04.11
18:00
Crvena zvezda
Radnik
3
1
|
04.11.2023 18:00 | 3 : 1 |
|
04.11
13:30
TimoÄanin
GFK Jagodina
1
0
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
04.11
13:30
Dunav
RadniÄki (P)
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
04.11
13:30
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo (P)
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
04.11
13:30
RadniÄki (S)
Vlasina
2
2
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 2 | |||||||
04.11
13:30
Äerdap
Trayal
2
4
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 4 | |||||||
04.11
15:00
Jedinstvo 1936
BuduÄnost (P)
2
2
|
04.11.2023 15:00 | 2 : 2 |
04.11
13:00
OFK BaÄka
Podunavac
0
0
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
04.11
13:00
RadniÄki (Z)
OFK Kikinda
2
0
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
04.11
13:00
1. Maj Ruma
GFK Sloven
0
2
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 2 | |||||||
04.11
13:00
ŽelezniÄar (I)
Naftagas
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
04.11
13:00
BeÄej 1918
Jedinstvo (SP)
0
3
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
04.11
10:00
SinÄeliÄ
Jedinstvo
2
2
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
04.11
11:00
Teleoptik
Studentski grad
4
0
|
04.11.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
11:00
GSP Polet DorÄol
RadniÄki
1
0
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
04.11
13:30
Rad
PKB
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
04.11
14:00
Torlak
UÅ”Äe Novi Beograd
0
0
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 0 | |||||||
04.11
13:30
BuduÄnost
Prva iskra
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
04.11
13:00
Mladi radnik 1926
OFK Mihajlovac
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:00
FAP
Sloga 33
6
2
|
04.11.2023 13:00 | 6 : 2 | |||||||
04.11
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Takovo
3
2
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 2 | |||||||
04.11
13:00
Zlatibor
Omladinac (Z)
2
3
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
04.11
13:00
JoŔanica
Vrelo Sport
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Real
Borac 1926
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Loznica
Tutin
3
2
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 2 |
04.11
13:00
Mladost
Slavija
3
1
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Sloboda
Donji Srem 2015
2
1
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Hajduk (B)
Jadran
3
0
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Cement
Hajduk (D)
0
6
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 6 |
|
||||||
04.11
13:00
RadniÄki (NP)
TSK
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Veternik
RadniÄki (Å )
5
3
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 3 |
04.11
13:00
BaÄka 1901
Hercegovac
4
2
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 2 | |||||||
04.11
13:00
OFK Vrbas
BajŔa
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Sloga
Mladost (BP)
5
0
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
OFK Mladost APA
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
04.11
13:00
Kozara
Borac
6
0
|
04.11.2023 13:00 | 6 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Rusanda
OFK Proleter
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
04.11
13:00
BAK
RadniÄki (K)
0
0
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Begej
2
2
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
04.11
13:30
Jedinstvo (B)
Radan
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
04.11
13:30
GraÄanica
Nebeski Andjeli
1
5
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
04.11
13:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
3
1
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
OFK TopliÄanin
SU Dinamo Jug
0
0
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 0 | |||||||
04.11
13:30
SFK Morava
OFK Kosanica
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
04.11
13:30
RadniÄki 2020
Car Konstantin
4
6
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 6 |
|
||||||
04.11
13:30
Svrljig
Jedinstvo
1
8
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 8 |
04.11
13:30
OFK Knjaz
Balkanski
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Lužnica
Jedinstvo
4
1
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Rtanj
OFK Zlot
4
0
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 0 |
|
04.11
13:30
Blagotin
KuŔiljevo
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
Juhor
Župa
3
2
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 2 | |||||||
04.11
13:30
Sloga
Mladost
3
2
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
04.11
13:30
KFK Ravna gora Barajevo
OFK Mladenovac
0
2
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
13:30
Hajduk
Komgrap
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:30
BSK BorÄa
Umka
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Balkan Mirijevo
Zuce 2019
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
04.11
13:00
TrepÄa
GoÄ
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Bane 1931
Gruža
4
0
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Mokra Gora
Polet
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
04.11
13:00
OvÄar
Jedinstvo (K)
0
0
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 0 | |||||||
04.11
13:00
Sevojno
Sloga (BB)
2
2
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 2 |
04.11
13:00
MaÄva 1929
RaÄevac
1
0
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
04.11
13:00
RadniÄki (V)
Drina
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Lipolist
Ribnica
5
3
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 3 |
04.11
13:00
OFK Napredak
Äerdap
2
1
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
VGSK
Å umadija (A)
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
Sloga 1924
Morava
1
0
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
04.11
13:30
Morava (M)
MiloÄajac
0
1
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
KaraÄorÄe
Borac (V)
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
