10.09
19:00
TSC
Kolubara
3
1
|
10.09.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
10.09
19:00
Napredak
RadniÄki 1923
1
0
|
10.09.2022 19:00 | 1 : 0 |
10.09
16:30
RFK GrafiÄar
Trayal
2
0
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
10.09
14:00
RadniÄki (NB)
Zlatibor
1
0
|
10.09.2022 14:00 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:30
RadniÄki (SM)
Rad
2
0
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
10.09
16:00
Omladinac
Tisa
4
3
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
Jedinstvo
Kabel
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
10.09
16:00
OFK BaÄka
Borac (Å )
3
1
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Naftagas
BeÄej 1918
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Tekstilac
RadniÄki (Zr)
4
0
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
10.09
11:00
Teleoptik
BSK BorÄa
0
0
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
Prva iskra
Jedinstvo
1
0
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
10.09
16:00
FAP
Polet (Lj)
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
10.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Borac 1926
0
4
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 4 | |||||||
10.09
16:00
Sloga (K)
MaÄva 1929
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Tutin
Mladi radnik 1926
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Real
BuduÄnost (A)
0
1
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Smederevo 1924
RaÄevac
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Sloga (P)
Takovo
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
10.09
16:00
Jedinstvo (P)
RadniÄki (S)
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Dunav
GFK Jagodina
0
3
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
10.09
16:00
PÄinja
BuduÄnost (P)
0
4
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 4 | |||||||
10.09
16:00
TimoÄanin
Timok 1919
3
2
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
10.09
16:00
Krila Krajine
BaÄka 1901
3
2
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
OFK Mladost APA
Mladost (BP)
3
4
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 4 |
10.09
16:00
GFK Sloven
Slavija
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Sloboda
RadniÄki (NP)
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Mladost (BJ)
Veternik
0
2
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
10.09
16:00
ŽelezniÄar
Sloga (E)
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
10.09
16:00
Å ajkaÅ” 1908
RadniÄki (Å )
3
1
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
10.09
16:00
Kozara
ŽAK
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Begej
Polet
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
Proleter
Jedinstvo (BK)
0
2
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
OFK Kikinda
Borac
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki
3
2
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
10.09
16:00
Barajevo
OFK Mladenovac
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
LeŔtane
Crvena zvezda
2
1
|
10.09.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
Lokomotiva
SremÄica
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
10.09
16:00
SFK Morava
Mladost 1959
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
OFK Kosanica
ŽitoraÄa
1
6
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 6 |
|
10.09
16:00
Svrljig
Delijski Vis
3
3
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
10.09
16:00
Blagotin
OFK Lugomir
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Sloga (D)
Orlovi
0
4
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 4 | |||||||
10.09
16:00
Trstenik PPT
Jedinstvo 1936
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Morava 1918
Vinogradar
5
2
|
10.09.2022 16:00 | 5 : 2 |
10.09
16:00
Äerdap
Bor 1919
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Balkanski
RadniÄki 1946
2
2
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
Rtanj
Lužnica
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
10.09
16:00
JoŔanica
OFK Ras
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
18:30
GoÄ
Srbija
3
0
|
10.09.2022 18:30 | 3 : 0 | |||||||
10.09
16:00
KaraÄorÄe
BuduÄnost (R)
6
3
|
10.09.2022 16:00 | 6 : 3 |
|
10.09
16:00
VGSK
Rudar
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Omladinac
Borac 1932
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
Äerdap
Å umadija (A)
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
Sloboda
Pomoravlje 1946
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
Morava (VP)
Sloga 33
2
3
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
10.09
16:00
Zadrugar
Ribnica
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Cer
Mladost
0
2
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
10.09
16:00
BAK
Sloga (BNS)
4
0
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Partizan (U)
Dolovo
2
2
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
10.09
16:00
Sloga (P)
BuduÄnost (A)
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:00
KaraÅ” (J)
Spartak 1911
2
3
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
10.09
16:00
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Proleter
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 | |||||||
10.09
16:00
NjegoÅ”
Sloga
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
10.09
16:00
Napredak
Udarnik ViŔnjevac
2
3
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
10.09
16:00
Kordun
Soko
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
