08.10
17:30
ÄukariÄki
Voždovac
1
1
|
08.10.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
17:30
TSC
Spartak ŽK
0
2
|
08.10.2023 17:30 | 0 : 2 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
08.10
15:00
RadniÄki (NB)
MaÄva
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
18:00
GFK DuboÄica
OFK VrŔac
1
0
|
08.10.2023 18:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
OFK Beograd
RadniÄki (SM)
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Tekstilac
Kolubara
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:00
RadniÄki (P)
MeŔevo
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
ŽitoraÄa
PÄinja
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
TimoÄanin
Vlasina
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
Podunavac
Borac (Å )
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Dinamo 1945
OFK Kikinda
0
1
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Kabel
GFK Sloven
3
1
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Tisa
Naftagas
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
08.10
11:00
RadniÄki
Jedinstvo
1
1
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Zvezdara
Torlak
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
08.10
11:00
Polet (Lj)
Sloga 33
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
OFK Mihajlovac
Takovo
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:00
Donji Srem 2015
Sloga
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
10:00
Slavija
Jadran
2
0
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk (D)
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
ÄurÄin
ObiliÄ
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Preporod
Mladost (T)
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
ŽAK
Jedinstvo (V)
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
RadniÄki (K)
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Polet
Begej
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
08.10
15:00
Plantaža
Mladost 1959
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Jastrebac
Jedinstvo (GS)
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Jablanica
OFK Kosanica
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mineralac
Gracko
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
11:00
Car Konstantin
NaŔa krila 1936
2
5
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 5 | |||||||
08.10
15:00
Mladost (B)
Palilulac
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Brzi Brod
Orljane
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
RadniÄki 2020
Jedinstvo
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Zemljoradnik
Morava
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (M)
Pukovac
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK NiÅ”
Svrljig
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
08.10
15:00
Rajko MitiÄ
Balkanski
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Tanasko RajiÄ
OFK Zlot
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Branik
Rtanj
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
08.10
15:00
Župa
KuŔiljevo
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Rembas
TemniÄ 1924
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK Lugomir
Sloga
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Orlovi
Vinogradar
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
08.10
15:00
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Komgrap
Umka
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK BuduÄnost
ŠuŔnjar 1977
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
BoleÄ
BSK 1926
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
08.10
14:30
Gruža
Napredak
2
0
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
14:30
Polet
Sloga
0
2
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
08.10
14:30
Zlatar
OvÄar
3
3
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 3 | |||||||
08.10
14:30
Polet (T)
Sevojno
1
2
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 2 | |||||||
08.10
14:30
Polimlje
Savinac 1933
1
1
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
14:30
Jedinstvo (K)
Sloboda (Ä)
4
2
|
08.10.2023 14:30 | 4 : 2 |
08.10
14:30
OFK Divci
RadniÄki (V)
3
1
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 1 | |||||||
08.10
14:30
RaÄevac
Lipolist
1
0
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 0 | |||||||
08.10
14:30
Borac (L)
Hajduk Stanko
0
1
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 1 | |||||||
08.10
14:30
Drina
Ribnica
2
0
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
08.10
14:30
ObiliÄ
OFK Napredak
0
2
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
KaraÄorÄe
VGSK
3
0
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
08.10
11:00
Proleter
MiloÄajac
3
1
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Ras
Borac (V)
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Progorelica
Rudar
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Zvezda
Radnik
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
15:00
BuduÄnost (M)
Soko
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Rusin
Krila Krajine
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Borac 46
BSK
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Kula
Lipar
3
4
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 4 | |||||||
08.10
15:00
BuduÄnost (P)
Kulpin
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
08.10
15:30
Kutlovo
Hajduk Jovanovac
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Divostin
Stanovo 1941
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo
KoriÄani
1
0
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloboda
BuduÄnost
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
MarÅ”iÄ
Å umadija 1934
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
08.10
15:30
Hajduk
Petrovaradin
0
3
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 3 |
08.10
15:30
BuduÄnost (BB)
Dolina
2
3
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Dolovo
Sloga (P)
6
2
|
08.10.2023 15:30 | 6 : 2 | |||||||
08.10
15:30
HajduÄica
Potporanj
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Jedinstvo SteviÄ
Glogonj
1
4
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
Vulturul
BuduÄnost (A)
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:30
RadniÄki (B)
Unirea
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Spartak 1911
Sloga (BNS)
3
0
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Å evac
Crvena zvezda
1
0
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
08.10
15:00
BileÄanin
RadniÄki 1911
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
ŽFK Banat
Jedinstvo
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Crvena zvezda
Polet
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
MSK
OFK StajiÄevo
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
Napredak (Ä)
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
2. Oktobar
Banat (Ä)
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Vojvodina
Napredak (BT)
1
6
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 6 |
|
08.10
15:00
Jedinstvo
Jadran
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Iskra
Senta
5
2
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Tavankut
Srbobran
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
08.10
15:00
Sloga (V)
RadniÄki (I)
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
KruŔedol
Sremac (V)
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
LSK
GraniÄar (K)
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
FruŔkogorac
Polet (NK)
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Napredak
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
08.10
15:30
Polet 57
Rubin
0
4
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
FUD
Äitluk
3
0
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:30
MaÄkovac
Borac
4
1
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
13. April
Sloga (Ä)
0
10
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 10 |
|
||||||
08.10
15:30
