06.11
13:30
FAP
Å umadija (A)
2
2
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Jedinstvo
BuduÄnost
1
0
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Sloga (P)
Partizan (BB)
0
1
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
VujiÄ voda
Sloga (PM)
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
06.11
13:30
Sloga (D)
DuboÄica
1
2
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Kopaonik
Radnik
1
2
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Svrljig
RadniÄki (N)
1
0
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
06.11
14:00
Mladost (BJ)
Sloboda (NK)
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
14:00
OFK Kikinda
Solunac
5
1
|
06.11.2010 14:00 | 5 : 1 | |||||||
06.11
14:00
Senta
Veternik Viskol
4
0
|
06.11.2010 14:00 | 4 : 0 | |||||||
06.11
14:00
Dolina
RadniÄki (NP)
1
0
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
14:00
Cement
ÄSK Pivara
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Tekstilac Ites
Donji Srem
1
1
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
VrŔac
PaliÄ
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
14:00
Mladost (A)
Sloga (T)
2
2
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
06.11
10:00
Voždovac
Hajduk
1
0
|
06.11.2010 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Balkan Mirijevo
Beograd
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Palilulac
DorÄol
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
06.11
13:30
Pobeda
Partizan (C)
1
0
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:30
Omladinac (NS)
Takovo
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Metalac (K)
JoŔanica
3
0
|
06.11.2010 13:00 | 3 : 0 |
|
06.11
13:30
Zlatibor
KruŔik
0
0
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Ribnica
Drina
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Jedinstvo (V)
Sloga (S)
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Loznica
Sloga (LÅ )
3
0
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
RadniÄki (V)
OseÄina
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Jadar (GD)
Jedinstvo Putevi
0
2
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
06.11
13:30
Pusta Reka
Pukovac
3
1
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Balkanski
VuÄje
2
0
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
06.11
13:30
Morava (Ä)
SFS Borac
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Äerdap
Bor
1
1
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
06.11
14:00
BaÄka (P)
Borac
4
0
|
06.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
RadniÄki (B)
Spartak
2
0
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
AFK
ObiliÄ
4
2
|
06.11.2010 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
Proleter
Jedinstvo
1
1
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
BaÄka Topola
Kozara
6
0
|
06.11.2010 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
RadniÄki (Z)
BuduÄnost
0
1
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 1 |
|
06.11
14:00
RadniÄki (SM)
BaÄka (BP)
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Omladinac
Sloga RadniÄki
3
1
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Crvena Zvezda
Metalac AV
0
3
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
14:00
ObiliÄ
Mladost
7
0
|
06.11.2010 14:00 | 7 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Polet
Borac
2
3
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 3 |
|
06.11
11:00
Milutinac
PKB
0
3
|
06.11.2010 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
13:00
Turbina
IMT
4
1
|
06.11.2010 13:00 | 4 : 1 |
|
06.11
13:30
Mlava (ML)
Beli Orao
3
0