10.09
16:00
ŽAK
Rusin
0
2
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
10.09
16:00
ÄSK Pivara
BuduÄnost (P)
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
10.09
16:00
TvrÄava
Crvenka
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
10.09
16:00
Delija
RadniÄki 1911
0
3
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
10.09
16:00
BuduÄnost
Polet
2
2
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
Krajina
Banat
1
5
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
10.09
16:00
OFK StajiÄevo
Crvena zvezda
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
10.09
16:00
Partizan
Borac 1925
8
0
|
10.09.2022 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Hajduk (V)
Å umar
0
3
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
10.09
16:30
Crvena zvezda
Dinamo
5
2
|
10.09.2022 16:30 | 5 : 2 | |||||||
10.09
16:30
FruŔkogorski partizan
Omladinac
6
1
|
10.09.2022 16:30 | 6 : 1 |
|
10.09
16:00
Balkan Mirijevo
Borac
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
10.09
16:00
Å umadija
Rojkovac
3
1
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
10.09
16:00
Dedina
Sloga (Ä)
2
5
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 5 |
10.09
16:00
Radnik
Banjani
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
10.09
16:00
Sloga 1980
Sloga (K)
4
0
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
10.09
16:00
Jasenica 2017
Radnik
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
10.09
16:00
Sloga (K)
Krivelj
7
0
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
KljuÄ
Urovica
1
4
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
16:00
Å arbanovac
PoreÄ
3
1
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
10.09
11:00
MiloŔevo
Rudna Glava
4
1
|
10.09.2022 11:00 | 4 : 1 |
10.09
16:30
Rudar 2001
ŽelezniÄar
3
2
|
10.09.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
10.09
16:30
Rudar
MiloÄajac
5
1
|
10.09.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
10.09
16:00
Borac 1950
Dragocvet
4
2
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 2 | |||||||
10.09
16:00
Rudar (SR)
Rudar (St)
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
10.09
16:00
Jevremovac
Vidojevica
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Lipolist
Majur
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
10.09
16:00
GuÄevo 1929
Antimon
3
3
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
10.09
16:00
Zvezda
Senjak
2
3
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 3 | |||||||
10.09
16:00
Vladimir DurkoviÄ
Mladost
4
0
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Zadrugar
Sloboda
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
10.09
17:00
Kolonija
Kutlovo
1
4
|
10.09.2022 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
17:00
KoŔutnjak
Sloboda (G)
5
0
|
10.09.2022 17:00 | 5 : 0 |
10.09
OsniÄ
Omladinac
2
1
|
10.09.2022 | 2 : 1 | |||||||
10.09
Malinik
Hajduk
1
0
|
10.09.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
OFK 019
Midžor
3
2
|
10.09.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
GraniÄar
Å ljivar
|
10.09.2022 | : | |||||||
10.09
FSU Kraljevica
Rudar
8
0
|
10.09.2022 | 8 : 0 |
|
||||||
10.09
TrebiÄ
Rudar VrÅ”ka Äuka
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 | |||||||
10.09
Kosovo
Sloga
1
1
|
10.09.2022 | 1 : 1 |
|
10.09
16:30
OvÄar
Jedinstvo
3
0
|
10.09.2022 16:30 | 3 : 0 |
10.09
16:00
RadniÄki (S)
Aleksa Å antiÄ
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
10.09
16:00
Omladinac
Ribnik
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
10.09
16:00
Crvena Jabuka
Pepeljevac
2
2
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
10.09
16:00
Zadrugar
Naftagas
2
4
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
16:00
Lehel
TamiÅ”
2
4
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
16:00
Mladost (BB)
OFK Gradnulica
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Borac
Mladost (L)
4
3
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
BileÄanin
Partizan
4
0
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Potisje
OFK Klek
1
7
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 7 |
|
10.09
16:00
Junior Novo Naselje
PopadiÄ
2
1
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
10.09
16:30
Slanobarac
Hajduk (Ä)
0
11
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 11 | |||||||
10.09
16:30
Proleter 1951
Vinogradar
5
0
|
10.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
10.09
16:00
Rutevac
Borac
0
6
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 6 |
10.09
16:00
Beljanica
RadniÄki
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
10.09
16:00
Mladost
OFK Batinac
0
1
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
10.09
16:00
SinÄeliÄ
Partizan
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
10.09
16:00
Ursule
Å umadinac
3
2
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 2 |
10.09
16:30
BogutovaÄka Banja
Kraljevo Hajduk
2
1
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
16:30
Morava (M)
Mineral 2015
3
2
|
10.09.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
10.09
16:00
Napredak
Borac (R)
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
ObiliÄ 1993
LSK
0
1
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
Srem
GraniÄar
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Borac (VR)
Jedinstvo
2
6
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 6 |
|
||||||
10.09
10:00
FruŔka Gora
Erdevik 2017
1
3
|
10.09.2022 10:00 | 1 : 3 | |||||||
10.09
16:00
