03.09
20:00
IMT
Partizan
2
3
|
03.09.2023 20:00 | 2 : 3 | |||||||
03.09
19:30
Mladost (L)
Spartak ŽK
2
1
|
03.09.2023 19:30 | 2 : 1 |
03.09
19:00
Metalac
RadniÄki (SM)
1
0
|
03.09.2023 19:00 | 1 : 0 | |||||||
03.09
17:00
RadniÄki (NB)
Tekstilac
1
3
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
03.09
19:00
GFK DuboÄica
OFK Beograd
3
5
|
03.09.2023 19:00 | 3 : 5 | |||||||
03.09
17:00
RFK Novi Sad 1921
RFK GrafiÄar
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
03.09
16:30
MeŔevo
OFK SinÄeliÄ
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
SFS Borac
Dunav
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
BuduÄnost (P)
RadniÄki (P)
2
4
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Trayal
Jedinstvo (P)
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Vlasina
PÄinja
3
2
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
03.09
16:30
Borac (Å )
RadniÄki (Z)
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
03.09
11:00
Omladinac
Kabel
0
3
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 3 |
03.09
16:30
Jedinstvo
Brodarac
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
03.09
16:30
Vrelo Sport
Omladinac (Z)
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
03.09
10:00
Index
Slavija
1
4
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Dunav
Donji Srem 2015
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
TSK
Hajduk (D)
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
03.09
16:30
Hercegovac
Sloga
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Preporod
OFK Vrbas
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Mladost (T)
BaÄka 1901
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Hajduk
BajŔa
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
RadniÄki 1905
Vojvodina (BG)
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
ObiliÄ
Mladost (BP)
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
16:30
Borac
Vojvodina 1928
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Crvena zvezda
ŽAK
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
16:30
Radan
Jablanica
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Mineralac
GraÄanica
6
0
|
03.09.2023 16:30 | 6 : 0 | |||||||
03.09
11:00
Svetlost
Nebeski Andjeli
3
0
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Gracko
Mladost 1959
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
SU Dinamo Jug
Jedinstvo (GS)
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
03.09
16:30
Orljane
NaŔa krila 1936
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Palilulac
Jedinstvo
5
2
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Bukovik
Morava
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 | |||||||
03.09
11:00
Car Konstantin
Pukovac
3
3
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Mladost (B)
OFK NiÅ”
5
2
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
03.09
16:30
OFK Brzi Brod
Mladost (M)
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
11:00
Jedinstvo
Balkanski
2
2
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Hajduk Veljko
Timok 1919
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
OFK Slatina
OFK Zlot
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Rajko MitiÄ
Rtanj
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Bor 1919
Branik
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
03.09
16:30
Župa
Sloga
4
2
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 2 | |||||||
03.09
16:30
LevaÄ
Vinogradar
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Rembas
OFK Lugomir
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
03.09
10:00
OFK Mladenovac
BSK BorÄa
2
3
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 3 | |||||||
03.09
16:30
BoleÄ
OFK BuduÄnost
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
KaluÄerica 1969
KFK Ravna gora Barajevo
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Zuce 2019
OFK Žarkovo
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
03.09
16:30
Gruža
TrepÄa
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Zastava 1973
GoÄ
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Polet
Bane 1931
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Napredak
BuduÄnost
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
03.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Zlatar
1
0
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Jedinstvo (K)
Polimlje
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
BuduÄnost (A)
OvÄar
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Sloboda (Ä)
Sevojno
3
2
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
03.09
16:30
Borac (L)
MaÄva 1929
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Drina
OFK Divci
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 | |||||||
03.09
16:30
OFK OseÄina
RadniÄki (V)
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Hajduk Stanko
Lipolist
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
03.09
11:00
MiloÄajac
Zvezda
3
0
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
Omladinac (NS)
Proleter
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
03.09
16:30
BuduÄnost (P)
ÄSK Pivara
5
2
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
03.09
16:30
BuduÄnost (G)
Rusin
7
1
|
03.09.2023 16:30 | 7 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Kulpin
BuduÄnost (M)
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Lipar
Crvenka
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
BSK
Krila Krajine
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
03.09
17:00
Pobeda 1926
Kutlovo
6
0
|
03.09.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
MarÅ”iÄ
Sloboda
3
2
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Kolonija
Stanovo 1941
1
3
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