04.11
13:30
KoŔtampolje
Rudar
2
0
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
04.11
13:00
ÄSK Pivara
Crvenka
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Polet
BSK
2
0
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
04.11
14:00
Mladost
BuduÄnost
2
1
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.11
14:00
Å umadija 1934
Kolonija
8
0
|
04.11.2023 14:00 | 8 : 0 |
|
04.11
13:30
Crvena zvezda
BaÄka (B)
3
1
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Å ajkaÅ” 1908
BaÄka 1923
3
1
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Omladinac
JugoviÄ
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
04.11
13:30
OFK Sirig
OFK Futog
1
0
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
04.11
13:30
Crvena zvezda
BuduÄnost (A)
6
2
|
04.11.2023 13:30 | 6 : 2 |
04.11
13:00
Delija
ŽFK Banat
0
3
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 3 |
|
04.11
13:00
NjegoÅ”
BuduÄnost
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
Napredak
Tomislavci
0
4
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
||||||
04.11
13:00
AFK
Senta
2
0
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
13:00
Udarnik ViŔnjevac
Vinogradar
5
1
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Proleter
Äoka
2
3
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
04.11
13:00
Hajduk (V)
Sloga (V)
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Partizan
GraniÄar (K)
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
04.11
14:00
OFK Kopaonik 1931
Sloga (Ä)
5
0
|
04.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
04.11
13:30
PoreÄ
SFU Rudar 1934
3
4
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
04.11
13:30
Polom
Sloga
6
0
|
04.11.2023 13:30 | 6 : 0 |
|
04.11
13:30
Borac 1950
Partizan
5
2
|
04.11.2023 13:30 | 5 : 2 | |||||||
04.11
13:30
Rudar (SR)
Moravac 2015
6
1
|
04.11.2023 13:30 | 6 : 1 |
04.11
14:00
Napredak
Junior Novo Naselje
0
2
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
14:00
OFK JabuÄje
TrliÄ
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
14:00
OFK BrÄanac
ZSK
4
0
|
04.11.2023 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
14:00
Zadrugar
Žabari
1
0
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
04.11
13:00
SASK
Podunavac
3
1
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
04.11
13:00
Sloga
Prijevor
1
3
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 3 |
04.11
13:30
Jasenovac
Sirakovo
1
4
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 4 |
|
04.11
13:30
Bežanija
Heroj Polet
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
04.11
13:30
Beograd Karaburma
Posavac TiŔma
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
11:30
Borac
Dunav
5
1
|
04.11.2023 11:30 | 5 : 1 |
04.11
13:30
Å umadija
VraniÄ
1
0
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
Torpedo
OFK Zabrežje
0
1
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
04.11
14:00
BSK
Rgotina
6
3
|
04.11.2023 14:00 | 6 : 3 | |||||||
04.11
14:00
Midžor
Kosovo
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
14:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
Omladinac
6
0
|
04.11.2023 14:00 | 6 : 0 |
|
04.11
13:30
Sloga (K)
Rad 1974
0
4
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 4 |
04.11
14:00
BuduÄnost
Lemind 1953
1
1
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
04.11
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
3
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 3 |
04.11
14:00
Jedinstvo
Sloga
2
2
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 2 | |||||||
04.11
14:00
Jasen
Polet
0
1
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
04.11
14:00
Slavija
Å umadinac KG
0
3
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
04.11
13:30
Sloga (M)
Partizan (U)
3
2
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
04.11
13:00
MagliÄ
NaŔa Zvezda
4
2
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
04.11
14:00
Omladinac
OFK OraŔje 1960
4
0
|
04.11.2023 14:00 | 4 : 0 | |||||||
04.11
14:00
Mladost (DK)
Beli Orlovi
0
2
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
14:00
Kamenorezac 76
Vinogradar
0
2
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 2 |
|
04.11
13:00
OFK Odžaci
Borac
3
0
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
04.11
14:00
Pobednik
Belo Polje
1
1
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
04.11
13:30
Sloboda
Å antarovac
4
4
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 4 | |||||||
04.11
13:30
Partizan
GFK StreliŔte
4
3
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 3 |
04.11
13:30
Žitkovica 2017
Dizel
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
04.11
13:30
RadniÄki (K)
Homoljac
2
1
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 1 |
|
04.11
13:30
Sofeks
ObiliÄ
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
Borac (NS)
MiletiÄ
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
04.11
15:00
Bratstvo
Mladi borac
4
1
|
04.11.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
14:00
Derbi 2016
Umac
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
15:00
Jedinstvo ŠiŔava
Moravac (G)
3
0
|
04.11.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
14:00
OFK Pomoravlje
Veliko Trnjane
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
04.11
13:30
Resavski Despoti
Javor
0
1
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 1 | |||||||
04.11
13:30
15. Avgust 1950
Å umadija
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 | |||||||
04.11
13:30
Beljanica
Istok 63
0
3
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 3 |
04.11
13:30
POFK Metaloplastika 2006
Milicionar
2
5
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 5 |
04.11
13:30
SinÄeliÄ 2012
13. maj
8
0
|
04.11.2023 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
Zmaj Novi grad
Velika MoŔtanica
0
2
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
14:00
Blokovi
Kelti
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
Železnik 1930
BSK 1925
7
3
|
04.11.2023 13:30 | 7 : 3 |
|
||||||
04.11
10:00
Milutinac
Å umadinac