BoŔnjane
Gornji StepoÅ”
0
2
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Parunovac
Sloga (D)
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Gradina
Jastrebac
2
3
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 3 |
|
08.10
15:00
VinÄa
Prvi srpski ustanak
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Marjan
Saranovo 1936
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Banja
Mladi rudar
5
2
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Lokomotiva
Trnava
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Omladinac
ŽSK
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
BSK
OFK AranÄelovac 1979
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Kopljari
Å umadinac (S)
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Plaskovac
Å umadija
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
08.10
15:00
Brestovac
KljuÄ
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
MiloŔevo
Rudna Glava
4
3
|
08.10.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Blizna
Sloga
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Nemetali
Urovica
6
4
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 4 |
|
||||||
08.10
11:00
Mala Vrbica
Polom
3
1
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:00
Jedinstvo
Rudar (P)
0
5
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 5 | |||||||
08.10
15:00
Partizan
Morava
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Kolonija
Moravac 2015
9
2
|
08.10.2023 15:00 | 9 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Vinogradar
Kolare
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
BuduÄnost (M)
SinÄeliÄ
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Dragocvet
BuduÄnost (Ä)
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
GFK Tabane
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
08.10
15:00
Toplica
ZSK
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
ÄuÄuge
Radnik
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Dimitrije TucoviÄ
Zadrugar
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Osipaonica
Mladost
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Lunjevac
ŽelezniÄar Kusadak
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Radnik
Podunavac
3
3
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac 1932
Sloga (L)
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga (M)
Omladinac
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Pobeda
Mladi radnik 1940
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:00
DeviÄi
Slatina
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Prijevor
Spartak 1976
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Rudar
Morava
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Ozremica
Prilike
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Kej
Lugovi
3
4
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Zadrugar
Jedinstvo (P)
6
0
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
08.10
15:00
Pomoravlje 1946
Zvižd
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
KrilaÅ”
Integral
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Batovac
Sloga 1945
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
11:00
TrgovaÄki
Rudar Kostolac
2
1
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak (S)
Polet (SD)
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Vojvoda Milenko
BSK 1931
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:00
Heroj Polet
Posavac TiŔma
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
15:00
BUSK
Borac
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
08.10
15:00
OFK Zabrežje
OFK Borac
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
VraniÄ
LisoviÄ 1977
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Strelac
RuŔanj
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Rojkovac
RadniÄki
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Beljina
Turbina
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
08.10
10:00
Mali Požarevac
OFK Mladost
5
1
|
08.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Dunavac
VrÄin
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Pudarci
VinÄa
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Hajduk
Rabrovac
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Å umadija 1962
Velika Krsna
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
08.10
15:30
Å ljivar
Kosovo
2
2
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Rudar (P)
GraniÄar
2
5
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 5 | |||||||
08.10
15:30
RadniÄki 1946
Omladinac
5
0
|
08.10.2023 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
OFK 019
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
08.10
15:00
Planinac 1933
Vulkan 1963
6
5
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 5 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Stevan NeŔticki
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Sloboda
Mladost
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Omladinac
Proleter
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK Morava 2022
Sloga 1948
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Aluminijum
Sloga (DT)
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Novoselac
Rudar
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
08.10
15:00
Borac
Polet (V)
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 | |||||||
08.10
15:00
Moravac
RadniÄki 1924
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Polet (R)
Jastrebac
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
BaliÄevac
Sloga (K)
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Rudar 2016
Rad 1974
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Naisus 1977
Sloga 1980
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
08.10
15:00
Moravac
Mladost
3
3
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Lemind 1953
BobiŔte
4
1
|
08.10.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
15:00
VuÄje
Jedinstvo
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
15:00
OFK Morava
Milanovo
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
ZloÄudovo
Äekmin
8
4
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 4 |
|
||||||
08.10
11:00
Donja Lomnica
BSK
7
0
|
08.10.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Gradac
Progres
0
6
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
15:00
Polet
Sloga
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
15:00
Milan OrliÄ
Stojan Lazarac
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
DuŔko
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki
Vidojevica
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
KaraÄorÄe
GuÄevo 1929
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Podrinje
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (Å )
Antimon
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
08.10
15:00
Gorobilje
GlumaÄ
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Rampa
Kotroman
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
ViŔesava
Crnokosa
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Ježevica
Sloga
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Prvi partizan
Bakionica
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Omladinac
Polet
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Lazarica
Jasen
6
0
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
08.10
15:00
ŽeljuŔa
Sloga
9
1
|
08.10.2023 15:00 | 9 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
Gnjilan
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Pobeda
Spartak
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
08.10
15:00
Trnovac
FSU Južna pruga
11
0
|
08.10.2023 15:00 | 11 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
BSK Bujanovac
Lugina
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Levosoje
RadniÄki 2021
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Äelik
Mladost (B)
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
08.10
15:30
Jug Bogdan
Nikodije StojanoviÄ Tatko