OFK BikiÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Zmaj
BSK
2
4
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
10.09
16:30
Jasenovac
Rade MiloÅ”eviÄ
5
1
|
10.09.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
10.09
16:30
Žitkovica 2017
Mlava (B)
1
2
|
10.09.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
10.09
16:30
Vojvodina
NeŔtin
4
0
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
10.09
16:00
Milicionar
BuduÄnost (PD)
4
2
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
10.09
16:00
RadniÄki
Mladi borac
7
4
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 4 |
|
||||||
10.09
16:00
Jedinstvo
BobiŔte
5
0
|
10.09.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
10.09
16:00
Mladost (PP)
Sloga (K)
7
2
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 2 |
10.09
16:00
Luk
Jadar 1961
5
5
|
10.09.2022 16:00 | 5 : 5 |
|
10.09
16:00
Pepeljevac 1947
Polet
0
2
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
BSK
Žabare
6
2
|
10.09.2022 16:00 | 6 : 2 |
|
10.09
16:00
Železnik 1930
Miljakovac
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
10.09
10:30
Rakovica
PKB Kovilovo
0
1
|
10.09.2022 10:30 | 0 : 1 |
|
10.09
17:00
Hajduk Jovanovac
Jadran
8
0
|
10.09.2022 17:00 | 8 : 0 |
|
10.09
16:00
Real NiÅ”
Moravac 1948
5
3
|
10.09.2022 16:00 | 5 : 3 |
|
10.09
16:00
Potisje
Tisa
2
0
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
ObiliÄ
TromeÄa
6
0
|
10.09.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
10.09
16:00
Napredak
Ponor SU
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:00
BuduÄnost
Mladost
2
3
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 3 |
10.09
16:00
JugoviÄi 1976
SU GradiŔte
7
0
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 0 |
10.09
16:30
Munja
Duboko
0
1
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
16:30
Zvezda
Rvati
5
0
|
10.09.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
10.09
16:00
Landol
BuduÄnost
1
4
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 4 |
10.09
16:30
Vinogradar
Elektrovojvodina
2
3
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
10.09
16:30
Kelebijska Ŕuma
SFU GraniÄar 024
1
0
|
10.09.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
10.09
16:30
Tomislavci
Mladost
4
0
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
16:30
Proleter
Sloboda
0
0
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
16:30
EÄÅ”eg
Slavija
4
3
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
10.09
16:30
Jedinstvo
Pobeda
4
0
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
10.09
16:00
Sport
PIK
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
10.09
11:00
OFK OraŔje 1960
Omladinac
3
0
|
10.09.2022 11:00 | 3 : 0 |
10.09
16:00
Paskovac
KrajiŔnici
0
1
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
Respekt
14. oktobar
3
3
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
10.09
16:00
Rudar
MurgaÅ”
4
1
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
10.09
11:30
Grabovica
Azbukovica
1
8
|
10.09.2022 11:30 | 1 : 8 |
|
10.09
16:00
SFK Glogovac
Napredak
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
10.09
16:00
Roma - Odžino selo
Metaloplastika 2006
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
10.09
16:00
Mladost (Sv)
Rankovac
1
0
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 0 |
10.09
20:00
Proleter 1936
BuduÄnost (B)
3
2
|
10.09.2022 20:00 | 3 : 2 |
|
10.09
16:00
Atletiko
Badince
7
5
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 5 |
|
10.09
16:30
Mladi radnik 1925
BuduÄnost
7
0
|
10.09.2022 16:30 | 7 : 0 |
|
10.09
16:30
VrnjaÄka Banja
Morava
0
1
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
10.09
16:00
Radnik
Moravac
5
6
|
10.09.2022 16:00 | 5 : 6 |
|
10.09
16:00
Solunac
Crvena zvezda
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 | |||||||
10.09
16:00
JanoŔik
NaŔa Krajina
3
0
|
10.09.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Rapid
Vojvodina
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
Dobrica
Mladost
7
1
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 1 |
|
10.09
16:30
TEK Sloga
Mladost (Ä)
2
0
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
16:30
Å umadinac
OFK Polet
2
2
|
10.09.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
16:30
Mladost (C)
OFK RadniÄki
0
2
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
10.09
16:30
BSK
Sloboda
0
4
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
16:30
Sloga
Mladi radnik
0
3
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
16:30
Petka
Mladost
4
1
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
10.09
19:00
Sloga Meridian
Tuzla City
0
3
|
10.09.2022 19:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
Borac
Velež
0
0
|
10.09.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Sloboda
ŽeljezniÄar
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
10.09
16:30
Kozara
Slavija
0
3
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
10.09
16:30
Krupa
Omarska
6
0
|
10.09.2022 16:30 | 6 : 0 | |||||||
10.09
16:30
LaktaŔi
ModriÄa
7
0
|
10.09.2022 16:30 | 7 : 0 | |||||||
10.09
16:30
Tekstilac
Sloboda (NG)
1
1
|
10.09.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
10.09
16:30
Sutjeska
Podrinje
3
0
|
10.09.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
10.09
16:30
Famos
Zvijezda 09
1
0
|
10.09.2022 16:30 | 1 : 0 | |||||||
10.09
16:30
Radnik
Sloboda (MG)
3
1
|
10.09.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
10.09
16:30
LjubiÄ
Rudar Prijedor
0
0
|
10.09.2022 16:30 | 0 : 0 | |||||||
10.09
16:30
Drina