4
0
|
04.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
04.11
13:30
Rudar
Mladost
1
3
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 3 |
|
04.11
10:30
Rakovica
T6 NIKA LepuŔnica
2
5
|
04.11.2023 10:30 | 2 : 5 |
04.11
13:30
Mladost (PP)
MiŔar
3
1
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
04.11
13:30
Å ipurske Livade
RadniÄki (K)
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
04.11
13:30
Rongo Siti
DragoÅ”
2
3
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 3 |
04.11
13:00
GlavaÅ”
Bukovac
0
8
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 8 |
|
04.11
13:30
Moravica
Borac
1
1
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 1 |
04.11
13:30
Takovski Ustanak
VelereÄ 94
3
9
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 9 |
|
04.11
14:00
BSK
Naupare
3
2
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
04.11
13:30
Sloga
TromeÄa
6
0
|
04.11.2023 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
04.11
13:30
HorgoÅ” 1911
Slavija
3
2
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 2 |
|
04.11
13:30
Mladost (P)
Partizan
3
1
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
04.11
13:30
Borac
Jedinstvo
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
04.11
13:00
Landol
Badljevica
3
7
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 7 |
|
04.11
13:30
Mladost (Ä)
Petka
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
04.11
13:00
Sokograd
Mladost
3
0
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
04.11
13:30
Rtkovo
KoÄa AnÄelkoviÄ
1
2
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
04.11
13:30
Omladinac
Lokomotiva
1
8
|
04.11.2023 13:30 | 1 : 8 |
|
04.11
13:00
Borac 012
Sloga 1932
5
0
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
13:00
Dunavac
Vihor
2
3
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
13:00
Margum
Sloga (D)
1
5
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
04.11
13:00
Dunav
Moravac 1933
5
1
|
04.11.2023 13:00 | 5 : 1 |
|
04.11
13:30
Donja Trnava
ZT GoroviÄ
7
3
|
04.11.2023 13:30 | 7 : 3 |
|
||||||
04.11
13:30
Å atornja
Å umadinac
0
2
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
04.11
14:00
BuduÄnost
Lazac
1
2
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 2 |
|
04.11
14:00
Spartak 1924
Mali Borak
1
1
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
14:00
Strmovo 1968
IzviÄaÄ
0
6
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 6 |
|
||||||
04.11
14:00
Ratkovac
Kolubara
5
0
|
04.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
04.11
14:00
Milakovac 2018
Partizan
5
0
|
04.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
14:00
Mladi radnik 1925
Morava
3
1
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
04.11
14:00
Respekt
GradiliŔte
6
1
|
04.11.2023 14:00 | 6 : 1 |
|
04.11
14:00
Mladost
Crvena zvezda
3
2
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
04.11
14:00
Sloga (LÅ )
14. Oktobar
2
1
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
04.11
13:30
Napredak (VC)
Napredak (T)
0
2
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 2 |
04.11
13:00
Igman
Zvijezda 09
3
1
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
16:00
ŽeljezniÄar
Sloga
1
0
|
04.11.2023 16:00 | 1 : 0 |
|
04.11
13:30
Sloboda
Drina
6
0
|
04.11.2023 13:30 | 6 : 0 | |||||||
04.11
13:30
Leotar
Borac
4
0
|
04.11.2023 13:30 | 4 : 0 | |||||||
04.11
13:30
LaktaŔi
Kozara
2
0
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
04.11
16:00
Sutjeska
Romanija
2
0
|
04.11.2023 16:00 | 2 : 0 | |||||||
04.11
13:30
ŽeljezniÄar
Velež
2
0
|
04.11.2023 13:30 | 2 : 0 | |||||||
04.11
17:00
Radnik
LjubiÄ
2
0
|
04.11.2023 17:00 | 2 : 0 |
04.11
16:00
Jezero
Mladost DG
2
0
|
04.11.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
04.11
18:30
Celta Vigo
Sevilla
1
1
|
04.11.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
14:00
Osasuna
Girona
2
4
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 4 |
|
||||||
04.11
16:15
Real Betis
Mallorca
2
0
|
04.11.2023 16:15 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
21:00
Real Sociedad
Barcelona
0
1
|
04.11.2023 21:00 | 0 : 1 |
|
04.11
17:00
Lorient
Lens
0
0
|
04.11.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
04.11
21:00
Olympique de Marseille
Lille
0
0
|
04.11.2023 21:00 | 0 : 0 |
|
04.11
16:00
Brentford
West Ham United
3
2
|
04.11.2023 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
04.11
16:00
Burnley
Crystal Palace
0
2
|
04.11.2023 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
16:00
Everton
Brighton & Hove Albion
1
1
|
04.11.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
13:30
Fulham
Manchester United
0
1
|
04.11.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
16:00
Manchester City
Bournemouth
6
1
|
04.11.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
04.11
18:30
Newcastle United
Arsenal
1
0
|
04.11.2023 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.11
16:00
Sheffield United
Wolverhampton
2
1
|
04.11.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
04.11
15:30
Kƶln
Augsburg
1
1
|
04.11.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
15:30
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
0
3
|
04.11.2023 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
2
0
|
04.11.2023 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
18:30
Borussia Dortmund
Bayern MĆ¼nchen
0
4
|
04.11.2023 18:30 | 0 : 4 |
|
||||||
04.11
15:30
SC Freiburg
Borussia M'gladbach
3
3
|
04.11.2023 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
04.11
15:30
Hoffenheim
Bayer 04 Leverkusen
2
3
|
04.11.2023 15:30 | 2 : 3 |
|
04.11
18:00
Atalanta
Inter
1
2
|
04.11.2023 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
04.11
20:45
Milan
Udinese
0
1
|
04.11.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
15:00
Salernitana
Napoli
0
2
|
04.11.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
04.11
13:00
Spartak
RadniÄki 1923
6
0
|
04.11.2023 13:00 | 6 : 0 |
04.11
13:00
Milutinac 2023
KaraÄorÄe
2
0
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 0 | |||||||
04.11
14:30
Kolubara