17:00
BuduÄnost
KoriÄani
0
4
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
03.09
17:00
BaÄka (B)
Å ajkaÅ” 1908
0
4
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
17:00
Jedinstvo
Hajduk
1
0
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
03.09
17:00
FruŔkogorac
Crvena zvezda
4
1
|
03.09.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
JugoviÄ
ŽSK
2
1
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
03.09
16:30
RadniÄki (B)
BuduÄnost (BB)
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Spartak 1911
Vulturul
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Å evac
Jedinstvo SteviÄ
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Sloga (BNS)
Dolovo
2
4
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Unirea
Dolina
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 | |||||||
03.09
16:30
BuduÄnost (A)
Sloga (P)
1
5
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Glogonj
Potporanj
7
1
|
03.09.2023 16:30 | 7 : 1 |
03.09
16:30
RadniÄki 1911
Mladost
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
2. Oktobar
MSK
3
2
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Vojvodina
Delija
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Napredak (BT)
Crvena zvezda
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Banat (Ä)
ŽFK Banat
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Napredak (Ä)
BileÄanin
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK StajiÄevo
Jedinstvo
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 |
03.09
17:00
Sutjeska
Iskra
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
03.09
17:00
Äoka
Jedinstvo
2
0
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 0 |
03.09
16:30
RadniÄki (I)
FruŔkogorac
5
1
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
BuduÄnost
Hajduk (V)
5
3
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
Srem
KruŔedol
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Napredak
Podrinje
8
2
|
03.09.2023 16:30 | 8 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Polet (NK)
Sloga (V)
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Å umar
Sremac (D)
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
GraniÄar (K)
Sremac (V)
3
2
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 2 |
|
03.09
16:30
OFK Kopaonik 1931
Parunovac
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Gradina
BoŔnjane
7
0
|
03.09.2023 16:30 | 7 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Jastrebac
13. April
7
2
|
03.09.2023 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Dedina
FUD
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Sloga (D)
Polet 57
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Äitluk
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga (Ä)
Borac
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
03.09
16:30
BSK
VinÄa
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Kopljari
Omladinac
3
4
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Plaskovac
Lokomotiva
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
Å umadija
Banja
7
2
|
03.09.2023 10:00 | 7 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Å umadinac (S)
Marjan
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
03.09
16:30
OFK AranÄelovac 1979
Prvi srpski ustanak
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
03.09
16:30
ŽSK
Saranovo 1936
1
4
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
03.09
16:30
Nemetali
Blizna
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
11:00
Mala Vrbica
MiloŔevo
2
2
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Urovica
Krivelj
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Polet
KljuÄ
4
3
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
03.09
16:30
Donja Mutnica
Rudar (P)
1
4
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Moravac 2015
Kolare
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Morava
SinÄeliÄ
6
3
|
03.09.2023 16:30 | 6 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Partizan
BuduÄnost (Ä)
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Kolonija
GFK Tabane
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Vinogradar
Dragocvet
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
03.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
ÄuÄuge
3
4
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Iskra
Junior Novo Naselje
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
Žabari
Pepeljevac
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
ZSK
Proleter
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
03.09
16:30
Sloga (M)
Osipaonica
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Pobeda
Borac 1932
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Udarnik
Lunjevac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
4
2
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Omladinac
Mladost
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga (L)
Crvena zvezda
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Podunavac
ŽelezniÄar Kusadak
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
03.09
15:00
Kej
Rudar
2
1
|
03.09.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Zadrugar
Sloga
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Jedinstvo (P)
Mladost
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Lugovi
Prijevor
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Prilike
DeviÄi
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Morava
Spartak 1976
2
6
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 6 |
|
03.09
16:30
Sloga 1945
Zvižd
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Integral
Rudar Kostolac
1
4
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Sirakovo
ŽelezniÄar
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Pomoravlje 1946