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:30
ReÄica
Trbunje
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Omladinac
Kosovac
2
2
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:30
DobriÄ
Borac
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 |
08.10
15:00
Jovo Kursula
Mlada krila
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo 2017
BogutovaÄka Banja
7
0
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Stubal
Magnohrom
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
14:00
Tavnik
Ribnica
1
2
|
08.10.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Gruža
Biljanovac
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (G)
PopoviÄi Vrnjci
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Å umadinac KG
Sloga 1934
1
0
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Borac
Äava
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Apolon 4
Seljak
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
21. oktobar
Bratstvo 1975
0
1
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Borba
OFK Žeželj
0
1
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:30
Borac (VS)
Dunav
3
3
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
KaraÅ” (K)
Ratar
3
2
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:30
Banat (D)
Vojvodina (S)
3
0
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Omladinac
Banatul
0
5
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 5 |
|
08.10
15:00
BaÄki Hajduk
NaŔa Zvezda
5
3
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Slavija (P)
Vojvodina
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Proleter
OFK Stari Grad
3
4
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 4 | |||||||
08.10
15:00
NeŔtin
Krivanj
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
08.10
15:30
Stari Trstenik
OFK OraŔje 1960
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
13:00
Omladinac
Jezero 2017
0
1
|
08.10.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
13:00
Borac
Poljoprivrednik
2
0
|
08.10.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
0
0
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Ribnik
Vinogradar
4
3
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
13:00
Mladost (T)
Kamenorezac 76
2
2
|
08.10.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
08.10
15:00
RadniÄki
Kordun
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Polet
Jedinstvo LemeÅ”
4
3
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Polet (S)
Aleksa Å antiÄ
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Zadrugar
Mladost
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
TerekveÅ”
Dinamo 1923
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
08.10
15:30
BSK BavaniŔte
Voja GaÄiÄ
2
4
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 4 | |||||||
08.10
15:30
Jugoslavija
OFK Mladost
4
0
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Omladinac
Borac
1
2
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:30
Partizan
Tempo
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Proleter
Stari TamiÅ”
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
08.10
15:00
Kameni
Mladost
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Car UroÅ”
ÄSK Äortanovci
1
4
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Ljukovo
Rudar
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
GraniÄar
Polet
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak
FruŔkogorac
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Hrtkovci
OFK BrestaÄ
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Planinac
Hajduk 1932
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
08.10
10:00
Polet
Rekreativo
2
2
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Borac
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
10:00
Duboko
Posavina
3
1
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Munja
Jedinstvo
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
08.10
15:00
Mladost (K)
Osaonica
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Omladinac
Mladi radnik
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Ursule
GFK StreliŔte
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Sloboda
Bratstvo
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
08.10
15:00
Jedinstvo 2014
Mladost (L)
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (BB)
Borac
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Naftagas
Potisje
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Krajina
ASK
7
2
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Lehel
Zadrugar
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Gradnulica
KSK Konak 1926
11
0
|
08.10.2023 15:00 | 11 : 0 | |||||||
08.10
15:00
TamiÅ”
OFK Klek
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
08.10
15:00
Å arbane
Polet (T)
1
4
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 4 | |||||||
08.10
15:00
Kolubara (LP)
Trnjaci 2021
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
OFK Paljuvi
JoŔeva
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Polet (DL)
Brezovica
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Tulari
Jedinstvo (M)
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
08.10
11:00
Milenko PavloviÄ
Jadar 2013
7
1
|
08.10.2023 11:00 | 7 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK Povlen
BabajiÄ
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
11:00
TeŔnjar
BeloŔevac
3
3
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
08.10
11:00
KoteŔica
Kolubara 2
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Mali korak
Rajac
3
2
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
11:00
PopadiÄ
Stari drugari
1
4
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
08.10
11:00
Polet
Rakac Stave
3
2
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
08.10
15:00
Napredak 1934
Morava 1932
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Zemljoradnik 1932
Polet (V)
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Kumane
Stig 1955
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac (K)
Sloga (L)
2
5
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak (B)
Dizel
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Beli Orao
Žitkovica 2017
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga TOP
Mladi Borac
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Jedinstvo
BaÄka
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
EÄÅ”eg
Slavija
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
08.10
15:00
Crni Vitez 1924
Soko
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Rudar (K)
Borac (V)
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
BSK 1924
Pobeda 1953
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (S)
Rade MiloÅ”eviÄ
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Polet 1930
Homoljac
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost (K)
RadniÄki (K)
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:30
Vinogradar
ObiliÄ
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Hajduk (G)
ŽelezniÄar NS
0
2
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Petar PuaÄa
Stražilovo
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Dinamo
Tatra
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Äenej
Borac (NS)
1
5
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
15:30
Borac (R)
Titel
1
5
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 5 |
08.10
15:00
RadniÄki
Umac
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladi borac
Moravac (G)
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloboda
Morava
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Bratstvo
Veliko Trnjane
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Moravac Orion
OFK Brza
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Å umadija
Javor
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
OFK Batinac
RadniÄki
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mladost
Heroj
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Napredak (S)
Beljanica