ŽGFK Borac
0
2
|
04.11.2023 14:30 | 0 : 2 | |||||||
04.11
14:30
RadniÄki 2014
Napredak Junior 2018
0
3
|
04.11.2023 14:30 | 0 : 3 |
04.11
13:00
RFK GrafiÄar
Mladost (L)
2
1
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 1 | |||||||
04.11
11:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
0
2
|
04.11.2023 11:00 | 0 : 2 | |||||||
04.11
10:00
IMT
Brodarac
3
1
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
04.11
12:00
ÄukariÄki
Spartak ŽK
0
4
|
04.11.2023 12:00 | 0 : 4 |
04.11
11:00
TSC
ŽelezniÄar
6
0
|
04.11.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
04.11
11:00
Å umadija 1903
GFK Sloboda
1
2
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
04.11
12:30
Jedinstvo Putevi
Metalac
0
5
|
04.11.2023 12:30 | 0 : 5 | |||||||
04.11
12:00
Sloga (K)
Smederevo 1924
4
0
|
04.11.2023 12:00 | 4 : 0 |
04.11
10:00
ObiliÄ
Tisa NjerÅ”
0
3
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
04.11
11:00
Sloboda
Spartak 1976
1
0
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
04.11
10:00
Å umadija (T)
Rudar Kostolac
2
1
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
SuŔica
Sloga 33
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
04.11
13:00
Podrinje
Voja GaÄiÄ
8
0
|
04.11.2023 13:00 | 8 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Napredak
RadniÄki (Z)
0
8
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 8 |
|
04.11
10:00
Lokomotiva
Bežanija
0
1
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
09:00
Ada
SinÄeliÄ
1
1
|
04.11.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
12:00
RadniÄki (O)
UÅ”Äe
3
3
|
04.11.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
04.11
11:00
OFK Beograd
Studentski Grad
6
0
|
04.11.2023 11:00 | 6 : 0 | |||||||
04.11
15:00
Teleoptik
OLE
3
1
|
04.11.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
04.11
11:00
City Sport Club
Rakovica
0
7
|
04.11.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
04.11
10:00
FSFV
Železnik 1930
9
0
|
04.11.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
04.11
14:30
Omladinac
Zvezdara
2
3
|
04.11.2023 14:30 | 2 : 3 |
|
04.11
12:00
IMT
Torlak
2
2
|
04.11.2023 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
04.11
14:00
Napredak
PKB
0
3
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 3 |
|
04.11
11:00
Jedinstvo (P)
TimoÄanin
0
1
|
04.11.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
10:00
GFK Jagodina
Mladi Borac
1
2
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
04.11
14:00
Real
RadniÄki (P)
2
0
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Knez 2022
GFK DuboÄica
0
1
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
04.11
18:30
OFK Mihajlovac
Borac 1932
0
5
|
04.11.2023 18:30 | 0 : 5 |
|
||||||
04.11
13:00
ŽelezniÄar Kusadak
Sloga (L)
3
1
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
Mladi radnik 1940
Sloboda
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
04.11
BuduÄnost
Vulturul
5
3
|
04.11.2023 | 5 : 3 |
|
||||||
04.11
Borac
Jedinstvo
3
2
|
04.11.2023 | 3 : 2 |
|
04.11
Mladost
Sloga
0
2
|
04.11.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
04.11
OFK BeÄej 1918
ŽSK
5
2
|
04.11.2023 | 5 : 2 |
|
||||||
04.11
Cement
Borac
|
04.11.2023 | : |
04.11
15:00
RFK GrafiÄar
Mladost (L)
0
1
|
04.11.2023 15:00 | 0 : 1 | |||||||
04.11
14:30
ÄukariÄki
Spartak ŽK
2
2
|
04.11.2023 14:30 | 2 : 2 | |||||||
04.11
13:00
Partizan
RadniÄki (N)
3
0
|
04.11.2023 13:00 | 3 : 0 |
04.11
13:00
TSC
ŽelezniÄar
6
1
|
04.11.2023 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
04.11
10:00
Sloven
Vojvodina
0
3
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
04.11
10:00
Sloga 1924
AF Duljaj
0
14
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 14 |
|
||||||
04.11
10:00
Jasenica 2017
Arsenal
2
0
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
11:00
Å umadija (A)
Mihajlovac 1934
7
0
|
04.11.2023 11:00 | 7 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
RSK
Morava
1
4
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
04.11
13:00
Apolon 4
GFK Sloboda
1
1
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 1 | |||||||
04.11
10:00
Jedinstvo Putevi
Metalac
0
3
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 3 | |||||||
04.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
Savacijum
3
2
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
04.11
12:00
Mladi radnik 1926
Apolon 2018
1
0
|
04.11.2023 12:00 | 1 : 0 |
04.11
10:00
Mladost GAT
Tekstilac
1
5
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 5 | |||||||
04.11
09:00
ŽAK
Arena Su
1
1
|
04.11.2023 09:00 | 1 : 1 |
|
04.11
11:00
Bubamara 91
KaraÄorÄe
6
2
|
04.11.2023 11:00 | 6 : 2 | |||||||
04.11
11:00
Javor Matis
JoŔanica
2
0
|
04.11.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Novi Pazar
GoÄ
3
1
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
04.11
14:00
Loznica
SFU Fenix
2
0
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
04.11
10:00
Sunrise Å abac
MaÄva
7
0
|
04.11.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
04.11
12:30
BuduÄnost
Vrelo Sport
5
0
|
04.11.2023 12:30 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
11:00
OFK Senjak
RadniÄki (K)
5
0
|
04.11.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
09:30
Lipolist
Borac
1
5
|
04.11.2023 09:30 | 1 : 5 |
|
04.11
11:00
Rvati
Posavina
2
2
|
04.11.2023 11:00 | 2 : 2 |
04.11
12:00
BuduÄnost
Podunavac
1
2
|
04.11.2023 12:00 | 1 : 2 | |||||||
04.11
10:00
BeÄkerek 023
Dinamo 1945
0
1
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (NP)
2
1
|
04.11.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.11
12:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (Z)
1
3
|
04.11.2023 12:00 | 1 : 3 |
|
04.11
09:30
BajŔa
RadniÄki 1905
3
1
|
04.11.2023 09:30 | 3 : 1 |
|
04.11
10:00
Prva Iskra
OFK Beograd
0
6
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
04.11
13:00
Zemun
IMT
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
09:00
Rad
BSK
11
0
|
04.11.2023 09:00 | 11 : 0 |
|
||||||
04.11
14:00
RadniÄki (NB)
SinÄeliÄ
0
1
|
04.11.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