Polet (SD)
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
KrilaÅ”
Vojvoda Milenko
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Batovac
Napredak (S)
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
11:00
TrgovaÄki
Jasenovac
4
2
|
03.09.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
03.09
16:30
PoŔtar Zvezdara
Å eÄeranac Ada
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
18:00
Borac
Heroj Polet
3
1
|
03.09.2023 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Busije
SremÄica
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
PKB Kovilovo
Posavac TiŔma
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Dunav
Lokomotiva
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
03.09
16:30
OFK Borac
Torpedo
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Rojkovac
Å umadija
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Beljina
Strelac
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Turbina
VraniÄ
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
10:00
RadniÄki
OFK Zabrežje
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Krtinska
LisoviÄ 1977
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
03.09
16:30
OFK Mladost
Omladinac
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Hajduk
Pudarci
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Å umadija 1962
Dunavac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Rabrovac
Mali Požarevac
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
03.09
16:30
RadniÄki 1946
Å ljivar
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Hajduk
BSK
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Malinik
Rudar (P)
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Omladinac
Kosovo
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
FSU Kraljevica
OsniÄ
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
03.09
16:00
Vulkan 1963
OFK Morava 2022
4
2
|
03.09.2023 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.09
16:00
Aluminijum
Omladinac
6
1
|
03.09.2023 16:00 | 6 : 1 |
|
||||||
03.09
16:00
Novoselac
Sloboda
2
0
|
03.09.2023 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
Rudar
Jedinstvo
6
2
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 2 | |||||||
03.09
16:00
Sloga (DT)
Planinac 1933
2
4
|
03.09.2023 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
03.09
16:00
Sloga 1948
Stevan NeŔticki
2
3
|
03.09.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
03.09
11:00
Proleter
Mladost
4
0
|
03.09.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
03.09
16:30
Arbanasce
Sloga 1980
1
5
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Polet (R)
Naisus 1977
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
TaskoviÄi
Rudar 2016
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 | |||||||
03.09
16:30
BaliÄevac
MaloŔiŔte
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Jastrebac
Polet (V)
3
2
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 2 | |||||||
03.09
16:30
RadniÄki 1924
Sloga (K)
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
03.09
16:30
BobiŔte
Milanovo
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Mladost
Äekmin
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
ŽelezniÄar
BSK
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Moravac
Progres
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
11:00
Lemind 1953
Sloga
3
0
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
VuÄje
Polet
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK Morava
Gradac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
ZloÄudovo
Donja Lomnica
0
6
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 6 |
|
03.09
16:30
Podrinje
Milan OrliÄ
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Mladi Borac
KaraÄorÄe
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Antimon
RadniÄki
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Stojan Lazarac
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Jedinstvo (Z)
Vidojevica
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
16:30
GlumaÄ
Omladinac
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Lazarica
Prvi partizan
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Tara
ViŔesava
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Jasen
Rampa
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Polet
Gorobilje
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Bakionica
Kotroman
1
4
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga
Crnokosa
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
03.09
16:30
Mladost
Sloboda
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Pobeda
Zadrugar
1
5
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Spartak
Zvezda
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Gnjilan
Sloga
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
03.09
16:30
OFK Pavlovac
Levosoje
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
BSK Bujanovac
OFK AS
8
5
|
03.09.2023 16:30 | 8 : 5 |
|
||||||
03.09
16:30
Äelik
Trnovac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost (B)
Torpedo 1973
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Lugina
FSU Južna pruga
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
03.09
17:00
Jedinstvo (G)
Tavnik
1
2
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Omladinac
Stubal
0
2
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
20:00
PopoviÄi Vrnjci
Jovo Kursula
0
0
|
03.09.2023 20:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
Biljanovac
BogutovaÄka Banja
2
0
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
Ribnica
Magnohrom
0
1
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
03.09
17:00
Sloga 1934
21. oktobar
1
6
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
03.09
17:00
Borba