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
08.10
15:00
Sloga
Milicionar
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloboda
BuduÄnost (PD)
0
5
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 5 | |||||||
08.10
15:00
BuduÄnost 1929
OFK Napredak
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Zadrugar
Mladost
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Bair
Drina
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
PetlovaÄa
Majur
1
4
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
08.10
15:00
Borac 1923
Novi Beograd
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
11:00
13. maj
Velika MoŔtanica
0
1
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
16:30
Rekreativo 011
Kelti
3
4
|
08.10.2023 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Srem
Å umadinac
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
12:00
Blokovi
Železnik 1930
4
5
|
08.10.2023 12:00 | 4 : 5 |
08.10
15:00
Azbukovica
Stolice
1
4
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
Sloga
6
0
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Jadar 1961
Borac
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Velika Reka
7. Juli
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
SinÄeliÄ
Studenac
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Prva Iskra
Jelav
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
11:00
OFK Lug 2020
T6 NIKA LepuŔnica
0
4
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Bratstvo
Resnik
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Palilulac
Dedinje
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Omladinac
Rakovica
0
2
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
08.10
15:00
Veliki Borak
Pinosava
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Podunavac
OFK Boždarevac
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
FU Minel 1956
Å iljakovac
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
UmÄari
Avala 1939
1
5
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 5 |
|
08.10
15:30
Vrelo
Brezova
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Bratstvo
GoruŔica
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:30
RadniÄki
DragaÄevo
2
2
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 2 |
|
08.10
15:00
Rankovac
MiŔar
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
RadniÄki (K)
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Bobovik
Sloga (K)
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Polet
PriÄinoviÄ
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Dobrava Žabar 2020
Korman
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
08.10
15:00
Napredak
BSK
8
0
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
ObiliÄ 1993
Borac 1925
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Borac (R)
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Zeka BuljubaŔa
TrgovaÄki
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK BikiÄ
GraniÄar
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Srem
Zmaj
6
0
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga 1919
FruŔka Gora
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
08.10
15:00
Kelebijska Ŕuma
Prozivka
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Äantavir
PaliÄ
7
1
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Mala Bosna 2015
Žednik
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Lokomotiva
Hajduk 1950
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Elektrovojvodina
Bikovo
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
08.10
15:00
DragoÅ”
NiŔavac
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Ponor SU
Padež
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
08.10
15:00
Bukovac
Å umadija
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Novi Mladi borac
Proleter
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Selevac 1919
BuduÄnost 1948
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Mezgraja
RadniÄki 1936
7
0
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
VrtiŔte
0
0
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Moravac 1948
Jasenovik 2018
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Äegar 1946
3
2
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Standard 2021
Spartak
3
3
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
08.10
15:00
Ratar
Rutevac
7
1
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Jedinstvo
Mladost 1955
1
1
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Kraljevo
Borac
2
6
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 6 | |||||||
08.10
11:00
Gredetin
Moravica
0
2
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 2 |
08.10
11:00
B 2000
VenÄani
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
BSK
Kalipolje
4
2
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
Å amot
Gorski Car
1
2
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Gornja Trnava 1938
BuduÄnost
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Partizan 1945
Mladost
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
08.10
Napredak
Donja Vrbava
5
2
|
08.10.2023 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
Takovski Ustanak
Jablanica
5
7
|
08.10.2023 | 5 : 7 |
|
||||||
08.10
Omladinac
Semedraž
0
1
|
08.10.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
Brezak
Å ilopaj
2
0
|
08.10.2023 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
Å umadija
Majdan
6
0
|
08.10.2023 | 6 : 0 |
|
08.10
11:00
Naupare
Mudrakovac
4
1
|
08.10.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Modrica
Polet
6
2
|
08.10.2023 15:30 | 6 : 2 | |||||||
08.10
11:00
KruŔevica
Bukovica
0
3
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Padež
Kapidžija
4
0
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 0 |
08.10
15:30
TromeÄa
Slavija
1
9
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 9 |
|
||||||
08.10
15:30
Å ampion
Jadran
1
0
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
GraniÄar
Potisje
4
2
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 2 | |||||||
08.10
15:30
BaÄka
TornjoÅ”
7
1
|
08.10.2023 15:30 | 7 : 1 |
|
08.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Partizan
Crvena zvezda
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Bare
Kotlenik
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
15:00
KaraÄorÄe
Grizli doo
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
MrŔinci
BuduÄnost
2
4
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:30
ÄaÄak 94
Planinac
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 | |||||||
08.10
15:30
Remont 1959
GauÄosi
3
4
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 4 |
|
08.10
13:30
Rozanci
Stojnik
4
0
|
08.10.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
08.10
15:30
PopoviÄ
OFK RogaÄa
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Vis
Mladost (MI)
4
3
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
SUVF OFK Äurinci
Crvena zvezda
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Vojvoda 2013
Mladost (G)
4
5
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 5 |
|
08.10
15:00
Borac (I)
Vojvodina
1
9
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 9 |
|
||||||
08.10
15:00
1. Oktobar
SU PodgrmeÄ
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Borac (A)
Proleter
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Roham
Bega
4
4
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
TerekveÅ”
Omladinac
0
5
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 5 |
|
08.10
14:30
Godomin
Badljevica
1
4
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
14:30
Vožd 2020
Stari Hrast 2018
6
0
|
08.10.2023 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
ŽelezniÄar 1930
Jezava
2
1
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
14:30
Proleter 1947
Vrbovac
0
4
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
08.10
14:30
Mladost 1948
Polet
|
08.10.2023 14:30 |
|
|||||||
08.10
14:30
Jedinstvo
Mladi borac
1
1
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