08:30
Rakovica
011
0
3
|
04.11.2023 08:30 | 0 : 3 |
|
04.11
12:30
Žarkovo 2000
Lokomotiva
3
0
|
04.11.2023 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
11:45
ŠuŔnjar 1977
Crvenka
2
1
|
04.11.2023 11:45 | 2 : 1 |
|
04.11
13:00
Lider MGM
Trayal
0
1
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
GFK DuboÄica
Mineralac
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
14:00
Napredak
Radnik
6
0
|
04.11.2023 14:00 | 6 : 0 |
04.11
14:00
Napredak 1929
Mladost
7
2
|
04.11.2023 14:00 | 7 : 2 |
|
04.11
14:00
LSK
GraniÄar 1924
1
0
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 0 | |||||||
04.11
12:30
Dunav
Fruskogorac
8
0
|
04.11.2023 12:30 | 8 : 0 |
|
||||||
04.11
14:00
Jadran
Sremac
5
1
|
04.11.2023 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
04.11
12:30
TrgovaÄki
Donji Srem 2015
1
1
|
04.11.2023 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
11:00
Srem
Kupinovo
5
3
|
04.11.2023 11:00 | 5 : 3 |
|
04.11
14:30
VoŔini klinci
Sofeks
3
0
|
04.11.2023 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Sloboda
Podrinje
7
0
|
04.11.2023 10:00 | 7 : 0 | |||||||
04.11
14:00
RFK Novi Sad 1921
Derby 2015
2
1
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 1 |
04.11
13:00
Morava 1918
OFK 019
6
0
|
04.11.2023 13:00 | 6 : 0 |
|
||||||
04.11
11:00
SFS Borac
Jedinstvo 1936
4
2
|
04.11.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
04.11
10:00
Zlatar
Zlatibor
1
1
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
04.11
Kabel
Mladost
8
2
|
04.11.2023 | 8 : 2 |
|
||||||
04.11
Prof. Bolesnikov
RFK Novi Sad 1921
5
0
|
04.11.2023 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
OFK JugoviÄ
Petrika
5
1
|
04.11.2023 | 5 : 1 |
|
||||||
04.11
Srbobran
Borac
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
TSK
Susek
12
0
|
04.11.2023 | 12 : 0 |
|
||||||
04.11
Derby 2015
OFK Sirig
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
OFK BeÄej 1918
Proleter
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
04.11
10:00
Arena Su
Derby 2015
1
4
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
04.11
10:00
Petar PuaÄa
OFK BaÄka
9
0
|
04.11.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
04.11
12:00
Vojvodina
VoŔini klinci
5
0
|
04.11.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Ravangrad 2018
TSC
1
1
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
04.11
10:00
InÄija
Jedinstvo (SP)
3
1
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
09:00
RadniÄki (SM)
GFK Sloven
0
1
|
04.11.2023 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
10:00
Petrika
Dinamo 1945
5
1
|
04.11.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
04.11
11:00
RadniÄki 1910
OFK VrŔac
10
0
|
04.11.2023 11:00 | 10 : 0 |
|
04.11
12:00
Novi Pazar
Titan
14
0
|
04.11.2023 12:00 | 14 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Rudar
Sport Klub 99
1
3
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
04.11
14:00
Sloboda (Ä)
Javor Matis
5
0
|
04.11.2023 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
12:00
Polimlje
GauÄosi
1
3
|
04.11.2023 12:00 | 1 : 3 | |||||||
04.11
11:00
Takovo
GFK Sloboda
1
5
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
04.11
11:00
Spartak 1976
Sloga (P)
1
0
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.11
18:00
Metalac
Mladost
1
3
|
04.11.2023 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
04.11
11:00
Sloga (BB)
Borac 1926
0
3
|
04.11.2023 11:00 | 0 : 3 |
04.11
10:00
OFK OseÄina
Respekt
0
8
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
04.11
10:00
Drina
RadniÄki (V)
1
3
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
04.11
12:00
Loznica
SFU Fenix
5
1
|
04.11.2023 12:00 | 5 : 1 | |||||||
04.11
12:30
Sunrise Å abac
MaÄva
1
3
|
04.11.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
04.11
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Jedinstvo (Ub)
1
3
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 3 |
04.11
10:00
PetliÄ SD 2006
Å umadija 1903
7
0
|
04.11.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
04.11
12:00
RadniÄki 1923
AF Duljaj
5
0
|
04.11.2023 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
SuŔica
Apolon 4
0
5
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
04.11
11:00
Omladinac
BuduÄnost
1
3
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
04.11
10:00
Zabrežje
Jedinstvo
2
7
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 7 |
|
04.11
09:30
Preporod
Subotica
8
0
|
04.11.2023 09:30 | 8 : 0 |
|
04.11
11:00
Crvena zvezda
Partizan
1
1
|
04.11.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.11
09:00
ÄukariÄki
RadniÄki (NB)
4
1
|
04.11.2023 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
11:45
Voždovac
OLE
2
3
|
04.11.2023 11:45 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
10:30
Žarkovo 2000
Rad
5
3
|
04.11.2023 10:30 | 5 : 3 |
|
||||||
04.11
09:30
Brodarac
OFK Beograd
0
3
|
04.11.2023 09:30 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
09:00
Teleoptik
Zemun
2
0
|
04.11.2023 09:00 | 2 : 0 |
|
04.11
SuŔica
Gruža
0
1
|
04.11.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
04.11
10:00
Arsenal 1930
Slavija
1
0
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
04.11
Lokomotiva
Srbija
2
3
|
04.11.2023 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
Zastava 1973
RadniÄki 1923
1
10
|
04.11.2023 | 1 : 10 |
|
||||||
04.11
Morava (VP)
Stanovo 1941
2
1
|
04.11.2023 | 2 : 1 |
|
04.11
Banatul
OFK VrŔac
2
3
|
04.11.2023 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
Inviktus 2020
Potporanj
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
Polet
Ratar
9
0
|
04.11.2023 | 9 : 0 |
|
||||||
04.11
Kristal 2018
Partizan
2
4
|
04.11.2023 | 2 : 4 |
04.11
10:00
OPK Rudar 1933
Integral
8
0
|
04.11.2023 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
04.11
13:00
ObiliÄ
Zvižd
1
0
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Napredak SimiÄevo
VGSK
2
2
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
04.11
10:00
ŽelezniÄar
Omladinac
3
4
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
04.11
10:00
ŽelezniÄar Kusadak