ŽeljezniÄar
4
1
|
10.09.2022 16:30 | 4 : 1 |
10.09
00:00
Bratstvo
Goražde
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Gradina
Rudar
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Zvijezda
ToŔk
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Travnik
Tomislav
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
StupÄanica
GOÅ K
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
RadniÄki
Simm-Bau
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Mladost
Radnik
2
0
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
10.09
19:00
OFK Petrovac
Sutjeska
0
4
|
10.09.2022 19:00 | 0 : 4 |
|
10.09
17:00
Berane
Otrant Olympic
1
1
|
10.09.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
10.09
00:00
OFK Titograd
Olympico
12
0
|
10.09.2022 00:00 | 12 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Internacional
Ilarion
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Crvena stijena
Drezga
2
1
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Adria
Ribnica
1
5
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 5 |
|
||||||
10.09
00:00
Zora
Polet Stars
1
4
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
Äelik
Karioke
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
10.09
00:00
OFK Gusinje
Gusinje
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Borac
Ibar
2
3
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Polimlje
Brskovo
2
12
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 12 |
|
||||||
10.09
00:00
Pljevlja 97
Petnjica
3
1
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
10.09
15:30
1899 Hoffenheim
1. FSV Mainz 05
4
1
|
10.09.2022 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
10.09
15:30
Bayern MĆ¼nchen
VfB Stuttgart
2
2
|
10.09.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
15:30
Eintracht Frankfurt
VfL Wolfsburg
0
1
|
10.09.2022 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
15:30
Hertha BSC
Bayer 04 Leverkusen
2
2
|
10.09.2022 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
15:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
3
0
|
10.09.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
18:30
FC Schalke 04
VfL Bochum
3
1
|
10.09.2022 18:30 | 3 : 1 |
|
10.09
21:00
Olympique de Marseille
Lille OSC
2
1
|
10.09.2022 21:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
17:00
Paris Saint-Germain
Stade Brestois 29
1
0
|
10.09.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
10.09
18:00
Inter
Torino
1
0
|
10.09.2022 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
15:00
Napoli
Spezia
1
0
|
10.09.2022 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
20:45
Sampdoria
Milan
1
2
|
10.09.2022 20:45 | 1 : 2 |
|
10.09
14:00
Rayo Vallecano
Valencia
2
1
|
10.09.2022 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
16:15
Espanyol
Sevilla
2
3
|
10.09.2022 16:15 | 2 : 3 |
|
||||||
10.09
18:30
CƔdiz CF
Barcelona
0
4
|
10.09.2022 18:30 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
21:00
AtlƩtico Madrid
Celta Vigo
4
1
|
10.09.2022 21:00 | 4 : 1 |
|
10.09
17:00
KaraÄorÄe
Loznica
3
0
|
10.09.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
10.09
12:00
Nika 2020
MaÄva
2
5
|
10.09.2022 12:00 | 2 : 5 |
|
10.09
17:00
Mladost 2015
BuduÄnost
0
4
|
10.09.2022 17:00 | 0 : 4 |
|
10.09
00:00
Lokomotiva
Emina
0
8
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 8 |
|
||||||
10.09
00:00
Radnik Bumerang
Libero
2
2
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Borac
Iskra
0
3
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
SFK 2000
Fortuna
7
0
|
10.09.2022 00:00 | 7 : 0 |
|
10.09
10:00
ŽelezniÄar
Kabel
3
3
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 3 |
|
10.09
11:00
Zlatibor
Sloga (P)
3
1
|
10.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
13:30
Javor Matis
Sloga (K)
1
3
|
10.09.2022 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
13:30
Å umadija 1903
Jedinstvo
2
3
|
10.09.2022 13:30 | 2 : 3 | |||||||
10.09
11:00
Loznica
MaÄva
0
0
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 0 | |||||||
10.09
11:00
Metalac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
5
0
|
10.09.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
10.09
09:00
SinÄeliÄ
Studentski Grad
4
1
|
10.09.2022 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
10.09
13:00
OFK Beograd
DIF
5
1
|
10.09.2022 13:00 | 5 : 1 | |||||||
10.09
16:30
BSK BorÄa
Brodarac 2
1
1
|
10.09.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
16:00
BASK TEK
Bežanija
1
1
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 1 | |||||||
10.09
09:30
Kolubara
IMT 2
4
2
|
10.09.2022 09:30 | 4 : 2 |
|
10.09
BuduÄnost
Knez 2022
5
0
|
10.09.2022 | 5 : 0 |
|
10.09
Trayal
Župa
8
0
|
10.09.2022 | 8 : 0 | |||||||
10.09
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
2
4
|
10.09.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
Bor 1919
Morava 1918
5
2
|
10.09.2022 | 5 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
RadniÄki (S)
MeŔevo
4
2
|
10.09.2022 11:00 | 4 : 2 | |||||||
10.09
11:00
TimoÄanin
Hajduk Veljko
5
0
|
10.09.2022 11:00 | 5 : 0 |
10.09
10:30
Jedinstvo Putevi
KaraÄorÄe
3
0
|
10.09.2022 10:30 | 3 : 0 |
10.09
10:00
Sloga 1924
Å umadija 1934
4
0
|
10.09.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
OFK AranÄelovac 1979
Å umadija (A)
0
0
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 0 | |||||||
10.09
10:00
Å umadija (T)
Borac 1932
8
0
|
10.09.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
10.09
13:00
Voja GaÄiÄ
Podrinje
6
3
|
10.09.2022 13:00 | 6 : 3 |
