09:15
Mladost (Ä)
Akademija fudbala 1
0
3
|
13.10.2019 09:15 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
10:00
Omladinac
Real 1
0
3
|
13.10.2019 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
13.10
10:45
Kalimero 1
Akademija fudbala 2
5
0
|
13.10.2019 10:45 | 5 : 0 |
|
||||||
13.10
08:30
Mladost (C)
Kalimero 2
8
0
|
13.10.2019 08:30 | 8 : 0 |
|
13.10
17:00
Cedevita Olimpija
Cibona
79
70
|
13.10.2019 17:00 | 79 : 70 | |||||||
13.10
20:00
Crvena zvezda MTS
BuduÄnost VOLI
81
89
|
13.10.2019 20:00 | 81 : 89 |
13.10
18:00
Jagodina
Loznica
96
69
|
13.10.2019 18:00 | 96 : 69 |
13.10
15:30
Star BeoÄin
Nova Pazova
83
87
|
13.10.2019 15:30 | 83 : 87 | |||||||
13.10
16:30
ŽelezniÄar
Omladinac
73
61
|
13.10.2019 16:30 | 73 : 61 | |||||||
13.10
18:00
Vrbas
Stara Pazova
79
57
|
13.10.2019 18:00 | 79 : 57 | |||||||
13.10
16:30
Mladost Veternik
Srem
0
20
|
13.10.2019 16:30 | 0 : 20 |
|
||||||
13.10
14:30
Sloboda (NS)
Jedinstvo (NB)
95
84
|
13.10.2019 14:30 | 95 : 84 |
13.10
17:00
Beko
LA Basket
109
56
|
13.10.2019 17:00 | 109 : 56 | |||||||
13.10
16:20
Eko Sport
Barajevo
69
77
|
13.10.2019 16:20 | 69 : 77 |
13.10
19:00
TopliÄanin
Radnik
87
81
|
13.10.2019 19:00 | 87 : 81 | |||||||
13.10
17:00
Bor RTB
Dimitrovgrad
83
74
|
13.10.2019 17:00 | 83 : 74 |
13.10
17:00
Prva Petoletka
Bane
80
64
|
13.10.2019 17:00 | 80 : 64 |
13.10
16:30
Å umadija 2017
Sloga (PM)
83
76
|
13.10.2019 16:30 | 83 : 76 | |||||||
13.10
18:20
KruŔevac
Sloga (B)
71
76
|
13.10.2019 18:20 | 71 : 76 | |||||||
13.10
17:00
Sloga (D)
ParaÄin
78
63
|
13.10.2019 17:00 | 78 : 63 |
13.10
16:30
Joker
OKK Spartak
94
34
|
13.10.2019 16:30 | 94 : 34 |
13.10
18:30
Futog
Apatin
64
58
|
13.10.2019 18:30 | 64 : 58 |
13.10
21:00
Dinamo
Kris Kros
60
53
|
13.10.2019 21:00 | 60 : 53 |
13.10
16:00
Pink
Å imanovci
0
20
|
13.10.2019 16:00 | 0 : 20 | |||||||
13.10
20:00
Jadran
Ru koÅ”
88
57
|
13.10.2019 20:00 | 88 : 57 |
13.10
13:30
Astra
Umka Džez
77
62
|
13.10.2019 13:30 | 77 : 62 | |||||||
13.10
21:00
Barajevo Bambi
Rivers BM
57
86
|
13.10.2019 21:00 | 57 : 86 |
13.10
18:10
Pobednik 011
AS Basket
85
66
|
13.10.2019 18:10 | 85 : 66 | |||||||
13.10
21:30
ABBA
Zvezdara
87
56
|
13.10.2019 21:30 | 87 : 56 | |||||||
13.10
16:15
BASK
Sava BTC
92
102
|
13.10.2019 16:15 | 92 : 102 |
13.10
12:00
Hisar
Radan
62
72
|
13.10.2019 12:00 | 62 : 72 | |||||||
13.10
18:00
Pusta Reka
KurŔumlija
63
76
|
13.10.2019 18:00 | 63 : 76 |
13.10
16:00
Mladost
Zicer
82
80
|
13.10.2019 16:00 | 82 : 80 | |||||||
13.10
18:00
Zone Boys
Hajduk Veljko
68
54
|
13.10.2019 18:00 | 68 : 54 |
13.10
12:00
OKK Beograd
VrŔac
78
85
|
13.10.2019 12:00 | 78 : 85 | |||||||
13.10
18:00
OKK Novi Pazar
Napredak
81
71
|
13.10.2019 18:00 | 81 : 71 | |||||||