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Bata BuliÄ
Vihor
1
1
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Borac (VL)
VGSK
4
0
|
06.11.2010 13:30 | 4 : 0 |
|
06.11
13:30
Lokomotiva
RaÄa PopoviÄ
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
KaraÄorÄe (T)
Banja
5
0
|
06.11.2010 13:30 | 5 : 0 |
|
06.11
13:30
Luk Kompenzatori
Hajduk Stanko
3
2
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
RadniÄki
Lipolist
1
3
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (Å )
2
0
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
06.11
14:00
OFK JabuÄje
Sovljak
1
1
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Banjani
Vrujci
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Mladost
ZSK
2
0
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Dimitrije TucoviÄ
Tulari
5
1
|
06.11.2010 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Rubribreza
Ribnikar
2
0
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
KaÄer
TrliÄ
6
2
|
06.11.2010 14:00 | 6 : 2 |
|
06.11
14:00
Polet
Lemind Livnica
3
5
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 5 |
|
||||||
06.11
14:00
Jedinstvo (S)
SFK Moravac
1
1
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Buducnost
Morava (G)
1
0
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
OFK Vlasotince
Progres
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
06.11
14:00
PrÄevac
Lužnica
2
2
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 2 | |||||||
06.11
14:00
Jedinstvo (BP)
Napredak
7
0
|
06.11.2010 14:00 | 7 : 0 | |||||||
06.11
14:00
Tanasko RajiÄ
Zadrugar
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
06.11
Trbunje
Polet
0
1
|
06.11.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
Partizanski put
Borac
3
3
|
06.11.2010 | 3 : 3 |
|
||||||
06.11
Jug Bogdan
Pobeda
7
2
|
06.11.2010 | 7 : 2 |
|
06.11
Palilulac
Crvena zastava
4
0
|
06.11.2010 | 4 : 0 |
|
||||||
06.11
OFK NiÅ”
Proleter
1
0
|
06.11.2010 | 1 : 0 |
|
06.11
13:30
Levac
Vinogradar
1
3
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
06.11
13:30
Vinoraca
Napredak (D)
1
1
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
06.11
13:30
Rudar (B)
Brodoremont
3
1
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Dunav
PoreÄ
4
1
|
06.11.2010 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Brestovac
Rudna Glava
7
0
|
06.11.2010 13:30 | 7 : 0 |
|
06.11
Jasika
Mladost
3
1
|
06.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Blagotin
Velika Drenova
3
2
|
06.11.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
Naupare
Äitluk
3
2
|
06.11.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
Jedinstvo 1936
TemniÄ
8
1
|
06.11.2010 | 8 : 1 |
|
||||||
06.11
Trudbenik
Sloga
3
3
|
06.11.2010 | 3 : 3 |
|
||||||
06.11
Poljoprivrednik
Sloga
5
0
|
06.11.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
FUD
BoŔnjane
2
1
|
06.11.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
Mladost
Dedina
2
1
|
06.11.2010 | 2 : 1 |
|
06.11
13:00
Sloboda
NjegoÅ”
2
2
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
13:00
Jadran
Subotica
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
06.11
13:30
Krajina
Naftagas
1
2
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Begej
Polet (N)
1
0
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
06.11
14:00
Partizan (U)
Tempo
4
2
|
06.11.2010 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
RadniÄki (K)
Jugoslavija
4
0
|
06.11.2010 14:00 | 4 : 0 |
|
06.11
14:00
StaniÅ”iÄ
ŽAK
1
0
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Polet
OFK Odžaci
2
2
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
Crvenka
Borac
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