KaraÄorÄe
Bresje Superior
0
2
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
08.10
15:00
Selo Mladenovac
Kosmajac
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
VlaŔka
OFK Student
2
3
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Markovac
Borac
3
5
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 5 |
|
||||||
08.10
15:00
KovaÄevac 1956
Sloga
7
0
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak
IvanÄa
1
2
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
08.10
15:30
Sloga
OFK Borac
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
OFK Burovo
Proleter
4
1
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Mladost (B)
Å umadinac
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
08.10
15:30
DuŔkovci
Dobrinjac
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 | |||||||
08.10
12:30
Knjaz
LauÅ”
2
2
|
08.10.2023 12:30 | 2 : 2 | |||||||
08.10
12:00
TreŔnjica
Napredak
0
3
|
08.10.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:30
SeÄica
Plavi Tok
2
2
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 2 | |||||||
08.10
12:30
Pobeda
AvijatiÄar Vranjani
4
2
|
08.10.2023 12:30 | 4 : 2 |
08.10
10:00
DobriÄ
SU GradiŔte
4
0
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Balajnac
Jastrebac
4
0
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
08.10
11:00
10. februar
Donji BarbeÅ”
7
4
|
08.10.2023 11:00 | 7 : 4 | |||||||
08.10
15:00
RadniÄki 1947
Grkinja
4
3
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 3 |
08.10
15:30
Radujevac
Vidrovac
0
3
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Vrelo
Mladost
1
1
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:00
Zlatica
Sloga
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Proleter (N)
Partizan
13
1
|
08.10.2023 15:00 | 13 : 1 |
|
08.10
15:00
Panonija
Dunav
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (R)
TeleÄka
6
2
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Bratstvo 2019
PIK 2023
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
08.10
15:30
Partizan
Kragujevac
0
5
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 5 | |||||||
08.10
15:30
OFK Bagremar
Borac 1935
2
0
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
DobraÄa
Kremenac
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Å umadija
Vodojaža
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Azbest 1927
Napredak MainiÄ
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
15:30
Bukorovac
Sloga 1924
3
0
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
SuŔica 1929
Arsenal 1930
5
1
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 1 |
08.10
15:00
Sloga Vitez
Sloga 1932
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Napredak
Vihor
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Proleter 1932
Mip Majdan
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Metalac
Moravac 1933
8
0
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
|
08.10
11:00
Jelen
BojiÄ
7
2
|
08.10.2023 11:00 | 7 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Jedinstvo
Mladost (Sv)
2
3
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Mladost (Sl)
ZablaÄe
0
3
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Rudar DCR
Borac BTG
5
1
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Galeb
MetliÄ
5
2
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 2 |
08.10
11:00
Maskar
Borac
1
1
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
ZT GoroviÄ
Jarmenovci
0
0
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Vitlina 2023
Å atornja
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
KrÄevac 04
Radoje DomanoviÄ
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
08.10
11:00
CuljkoviÄ
Sloga
2
4
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 4 | |||||||
08.10
11:00
Partizan
Napredak
3
0
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013
3
2
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
08.10
15:00
Jedinstvo
BuduÄnost
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Radnik
Razvitak
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:00
PotoÄac
Mladost (GM)
1
0
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Moravac
ŽelezniÄar
1
1
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:00
Verko
Hajduk
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Jedinstvo 2014
Dobrava
0
6
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
08.10
11:00
Sloga 1949
Belpos
0
3
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Torpedo
Petrovac 74
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
08.10
13:00
Omladinac (P)
Å ampion 2013
6
3
|
08.10.2023 13:00 | 6 : 3 |
08.10
11:00
Turekovac
JaŔunja
1
1
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Radnik 2013
GraÄanski 2023
0
1
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Marjan MB
Gornje Sinkovce
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Mladost (K)
Navalin
1
4
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
08.10
15:00
Mladost (P)
BuduÄnost
8
0
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (S)
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
08.10
15:00
Borac
Mitros
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
OFK Bosut
Srem
6
3
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga (Ä)
Sloboda
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Sloga (Z)
OFK Sparta
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Planinac
Napredak 2021
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
08.10
15:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo (LJ)
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Jedinstvo (M)
Omladinac
3
1
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
GraniÄar
Jednota
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
08.10
15:30
Vojvodina
Partizan
6
0
|
08.10.2023 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Borac
Vitorul
3
2
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Pobeda
Hajduk
3
2
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 2 |
|
08.10
15:30
Sloga (K)
Kupinovo
0
2
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloven
Lovac
0
3
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 3 | |||||||
08.10
15:30
Borac
Vitez
0
2
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Dunav
Vojvodina
8
0
|
08.10.2023 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloga (M)
27. Oktobar
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
08.10
15:30
Mataruge
Borac
1
1
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Granit
Kraljevo Hajduk
4
1
|
08.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Mineral 2015
Lazac
5
1
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
BuduÄnost
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
08.10
11:00
IzviÄaÄ
Mladost (V)
2
3
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Mladost (L)
Kolubara
2
1
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
08.10
15:30
Partizan
ZgodaÄica
1
2
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Sloga Obrva
Lasta
1
3
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Mladost 1981
1
2
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
08.10
15:00
OFK Senjak
Mladost (D)
0
1
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
BraÄa NediÄ 1804
Lukavac
7
2
|
08.10.2023 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Standard VA 2023
Ribnikar
5
1
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
DraÄiÄ 2018
Mladost (VK)
5
2
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
08.10
15:00
RadniÄki
BaŔtovan 2015
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 | |||||||
08.10
15:00
Usije
Polet
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
15:00
OFK BraniÄevo
Ram
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Pek
Borac 2016
3
5
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 5 |
08.10
15:30
Pobeda
Kolonija
1
2
|
08.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Borac
Omladinac 1927
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Vojvodina