13.10
17:00
Vojvodina
Zlatibor
94
120
|
13.10.2019 17:00 | 94 : 120 | |||||||
13.10
19:00
Dynamic
Borac
74
94
|
13.10.2019 19:00 | 74 : 94 |
13.10
18:30
Beovuk 72
Mladost (SP)
92
83
|
13.10.2019 18:30 | 92 : 83 |
13.10
13:00
Gimnazijalac
DuboÄica
86
38
|
13.10.2019 13:00 | 86 : 38 |
13.10
16:00
Sloga
Kikinda
80
83
|
13.10.2019 16:00 | 80 : 83 |
13.10
18:00
Novosadska ŽKA
Crvena zvezda Kombank
55
59
|
13.10.2019 18:00 | 55 : 59 |
13.10
13:30
RadniÄki (B)
RadniÄki 2016
65
66
|
13.10.2019 13:30 | 65 : 66 | |||||||
13.10
16:00
Ljubovija
Karaburma
38
64
|
13.10.2019 16:00 | 38 : 64 |
13.10
15:00
Äerdap
Hajduk Veljko
0
3
|
13.10.2019 15:00 | 0 : 3 | |||||||
13.10
15:00
Viner
Knjaževac
1
3
|
13.10.2019 15:00 | 1 : 3 |
13.10
19:30
SC Voždovac 2012
MaÄva (B)
25
29
|
13.10.2019 19:30 | 25 : 29 | |||||||
13.10
18:00
Smederevo
Sivac 69
29
28
|
13.10.2019 18:00 | 29 : 28 | |||||||
13.10
17:30
Lavovi BP
Kolubara
30
26
|
13.10.2019 17:30 | 30 : 26 |
13.10
18:00
Zlatar
Hajduk Veljko
34
30
|
13.10.2019 18:00 | 34 : 30 |
13.10
19:00
Banatski Karlovac
Dolovo
33
25
|
13.10.2019 19:00 | 33 : 25 |
|
||||||
13.10
19:00
Crvena Zvezda
Apatin
31
24
|
13.10.2019 19:00 | 31 : 24 |
|
||||||
13.10
20:00
Mladost
Nova Pazova
33
25
|
13.10.2019 20:00 | 33 : 25 |
|
13.10
18:30
SinÄeliÄ
PKB
25
24
|
13.10.2019 18:30 | 25 : 24 | |||||||
13.10
16:30
Crvena zvezda 2
Metalac
24
32
|
13.10.2019 16:30 | 24 : 32 | |||||||
13.10
20:00
Ub
Rekreativo
26
27
|
13.10.2019 20:00 | 26 : 27 | |||||||
13.10
20:15
Sloga (PM)
Partizan 2
34
26
|
13.10.2019 20:15 | 34 : 26 |
13.10
19:00
Sloga
Mladost
26
34
|
13.10.2019 19:00 | 26 : 34 |
13.10
18:00
ZajeÄar 1949
RadniÄki (Ä)
29
29
|
13.10.2019 18:00 | 29 : 29 |
|
||||||
13.10
19:00
Vlasotince
ParaÄin
45
24
|
13.10.2019 19:00 | 45 : 24 |
|
||||||
13.10
19:00
Aleksinac
Hajduk Veljko 2
35
25
|
13.10.2019 19:00 | 35 : 25 |
|
||||||
13.10
19:00
Bor
BSK Heba
28
29
|
13.10.2019 19:00 | 28 : 29 |
|
||||||
13.10
14:30
Knjaz 1957
Mladost Vranje
32
36
|
13.10.2019 14:30 | 32 : 36 |
|
13.10
16:30
BuduÄnost
RadniÄki
46
25
|
13.10.2019 16:30 | 46 : 25 |
|
||||||
13.10
11:00
Vojvoda Stepa
ORK PanÄevo
33
27
|
13.10.2019 11:00 | 33 : 27 |
|
||||||
13.10
14:30
Sombor
Naftagas
28
28
|
13.10.2019 14:30 | 28 : 28 |
|
||||||
13.10
17:00
Slavija
Metalac
32
24
|
13.10.2019 17:00 | 32 : 24 |
|
13.10
18:00
Rudar 2
Palanka
33
23
|
13.10.2019 18:00 | 33 : 23 |
|
||||||
13.10
14:00
Osipaonica
UmÄari
22
27
|
13.10.2019 14:00 | 22 : 27 |
|
||||||
13.10
19:00
Lazarevac
Smederevo 2
24
24
|
13.10.2019 19:00 | 24 : 24 |
|
||||||
13.10
18:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
37
20
|
13.10.2019 18:00 | 37 : 20 |
|
13.10
12:30
Beograd
BariÄ
42
14
|
13.10.2019 12:30 | 42 : 14 |