RadniÄki
Omladinac
1
2
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
06.11
ŽelezniÄar
Mladost
1
1
|
06.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
Tvrdjava
Borac
1
1
|
06.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
Slavija
Å ajkaÅ”
5
0
|
06.11.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
ŽSK
Hercegovac
2
2
|
06.11.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
Jedinstvo
Omladinac
1
1
|
06.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
Stari Grad
Petrovaradin
1
6
|
06.11.2010 | 1 : 6 |
|
||||||
06.11
Srbobran
Kabel
0
1
|
06.11.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
Vrbas
BeÄej
4
4
|
06.11.2010 | 4 : 4 |
|
06.11
15:00
Hajduk (B)
Ljukovo
1
1
|
06.11.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
15:00
Jedinstvo
FruŔkogorac
11
0
|
06.11.2010 15:00 | 11 : 0 |
|
||||||
06.11
15:00
Borac Sloga "MilŔped"
Podrinje
2
1
|
06.11.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
15:00
Jadran
LSK LaÄarak
0
0
|
06.11.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
15:00
GraniÄar
Hajduk
2
0
|
06.11.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
15:00
Hajduk (Å )
Mladost
2
1
|
06.11.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
15:00
Partizan
Zeka BuljubaŔa
3
1
|
06.11.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
15:00
Sloven
ŽelezniÄar
2
1
|
06.11.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
06.11
13:00
Policajac
Rudar
2
0
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
Prva Iskra
Zmaj
2
4
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 4 |
|
||||||
06.11
13:00
LepuŔnica
BSK Batajnica
2
1
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:00
ObiliÄ
Borac
2
1
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
|
06.11
13:30
Žika MarkoviÄ uÄa
Äerdap
1
4
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.11
13:30
Žitkovica
Desine
5
0
|
06.11.2010 13:30 | 5 : 0 |
|
06.11
Proleter
Mramorac
1
2
|
06.11.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
Beli Orlovi
Udarnik
1
6
|
06.11.2010 | 1 : 6 |
|
06.11
13:30
TE GuÄevo
Studenac
1
1
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
06.11
Milicionar
Borac
2
3
|
06.11.2010 | 2 : 3 |
|
06.11
13:30
Tempo
Jedinstvo
1
2
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Gredetin
VukaŔinovac
0
2
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Pobeda
Crvena Zvezda
0
2
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Polet (R)
Draževac
2
1
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Sloga
Polet (V)
1
4
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.11
13:30
Kraljevo
Palilula
4
5
|
06.11.2010 13:30 | 4 : 5 |
|
||||||
06.11
13:30
Katun
Mladi Radnik
2
5
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 5 |
|
06.11
14:00
Mladi Radnik
Mladost (D)
1
2
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
Rudar
Napredak
0
0
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Mladost (S)
BSK
1
1
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Sindjelic (V)
Javor
1
2
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 2 |
|
06.11
14:30
BSK
Vidrovac
3
2
|
06.11.2010 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
06.11
14:30
OFK TamniÄ
Kovilovo
0
2
|
06.11.2010 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
14:30
ReÄka
Brestovac
1
1
|
06.11.2010 14:30 | 1 : 1 |
|
06.11
13:30
Olimpija
MiÄunovo
1
0
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 0 |
|
06.11
13:30
Mladost
Äenej
5
0
|
06.11.2010 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
Stražilovo Milan
Dinamo
4
0
|
06.11.2010 13:30 | 4 : 0 |
06.11
14:00
GraniÄar