Mladost 1948
9
0
|
04.11.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Mladi radnik 1940
Napredak
1
11
|
04.11.2023 10:00 | 1 : 11 |
|
||||||
04.11
11:30
Sloga
Osipaonica
0
6
|
04.11.2023 11:30 | 0 : 6 |
|
||||||
04.11
13:30
PetliÄ SD 2006
Tesla
3
0
|
04.11.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
04.11
Senta
Äantavir
1
2
|
04.11.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
04.11
Jedinstvo (BPS)
Äoka
8
0
|
04.11.2023 | 8 : 0 |
|
||||||
04.11
Kevi
Jedinstvo (SK)
|
04.11.2023 | : | |||||||
04.11
Vinogradar
AFK
0
3
|
04.11.2023 | 0 : 3 |
|
04.11
10:00
Äajetina
Sloga (S)
10
1
|
04.11.2023 10:00 | 10 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
MaksimoviÄ 2020
Crvena zvezda (U)
1
0
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
04.11
10:00
Real
Car Konstantin
11
0
|
04.11.2023 10:00 | 11 : 0 |
|
||||||
04.11
11:00
OFK Å ampion 2014
Kopernikus ŽelezniÄar
0
3
|
04.11.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
04.11
11:00
MaŔinac
VuÄice
8
2
|
04.11.2023 11:00 | 8 : 2 |
|
04.11
11:30
Moskva
BAK
9
0
|
04.11.2023 11:30 | 9 : 0 | |||||||
04.11
11:00
Polet
Ruma
4
1
|
04.11.2023 11:00 | 4 : 1 | |||||||
04.11
13:00
Prave Dame
Spartak
1
2
|
04.11.2023 13:00 | 1 : 2 | |||||||
04.11
13:00
Vojvodina
ModoÅ”
9
1
|
04.11.2023 13:00 | 9 : 1 |
04.11
09:30
RadniÄki
Rvati
2
1
|
04.11.2023 09:30 | 2 : 1 |
|
04.11
09:30
SU Team Akademija
Tisa NjerÅ”
1
1
|
04.11.2023 09:30 | 1 : 1 | |||||||
04.11
09:00
TSC 12
Arena SU
1
0
|
04.11.2023 09:00 | 1 : 0 |
|
04.11
10:00
Mladost
Tavankut
2
3
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
10:00
BaÄka 1901
United Akademija 12
2
4
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 4 | |||||||
04.11
10:00
Vinogradar
BuduÄnost
0
0
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
04.11
JoŔanica
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
5
|
04.11.2023 | 0 : 5 |
|
||||||
04.11
Pazar Juniors
OFK National
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
OFK Dif
Kosmet
2
5
|
04.11.2023 | 2 : 5 |
|
||||||
04.11
Jedinstvo 2017
Sport Club 99
2
4
|
04.11.2023 | 2 : 4 |
|
||||||
04.11
SU Fa Al Ahli
Rudar
5
1
|
04.11.2023 | 5 : 1 | |||||||
04.11
Bane 1931
OFK Ras
5
0
|
04.11.2023 | 5 : 0 |
|
04.11
12:00
OPK Rudar 1933
ŽelezniÄar
4
2
|
04.11.2023 12:00 | 4 : 2 |
|
04.11
10:00
TeŔnjar Stari grad
ŽelezniÄar
0
2
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 2 | |||||||
04.11
10:00
Omladinac 2014
RadniÄki
2
9
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 9 |
|
||||||
04.11
10:00
OFK Senjak
Vojvode
5
1
|
04.11.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
04.11
10:00
OFK OseÄina
Jedinstvo
0
3
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
04.11
10:00
Borac 1
Kiker
3
0
|
04.11.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Titan
Javor
5
2
|
04.11.2023 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
04.11
10:00
BuduÄnost
Mladost
11
0
|
04.11.2023 10:00 | 11 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Apolon 2018
Metalac
4
0
|
04.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Sloboda
GauÄosi
0
2
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
04.11
14:00
Cibona
Mornar Barsko zlato
73
72
|
04.11.2023 14:00 | 73 : 72 | |||||||
04.11
19:00
Cedevita Olimpija
Borac Mozzart
82
78
|
04.11.2023 19:00 | 82 : 78 |
04.11
18:00
Zlatibor Gold gondola
Spartak
96
90
|
04.11.2023 18:00 | 96 : 90 | |||||||
04.11
18:30
TamiÅ”
Vojvodina mts
71
68
|
04.11.2023 18:30 | 71 : 68 | |||||||
04.11
18:00
OKK Novi Pazar
Mladost MaxBet
77
68
|
04.11.2023 18:00 | 77 : 68 | |||||||
04.11
19:00
Joker
Zdravlje Leskovac
85
74
|
04.11.2023 19:00 | 85 : 74 | |||||||
04.11
19:00
Sloboda
OKK Beograd
100
72
|
04.11.2023 19:00 | 100 : 72 | |||||||
04.11
18:00
SPD RadniÄki
ÄaÄak 94 Quantox
84
75
|
04.11.2023 18:00 | 84 : 75 |
04.11
19:00
ŽelezniÄar
Proleter Naftagas
77
96
|
04.11.2023 19:00 | 77 : 96 | |||||||
04.11
18:00
Loznica
BKK RadniÄki
55
99
|
04.11.2023 18:00 | 55 : 99 | |||||||
04.11
17:00
Radnik
Kolubara LA 2003
78
101
|
04.11.2023 17:00 | 78 : 101 | |||||||
04.11
18:00
Dunav
Klik
76
84
|
04.11.2023 18:00 | 76 : 84 | |||||||
04.11
16:00
Borac Zemun
Pirot
112
76
|
04.11.2023 16:00 | 112 : 76 |
04.11
16:30
Ratnici
Panteri
78
77
|
04.11.2023 16:30 | 78 : 77 | |||||||
04.11
12:30
Konstantin
Bin
84
59
|
04.11.2023 12:30 | 84 : 59 | |||||||
04.11
19:00
Napredak
OKK Junior
90
58
|
04.11.2023 19:00 | 90 : 58 | |||||||
04.11
18:00
Borac 016
Marinos
77
64
|
04.11.2023 18:00 | 77 : 64 |
04.11
19:30
Sveti ÄorÄe
Petrovgrad
98
67
|
04.11.2023 19:30 | 98 : 67 | |||||||
04.11
15:00
I Came To Play
Hajduk
41
96
|
04.11.2023 15:00 | 41 : 96 | |||||||
04.11
17:00
Akademik
RadniÄki
103
65
|
04.11.2023 17:00 | 103 : 65 |
04.11
17:00
Polet
Svilajnac
95
81
|
04.11.2023 17:00 | 95 : 81 | |||||||
04.11
14:00
Äuprija
RadniÄki 1950
75
77
|
04.11.2023 14:00 | 75 : 77 | |||||||
04.11
17:00
Požarevac
Užice
70
72
|
04.11.2023 17:00 | 70 : 72 |
04.11
16:30
MileŔevac
Mladost
60
89
|
04.11.2023 16:30 | 60 : 89 | |||||||
04.11
19:00
ParaÄin
Jagodina
93
76
|
04.11.2023 19:00 | 93 : 76 | |||||||
04.11
18:00
Zekas 75
Napredak junior
70
79
|
04.11.2023 18:00 | 70 : 79 |
04.11
18:00
Paragon
Žarkovo
84
73
|
04.11.2023 18:00 | 84 : 73 | |||||||
04.11
14:20
Torlak
Mladenovac
83
73
|
04.11.2023 14:20 | 83 : 73 |
04.11
17:00
Real
Mladost Veba
57
76
|
04.11.2023 17:00 | 57 : 76 | |||||||
04.11
13:00
Beovuk 72
RadniÄki
80
74
|
04.11.2023 13:00 | 80 : 74 |
04.11
20:00
Ras
Gro-Basket
94
84
|
04.11.2023 20:00 | 94 : 84 |
04.11
15:00
Mladost Vesna
Svrljig
61
77
|
04.11.2023 15:00 | 61 : 77 | |||||||
04.11
19:00
Rtanj
Actavis Academy
94
64
|
04.11.2023 19:00 | 94 : 64 |
04.11
20:00
Trstenik
Nibak
49
80
|
04.11.2023 20:00 | 49 : 80 |
04.11
15:00
Crvena zvezda
Zemun
80
51
|
04.11.2023 15:00 | 80 : 51 | |||||||
04.11
12:00
Sloga
Mladost
84
73
|
04.11.2023 12:00 | 84 : 73 | |||||||
04.11
14:30
Partizan
Vojvodina mts
110
90
|
04.11.2023 14:30 | 110 : 90 | |||||||
04.11
14:30
NiÅ”
Dynamic VIP PAY
61
117
|
04.11.2023 14:30 | 61 : 117 | |||||||
04.11
15:00
Sloboda