2
1
|
08.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
08.10
14:30
Petrijevac
VuÄak
2
1
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Å umadinac
Omladinac Seone
1
2
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
14:30
OFK Slavija
Skobalj
3
6
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 6 | |||||||
08.10
14:30
Drugovac
Kolarac
0
2
|
08.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
08.10
14:30
Borac (K)
GraniÄar
1
1
|
08.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
14:30
Jedinstvo (K)
PSK Putinci
4
0
|
08.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
14:30
Borac (S)
FruŔkogorac
3
0
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
08.10
14:30
Jedinstvo (P)
Sremac
2
0
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
08.10
10:30
Jadar
Mladost (DD)
0
2
|
08.10.2023 10:30 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
10:30
KrajiŔnici
Cer
0
0
|
08.10.2023 10:30 | 0 : 0 |
|
||||||
08.10
10:30
Mladost (L)
GradiliŔte
1
3
|
08.10.2023 10:30 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:30
BuduÄnost
Respekt
5
0
|
08.10.2023 10:30 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
10:30
Granit
Vuk
2
4
|
08.10.2023 10:30 | 2 : 4 |
|
08.10
10:30
14. Oktobar
Jadar 07
2
2
|
08.10.2023 10:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
10:30
Crvena zvezda
Hajduk
1
1
|
08.10.2023 10:30 | 1 : 1 |
|
08.10
11:00
Vukona
OFK Takovo
2
3
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
11:00
Vrelo
Tvrdojevac
1
2
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Pambukovica
Zvizdar 2012
2
1
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Dokmir
BuduÄnost 1995
3
0
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
08.10
11:00
KaleniÄ
SU TrliÄ 2023
1
3
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
MurgaÅ” 2012
Brgule
1
2
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Gunjevac
Mlaka
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
08.10
11:00
Drugari
Duel Juniors
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
Dvorane
Grkljane
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Doljane MeŔevo
Jasika
1
3
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Mladost VPD
Žabare
0
4
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
08.10
15:00
Lipar
Trnava
1
3
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Napredak
SFK Glogovac
2
7
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 7 |
|
08.10
15:00
Napredak
Borac
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Å umadija
Feniks
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Pobeda
Sloga
0
4
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
08.10
11:00
Stig (MC)
Napredak (T)
0
0
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Radnik
Mladi Hrast
3
0
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
08.10
15:00
Borac
BSK
1
0
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Udarnik 2015
Omladinac
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
15:00
Sloga
Petar Dobrnjac
0
2
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
08.10
11:00
RaniloviÄ 1970
Brezovac
2
5
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 5 | |||||||
08.10
11:00
Vrbica
MisaÄa
4
2
|
08.10.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
08.10
15:00
Resava
Rudar Stenjevac
3
3
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 3 | |||||||
08.10
15:00
Bobovo
Lipovica
5
0
|
08.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
08.10
15:00
Radnik
OFK Napredak 1933
2
4
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Mladost
Gorki
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
08.10
15:00
Mladost (S)
Hajduk
2
0
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
BSK
Napredak
6
0
|
08.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
08.10
15:30
Bistrica
BSK
3
1
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:30
Mladost (C)
Strmovo
8
0
|
08.10.2023 15:30 | 8 : 0 |
|
08.10
15:00
GOÅ K
Borac
0
3
|
08.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
08.10
18:00
Å iroki Brijeg
Igman
2
0
|
08.10.2023 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
20:30
Sarajevo
ŽeljezniÄar
3
0
|
08.10.2023 20:30 | 3 : 0 |
|
08.10
15:00
Famos
LjubiÄ
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Omarska
Radnik
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
08.10
17:30
BuduÄnost
Rudar
2
0
|
08.10.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
08.10
16:15
AtlƩtico Madrid
Real Sociedad
2
1
|
08.10.2023 16:15 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
18:30
Celta Vigo
Getafe
2
2
|
08.10.2023 18:30 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
18:30
Deportivo AlavƩs
Real Betis
1
1
|
08.10.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
21:00
Granada
Barcelona
2
2
|
08.10.2023 21:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
14:00
Villarreal
Las Palmas
1
2
|
08.10.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
08.10
17:05
Lens
Lille
1
1
|
08.10.2023 17:05 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Montpellier
Clermont
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
08.10
13:00
Olympique de Marseille
Le Havre
3
0
|
08.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Olympique Lyonnais
Lorient
3
3
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
15:00
Stade Brestois 29
Toulouse
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
20:45
Stade Rennais
PSG
1
3
|
08.10.2023 20:45 | 1 : 3 |
|
08.10
17:30
Arsenal
Manchester City
1
0
|
08.10.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
Brighton & Hove Albion
Liverpool
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
West Ham United
Newcastle United
2
2
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
Wolverhampton
Aston Villa
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Kƶln
3
0
|
08.10.2023 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
17:30
Bayern MĆ¼nchen
SC Freiburg
3
0
|
08.10.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
19:30
Eintracht Frankfurt
Heidenheim
2
0
|
08.10.2023 19:30 | 2 : 0 |
|
08.10
18:00
Cagliari
Roma
1
4
|
08.10.2023 18:00 | 1 : 4 |
|
||||||
08.10
15:00
Frosinone
Hellas Verona
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Lazio
Atalanta
3
2
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
12:30
Monza
Salernitana
3
0
|
08.10.2023 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
20:45
Napoli
Fiorentina
1
3
|
08.10.2023 20:45 | 1 : 3 |
|
08.10
13:00
Velika Drenova
Beli Orlovi
0
0
|
08.10.2023 13:00 | 0 : 0 |
08.10
16:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Heroj Polet
5
0
|
08.10.2023 16:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
14:30
Moskva
KaraÄorÄe
2
1
|
08.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
08.10
13:00
Požarevac
Požega
7
0
|
08.10.2023 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
08.10
15:30
Jedinstvo Putevi
MaÄva
0
11
|
08.10.2023 15:30 | 0 : 11 | |||||||
08.10
13:00
Loznica
Nika 2020
9
0
|
08.10.2023 13:00 | 9 : 0 |
|
08.10
12:00
Železnik 1930
Banat
3
0
|
08.10.2023 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
Miljakovac
BAK
3
0
|
08.10.2023 12:00 | 3 : 0 |
08.10
10:00
Partizan
RFK GrafiÄar
2
0
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
5
0
|
08.10.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
ÄukariÄki
1
2
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Vojvodina
RadniÄki (NB)
2
1
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 1 |
08.10
12:00
OFK VrŔac
TSC
1
6
|
08.10.2023 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
10:00
Kabel
ODR
3
3
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 3 |
|
08.10
13:30
Metalac
Borac 1926
2
1
|
08.10.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
08.10
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
FAP
3
0
|
08.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
08.10
10:00
BaÄka 1901
OFK BaÄka
2
2