Sremac
2
5
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 5 |
|
||||||
06.11
14:00
Sloven
OFK BrestaÄ
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Å umar
Napredak
9
0
|
06.11.2010 14:00 | 9 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Vitez
Srem
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Mladost
Kameni
8
2
|
06.11.2010 14:00 | 8 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
Sloboda
Lovac
0
3
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 3 |
06.11
14:00
BuduÄnost
Å umadija
0
2
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
14:00
Napredak
VraniÄ
5
1
|
06.11.2010 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
06.11
14:00
Barajevo
Mladost (Ä)
1
0
|
06.11.2010 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
TEK Sloga
Sloboda
2
1
|
06.11.2010 14:00 | 2 : 1 |
|
06.11
13:00
21. oktobar
Stari momci
0
0
|
06.11.2010 13:00 | 0 : 0 |
|
06.11
13:30
Metalac
Proleter
3
0
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 0 |
|
06.11
13:30
Busur
Burovac
0
2
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Mlava
BuduÄnost
2
0
|
06.11.2010 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
06.11
13:30
7 juli
Soko
5
2
|
06.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Radnik
Dobrnje
1
1
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
B.S.K.
Laolac
5
2
|
06.11.2010 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
06.11
13:30
Zadrugar
ObiliÄ
6
1
|
06.11.2010 13:30 | 6 : 1 |
|
06.11
13:30
VenÄani
B 2000
0
3
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 3 |
|
06.11
13:30
Polet
Jelav
3
1
|
06.11.2010 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
13:30
Prva Iskra
Borac (L)
1
4
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
06.11
13:30
Hajduk
Milan OrliÄ
4
2
|
06.11.2010 13:30 | 4 : 2 |
|
06.11
14:00
Sloga
Torpedo
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Napredak (R)
Fortuna
6
0
|
06.11.2010 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Culjkovic
Napredak (S)
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
POFK Letnjikovac
Zadrugar Milkivit
0
7
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 7 |
|
06.11
Mladost s
Sava
0
8
|
06.11.2010 | 0 : 8 |
|
||||||
06.11
Dumaca
Draginje
6
0
|
06.11.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
06.11
Mladost
MetliÄ
1
1
|
06.11.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
CeriÄ
Jedinstvo
2
2
|
06.11.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
Mladost
Žabar
3
0
|
06.11.2010 | 3 : 0 |
|
06.11
16:00
Ribnik
Polet 57
3
1
|
06.11.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
16:00
Stara ÄarÅ”ija
JugoviÄi
0
3
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 3 |
|
06.11
16:00
Vitanovac 08
Sloga
0
3
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
06.11
16:00
Sebecevac
Rasina
1
1
|
06.11.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
16:00
Jablanica
Stitari
2
1
|
06.11.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
16:00
Grkljane
Bukovica
4
6
|
06.11.2010 16:00 | 4 : 6 |
|
||||||
06.11
16:00
Rasinac
Polet
1
2
|
06.11.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
06.11
16:00
RopoÄevo
RogaÄa
0
4
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
16:00
Kosmaj
Mladost (MI)
2
3
|
06.11.2010 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
06.11
16:00
Slatina
Vis
0
3
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
16:00
Sibnica
Stojnik
1
5
|
06.11.2010 16:00 | 1 : 5 | |||||||
06.11
16:00
4 juli (MP)
Crvena Zvezda
0
3
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
16:00
Mladost (G)
NemenikuÄe
0
3
|