Mega MIS
79
90
|
04.11.2023 15:00 | 79 : 90 |
04.11
14:00
Srem
TemniÄ
79
63
|
04.11.2023 14:00 | 79 : 63 | |||||||
04.11
18:00
Crvena zvezda mts
Vojvodina 021
83
65
|
04.11.2023 18:00 | 83 : 65 | |||||||
04.11
14:30
Kraljevo
SPD RadniÄki
49
52
|
04.11.2023 14:30 | 49 : 52 | |||||||
04.11
14:30
Art Basket
KoraÄ Akademija 011
77
61
|
04.11.2023 14:30 | 77 : 61 | |||||||
04.11
14:30
Sloga
Ras
58
71
|
04.11.2023 14:30 | 58 : 71 |
04.11
18:00
Takovo
Mladi radnik
3
0
|
04.11.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
19:00
KaraÄorÄe
Borac (S)
3
0
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
04.11
20:00
VGSK
Spartak (Lj)
2
3
|
04.11.2023 20:00 | 2 : 3 | |||||||
04.11
20:00
ŽelezniÄar
Novi Sad
0
3
|
04.11.2023 20:00 | 0 : 3 | |||||||
04.11
19:00
Smederevo Carina
Novi Pazar
3
1
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 1 | |||||||
04.11
17:00
Kosovska Mitrovica
DuboÄica
3
0
|
04.11.2023 17:00 | 3 : 0 |
04.11
20:00
Stražilovo
BavaniŔte
3
0
|
04.11.2023 20:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
20:00
Vojvodina 2
Partizan
0
3
|
04.11.2023 20:00 | 0 : 3 |
04.11
Ribnica 2
Rudar
3
1
|
04.11.2023 | 3 : 1 | |||||||
04.11
Bagdala
GraÄac
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
FAP Livnica
Partizan (L)
|
04.11.2023 | : | |||||||
04.11
Užice
Lotus
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
04.11
15:00
Jagodina
NiÅ” 2
3
0
|
04.11.2023 15:00 | 3 : 0 |
04.11
Crnjanski
Sloga 2015
3
2
|
04.11.2023 | 3 : 2 | |||||||
04.11
VA 014
Spas
1
3
|
04.11.2023 | 1 : 3 | |||||||
04.11
Loznica
Rudar
3
1
|
04.11.2023 | 3 : 1 |
04.11
14:00
Srem Iton
Vest
2
3
|
04.11.2023 14:00 | 2 : 3 |
04.11
17:30
Hajduk
Dunav Voley 2
3
1
|
04.11.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
04.11
14:00
Spartak 2
Botafogo
3
0
|
04.11.2023 14:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
17:00
MagliÄ 1953
Sombor
0
3
|
04.11.2023 17:00 | 0 : 3 |
04.11
19:00
Spartak (S)
Partizan EFBET
3
2
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 2 | |||||||
04.11
19:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki Blaster
3
0
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
18:00
Ub
TENT
1
3
|
04.11.2023 18:00 | 1 : 3 | |||||||
04.11
19:00
Srem
Klek
3
0
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
19:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
3
2
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 2 |
04.11
16:30
Beograd
AS Batajnica
3
0
|
04.11.2023 16:30 | 3 : 0 |
04.11
17:00
Vranje
KurŔumlija
0
3
|
04.11.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
04.11
16:00
Stampedo
Timok
3
0
|
04.11.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
19:00
Panda
Jagodina
3
0
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
04.11
19:00
Mokra Gora
Drina
0
3
|
04.11.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
04.11
14:00
Lotus
Sloboda S
1
3
|
04.11.2023 14:00 | 1 : 3 |
04.11
17:30
VrŔac
Å trand Volej
0
3
|
04.11.2023 17:30 | 0 : 3 | |||||||
04.11
19:30
Omladinac 2
Odbojka 013
3
0
|
04.11.2023 19:30 | 3 : 0 | |||||||
04.11
15:00
Banat
Mladost
3
0
|
04.11.2023 15:00 | 3 : 0 |
04.11
ObiliÄ
Srbijanka 014
1
3
|
04.11.2023 | 1 : 3 | |||||||
04.11
TENT 2
SmeÄ 5
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
Kolubara
Crnjanski
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
Lazarevac
Ub 2
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
Smederevo
Å umadija
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 | |||||||
04.11
Spartak
RadniÄki
0
3
|
04.11.2023 | 0 : 3 |
04.11
12:30
Futog
Blok aut
3
0
|
04.11.2023 12:30 | 3 : 0 | |||||||
04.11
17:30
Lavovi 07
Panonija 2
3
0
|
04.11.2023 17:30 | 3 : 0 |
04.11
17:00
Dunav
TSK Volley 2018
3
2
|
04.11.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
04.11
17:30
Ruma
Maks
3
0
|
04.11.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
04.11
16:30
Partizan
BeoÄin
1
3
|
04.11.2023 16:30 | 1 : 3 |
04.11
16:30
ŽitiŔte
Hercegovina
0
3
|
04.11.2023 16:30 | 0 : 3 |
04.11
Stampedo
Milenijum
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
Student
Pirot
0
3
|
04.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
Banjica
Pirosi
0
3
|
04.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
Caribrod
PIN
2
3
|
04.11.2023 | 2 : 3 |
|
04.11
16:30
Tutin
RaŔka
3
0
|
04.11.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
04.11
15:00
Vrba 2019
Sloboda S
3
0
|
04.11.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
17:00
Rudar
Sportisimo
3
0
|
04.11.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
04.11
13:00
ŽOK Napredak 037
Novi Pazar 2
2
3
|
04.11.2023 13:00 | 2 : 3 |
04.11
20:00
Crvena zvezda 2
Lucky Star
2
3
|
04.11.2023 20:00 | 2 : 3 |
|
||||||
04.11
17:00
Blok Aut
Mladenovac
3
0
|
04.11.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
19:00
Sterija
AS
3
1
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
18:00
Roda
ŽelezniÄar
0
3
|
04.11.2023 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
20:30
Voždovac
Volleyland
0
3
|
04.11.2023 20:30 | 0 : 3 |
|
04.11
19:00
SmeÄ SV
Fortuna plus
3
0
|
04.11.2023 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
16:00
KaraÄorÄe
Ravno
0
3
|
04.11.2023 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
16:00
ParaÄin
Blok volej
2
3
|
04.11.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
04.11
Carina
TvrÄava L
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
Mladi radnik
Dunav 17
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
Jasenica (SP)
Sloga 2015 Jedinstvo
0
3
|
04.11.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
04.11
Rudar
AS Volley
3
2
|
04.11.2023 | 3 : 2 |
|
04.11
Stars
Crnokosa
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
04.11
Prilike
BuduÄnost Nec
3
1
|
04.11.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
04.11
Forma
Priboj
3
2
|
04.11.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
04.11
Zlatar
Sloga 031
3
0
|
04.11.2023 | 3 : 0 |
|
04.11
18:00
Sivac 69
Spartak
23
27
|
04.11.2023 18:00 | 23 : 27 | |||||||
04.11
18:00
Crvenka Jaffa
Lavovi BP
32
23
|
04.11.2023 18:00 | 32 : 23 |