|
||||||
13.10
18:00
GuÄevo
MaÄva 2
19
18
|
13.10.2019 18:00 | 19 : 18 |
|
13.10
16:00
GraniÄar
KljajiÄevo
22
20
|
13.10.2019 16:00 | 22 : 20 |
|
||||||
13.10
16:30
ObiliÄ
Senta
23
29
|
13.10.2019 16:30 | 23 : 29 |
|
||||||
13.10
17:00
Borac
GrafiÄar
21
23
|
13.10.2019 17:00 | 21 : 23 |
|
13.10
17:00
Putinci
Titel
31
16
|
13.10.2019 17:00 | 31 : 16 |
|
||||||
13.10
16:00
Hajduk
RadniÄki
29
25
|
13.10.2019 16:00 | 29 : 25 |
|
||||||
13.10
11:00
LSK
Srem Sm
11
29
|
13.10.2019 11:00 | 11 : 29 |
|
13.10
16:30
Vladimirovac
Radnicki
22
30
|
13.10.2019 16:30 | 22 : 30 |
|
||||||
13.10
11:00
Zrenjanin
Jedinstvo
39
19
|
13.10.2019 11:00 | 39 : 19 |
|
||||||
13.10
15:00
Crepaja
RK Unirea
36
19
|
13.10.2019 15:00 | 36 : 19 |
|
13.10
20:00
Sloven
Mokrin
24
20
|
13.10.2019 20:00 | 24 : 20 |
|
||||||
13.10
16:00
RadniÄki
Petrovaradin
17
27
|
13.10.2019 16:00 | 17 : 27 |
|
||||||
13.10
18:00
Jadran
Temerin
37
21
|
13.10.2019 18:00 | 37 : 21 |
|
13.10
19:30
RadniÄki (O)
Kosmaj
24
27
|
13.10.2019 19:30 | 24 : 27 | |||||||
13.10
18:00
Metalac 2015
ORK Loznica
39
31
|
13.10.2019 18:00 | 39 : 31 |
13.10
18:00
RadniÄki 1964 - 2
Metalac (K)
31
20
|
13.10.2019 18:00 | 31 : 20 |
13.10
14:00
Trijumf
Gradnulica
26
4
|
13.10.2019 14:00 | 26 : 4 |
|
13.10
19:00
Laki
Senta
30
24
|
13.10.2019 19:00 | 30 : 24 |
|
||||||
13.10
14:30
ObiliÄ
Ravangrad
28
27
|
13.10.2019 14:30 | 28 : 27 |
|
13.10
18:00
RadniÄki (S)
Radan
30
16
|
13.10.2019 18:00 | 30 : 16 |
|
||||||
13.10
19:00
Hajduk Veljko
Pirot
23
41
|
13.10.2019 19:00 | 23 : 41 |
|
13.10
19:00
ŽelezniÄar
Mladost NP
37
27
|
13.10.2019 19:00 | 37 : 27 |
13.10
15:00
PanÄevo
KuÄevo
26
33
|
13.10.2019 15:00 | 26 : 33 | |||||||
13.10
14:30
Beograd
RadniÄki 1964
26
37
|
13.10.2019 14:30 | 26 : 37 | |||||||
13.10
17:30
Mladi radnik
ORK Beograd
30
29
|
13.10.2019 17:30 | 30 : 29 | |||||||
13.10
18:00
Sloga
TopliÄanin
28
27
|
13.10.2019 18:00 | 28 : 27 | |||||||
13.10
18:00
Kikinda
Junior
38
22
|
13.10.2019 18:00 | 38 : 22 |
13.10
17:30
Stari Grad
Valjevo
10
6
|
13.10.2019 17:30 | 10 : 6 |
13.10
10:30
Singidunum
ŽAK
19
11
|
13.10.2019 10:30 | 19 : 11 | |||||||
13.10
19:45
NBG Vukovi
DorÄol
16
8
|
13.10.2019 19:45 | 16 : 8 |
13.10
16:00
LeteÄi Holandjanin
Novi Sad
3
3
|
13.10.2019 16:00 | 3 : 3 |
13.10
18:30
AranÄelovac
Flash
1
6
|
13.10.2019 18:30 | 1 : 6 |
|
13.10
19:00
PP 192
Zlatibor
5
1
|
13.10.2019 19:00 | 5 : 1 |
13.10
18:30
KalÄa
Vranje
7
3
|
13.10.2019 18:30 | 7 : 3 |
13.10
21:00
RB
SAS
5
4
|
13.10.2019 21:00 | 5 : 4 |
13.10
15:00
RadniÄki
Partizan
18
42
|
13.10.2019 15:00 | 18 : 42 |
|
13.10
14:15
Mladost
Vojvodina
6
4
|
13.10.2019 14:15 | 6 : 4 | |||||||
13.10
19:30
True Celje
Crvena zvezda
2
5
|
13.10.2019 19:30 | 2 : 5 |