06.11.2010 16:00 | 0 : 3 |
06.11
13:00
Sveti Stefan
Dunavac
5
1
|
06.11.2010 13:00 | 5 : 1 |
06.11
16:30
Rasadnik
Mladost
1
2
|
06.11.2010 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
06.11
16:30
Proleter
Dimitrije Tucovic
2
1
|
06.11.2010 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
16:30
Sokolovo
Petka
3
1
|
06.11.2010 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
16:30
Mladi Borac
Strmovo
2
0
|
06.11.2010 16:30 | 2 : 0 |
|
06.11
13:00
Spartak ZV
InÄija
5
2
|
06.11.2010 13:00 | 5 : 2 | |||||||
06.11
13:00
Vojvodina
Borac
4
0
|
06.11.2010 13:00 | 4 : 0 | |||||||
06.11
18:15
Crvena zvezda
OFK Beograd
1
0
|
06.11.2010 18:15 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Jagodina
Hajduk
3
0
|
06.11.2010 13:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Javor
Sloboda PS
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
ÄukariÄki Stankom
Metalac
1
2
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 2 |
06.11
13:00
SinÄeliÄ
Napredak
1
1
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Teleoptik
Srem
2
3
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
13:00
Big bul RadniÄki
Zemun
2
0
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 0 | |||||||
06.11
13:00
Mladi radnik
Novi Sad
2
1
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 1 | |||||||
06.11
13:00
Novi Pazar
Bežanija
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 | |||||||
06.11
13:00
RadniÄki (S)
RadniÄki 1923
2
1
|
06.11.2010 13:00 | 2 : 1 |
06.11
13:30
Sloga
MaŔinac PZP
0
4
|
06.11.2010 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
13:00
Napredak
Požarevac
0
0
|
06.11.2010 13:00 | 0 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Å abac
MaÄva
3
0
|
06.11.2010 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
14:00
Lemind Lavice
Novi BeÄej
0
0
|
06.11.2010 14:00 | 0 : 0 |
|
06.11
12:00
StaniÅ”iÄ
ŽAK
2
2
|
06.11.2010 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
06.11
12:00
Polet
OFK Odžaci
2
1
|
06.11.2010 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
06.11
12:00
Crvenka
Borac
7
0
|
06.11.2010 12:00 | 7 : 0 |
|
||||||
06.11
12:00
RadniÄki
Omladinac
5
0
|
06.11.2010 12:00 | 5 : 0 |
06.11
11:00
RadniÄki (NB)
Borac
1
0
|
06.11.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
11:00
Rad
Jagodina
4
1
|
06.11.2010 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
06.11
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
0
1
|
06.11.2010 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
06.11
11:00
Banat
BSK BorÄa
1
1
|
06.11.2010 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
06.11
10:00
ŽelezniÄar
ÄukariÄki Stankom
0
1
|
06.11.2010 10:00 | 0 : 1 |
|
06.11
13:00
Akademija
RadniÄki
4
0
|
06.11.2010 13:00 | 4 : 0 |
|
06.11
11:00
Sloboda
NjegoÅ”
2
6
|
06.11.2010 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
06.11
11:00
Jadran
Subotica
0
8
|
06.11.2010 11:00 | 0 : 8 |
|
06.11
13:30
Timok
Beograd
1
2
|
06.11.2010 13:30 | 1 : 2 | |||||||
06.11
13:00
OFK Beograd
Sloga
5
2
|
06.11.2010 13:00 | 5 : 2 |
|
06.11
10:00
Äoka
Potisje
6
3
|
06.11.2010 10:00 | 6 : 3 |
|
||||||
06.11
10:00
Tisa
AFK
3
5
|
06.11.2010 10:00 | 3 : 5 |
|
||||||
06.11
10:00
Preporod
Spartak Zlatibor voda
0
5
|
06.11.2010 10:00 | 0 : 5 |
|
||||||
06.11
11:00
Senta
Äantavir
4
1
|
06.11.2010 11:00 | 4 : 1 |
|
06.11
Homoljac
Morava
3
5
|
06.11.2010 | 3 : 5 |
|
||||||
06.11
MIP Presing
Seljak
1
1
|
06.11.2010 | 1 : 1 |
|
06.11
12:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
3
0
|
06.11.2010 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
06.11
13:00
OFK ParaÄin
KruŔevac
1
0
|