04.11
18:00
GoÄ Merkur
Rudar
24
26
|
04.11.2023 18:00 | 24 : 26 | |||||||
04.11
19:00
Morava
Priboj
39
32
|
04.11.2023 19:00 | 39 : 32 | |||||||
04.11
18:00
Smederevo
Å amot 65
30
29
|
04.11.2023 18:00 | 30 : 29 |
04.11
18:00
Hercegovina
Jedinstvo
34
37
|
04.11.2023 18:00 | 34 : 37 | |||||||
04.11
19:00
Banatski Karlovac
Vojvoda Stepa
32
19
|
04.11.2023 19:00 | 32 : 19 | |||||||
04.11
17:30
Mladost TSK
Metalac
25
29
|
04.11.2023 17:30 | 25 : 29 | |||||||
04.11
19:00
ŽSK 1955
Jabuka
32
29
|
04.11.2023 19:00 | 32 : 29 |
04.11
18:00
JugoviÄ 2
Ruma
25
38
|
04.11.2023 18:00 | 25 : 38 |
04.11
16:00
Naftagas
Titel
26
23
|
04.11.2023 16:00 | 26 : 23 |
04.11
18:30
ZajeÄar 1949
Jastrebac
29
26
|
04.11.2023 18:30 | 29 : 26 | |||||||
04.11
16:00
ORK Bor
Mladi radnik
40
32
|
04.11.2023 16:00 | 40 : 32 |
04.11
19:00
Prijepolje
KruŔevac
28
24
|
04.11.2023 19:00 | 28 : 24 | |||||||
04.11
16:30
ParaÄin
MaÄva
29
30
|
04.11.2023 16:30 | 29 : 30 |
04.11
16:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Lazarevac
30
39
|
04.11.2023 16:30 | 30 : 39 | |||||||
04.11
20:30
Partizan 2
RSU Akademija LeÄiÄ
32
31
|
04.11.2023 20:30 | 32 : 31 |
04.11
15:00
NiŔka Banja
Majdanpek
22
28
|
04.11.2023 15:00 | 22 : 28 |
04.11
19:00
Jagodina
Vojvodina
27
22
|
04.11.2023 19:00 | 27 : 22 | |||||||
04.11
18:30
Naisa
Napredak 12
27
21
|
04.11.2023 18:30 | 27 : 21 |
04.11
20:00
Temerin
Beograd
20
18
|
04.11.2023 20:00 | 20 : 18 | |||||||
04.11
19:00
Metalac 2015
Kikinda
34
20
|
04.11.2023 19:00 | 34 : 20 | |||||||
04.11
17:00
Srem (SM)
PanÄevo
20
18
|
04.11.2023 17:00 | 20 : 18 |
04.11
17:00
Apatin
RadniÄki
26
31
|
04.11.2023 17:00 | 26 : 31 |
04.11
14:00
Vrbas
Sonta
26
23
|
04.11.2023 14:00 | 26 : 23 |
04.11
16:30
Pazar 2003
KoŔutnjak
23
30
|
04.11.2023 16:30 | 23 : 30 | |||||||
04.11
20:00
Metalac (K)
Loznica grad
31
32
|
04.11.2023 20:00 | 31 : 32 | |||||||
04.11
19:00
RadniÄki (S)
Metalac AD
36
25
|
04.11.2023 19:00 | 36 : 25 | |||||||
04.11
15:00
SPD RadniÄki - 2
ORK Loznica
44
12
|
04.11.2023 15:00 | 44 : 12 |
04.11
19:00
Äerdap
Bor Zijin Copper 2
29
15
|
04.11.2023 19:00 | 29 : 15 |
04.11
19:00
Mladost
ŽitoraÄa
24
26
|
04.11.2023 19:00 | 24 : 26 | |||||||
04.11
16:00
Vranje
Radan
52
5
|
04.11.2023 16:00 | 52 : 5 |
04.11
19:00
SPD RadniÄki
NBG Vukovi
12
7
|
04.11.2023 19:00 | 12 : 7 |
04.11
20:00
Nais
TaÅ”
12
7
|
04.11.2023 20:00 | 12 : 7 |
04.11
17:45
Zemun
Spartak Patent CO
13
10
|
04.11.2023 17:45 | 13 : 10 |
04.11
21:30
KoŔutnjak
Valjevo
22
17
|
04.11.2023 21:30 | 22 : 17 | |||||||
04.11
20:30
BVK RadniÄki
TENT
6
22
|
04.11.2023 20:30 | 6 : 22 | |||||||
04.11
20:00
Taurunum
VraÄar
15
17
|
04.11.2023 20:00 | 15 : 17 | |||||||
04.11
19:00
Rasina
DorÄol
8
7
|
04.11.2023 19:00 | 8 : 7 |
04.11
19:00
Vranje
Palež
9
1
|
04.11.2023 19:00 | 9 : 1 | |||||||
04.11
20:30
Winter sport
FON Banjica
1
1
|
04.11.2023 20:30 | 1 : 1 |
04.11
18:15
Ekonomist
Partenon
6
5
|
04.11.2023 18:15 | 6 : 5 | |||||||
04.11
21:00
Kragujevac Wild Boars
Smederevo
5
3
|
04.11.2023 21:00 | 5 : 3 |
04.11
21:00
Ozren
Radnik
4
3
|
04.11.2023 21:00 | 4 : 3 | |||||||
04.11
17:30
Zufo
Pirot
3
2
|
04.11.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
04.11
19:30
BSK
Midžor 192
8
6
|
04.11.2023 19:30 | 8 : 6 |
04.11
16:15
Intelektualac
Tattoo bar
7
3
|
04.11.2023 16:15 | 7 : 3 | |||||||
04.11
10:00
DSM Auxilium
VF Football team
11
2
|
04.11.2023 10:00 | 11 : 2 |
04.11
20:00
ViŔe od igre
Oplenac
9
6
|
04.11.2023 20:00 | 9 : 6 |
04.11
21:00
Ares
92
5
0
|
04.11.2023 21:00 | 5 : 0 |
04.11
19:00
Maribor
Mladost
2
5
|
04.11.2023 19:00 | 2 : 5 | |||||||
04.11
19:00
Playboy Slavija
MedveÅ”Äak Mladi
2
3
|
04.11.2023 19:00 | 2 : 3 | |||||||
04.11
18:30
Sisak
Crvena zvezda
2
7
|
04.11.2023 18:30 | 2 : 7 | |||||||
04.11
19:15
Triglav
Vojvodina
4
1
|
04.11.2023 19:15 | 4 : 1 |
04.11
10:00
RadniÄki
Požarevac
4
0
|
04.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
Vojvodina
Banat
2
4
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
04.11
10:00
TSC
Temerin Ferocoop
4
3
|
04.11.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
04.11
13:00
ŽelezniÄar
Stenes
4
2
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
04.11
13:00
Partizan
Spartak Inspira
4
1
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
13:00
Crvena Zvezda
Ada
4
0
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
04.11
16:00
Rudar
Medijana
4
1
|
04.11.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
19:00
Detelinara 2015 MG
Äelarevo
4
1
|
04.11.2023 19:00 | 4 : 1 |
|
||||||
04.11
16:00
Akademija 2018
RadniÄki MMXVII
4
0
|
04.11.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
19:00
Caribrod
Galadska
4
3
|
04.11.2023 19:00 | 4 : 3 |
|
||||||
04.11
16:00
Millennium
Primar CO
0
4
|
04.11.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
04.11
19:00
BaÄka Palanka
Taurunum
0
4
|
04.11.2023 19:00 | 0 : 4 |
|
04.11
16:30
Jedinstvo
Borac
1
4
|
04.11.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
04.11
12:00
LeposaviÄ
Bane
4
2
|
04.11.2023 12:00 | 4 : 2 |
|
||||||
04.11
16:00
Prva Petoletka
Spin Art
4
1
|
04.11.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
04.11
10:00
ObiliÄ Aleva
Senta
4
0
|
04.11.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
10:00
VrŔac
Josip Kolumbo
2
4
|
04.11.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
04.11
10:00
Crvena Zvezda
Novi Sad
0
4
|
04.11.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
04.11
13:00
Panonija
NS 2011
4
2
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
04.11
13:00
Äoka
Rapid
4
0
|
04.11.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
13:00
Unirea
TSC
0
4
|
04.11.2023 13:00 | 0 : 4 |
|
04.11
16:00
Lužnica
Ugrinovci
4
0
|
04.11.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
16:00
Stoni
Zmajevo
0
4
|
04.11.2023 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
04.11
19:00
Flip
Tikvara
1
4
|
04.11.2023 19:00 | 1 : 4 |
|
||||||
04.11
19:00
Slavija 96
PanÄevo
4
0
|
04.11.2023 19:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.11
19:00
Hajduk Veljko
Tornado
2
4
|
04.11.2023 19:00 | 2 : 4 |
|