|
||||||
10.09
16:00
BrestaÄ
RadniÄki (NP)
1
2
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
10.09
10:00
Sporto 023
Vinogradar
9
1
|
10.09.2022 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
10.09
10:30
Tisa NjerÅ”
Naftagas
4
1
|
10.09.2022 10:30 | 4 : 1 |
|
10.09
15:30
Teleoptik
Železnik 1930
6
1
|
10.09.2022 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
10.09
09:00
BSK 1925
Siti Sport Klub
5
0
|
10.09.2022 09:00 | 5 : 0 |
|
||||||
10.09
12:30
Rakovica
Zvezdara
3
2
|
10.09.2022 12:30 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
Beograd Karaburma
OLE
1
5
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 5 |
|
10.09
11:00
Proleter
Jedinstvo SteviÄ
1
7
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 7 |
|
||||||
10.09
RadniÄki
Mladost
2
4
|
10.09.2022 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
Omladinac 1927
Dolovo
1
1
|
10.09.2022 | 1 : 1 |
|
10.09
00:00
BAK
Partizan
5
1
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 1 |
|
||||||
10.09
Vulturul
BuduÄnost
0
9
|
10.09.2022 | 0 : 9 |
10.09
OFK BeÄej 1918
RFK Novi Sad 1921
3
3
|
10.09.2022 | 3 : 3 |
|
||||||
10.09
Armija SK
Borac
5
1
|
10.09.2022 | 5 : 1 |
|
||||||
10.09
BaÄka
|
10.09.2022 | : | |||||||
10.09
FruŔkogorac
Crvena zvezda (NS)
3
2
|
10.09.2022 | 3 : 2 |
|
10.09
11:00
ÄukariÄki
Vojvodina
3
0
|
10.09.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
10.09
14:00
Voždovac
RadniÄki 1923
2
1
|
10.09.2022 14:00 | 2 : 1 | |||||||
10.09
17:00
Partizan
RadniÄki (NB)
2
1
|
10.09.2022 17:00 | 2 : 1 |
10.09
00:00
RadniÄki (NB)
Rad
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Brodarac
Rakovica
5
1
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
OLE
ADA
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
011
Voždovac
0
10
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 10 |
|
||||||
10.09
00:00
SinÄeliÄ
IMT
2
2
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
OFK Beograd
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
10.09
00:00
BSK BorÄa
GSP Polet
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Crvena zvezda
Rad 2
8
4
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
SinÄeliÄ 2
BoleÄ
12
0
|
10.09.2022 00:00 | 12 : 0 |
|
10.09
11:00
ODR
Spartak ŽK
1
1
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
12:00
ŽelezniÄar
Kabel
0
3
|
10.09.2022 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
13:00
RadniÄki (Z)
Mladost (L)
1
4
|
10.09.2022 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
10:00
InÄija
OFK VrŔac
1
1
|
10.09.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
10:00
Petrika
Vojvodina
2
6
|
10.09.2022 10:00 | 2 : 6 |
|
10.09
14:30
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
2
2
|
10.09.2022 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
Javor Matis
Savacijum
1
1
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
11:00
Å umadija 1903
Jedinstvo
0
2
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
13:30
Metalac
BuduÄnost
3
3
|
10.09.2022 13:30 | 3 : 3 |
|
10.09
12:15
Sloga 1924
Morava
1
5
|
10.09.2022 12:15 | 1 : 5 |
|
||||||
10.09
10:00
Smederevo 1924
Sloga 33
3
1
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 1 | |||||||
10.09
16:00
AF Duljaj
SuŔica
2
2
|
10.09.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
10.09
10:00
MaÄva
RadniÄki (V)
1
4
|
10.09.2022 10:00 | 1 : 4 | |||||||
10.09
14:00
OFK Senjak
Vrelo Sport
4
1
|
10.09.2022 14:00 | 4 : 1 |
|
10.09
RadniÄki (N)
Filip FilipoviÄ
8
1
|
10.09.2022 | 8 : 1 |
|
||||||
10.09
MeŔevo
Trayal
1
1
|
10.09.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
Lider MGM
Radnik
5
2
|
10.09.2022 | 5 : 2 |
|
10.09
OFK Vrbas
Tisa NjerÅ”
3
1
|
10.09.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
OFK Kikinda
Derby 2015
0
1
|
10.09.2022 | 0 : 1 | |||||||
10.09
10:00
Arena Su
Hajduk 1912
5
0
|
10.09.2022 10:00 | 5 : 0 | |||||||
10.09
TSC
AFK
11
1
|
10.09.2022 | 11 : 1 | |||||||
10.09
StaniÅ”iÄ
Petrika
1
1
|
10.09.2022 | 1 : 1 |
|
10.09
00:00
Proleter 2006
Sloven
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
1. Maj
Omladinac (NB)
2
3
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK StajiÄevo
Voja GaÄiÄ
6
0
|
10.09.2022 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
1
12
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 12 |
|
||||||
10.09
Dinamo 1945
Partizan
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RadniÄki (NP)
ŽelezniÄar
5
0
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 0 |
|
10.09
10:00
Spartak 1976
Sloga (BB)
3
2
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
16:00
Takovo
Sloboda (Ä)
1
3
|
10.09.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
10.09
00:00
011
Kolubara
0
3
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
BSK BorÄa
SinÄeliÄ
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Prva Iskra
Rakovica
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
Ada
2
1
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
IMT
RadniÄki (NB)
0
4
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 4 |
|
10.09
00:00
Žarkovo 2000
Beograd
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Lokomotiva
OFK Crvenka
4
0
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RadniÄki (O)
Bežanija
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Balkan
OFK Mladenovac
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Železnik 1930
Dunavac
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Omladinac
Zvezdara
2
0
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
10.09