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
10:00
Ravangrad 2018
Arena Su
4
1
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
08.10
14:30
Polet
Spartak 1976
3
1
|
08.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Omladinac
Ribnica
9
2
|
08.10.2023 15:00 | 9 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
JoŔanica
Vrelo sport
4
0
|
08.10.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
08.10
10:00
Morava (VP)
Udarnik
9
1
|
08.10.2023 10:00 | 9 : 1 |
|
08.10
10:00
RadniÄki (NP)
Voja GaÄiÄ
6
1
|
08.10.2023 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Sloboda
1. Maj
3
2
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
GFK Sloven
Podunavac
6
3
|
08.10.2023 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
08.10
14:00
Podrinje
Jedinstvo
2
0
|
08.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
08.10
15:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
2
1
|
08.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
11:45
Brodarac
BSK BorÄa
0
3
|
08.10.2023 11:45 | 0 : 3 | |||||||
08.10
18:30
Ada
Kolubara
4
3
|
08.10.2023 18:30 | 4 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
OFK Beograd
Teleoptik
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
Rad
011
1
1
|
08.10.2023 12:00 | 1 : 1 |
|
08.10
10:00
City Sport Club
OFK Žarkovo
1
1
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
BuduÄnost
Zvezdara
1
1
|
08.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
08.10
11:00
Milutinac
PKB
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
08.10
11:00
Jedinstvo (P)
RadniÄki (S)
3
4
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
08.10
12:00
Trayal
GFK Jagodina
6
1
|
08.10.2023 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
18:30
MeŔevo
Mladi Borac
7
1
|
08.10.2023 18:30 | 7 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Napredak
TimoÄanin
8
0
|
08.10.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
08.10
11:00
OFK SinÄeliÄ
RadniÄki (P)
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
Kopernikus ŽeležniÄar
GFK DuboÄica
0
7
|
08.10.2023 13:00 | 0 : 7 |
|
||||||
08.10
09:00
BuduÄnost
Knez 2022
2
1
|
08.10.2023 09:00 | 2 : 1 |
|
08.10
12:30
Partizan
RFK GrafiÄar
5
1
|
08.10.2023 12:30 | 5 : 1 | |||||||
08.10
15:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
8
0
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
08.10
12:00
Spartak ŽK
TSC
0
3
|
08.10.2023 12:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
12:30
Kabel
ODR
2
4
|
08.10.2023 12:30 | 2 : 4 |
|
08.10
11:00
Å umadija 1903 II
Mihajlovac 1934
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
08.10
11:00
Metalac
Borac 1926
2
3
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 3 | |||||||
08.10
13:00
Apolon 4
Novi Pazar
1
0
|
08.10.2023 13:00 | 1 : 0 |
08.10
12:00
OFK Kikinda
Tekstilac
1
0
|
08.10.2023 12:00 | 1 : 0 | |||||||
08.10
12:00
Krila Krajine
TSC
0
4
|
08.10.2023 12:00 | 0 : 4 |
|
08.10
11:00
Takovo
GoÄ
5
2
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
12:00
Bubamara 91
Rudar (KM)
2
0
|
08.10.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
08.10
13:00
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
1
3
|
08.10.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
08.10
10:00
OFK OseÄina
MaÄva
0
3
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
08.10
10:00
Cer
Vrelo Sport
4
0
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
RaÄevac
Borac
8
0
|
08.10.2023 10:00 | 8 : 0 |
08.10
11:00
Posavina
Duboko
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
08.10
10:00
BeÄkerek 023
Proleter 2006
1
0
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 0 |
08.10
10:00
Proleter
Tavankut
7
1
|
08.10.2023 10:00 | 7 : 1 |
|
||||||
08.10
11:30
AFK
NjegoÅ”
1
0
|
08.10.2023 11:30 | 1 : 0 |
|
08.10
09:00
OFK Beograd
Beograd Karaburma
8
0
|
08.10.2023 09:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
14:00
Ada
BSK
6
1
|
08.10.2023 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Zemun
Rakovica
3
1
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
08.10
10:00
Zvezdara
Crvenka
1
5
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
08.10
09:00
Omladinac
Žarkovo 2000
1
9
|
08.10.2023 09:00 | 1 : 9 |
|
08.10
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Napredak
0
1
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
08.10
15:00
Napredak 1929
Morava
4
1
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
08.10
09:00
OFK SinÄeliÄ
RadniÄki 1924 (K)
1
1
|
08.10.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
08.10
15:00
Car Konstantin
BSK
4
0
|
08.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
08.10
10:00
Derby 2015
Sofeks
3
0
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
12:00
Podrinje
Hajduk (B)
5
1
|
08.10.2023 12:00 | 5 : 1 |
|
||||||
08.10
08:30
VoŔini klinci
Petar PuaÄa
9
0
|
08.10.2023 08:30 | 9 : 0 |
|
||||||
08.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Armija SK
3
0
|
08.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
08.10
10:00
RadniÄki 1910
ODR
4
3
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
08.10
10:00
Slavija
Stanovo 1941
0
2
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
08.10
11:00
Pomoravlje 1946
Batovac
5
2
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
11:00
Zvižd
Äerdap
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
08.10
09:30
Brodarac
Lokomotiva
3
0
|
08.10.2023 09:30 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
09:00
SinÄeliÄ
011
1
1
|
08.10.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
08.10
10:00
CFK
OFK BaÄka
0
2
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
Derby 2015
VoŔini klinci
1
3
|
08.10.2023 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
13:30
Kabel
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
08.10.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Arena Su
Spartak ŽK
0
2
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
13:30
Vojvodina
Ravangrad 2018
8
0
|
08.10.2023 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
Krila Krajine
OFK Kikinda 1909
1
1
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
08.10
10:00
Jedinstvo (SP)
GFK Sloven
1
2
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
15:00
ŽelezniÄar
Dinamo 1945
8
0
|
08.10.2023 15:00 | 8 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
1.maj
OFK VrŔac
0
2
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki 1910
5
3
|
08.10.2023 10:00 | 5 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
RadniÄki (SM)
Petrika
1
0
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
08.10
13:00
Kiker
Titan
9
2
|
08.10.2023 13:00 | 9 : 2 |
|
||||||
08.10
13:00
Bane 1931
Novi Pazar
3
1
|
08.10.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
08.10
10:00
GauÄosi
Jedinstvo Putevi
0
1
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
08.10
11:00
Sloboda (Ä)
Sloga (P)
3
3
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
FAP
Sloga (BB)
2
0
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 0 | |||||||
08.10
10:00
Spartak 1976
Metalac
3
0
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
08.10
10:00
RadniÄki (V)
POFK Savacium
4
0
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 0 | |||||||
08.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Senjak
2
0
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
08.10
09:30
AF Duljaj
Å umadija 1903
2
0
|
08.10.2023 09:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
PetliÄ SD 2006
Smederevo 1924
2
1
|
08.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
08.10
10:00
Jasenica 2017
Apolon 4
0
5
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
08.10
11:30
BuduÄnost
Posavina
8
0
|
08.10.2023 11:30 | 8 : 0 |
|
08.10
10:00
Sutjeska
BajŔa
2
2
|
08.10.2023 10:00 | 2 : 2 | |||||||
08.10
11:00
Crvenka
Spartak ŽK
3
2
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
08.10
09:30
AFK
ObiliÄ
3
4
|
08.10.2023 09:30 | 3 : 4 |
|
08.10
09:00
Preporod
BaÄka
5
2
|
08.10.2023 09:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