Borac
1
2
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
OFK Žeželj
Å umadinac KG
1
5
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
03.09
17:00
Jadran
Äava
1
3
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
03.09
16:30
Omladinac
KaraÅ” (K)
1
4
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Banatul
KaraÅ” (J)
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Polet
Borac (VS)
3
6
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 6 |
|
||||||
03.09
16:30
Banat (VÅ )
Partizan (U)
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Vojvodina (S)
Ratar
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
03.09
16:30
NeŔtin
Slavija (P)
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Krivanj
BaÄki Hajduk
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Borac (V)
Mladost (MB)
1
6
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 6 |
|
03.09
16:30
Mladost (T)
Velika Drenova
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost (DK)
Omladinac
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Beli Orlovi
Mladost 1977
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
03.09
16:30
Zadrugar
Polet (S)
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
03.09
16:30
TerekveÅ”
Polet
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Dinamo 1923
RadniÄki
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Mladost
Borac
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Omladinac
Kordun
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo LemeÅ”
10
0
|
03.09.2023 16:30 | 10 : 0 |
03.09
16:30
Voja GaÄiÄ
Omladinac
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Partizan
Jugoslavija
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Proleter
BSK BavaniŔte
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Stari TamiÅ”
OFK Mladost
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Tempo
Borac
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
03.09
16:30
Napredak
Kameni
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Hrtkovci
GraniÄar
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Planinac
Ljukovo
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Hajduk 1932
Car UroÅ”
4
0
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK BrestaÄ
Mladost
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Polet
Rudar
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
03.09
16:30
Rekreativo
Sloga
5
1
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Munja
Rvati
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Omladinac
BuduÄnost
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
OFK Urovci
Belo Polje
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
03.09
16:30
Osaonica
Sloboda
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
03.09
16:30
VinoraÄa
Mladost (G)
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Bratstvo
Mladost (K)
2
4
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Å umadinac
Å antarovac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
03.09
16:30
Lehel
Jedinstvo 2014
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK Gradnulica
Krajina
9
0
|
03.09.2023 16:30 | 9 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
TamiÅ”
Naftagas
3
3
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK Klek
Mladost (BB)
5
2
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 2 | |||||||
03.09
16:30
KSK Konak 1926
Mladost (L)
3
5
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Zadrugar
Borac
4
3
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
ASK
Potisje
1
10
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 10 |
|
03.09
16:30
OFK Stublenica
Å arbane
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Tulari
Polet (DL)
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Sloga (V)
Kolubara (LP)
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Jedinstvo (M)
Polet (T)
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Brezovica
JoŔeva
0
4
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 4 |
|
03.09
11:00
Mali korak
Milenko PavloviÄ
3
0
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
03.09
11:00
PopadiÄ
KoteŔica
2
1
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
03.09
11:00
Polet
TeŔnjar
2
2
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
03.09
11:00
Rakac Stave
OFK Povlen
1
3
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
8
0
|
03.09.2023 11:00 | 8 : 0 |
03.09
16:30
Morava 1932
Napredak (B)
1
6
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 6 |
|
||||||
03.09
16:30
Beli Orao
Borac (K)
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga TOP
Kumane
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladi Borac
Zemljoradnik 1932
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Dizel
Polet (V)
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga (L)
Stig 1955
5
4
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 4 |
|
03.09
16:30
Soko
Polet 1930
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost (K)
Jedinstvo (S)
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
Mlava (ML)
BSK 1924
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Zadrugar 1947
Rudar (K)
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Pobeda 1953
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
03.09
17:00
Äenej
Dinamo
2
1
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Borac (R)
Petar PuaÄa
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Titel
Hajduk (G)
0
0
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
MiletiÄ
Slanobarac
5
2
|
03.09.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Tatra
ObiliÄ
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
03.09
16:30
Moravac Orion
Derbi 2016
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost 1976
Sloboda