00:00
OFK BuduÄnost
Borac
2
6
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 6 |
|
||||||
10.09
00:00
SremÄica
Milutinac
1
9
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 9 |
|
||||||
10.09
00:00
BuduÄnost
Torlak
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
10.09
Sloga
Polet
11
1
|
10.09.2022 | 11 : 1 |
|
||||||
10.09
Mladi Borac
OFK Mihajlovac
2
5
|
10.09.2022 | 2 : 5 |
|
||||||
10.09
Sloboda
Mladost
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 |
10.09
13:00
Spartak ŽK
Teleoptik
2
1
|
10.09.2022 13:00 | 2 : 1 | |||||||
10.09
13:30
ÄukariÄki
Vojvodina
5
1
|
10.09.2022 13:30 | 5 : 1 |
10.09
Jugoslavija
Crvena zvezda
1
2
|
10.09.2022 | 1 : 2 |
|
10.09
10:00
Sloga
Tekstilac
3
3
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 3 |
|
10.09
00:00
Borac
TSK
1
11
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 11 |
|
||||||
10.09
00:00
ŽSK
Sloga
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
Sutjeska
Veternik
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RFK Novi Sad 1921
Index
|
10.09.2022 00:00 |
|
10.09
11:00
BuduÄnost
LSK
7
0
|
10.09.2022 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
Fruskogorac
Jedinstvo
3
1
|
10.09.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
11:00
ÄSK
Ljukovo
6
2
|
10.09.2022 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
Srem
Jadran
|
10.09.2022 11:00 | : | |||||||
10.09
11:00
Sloboda
Dunav
4
1
|
10.09.2022 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
10.09
11:00
GraniÄar
Hajduk
|
10.09.2022 11:00 | : | |||||||
10.09
11:00
Napredak
Sremac
5
1
|
10.09.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
10.09
00:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
OLE
Crvena zvezda
0
8
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 8 |
|
||||||
10.09
00:00
Rad
011
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
IMT
OFK Beograd
1
4
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
Partizan
RFK GrafiÄar
2
2
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Teleoptik
ÄukariÄki
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
Brodarac
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
ADA
Voždovac
1
8
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 8 |
|
10.09
00:00
VrÄin
BSK BorÄa
2
4
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Beograd
Kolubara
3
2
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
SinÄeliÄ
Rad
0
11
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 11 |
|
10.09
00:00
Kolubara
Rad
0
4
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Beograd
PFK Žarkovo 2000
3
1
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Borac
SinÄeliÄ 2012
11
0
|
10.09.2022 00:00 | 11 : 0 |
|
10.09
11:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
3
2
|
10.09.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
10:00
Proleter 2006
GFK Sloven
0
6
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
10.09
12:00
Petrika
ŽelezniÄar
8
1
|
10.09.2022 12:00 | 8 : 1 |
10.09
10:00
RadniÄki 1912
Kabel
2
0
|
10.09.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
10:30
Spartak ŽK
Vojvodina
1
4
|
10.09.2022 10:30 | 1 : 4 |
|
10.09
11:00
Bubamara 91
Apolon 4
5
2
|
10.09.2022 11:00 | 5 : 2 | |||||||
10.09
11:00
Bane 1931
Kosmet
0
2
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
10:00
Apolon 2018
IFA Titan
3
1
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
12:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
1
2
|
10.09.2022 12:00 | 1 : 2 |
|
10.09
10:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
0
1
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 1 |
10.09
11:00
RSK
Plana
6
1
|
10.09.2022 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
10.09
10:00
OPK Rudar 1933
Å umadija (A)
0
3
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 3 | |||||||
10.09
10:00
Jasenica 2017
PetliÄ SD 2006
5
1
|
10.09.2022 10:00 | 5 : 1 |
|
10.09
10:00
Sunrise Å abac
Ribnica
8
0
|
10.09.2022 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
POFK Savacium
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
0
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
RadniÄki (V)
RaÄevac
3
0
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
Omladinac 2014
Jedinstvo
1
4
|
10.09.2022 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
10:00
OFK Senjak
Drina
6
0
|
10.09.2022 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
Respekt
Loznica
0
2
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
10.09
13:00
Rad
Partizan
1
1
|
10.09.2022 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
11:00
OLE
RFK GrafiÄar
1
4
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
10:00
Voždovac
ÄukariÄki
0
3
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
10.09
Timok 1919
GFK Jagodina
1
1
|
10.09.2022 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
Real
Duel Juniors
2
1
|
10.09.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
Trayal Knez Lazar
Car Konstantin
1
3
|
10.09.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
OFK Å ampion 2014
RadniÄki (N)
0
4
|
10.09.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
RadniÄki (P)
BuduÄnost
0
2
|
10.09.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
SFS Borac
Napredak
0
6
|
10.09.2022 | 0 : 6 |
|
||||||
10.09
TimoÄanin
Lider MGM
0
7
|
10.09.2022 | 0 : 7 |
|
||||||
10.09
OFK RadniÄki
Kopernikus ŽelezniÄar
1
0
|
10.09.2022 | 1 : 0 |
|
10.09
OFK SinÄeliÄ
OFK RadniÄki
4
2
|
10.09.2022 | 4 : 2 |
|
||||||
10.09
Radnik
Real NiÅ” 2
0
5
|
10.09.2022 | 0 : 5 |
|