06.11.2010 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
06.11
10:00
Napredak
RadniÄki 1923
2
0
|
06.11.2010 10:00 | 2 : 0 |
|
06.11
09:30
Subotica
Vinogradar
5
3
|
06.11.2010 09:30 | 5 : 3 |
|
||||||
06.11
09:30
BaÄka
BaÄka Topola
0
4
|
06.11.2010 09:30 | 0 : 4 |
|
||||||
06.11
09:30
Senta
Äantavir
4
1
|
06.11.2010 09:30 | 4 : 1 |
|
06.11
Duga
Mladost Teletehnika
0
20
|
06.11.2010 | 0 : 20 | |||||||
06.11
Meridiana
Topola
80
66
|
06.11.2010 | 80 : 66 |
|
||||||
06.11
Novi Sad MT
Veternik
63
82
|
06.11.2010 | 63 : 82 |
|
||||||
06.11
Vrbas
Odžaci
103
78
|
06.11.2010 | 103 : 78 |
|
||||||
06.11
Stara Pazova
Dunav
78
86
|
06.11.2010 | 78 : 86 |
|
||||||
06.11
Jedinstvo
Nova Pazova
64
75
|
06.11.2010 | 64 : 75 |
|
||||||
06.11
RadniÄki
Sport Key
20
0
|
06.11.2010 | 20 : 0 |
06.11
19:00
BSK Junior
Bor
78
59
|
06.11.2010 19:00 | 78 : 59 |
|
06.11
20:00
BuduÄnost m:tel
Igokea
84
67
|
06.11.2010 20:00 | 84 : 67 | |||||||
06.11
17:00
Cibona
CEZ Nymburk
85
86
|
06.11.2010 17:00 | 85 : 86 | |||||||
06.11
17:00
Partizan
Zagreb CO
84
64
|
06.11.2010 17:00 | 84 : 64 |
06.11
16:00
OKK Beograd
Sloboda
64
68
|
06.11.2010 16:00 | 64 : 68 | |||||||
06.11
18:30
TamiÅ” Petrohemija
Novi Sad
68
62
|
06.11.2010 18:30 | 68 : 62 | |||||||
06.11
19:30
Metalac
Mega Vizura
93
99
|
06.11.2010 19:30 | 93 : 99 | |||||||
06.11
20:00
Napredak Rubin
Sloga
81
75
|
06.11.2010 20:00 | 81 : 75 | |||||||
06.11
19:00
Proleter Naftagas
FMP
71
90
|
06.11.2010 19:00 | 71 : 90 |
06.11
20:30
SindjeliÄ
BKK RadniÄki
78
69
|
06.11.2010 20:30 | 78 : 69 | |||||||
06.11
14:30
Vojvodina
ŽelezniÄar
71
75
|
06.11.2010 14:30 | 71 : 75 | |||||||
06.11
19:00
Mladost
RadniÄki Basket
70
63
|
06.11.2010 19:00 | 70 : 63 | |||||||
06.11
19:30
KG Student UK
NiÅ”
74
65
|
06.11.2010 19:30 | 74 : 65 | |||||||
06.11
12:30
Viva Basket
Spartak
90
86
|
06.11.2010 12:30 | 90 : 86 |
06.11
18:00
MedveÅ”Äak
Lupa Promotion
39
60
|
06.11.2010 18:00 | 39 : 60 | |||||||
06.11
18:00
Äelik Zenica
AJM Maribor
77
62
|
06.11.2010 18:00 | 77 : 62 | |||||||
06.11
18:00
GospiÄ CO
Jedinstvo
90
62
|
06.11.2010 18:00 | 90 : 62 | |||||||
06.11
17:30
Vojvodina NIS
Celje
58
63
|
06.11.2010 17:30 | 58 : 63 | |||||||
06.11
18:30
Jolly JBS Å ibenik
Voždovac
69
59
|
06.11.2010 18:30 | 69 : 59 |
06.11
16:00
Loznica
Hemofarm Å tada
45
88
|
06.11.2010 16:00 | 45 : 88 | |||||||
06.11
17:00
RadniÄki (K)
Äelarevo
59
70
|
06.11.2010 17:00 | 59 : 70 | |||||||
06.11
19:00
Student RadniÄki
Kovin
79
75
|
06.11.2010 19:00 | 79 : 75 |
06.11
14:00
Basket Stars
Sivac
63
72
|
06.11.2010 14:00 | 63 : 72 | |||||||
06.11
19:30
Radivoj KoraÄ MT
Stara Pazova
74
62
|
06.11.2010 19:30 | 74 : 62 | |||||||
06.11
20:30
Vrbas Medela
Å abac
49
58
|
06.11.2010 20:30 | 49 : 58 |
06.11
TopliÄanin
Knjaževac
3
1
|
06.11.2010 | 3 : 1 | |||||||
06.11
SFS Borac
Desetka
0
3
|
06.11.2010 | 0 : 3 | |||||||
06.11
Radan
Vranje
3
0
|
06.11.2010 | 3 : 0 | |||||||
06.11
Äerdap
Pirot
3
0
|
06.11.2010 | 3 : 0 |
06.11
19:00
FAP Livnica
Užice
2
3
|
06.11.2010 19:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
20:00
Metalac Takovo
LuÄani
3
1
|
06.11.2010 20:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
12:30
Partizan
Novi Pazar-Junior
0
3
|
06.11.2010 12:30 | 0 : 3 |
06.11
19:00
Smederevo
Partizan
0
3
|
06.11.2010 19:00 | 0 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Spartak
ŽelezniÄar
3
2
|
06.11.2010 19:00 | 3 : 2 | |||||||
06.11
20:00
Jedinstvo
RadniÄki Credy banka
0
3
|
06.11.2010 20:00 | 0 : 3 |
06.11
18:00
Mladost
Putevi
2
3
|
06.11.2010 18:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
16:00
Borac
Jagodina
3
0
|
06.11.2010 16:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