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
OFK Brza
Mladi borac
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Å umadija
Umac
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Veliko Trnjane
Morava
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
03.09
16:30
SinÄeliÄ
Istok 63
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Å umadija
Heroj
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Resavski Despoti
Napredak (S)
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
OFK Batinac
Mladost
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
03.09
16:30
Bair
BuduÄnost 1929
5
1
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
PetlovaÄa
POFK Metaloplastika 2006
3
3
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Majur
Sloboda
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Drina
Sloga
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Mladost
BuduÄnost (PD)
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
OFK Napredak
Omladinac
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
03.09
16:30
BSK 1925
Novi Beograd
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:00
Kelti
Å umadinac
1
1
|
03.09.2023 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Velika MoŔtanica
Milutinac
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Borac 1923
Železnik 1930
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
11:00
13. maj
Blokovi
1
2
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
10:00
Rekreativo 011
Zmaj Novi grad
0
3
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
03.09
16:30
Stolice
Velika Reka
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 | |||||||
03.09
16:30
SinÄeliÄ
Rudar
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Prva Iskra
Jadar 1961
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Jelav
Mladost
3
3
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
Studenac
Azbukovica
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
7. Juli
Sloga
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
03.09
17:00
RadniÄki
Vrelo
6
2
|
03.09.2023 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
VoÄar
GoruŔica
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Jelica
DragaÄevo
3
2
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
03.09
16:30
MiŔar
Polet
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Å ipurske Livade
Bobovik
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Dobrava Žabar 2020
Mladost (PP)
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
16:30
Korman
OFK Letnjikovac 1983
3
1
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
TreŔnjevka
Rankovac
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 | |||||||
03.09
16:30
PriÄinoviÄ
RadniÄki (K)
0
3
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Sloga (K)
Jevremovac
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
03.09
16:30
OFK BikiÄ
Napredak
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Srem
OFK Zeka BuljubaŔa
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga 1919
Jedinstvo
5
4
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.09
10:00
FruŔka Gora
ObiliÄ 1993
3
1
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Zmaj
BSK
3
4
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
GraniÄar
Borac 1925
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
TrgovaÄki
Borac (R)
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
03.09
17:00
Lokomotiva
Äantavir
2
1
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
03.09
17:00
Elektrovojvodina
Kelebijska Ŕuma
3
3
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 3 | |||||||
03.09
17:00
Bikovo
Solid
2
0
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
03.09
17:00
Hajduk 1950
Prozivka
2
0
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
03.09
17:00
Žednik
PaliÄ
5
1
|
03.09.2023 17:00 | 5 : 1 |
03.09
16:30
Ponor SU
DragoÅ”
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Lokomotiva
NiŔavac
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
03.09
Å amot
B 2000
0
3
|
03.09.2023 | 0 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Gornja Trnava 1938
BSK
5
4
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost
VenÄani
2
1
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
BuduÄnost
Tulež
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
11:00
Gorski Car
Kalipolje
1
1
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
03.09
17:00
Å umadija
Napredak
2
0
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
Majdan
VelereÄ 94
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Å ilopaj
Backovac Junajted
3
8
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 8 |
|
||||||
03.09
17:00
Jablanica
Donja Vrbava
0
3
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
03.09
16:30
Modrica
Gaglovo
2
3
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 3 | |||||||
03.09
11:00
KruŔevica
Pepeljevac 1947
3
3
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Padež
BSK
2
7
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 7 | |||||||
03.09
16:30
Kapidžija
MakreŔane
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
11:00
Bukovica
Naupare
0
0
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Å anac
Mudrakovac
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 | |||||||
03.09
11:00
Konjuh
Rasina
3
2
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 2 |
03.09
17:00
BaÄka
Å ampion
7
0
|
03.09.2023 17:00 | 7 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
TornjoÅ”
TromeÄa
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Tisa
ObiliÄ
0
3
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
03.09
16:30
KaraÄorÄe
Partizan
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Grizli doo
Jedinstvo
4
1
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladost (R)