09:00
Subotica
ÄurÄin
17
0
|
08.10.2023 09:00 | 17 : 0 |
|
08.10
08:30
Žarkovo 2000
Brodarac
4
4
|
08.10.2023 08:30 | 4 : 4 |
|
08.10
10:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar
0
4
|
08.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
08.10
11:00
Å umadinac 1913
Omladinac
2
6
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
08.10
10:00
Godomin
Osipaonica
5
1
|
08.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
08.10
11:00
Crnokosa
Sloga (S)
5
1
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
08.10
13:30
GFK Sloboda
MaksimoviÄ 2020
2
0
|
08.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
08.10
11:00
Sevojno
Äajetina
0
4
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
08.10
11:00
Borac (A)
Titan
3
3
|
08.10.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Polet
Apolon 2018
0
1
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
08.10
11:00
Radnik
Magnohrom
7
1
|
08.10.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
08.10
Loznica
Jedinstvo 1945
8
2
|
08.10.2023 | 8 : 2 |
|
||||||
08.10
Vrelo sport
Mladi borac
1
0
|
08.10.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
08.10
Sunrise Å abac
Cer
8
1
|
08.10.2023 | 8 : 1 |
|
||||||
08.10
Hajduk Stanko
MaÄva 1929
1
2
|
08.10.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
08.10
Lipolist
DuŔko
1
6
|
08.10.2023 | 1 : 6 |
|
||||||
08.10
Mladost
RadniÄki
5
0
|
08.10.2023 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
MaÄva (Å )
ŽelezniÄar
11
3
|
08.10.2023 | 11 : 3 |
|
08.10
10:00
Filip FilipoviÄ
Kopernikus ŽelezniÄar
4
2
|
08.10.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
08.10
10:00
Real
Mineralac
15
0
|
08.10.2023 10:00 | 15 : 0 |
|
||||||
08.10
10:00
OFK Å ampion 2014
SU Prestiž - Joca RistiÄ
1
3
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
08.10
11:00
Jedinstvo
MaÄva
1
7
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 7 |
|
08.10
16:00
Rosulja 2014
RadniÄki 2014
0
6
|
08.10.2023 16:00 | 0 : 6 |
|
08.10
19:00
Zvezda B 2018
Crvena zvezda
0
6
|
08.10.2023 19:00 | 0 : 6 |
|
08.10
11:00
TSC
Ruma
2
2
|
08.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
15:30
Spartak d.o.o.
ModoÅ”
6
0
|
08.10.2023 15:30 | 6 : 0 | |||||||
08.10
11:00
Polet
Prave Dame
0
11
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 11 |
08.10
10:00
Spartak ŽK 11
Tisa NjerÅ”
5
2
|
08.10.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
08.10
09:00
Spartak ŽK 12
Arena SU
0
2
|
08.10.2023 09:00 | 0 : 2 |
|
08.10
10:00
Tavankut
Tomislavci
1
8
|
08.10.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
08.10
11:00
Subotica 12
Vojvodina
5
0
|
08.10.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
08.10
12:00
BaÄka 1901
Napredak
4
2
|
08.10.2023 12:00 | 4 : 2 |
|
08.10
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Kosmet
2
2
|
08.10.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
08.10
Novi Pazar
Sport Club 99
4
0
|
08.10.2023 | 4 : 0 |
|
||||||
08.10
JoŔanica
Rudar
0
5
|
08.10.2023 | 0 : 5 |
|
||||||
08.10
Pazar Juniors
OFK Ras
3
0
|
08.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
08.10
OFK Dif
Bane 1931
2
8
|
08.10.2023 | 2 : 8 |
|
||||||
08.10
Jedinstvo 2017
SU Fa Al Ahli
1
2
|
08.10.2023 | 1 : 2 |
|
08.10
10:00
Savacium
RadniÄki
3
0
|
08.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
08.10
11:00
Vojvoda Milenko
ŽelezniÄar
1
3
|
08.10.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
08.10
10:00
OPK Rudar 1933
TrgovaÄki
6
3
|
08.10.2023 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
08.10
11:00
Sloga 1945
Mladi radnik 1926
0
10
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 10 |
|
||||||
08.10
11:00
BSK 1931
Rudar Kostolac 2008
0
7
|
08.10.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
08.10
16:00
Krka
Partizan Mozzart Bet
56
96
|
08.10.2023 16:00 | 56 : 96 | |||||||
08.10
19:45
Crvena zvezda Meridianbet
Cedevita Olimpija
94
51
|
08.10.2023 19:45 | 94 : 51 |
08.10
18:00
OKK Novi Pazar
SPD RadniÄki
96
87
|
08.10.2023 18:00 | 96 : 87 |
08.10
19:00
Star
BKK RadniÄki
67
76
|
08.10.2023 19:00 | 67 : 76 | |||||||
08.10
18:00
Beko
Dunav
92
65
|
08.10.2023 18:00 | 92 : 65 |
08.10
19:00
Panteri
Marinos
77
68
|
08.10.2023 19:00 | 77 : 68 | |||||||
08.10
17:00
Dimitrovgrad
TopliÄanin
80
84
|
08.10.2023 17:00 | 80 : 84 |
08.10
19:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
91
57
|
08.10.2023 19:00 | 91 : 57 | |||||||
08.10
15:30
I Came To Play
Vrbas
62
104
|
08.10.2023 15:30 | 62 : 104 |
08.10
14:00
MileŔevac
Zekas 75
82
86
|
08.10.2023 14:00 | 82 : 86 |
08.10
12:00
Duga
Novosadska ŽKA
77
64
|
08.10.2023 12:00 | 77 : 64 |
08.10
18:00
Ras
Karaburma
90
58
|
08.10.2023 18:00 | 90 : 58 | |||||||
08.10
17:30
Proleter (NS)
ParaÄin
85
57
|
08.10.2023 17:30 | 85 : 57 |
08.10
18:00
Omladinac
Srem
3
2
|
08.10.2023 18:00 | 3 : 2 |
08.10
17:00
InÄija
SU Lavovi
30
28
|
08.10.2023 17:00 | 30 : 28 |
08.10
18:00
Loznica
Å amot 65
29
29
|
08.10.2023 18:00 | 29 : 29 |
08.10
19:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
29
30
|
08.10.2023 19:00 | 29 : 30 | |||||||
08.10
19:00
Slavija
Jabuka
35
25
|
08.10.2023 19:00 | 35 : 25 | |||||||
08.10
19:00
Banatski Karlovac
Mladost TSK
29
25
|
08.10.2023 19:00 | 29 : 25 |
08.10
18:00
RadniÄki 1958
Sombor
32
27
|
08.10.2023 18:00 | 32 : 27 | |||||||
08.10
19:00
Dalmatinac
Putinci
37
29
|
08.10.2023 19:00 | 37 : 29 |
08.10
16:00
Dolovo
Crepaja
28
23
|
08.10.2023 16:00 | 28 : 23 | |||||||
08.10
18:00
Mladost
Senta
38
26
|
08.10.2023 18:00 | 38 : 26 |
08.10
18:00
Crvenka 2
Rusin
37
25
|
08.10.2023 18:00 | 37 : 25 |
08.10
15:00
Naftagas
Metaloplastika 2021
21
43
|
08.10.2023 15:00 | 21 : 43 | |||||||
08.10
17:00
RadniÄki (NS)
Hajduk (B)
39
29
|
08.10.2023 17:00 | 39 : 29 |
08.10
18:00
Sloga
Jastrebac
27
32
|
08.10.2023 18:00 | 27 : 32 | |||||||
08.10
18:00
Vukovi 22
ŽitoraÄa
37
32
|
08.10.2023 18:00 | 37 : 32 | |||||||
08.10
18:00
Jedinstvo 1974
DuboÄica 54 - 2
36
26
|
08.10.2023 18:00 | 36 : 26 | |||||||
08.10
20:00
ORK Bor
KurŔumlija
32
27
|
08.10.2023 20:00 | 32 : 27 |
08.10
20:00
Metalac
KaraÄorÄe
37
26
|
08.10.2023 20:00 | 37 : 26 | |||||||
08.10
19:00
Lokomotiva
Mokra Gora
30
28
|
08.10.2023 19:00 | 30 : 28 | |||||||
08.10
19:00
Župa 54
KruŔevac
33
25
|
08.10.2023 19:00 | 33 : 25 | |||||||
08.10
19:00
Jagodina
MaÄva
23
37
|
08.10.2023 19:00 | 23 : 37 |
08.10
13:00
Lazarevac
Partizan 2
30
27
|
08.10.2023 13:00 | 30 : 27 | |||||||
08.10
16:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Rakovica
27
42
|
08.10.2023 16:30 | 27 : 42 |
08.10
18:00
Mladi radnik 2
Majdanpek
28
40
|
08.10.2023 18:00 | 28 : 40 | |||||||
08.10
12:00
Osipaonica
NiŔka Banja
24
24
|
08.10.2023 12:00 | 24 : 24 |
08.10
18:00
Omladinac
GuÄevo
35
22
|
08.10.2023 18:00 | 35 : 22 |
08.10
20:00
Temerin
Kikinda
29
21
|
08.10.2023 20:00 | 29 : 21 | |||||||
08.10
19:30
Beograd
Bor Zijin Copper
25
26
|
08.10.2023 19:30 | 25 : 26 | |||||||
08.10
18:00
Ruma
RadniÄki BG
32
32
|
08.10.2023 18:00 | 32 : 32 | |||||||
08.10
17:00
Metalac 2015
Aleksinac
23
25
|
08.10.2023 17:00 | 23 : 25 |
08.10
16:00
Apatin
Mladost
29
32
|
08.10.2023 16:00 | 29 : 32 |
08.10
12:30
Halas Jožef 2
Temerin 2
7
33
|
08.10.2023 12:30 | 7 : 33 | |||||||
08.10
16:00
Petrovaradin
Odžaci
26
18
|
08.10.2023 16:00 | 26 : 18 |
08.10
20:00
Loznica grad
Prijepolje
30
26
|
08.10.2023 20:00 | 30 : 26 | |||||||
08.10
14:00
Pazar 2003
ORK Loznica
25
15
|
08.10.2023 14:00 | 25 : 15 | |||||||
08.10
15:30
Metalac (K)
SPD RadniÄki - 2
33
18
|
08.10.2023 15:30 | 33 : 18 |
08.10
17:00
VGSK
Bor Zijin Copper 2
31
19
|
08.10.2023 17:00 | 31 : 19 |
08.10
20:00
RU VoždovaÄki
Junior
33
26
|
08.10.2023 20:00 | 33 : 26 |
08.10
19:00
Spartak Patent CO
Singidunum
24
6
|
08.10.2023 19:00 | 24 : 6 | |||||||
08.10
20:00
Senta
VraÄar
26
2
|
08.10.2023 20:00 | 26 : 2 |
08.10
19:00
Ozren
Rosulja
7
5
|
08.10.2023 19:00 | 7 : 5 |
08.10
15:30
Crvena zvezda
RadniÄki
104
6
|
08.10.2023 15:30 | 104 : 6 |
|
08.10
19:00
KuÄajna
Spin-N
1
4
|
08.10.2023 19:00 | 1 : 4 |
|