19:00
VGSK
Klek SrbijaŔume
3
1
|
06.11.2010 19:00 | 3 : 1 | |||||||
06.11
17:00
BavaniŔte
NiÅ”
3
1
|
06.11.2010 17:00 | 3 : 1 |
06.11
20:00
Kolubara
Dinamo Azotara
1
3
|
06.11.2010 20:00 | 1 : 3 | |||||||
06.11
20:00
RadniÄki
NIS Spartak
2
3
|
06.11.2010 20:00 | 2 : 3 | |||||||
06.11
19:00
Jedinstvo
Crvena Zvezda
2
3
|
06.11.2010 19:00 | 2 : 3 |
06.11
17:00
Jedinstvo
Putevi Trendteks
3
0
|
06.11.2010 17:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
19:00
RadniÄki
Gimnazijalac
3
0
|
06.11.2010 19:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
16:30
Vizura Super Nova
Novi Sad Pionir Petrol
2
3
|
06.11.2010 16:30 | 2 : 3 | |||||||
06.11
17:00
Varadin BMG-Gradnja
Å umadija
3
0
|
06.11.2010 17:00 | 3 : 0 | |||||||
06.11
20:00
Vojvodina
Lazarevac
3
1
|
06.11.2010 20:00 | 3 : 1 |
06.11
RadniÄki
Banatski Karlovac
30
26
|
06.11.2010 | 30 : 26 |
|
||||||
06.11
ŽSK
Hercegovina
34
26
|
06.11.2010 | 34 : 26 |
|
||||||
06.11
Sombor
Metalac Asko Vidak
26
26
|
06.11.2010 | 26 : 26 |
|
||||||
06.11
Ruma
RadniÄki-Cement
32
41
|
06.11.2010 | 32 : 41 |
|
||||||
06.11
Apatin
ŽelezniÄar
23
27
|
06.11.2010 | 23 : 27 |
|
||||||
06.11
Hajduk
Jabuka
29
28
|
06.11.2010 | 29 : 28 |
|
||||||
06.11
Potisje Pleteks
Titel Džon Dir
33
29
|
06.11.2010 | 33 : 29 |
|
06.11
Mladost PalanaÄki Kiseljak
Kolubara 2
31
28
|
06.11.2010 | 31 : 28 |
|
||||||
06.11
Sloga
RadniÄki Morava
29
30
|
06.11.2010 | 29 : 30 |
|
||||||
06.11
Majdanpek
SindjeliÄ
25
24
|
06.11.2010 | 25 : 24 |
|
||||||
06.11
Å amot 65
Stari grad
34
32
|
06.11.2010 | 34 : 32 |
|
||||||
06.11
Smederevo 2
Novi Beograd
30
43
|
06.11.2010 | 30 : 43 |
|
||||||
06.11
RadniÄki
Studentski grad
27
27
|
06.11.2010 | 27 : 27 |
|
||||||
06.11
Metalac
Zemun
19
24
|
06.11.2010 | 19 : 24 |
|
06.11
Vlasotince
Bane
26
25
|
06.11.2010 | 26 : 25 |
|
||||||
06.11
15 oktobar
Knjaževac
35
32
|
06.11.2010 | 35 : 32 |
|
||||||
06.11
Jastrebac
TopliÄanin
18
25
|
06.11.2010 | 18 : 25 |
|
||||||
06.11
Bor 2
ŽitoraÄa
27
20
|
06.11.2010 | 27 : 20 |
|
||||||
06.11
Sloga
TrepÄa
34
31
|
06.11.2010 | 34 : 31 |
|
||||||
06.11
Äerdap
Užice
32
27
|
06.11.2010 | 32 : 27 |
|
06.11
18:00
RaÄa
Å amot 65 2
33
31
|
06.11.2010 18:00 | 33 : 31 |
|
||||||
06.11
19:00
Karadjordje
Udarnik
29
39
|
06.11.2010 19:00 | 29 : 39 |
|
||||||
06.11
19:00
Sloga
RadniÄki 2
26
29
|
06.11.2010 19:00 | 26 : 29 |
|
||||||
06.11
13:00
Rudar 2
Jedinstvo
27
19
|
06.11.2010 13:00 | 27 : 19 |
|
06.11
18:00
Primus Car DuŔan
ÄukariÄki
41
26
|
06.11.2010 18:00 | 41 : 26 |
|
||||||
06.11
18:00
Loznica
UmÄari
35
28
|
06.11.2010 18:00 | 35 : 28 |
|
||||||
06.11
18:00
Junior
Ub
22
32
|
06.11.2010 18:00 | 22 : 32 |
|
06.11
15:00
GoÄ Merkur
ZveÄan
40
24
|
06.11.2010 15:00 | 40 : 24 | |||||||
06.11
16:00
Mokra gora 2
Prva Petoletka
35
32
|
06.11.2010 16:00 | 35 : 32 |
|
||||||
06.11
15:00
Župa 54
Beli andjeo
26
22
|
06.11.2010 15:00 | 26 : 22 |
|
||||||
06.11
18:00
Sjenica
Arilje 2
0
10
|
06.11.2010 18:00 | 0 : 10 |
|
06.11
BSK Heba
Naisus 2
41
21
|
06.11.2010 | 41 : 21 |
|
||||||
06.11
Pirot
NiŔka Banja
30
30
|
06.11.2010 | 30 : 30 |
|
||||||
06.11
Hajduk Veljko
Radan
40
28
|
06.11.2010 | 40 : 28 |
|
06.11
18:30
PKB
Vojvodina ŽelezniÄar
22
17
|
06.11.2010 18:30 | 22 : 17 | |||||||
06.11
19:00
RadniÄki
Planinka Prolom voda
27
27
|
06.11.2010 19:00 | 27 : 27 | |||||||
06.11
18:00
Naisus
Metaloplastika
26
32
|
06.11.2010 18:00 | 26 : 32 | |||||||
06.11
19:00
Vranje
Kolubara
23
30
|
06.11.2010 19:00 | 23 : 30 | |||||||
06.11
18:00
Priboj
Crvenka
32
26
|
06.11.2010 18:00 | 32 : 26 | |||||||
06.11
20:30
Dinamo
JugoviÄ Unimet
28
27
|
06.11.2010 20:30 | 28 : 27 |
06.11