||||||
10.09
GFK DuboÄica
Vlasina
6
0
|
10.09.2022 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
Trnovac
Mladost
8
3
|
10.09.2022 | 8 : 3 |
|
||||||
10.09
Mineralac
Filip FilipoviÄ
7
0
|
10.09.2022 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
OFK Kosanica
BSK
2
1
|
10.09.2022 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
Pusta Reka
SU Prestiž - Joca RistiÄ
0
3
|
10.09.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
OFK BuduÄnost 2020
OFK TopliÄanin
5
0
|
10.09.2022 | 5 : 0 |
|
||||||
10.09
SFK Morava
Sloga
2
1
|
10.09.2022 | 2 : 1 |
|
10.09
10:00
Mihajlovac 1934
Udarnik
0
2
|
10.09.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
Proleter
ŽelezniÄar Kusadak
0
4
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
16:00
Osipaonica
Godomin
6
0
|
10.09.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
Napredak
Tesla
6
0
|
10.09.2022 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
10:00
Sloga
PetliÄ SD 2006
5
4
|
10.09.2022 10:00 | 5 : 4 |
|
10.09
00:00
Sloga
Unirea
14
0
|
10.09.2022 00:00 | 14 : 0 |
|
||||||
10.09
16:00
Dolina
Borac
4
3
|
10.09.2022 16:00 | 4 : 3 |
|
10.09
13:00
BSK
Mladost
5
0
|
10.09.2022 13:00 | 5 : 0 |
|
10.09
00:00
Inviktus 2020
KaraÅ”
8
1
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 1 |
|
10.09
10:00
Borac
OFK PlandiŔte
3
1
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 1 |
10.09
12:30
Fenix
Savacium
2
5
|
10.09.2022 12:30 | 2 : 5 |
10.09
00:00
ObiliÄ 1924
Rakovica
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
BSK 1925
Ada
2
4
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
SinÄeliÄ
Torlak
7
0
|
10.09.2022 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
BSK
Bežanija
2
2
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Balkan
Lokomotiva
2
1
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Karioke
RadniÄki (O)
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
PFK Žarkovo 2000
Zemun
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
10.09
00:00
Borac (L)
Borac (O)
0
3
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Prva Iskra
LeŔtane
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Novi Beograd
Barajevo
|
10.09.2022 00:00 | : |
10.09
00:00
Dunavac
Beograd 1929
7
2
|
10.09.2022 00:00 | 7 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Trudbenik
BoleÄ
9
2
|
10.09.2022 00:00 | 9 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Banja
Zvezdara
6
2
|
10.09.2022 00:00 | 6 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Kosmaj
PKB
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
10.09
00:00
OFK Knez Lazar
OFK 019
4
4
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Bratstvo
RadniÄki
8
5
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 5 |
|
||||||
10.09
00:00
Hajduk Veljko
OFK Morava 2012
4
0
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Jedinstvo
Trstenik PTT
4
9
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 9 |
|
||||||
10.09
00:00
Morava 1918
Finale 2013
4
5
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 5 |
|
10.09
Arena Su
Crvenka
0
6
|
10.09.2022 | 0 : 6 |
|
||||||
10.09
BajŔa
Spartak 09
0
8
|
10.09.2022 | 0 : 8 |
|
||||||
10.09
Tisa NjerÅ”
RadniÄki 1905
7
2
|
10.09.2022 | 7 : 2 |
|
10.09
16:15
SU FA Al Ahli
OFK DIF
2
2
|
10.09.2022 16:15 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
14:00
Bane 1931
OFK National AG
4
1
|
10.09.2022 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
10.09
10:00
Novi Pazar
OFK Ras
3
0
|
10.09.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
10.09
Senta
Sloga
4
3
|
10.09.2022 | 4 : 3 |
|
||||||
10.09
Äantavir
Jedinstvo
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 | |||||||
10.09
Vinogradar
AFK
0
10
|
10.09.2022 | 0 : 10 |
|
10.09
00:00
Trudbenik
OFK Beograd
1
4
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
Teleoptik
Brodarac
2
1
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Crvena zvezda
PFK Žarkovo 2000
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
OLE
Železnik 1930
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
SinÄeliÄ
Kampione
2
3
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
10.09
00:00
Partizan
Dinamo 1945
4
0
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (NB)
4
0
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Rad
Kolubara
2
0
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
011
Voždovac
2
2
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
RadniÄki (O)
1
3
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Olimpik
T6 NIKA
8
0
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 0 |
|
10.09
12:00
Kolubara
Velika MoŔtanica
0
1
|
10.09.2022 12:00 | 0 : 1 | |||||||
10.09
00:00
PetliÄ
AF Pobeda
5
0
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
Komgrap
SremÄica
0
2
|
10.09.2022 11:00 | 0 : 2 |
10.09
00:00
PFK Žarkovo 2000
OFK Prima Fortuna
5
2
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
BuduÄnost
Lanosa
0
2
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Hajduk
Jedinstvo
0
3
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
BSK 1925
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Milano Stars
Milutinac
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
10.09
00:00
Sopot
BSK BorÄa
2
3
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
ObiliÄ 1924
OFK Crvenka
5
2
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
IMT
Rakovica
1
4
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
Partizan - B
Rad - B
7
0
|
10.09.2022 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