Crvena zvezda
0
2
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Mladi radnik
Kotlenik
2
2
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 2 |
|
03.09
16:30
ÄaÄak 94
MrŔinci
1
1
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 1 | |||||||
03.09
16:30
Parmenac
Malba
5
1
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Remont 1959
Tigrovi Mija Gold
1
11
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 11 | |||||||
03.09
16:30
GauÄosi
BuduÄnost
2
5
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 5 |
|
||||||
03.09
16:30
Morava
Vujan
1
5
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Planinac
Miokovci
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
03.09
17:00
NemenikuÄe
Rozanci
3
3
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 3 | |||||||
03.09
17:00
SUVF OFK Äurinci
Vis
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
03.09
17:00
Vojvoda 2013
PopoviÄ
1
0
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
03.09
17:00
Mladost (G)
Stojnik
4
3
|
03.09.2023 17:00 | 4 : 3 | |||||||
03.09
15:00
Crvena zvezda
OFK RogaÄa
1
5
|
03.09.2023 15:00 | 1 : 5 |
03.09
17:00
SU PodgrmeÄ
Proleter
1
5
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
03.09
17:00
Vojvodina
Bega
8
0
|
03.09.2023 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
Borac (I)
Omladinac
1
8
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 8 |
|
||||||
03.09
17:00
1. Oktobar
Roham
1
3
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
17:00
Borac (A)
TerekveÅ”
1
2
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
03.09
11:00
Markovac
Selo Mladenovac
2
1
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
03.09
17:00
KovaÄevac 1956
VlaŔka
2
1
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
IvanÄa
OFK Student
5
2
|
03.09.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
03.09
16:30
Sloga
Zlatica
6
2
|
03.09.2023 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
RadniÄki
Proleter 2006
3
4
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 4 | |||||||
03.09
16:30
Partizan
Proleter (N)
0
5
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 5 |
|
03.09
16:30
Dunav
Jedinstvo (R)
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 | |||||||
03.09
16:30
Bratstvo 2019
Sport
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
11:00
Azbest 1927
Partizan
6
1
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 1 | |||||||
03.09
17:00
Bukorovac
Å umadija
1
10
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 10 |
|
||||||
03.09
17:00
SuŔica 1929
DobraÄa
6
1
|
03.09.2023 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Arsenal 1930
OFK Bagremar
2
1
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Sloga 1924
Kragujevac
1
5
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 5 | |||||||
03.09
17:00
Napredak MainiÄ
Borac 1935
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
03.09
16:30
Pobeda
Napredak
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Moravac 1933
Vihor
3
0
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
03.09
16:30
Mip Majdan
Sloga (D)
6
2
|
03.09.2023 16:30 | 6 : 2 |
|
03.09
11:00
Vitlina 2023
Junkovac
0
4
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
11:00
KrÄevac 04
ZT GoroviÄ
5
2
|
03.09.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
03.09
16:30
Popovac
Radnik
1
2
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloboda
Jedinstvo
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
16:30
ŽelezniÄar
Razvitak
5
3
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 3 |
|
03.09
16:30
Jedinstvo 2014
Verko
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
Sloga 1949
Hajduk
0
0
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
Torpedo
Dobrava
0
1
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
03.09
11:00
Petrovac 74
Belpos
6
2
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 2 |
03.09
11:00
Gradac
Å ampion 2013
0
5
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 5 |
|
03.09
17:00
Sloga (Z)
OFK Bosut
3
1
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Planinac
Borac
4
1
|
03.09.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
Napredak 2021
Sremac
0
1
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
17:00
OFK Sparta
Mitros
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Sloboda
Srem
0
5
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 5 |
|
03.09
16:30
Jedinstvo (M)
SinÄeliÄ
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
GraniÄar
OFK Bingula
6
2
|
03.09.2023 16:30 | 6 : 2 |
|
||||||
03.09
16:30
Jednota
Jedinstvo (LJ)
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Omladinac
Borac
3
5
|
03.09.2023 16:30 | 3 : 5 |
|
03.09
16:30
Borac
Sloga (K)
2
4
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.09
16:30
Dunav
Sloven
13
1
|
03.09.2023 16:30 | 13 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Sloga (M)
Kupinovo
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
27. Oktobar
Lovac
7
1
|
03.09.2023 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
03.09
16:30
Vojvodina
Vitez
0
5
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 5 |
|
03.09
16:30
Borac (S)
Borac (K)
10
0
|
03.09.2023 16:30 | 10 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Jedinstvo (P)
Donji Petrovci
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
Sremac
GraniÄar
5
0
|
03.09.2023 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
03.09
16:30
FruŔkogorac
PSK Putinci
1
0
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 0 |
|
03.09
16:30
Grkljane
Duel Juniors
2
4
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
03.09
11:00
Mladost VPD
Dvorane
1
3
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
11:00
Drugari
Polet
0
4