19:00
Zlatar
Proleter Naftagas
46
35
|
06.11.2010 19:00 | 46 : 35 | |||||||
06.11
19:00
Vrbas Carnex
Napredak
21
25
|
06.11.2010 19:00 | 21 : 25 | |||||||
06.11
18:00
Spartak Vojput
Crvena Zvezda
24
22
|
06.11.2010 18:00 | 24 : 22 |
06.11
18:00
Sloga
RadniÄki
30
29
|
06.11.2010 18:00 | 30 : 29 |
|
||||||
06.11
18:00
Loznica grad
Železnik 1963
15
33
|
06.11.2010 18:00 | 15 : 33 |
|
||||||
06.11
18:00
Slodes
Jagodina 2
29
21
|
06.11.2010 18:00 | 29 : 21 |
|
||||||
06.11
18:00
Crvena Zvezda 2
Metalac-Valjevo
35
10
|
06.11.2010 18:00 | 35 : 10 |
|
||||||
06.11
18:00
Zemun
Mladi Radnik
27
12
|
06.11.2010 18:00 | 27 : 12 |
|
06.11
Vojvodina
Mladost
38
19
|
06.11.2010 | 38 : 19 |
|
||||||
06.11
Spartak
PanÄevo
20
28
|
06.11.2010 | 20 : 28 |
|
||||||
06.11
Ravangrad
Vrbas
27
20
|
06.11.2010 | 27 : 20 |
|
||||||
06.11
Temerin
RadniÄki
22
18
|
06.11.2010 | 22 : 18 |
|
||||||
06.11
Apatin
Jabuka 95
26
20
|
06.11.2010 | 26 : 20 |
|
||||||
06.11
Lehel
Srem-MoroviÄ
26
21
|
06.11.2010 | 26 : 21 |
|
06.11
17:00
Knjaževac
Kopaonik
52
21
|
06.11.2010 17:00 | 52 : 21 |
|
||||||
06.11
17:00
Äerdap
TopliÄanin
21
30
|
06.11.2010 17:00 | 21 : 30 |
|
||||||
06.11
17:00
Vranje
RaŔka
29
20
|
06.11.2010 17:00 | 29 : 20 |
|
||||||
06.11
17:00
Župa
Crveni krst
19
29
|
06.11.2010 17:00 | 19 : 29 |
|
||||||
06.11
17:00
Naisa 3
RTB Bor
33
31
|
06.11.2010 17:00 | 33 : 31 |
|
06.11
18:00
Knjaz MiloÅ” 2
Cepelin 2
30
25
|
06.11.2010 18:00 | 30 : 25 |
|
06.11
18:00
Loznica
ÄaÄak 2
19
36
|
06.11.2010 18:00 | 19 : 36 |
|
||||||
06.11
18:00
GoÄ
Sloga
22
35
|
06.11.2010 18:00 | 22 : 35 |
|
06.11
18:00
Radan
DuboÄica
11
27
|
06.11.2010 18:00 | 11 : 27 |
|
||||||
06.11
18:00
Vlasotince
Rtanj
22
23
|
06.11.2010 18:00 | 22 : 23 |
|
||||||
06.11
18:00
NiŔka Banja
Morava Han
36
14
|
06.11.2010 18:00 | 36 : 14 |
|
06.11
20:30
Cepelin
ÄaÄak
18
34
|
06.11.2010 20:30 | 18 : 34 | |||||||
06.11
17:00
Jugopetrol RadniÄki
BaÄka Palanka Nopal
35
29
|
06.11.2010 17:00 | 35 : 29 | |||||||
06.11
20:00
Medicinar
Naisa
28
31
|
06.11.2010 20:00 | 28 : 31 | |||||||
06.11
19:00
Jagodina
Max Sport
39
19
|
06.11.2010 19:00 | 39 : 19 |
06.11
18:00
Proleter Superprotein
Napredak
31
27
|
06.11.2010 18:00 | 31 : 27 | |||||||
06.11
18:00
Pirot
ORK Beograd
30
27
|
06.11.2010 18:00 | 30 : 27 | |||||||
06.11
19:00
Železnicar Metal Cinkara
Kikinda
34
14
|
06.11.2010 19:00 | 34 : 14 |
06.11
20:00
TENT
Partizan Rajfajzen
2
24
|
06.11.2010 20:00 | 2 : 24 | |||||||
06.11
18:00
ŽAK
Beograd
9
10
|
06.11.2010 18:00 | 9 : 10 |
|
06.11
18:30
Vojvodina
Singidunum
17
3
|
06.11.2010 18:30 | 17 : 3 |
|
||||||
06.11
19:30
NiÅ”
Crvena Zvezda VET
2
14
|
06.11.2010 19:30 | 2 : 14 |
|
06.11
Kraljevo
Bajina BaŔta
|
06.11.2010 | : | |||||||
06.11
Metalac Kolorado
Župski Rubin
4
2
|
06.11.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
06.11
Flash
Partenon
2
2
|
06.11.2010 | 2 : 2 |
|
06.11
Hajduk
Telep
3
5
|
06.11.2010 | 3 : 5 |
|
||||||
06.11
Adice
Tango
2
6
|
06.11.2010 | 2 : 6 |
|
||||||
06.11
KraljeviÄevo
Forum
2
4
|
06.11.2010 | 2 : 4 |
|
||||||
06.11
Kepa 9
Sombor
12
8
|
06.11.2010 | 12 : 8 |
|
06.11
TMF
Tempo Pekson
3
1
|
06.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
Konjarnik
Slodes
5
5
|
06.11.2010 | 5 : 5 |
|
||||||
06.11
Adaneks
Espreso Intermeco
3
6
|
06.11.2010 | 3 : 6 |
|
||||||
06.11
Ekonomist
Zemun
6
5
|
06.11.2010 | 6 : 5 |
|
06.11
Rekreativo
TemniÄ
6
3
|
06.11.2010 | 6 : 3 |
|
||||||
06.11
Vintersport
Bor
3
1
|
06.11.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
06.11
As
Akademac
2
3
|
06.11.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
06.11
Ekonomist
Dolap
6
4
|
06.11.2010 | 6 : 4 |
|