ÄukariÄki - B
Palilulac
|
10.09.2022 00:00 |
|
|||||||
10.09
00:00
Obrenovac 1905
DIF
4
2
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 2 |
|
10.09
11:00
Jedinstvo
MaÄva
1
2
|
10.09.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
12:00
ŽGFK Borac
RadniÄki 1923
1
0
|
10.09.2022 12:00 | 1 : 0 |
10.09
16:00
Lehel 2019
Spartak
7
0
|
10.09.2022 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
09:30
Polet
Vojvodina
0
6
|
10.09.2022 09:30 | 0 : 6 |
10.09
Real NiÅ”
Duel Juniors
3
1
|
10.09.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
10.09
OFK Å ampion 2014
RadniÄki (N)
0
4
|
10.09.2022 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
RadniÄki (P)
BuduÄnost
0
0
|
10.09.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
OFK ParaÄin
Napredak
7
0
|
10.09.2022 | 7 : 0 |
|
||||||
10.09
OFK RadniÄki
Kopernikus ŽelezniÄar
3
0
|
10.09.2022 | 3 : 0 |
10.09
14:00
SinÄeliÄ 2012
Zemun
4
10
|
10.09.2022 14:00 | 4 : 10 |
|
10.09
10:00
BuduÄnost
Zvezda
1
2
|
10.09.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
09:00
Omladinac
Zabrežje
2
4
|
10.09.2022 09:00 | 2 : 4 |
|
10.09
00:00
Kolubara
ÄukariÄki
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Olimpik
Trudbenik
0
3
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
10.09
00:00
Brodarac
OLE
1
1
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Crvena zvezda
011
15
0
|
10.09.2022 00:00 | 15 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
GardoÅ”
SinÄeliÄ
4
0
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 0 |
|
10.09
00:00
RadniÄki (NB)
Kampione
0
2
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
DuŔanovac
ÄankoviÄ
0
2
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
Zemun
BSK 1925
1
0
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RFK GrafiÄar
Jedinstvo
9
0
|
10.09.2022 00:00 | 9 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Partizan
OFK Balkan Mirijevo
10
1
|
10.09.2022 00:00 | 10 : 1 |
|
10.09
00:00
OFK Crvenka
KovaÄevac 1956
8
0
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
RFK GrafiÄar
Dunavac
9
0
|
10.09.2022 00:00 | 9 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Banja
DIV
1
5
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 5 |
|
||||||
10.09
00:00
Beograd 1929
BSK BorÄa
4
1
|
10.09.2022 00:00 | 4 : 1 |
|
10.09
00:00
Akademija fudbala Lazarevac
PetliÄ
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
00:00
VraniÄ
Olimpik
|
10.09.2022 00:00 | : | |||||||
10.09
00:00
Velika MoŔtanica
Lokomotiva
3
1
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
10.09
00:00
Žarkovo 2000 - B
Beograd 1929
11
0
|
10.09.2022 00:00 | 11 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Rabona 2020
LeŔtane
8
0
|
10.09.2022 00:00 | 8 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Milano Stars
Kampione
2
0
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Dinamo 1945
ObiliÄ 1924
5
1
|
10.09.2022 00:00 | 5 : 1 |
|
10.09
13:00
OFK Beograd
Obrenovac 1905
4
0
|
10.09.2022 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
10.09
T6 NIKA
RadniÄki (O)
2
2
|
10.09.2022 | 2 : 2 |
|
||||||
10.09
GSP Polet
Žarkovo 2000
0
0
|
10.09.2022 | 0 : 0 |
|
||||||
10.09
Rad
Železnik 1930
1
0
|
10.09.2022 | 1 : 0 |
|
||||||
10.09
Teleoptik
Voždovac
1
0
|
10.09.2022 | 1 : 0 |
|
10.09
00:00
OFK Knez Lazar
OFK 019
0
6
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 6 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Bratstvo
RadniÄki (S)
3
5
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 5 |
|
||||||
10.09
00:00
Hajduk Veljko
OFK Morava 2012
2
0
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK ParaÄin II
Trstenik PPT
2
4
|
10.09.2022 00:00 | 2 : 4 |
|
10.09
00:00
Nacional
OFK RadniÄki
3
0
|
10.09.2022 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Radnik
Real NiÅ” 2
1
4
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
GFK DuboÄica
Vlasina
6
0
|
10.09.2022 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
10.09
00:00
Trnovac
Mladost
7
1
|
10.09.2022 00:00 | 7 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
Mineralac
Filip FilipoviÄ
0
4
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
10.09
00:00
OFK Kosanica
BSK
0
1
|
10.09.2022 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
10.09
00:00
VuÄje
Sloga
1
2
|
10.09.2022 00:00 | 1 : 2 |
|
10.09
TSC '10
RadniÄki 1905
10
0
|
10.09.2022 | 10 : 0 |
|
||||||
10.09
Subotica 11
Subotica 10
3
2
|
10.09.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
10.09
Arena SU
Tisa
2
6
|
10.09.2022 | 2 : 6 |
|
||||||
10.09
BajŔa
Vinogradar
1
2
|
10.09.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
10.09
Spartak
SU Team Akademija
2
0
|
10.09.2022 | 2 : 0 |
|
10.09
11:00
Rudar (S)
ŽelezniÄar
7
2
|
10.09.2022 11:00 | 7 : 2 |
|
||||||
10.09
11:00
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
8
1
|
10.09.2022 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
10.09
11:00
Sloga 33
Omladinac (Å )
5
0
|
10.09.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
10.09
11:00
RSK
SFU Gornjak
8
1
|
10.09.2022 11:00 | 8 : 1 |
|
10.09
19:00
Mladost (NP)
Medicinar
26
19
|
10.09.2022 19:00 | 26 : 19 | |||||||
10.09
19:00
Kikinda
PanÄevo
31
26
|
10.09.2022 19:00 | 31 : 26 | |||||||
10.09
19:00
Jagodina
SPD RadniÄki
31
17
|
10.09.2022 19:00 | 31 : 17 | |||||||
10.09
18:00
Bor Zijin Copper
Vojvodina
29
32
|
10.09.2022 18:00 | 29 : 32 |
10.09
19:00
Leskovac
Winter sport
1
1
|
10.09.2022 19:00 | 1 : 1 | |||||||
10.09
19:00
Smederevo
Jastrebac
6
2
|
10.09.2022 19:00 | 6 : 2 |