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
11:00
Žabare
Jasika
2
0
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
03.09
16:30
Zemljoradnik
Omladinski
4
2
|
03.09.2023 16:30 | 4 : 2 |
|
03.09
19:45
Tuzla City
Igman
3
1
|
03.09.2023 19:45 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
19:45
Velež
ŽeljezniÄar
1
0
|
03.09.2023 19:45 | 1 : 0 |
|
03.09
17:00
Slavija
Romanija
2
0
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 0 |
03.09
17:00
Rudar
Mornar
0
0
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
19:30
Jezero
DeÄiÄ
0
0
|
03.09.2023 19:30 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
20:00
Sutjeska
Mladost DG
3
3
|
03.09.2023 20:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.09
17:00
Arsenal
OFK Petrovac
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
19:00
Jedinstvo
BuduÄnost
1
4
|
03.09.2023 19:00 | 1 : 4 |
|
03.09
14:00
Girona
Las Palmas
1
0
|
03.09.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
16:15
Mallorca
Athletic Club
0
0
|
03.09.2023 16:15 | 0 : 0 |
|
||||||
03.09
21:00
Osasuna
Barcelona
1
2
|
03.09.2023 21:00 | 1 : 2 |
|
03.09
13:00
Toulouse
Clermont
2
2
|
03.09.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
15:00
Le Havre
Lorient
3
0
|
03.09.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
15:00
Lille
Montpellier
1
0
|
03.09.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
15:00
Metz
Reims
2
2
|
03.09.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
17:05
OGC Nice
Strasbourg
2
0
|
03.09.2023 17:05 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
20:45
Olympique Lyonnais
PSG
1
4
|
03.09.2023 20:45 | 1 : 4 |
|
03.09
15:00
Crystal Palace
Wolverhampton
3
2
|
03.09.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
03.09
15:00
Liverpool
Aston Villa
3
0
|
03.09.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
17:30
Arsenal
Manchester United
3
1
|
03.09.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
03.09
15:30
Eintracht Frankfurt
Kƶln
1
1
|
03.09.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
17:30
Union Berlin
RB Leipzig
0
3
|
03.09.2023 17:30 | 0 : 3 |
|
03.09
18:30
Inter
Fiorentina
4
0
|
03.09.2023 18:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
18:30
Torino
Genoa
1
0
|
03.09.2023 18:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
20:45
Empoli
Juventus
0
2
|
03.09.2023 20:45 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
20:45
Lecce
Salernitana
2
0
|
03.09.2023 20:45 | 2 : 0 |
|
03.09
16:30
LevaÄ
Vinogradar
1
3
|
03.09.2023 16:30 | 1 : 3 |
03.09
17:30
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
2
0
|
03.09.2023 17:30 | 2 : 0 |
03.09
17:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
ŽGFK Borac
3
0
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
03.09
17:00
Heroj Polet
RadniÄki 2014
0
5
|
03.09.2023 17:00 | 0 : 5 | |||||||
03.09
16:30
Moskva
Kolubara
2
0
|
03.09.2023 16:30 | 2 : 0 |
03.09
13:00
RadniÄki 1923
IMT
2
3
|
03.09.2023 13:00 | 2 : 3 | |||||||
03.09
11:00
Jedinstvo (Ub)
Mladost (L)
2
1
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 1 |
03.09
10:00
InÄija
Kabel
1
2
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 2 | |||||||
03.09
10:00
RadniÄki (SM)
TSC
0
8
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 8 |
|
||||||
03.09
10:00
Vojvodina
ODR
3
0
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Derby 2015
3
3
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 3 |
03.09
12:30
Borac 1926
Loznica
2
0
|
03.09.2023 12:30 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
13:00
Sloga (K)
Å umadija 1903
4
2
|
03.09.2023 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
03.09
15:30
Mladi radnik 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
03.09.2023 15:30 | 2 : 1 | |||||||
03.09
12:30
Sloga (P)
Metalac
1
0
|
03.09.2023 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
12:30
Javor Matis
Takovo
7
0
|
03.09.2023 12:30 | 7 : 0 |
|
||||||
03.09
17:00
Smederevo 1924
FAP
3
2
|
03.09.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
03.09
11:00
Naftagas
OFK Kikinda
6
0
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.09
12:00
Armija SK
Tisa NjerÅ”
3
3
|
03.09.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
03.09
10:00
Arena Su
OFK BaÄka
4
1
|
03.09.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
03.09
11:00
Spartak 1976
Rudar
0
1
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
10:00
Vrelo sport
Polet
4
4
|
03.09.2023 10:00 | 4 : 4 |
03.09
16:30
Å umadija (A)
Å umadija 1934
0
0
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 0 |
03.09
16:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (NP)
2
1
|
03.09.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
12:00
Jedinstvo
Omladinac
2
0
|
03.09.2023 12:00 | 2 : 0 | |||||||
03.09
12:00
Podunavac
Voja GaÄiÄ
7
2
|
03.09.2023 12:00 | 7 : 2 |
|
03.09
10:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
3
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.09
20:00
OFK Beograd
Ada
3
0
|
03.09.2023 20:00 | 3 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
Rad
Brodarac
1
1
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
09:00
011
Bežanija
2
1
|
03.09.2023 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
03.09
11:00
Teleoptik
BASK TEK
6
0
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.09
16:00
OLE
SinÄeliÄ
4
0
|
03.09.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
03.09
10:00
Zvezdara
Železnik 1930
9
0
|
03.09.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
03.09
12:00
RadniÄki (NB)
OFK BuduÄnost
11
0
|
03.09.2023 12:00 | 11 : 0 |
|
||||||
03.09
14:30
Crvena zvezda
Jedinstvo
2
2
|
03.09.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
10:00
Napredak
GSP Polet
1
3
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
10:00
PKB
Torlak
1
1
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
03.09
10:00
ÄukariÄki
RFK GrafiÄar
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
03.09
17:00
ŽelezniÄar
Ravangrad 2018
2
2
|
03.09.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
12:00
InÄija
Kabel
1
2
|
03.09.2023 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
12:00
RadniÄki (SM)
TSC
1
8
|
03.09.2023 12:00 | 1 : 8 |
|
03.09
10:00
KaraÄorÄe
Sloga 1924
3
3
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 3 | |||||||
03.09
10:00
RSK
Smederevo 1924
0
11
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 11 |
03.09
10:00
Borac 1926
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
10:00
Sloga (K)
Apolon 4
2
1
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
03.09
10:00
Sloga (P)
Metalac
0
1
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
03.09
15:00
Novi Pazar
FAP
16
0
|
03.09.2023 15:00 | 16 : 0 |
|
03.09
10:00
ŽAK
Tekstilac
2
2
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
03.09
15:30
Javor Matis
Nacional
1
1
|
03.09.2023 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
03.09
13:00
Novi Pazar
Sloboda
4
0
|
03.09.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
14:30
Rudar (KM)
Tutin
4
0
|
03.09.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
03.09
11:00
GoÄ
JoŔanica
5
1
|
03.09.2023 11:00 | 5 : 1 |
03.09
11:00
Respekt
RaÄevac
1
3
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
03.09
11:00
OFK Senjak
OFK OseÄina
8
0
|
03.09.2023 11:00 | 8 : 0 |
|
||||||
03.09
12:30
RadniÄki (K)
ŽelezniÄar
3
0
|
03.09.2023 12:30 | 3 : 0 |
|
03.09
11:00
Duboko
Posavina
0
1
|
03.09.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
03.09
10:00
Jedinstvo
RadniÄki (NP)
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
03.09
10:00
Vinogradar
Proleter
0
3
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.09
10:00
Preporod
Tavankut
5
0
|
03.09.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
03.09
11:30
AFK
BajŔa
4
6
|
03.09.2023 11:30 | 4 : 6 |
|
03.09
10:00
Beograd Karaburma
Prva Iskra
0
3
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
03.09
13:00
Zemun
Kolubara
0
2
|
03.09.2023 13:00 | 0 : 2 |
|
||||||
03.09
10:00
Rakovica
OFK Beograd
1
4
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
03.09
09:00
SinÄeliÄ
BSK
5
0
|
03.09.2023 09:00 | 5 : 0 |
|
03.09
16:30
Crvenka
Lokomotiva
0
1
|
03.09.2023 16:30 | 0 : 1 |
|
03.09
11:00
Å ampion
BuduÄnost
2
0
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
10:30
Kopernikus ŽeležniÄar
Timok 1919
4
1
|
03.09.2023 10:30 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
11:00
OFK RadniÄki
Mineralac
3
3
|
03.09.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
03.09
10:00
Sofeks
Sloboda
4
1
|
03.09.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
03.09
10:00
RadniÄki 1910
Podrinje
3
0
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 0 | |||||||
03.09
10:00
ODR
Derby 2015
3
7
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 7 |
03.09
09:00
Rad
Partizan
1
2
|
03.09.2023 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
03.09
11:15
PFK Žarkovo 2000
Lokomotiva
4
0
|
03.09.2023 11:15 | 4 : 0 |
|
03.09
10:00
Krila Krajine
Kabel
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
Ravangrad 2018
OFK BaÄka
0
4
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
03.09
10:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
03.09
10:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
2
2
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
10:00
Petrika
Proleter 2006
10
0
|
03.09.2023 10:00 | 10 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
OFK VrŔac
Sporto 023
3
0
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
03.09
11:00
Novi Pazar
Pazar Juniors
2
2
|
03.09.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
03.09
17:00
Rudar
Apolon 2018
1
1
|
03.09.2023 17:00 | 1 : 1 |
03.09
10:00
Javor Matis
Takovo
6
0
|
03.09.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
Spartak 1976
Sloboda (Ä)
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
03.09
09:00
Respekt
RaÄevac
2
0
|
03.09.2023 09:00 | 2 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
Omladinac 2014
RadniÄki (V)
2
3
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 3 | |||||||
03.09
10:00
Ribnica
SFU Fenix
1
0
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
03.09
10:00
RadniÄki (K)
POFK Savacium
2
0
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 0 |
03.09
09:00
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
0
6
|
03.09.2023 09:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.09
11:00
SuŔica
Mladi radnik 1926
1
3
|
03.09.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
03.09
10:00
Sloga 33
Soko 2015
3
1
|
03.09.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
03.09
11:00
Apolon 4
Smederevo 1924
4
0
|
03.09.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
03.09
10:00
Posavina
BuduÄnost
1
5
|
03.09.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
03.09
10:00
Arena Su
Sutjeska
0
6
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
03.09
09:30
AFK
Crvenka
3
5
|
03.09.2023 09:30 | 3 : 5 |
|
||||||
03.09
10:00
ObiliÄ
TSC
0
5
|
03.09.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
03.09
09:00
Teleoptik
RadniÄki (NB)
5
0
|
03.09.2023 09:00 | 5 : 0 | |||||||
03.09
11:00
OFK Beograd
Rad
4
1
|
03.09.2023 11:00 | 4 : 1 |
03.09
10:00
Car Konstantin
RadniÄki (P)
2
4
|
03.09.2023 10:00 | 2 : 4 | |||||||
03.09
11:00
SU Prestiž - Joca RistiÄ
GFK DuboÄica
6
0
|
03.09.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
03.09
13:30
KaraÄorÄe
Loznica
0
1
|
03.09.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
03.09
09:00
BajŔa
Tisa NjerÅ”
3
1
|
03.09.2023 09:00 | 3 : 1 |
|
03.09
10:00
Bikovo
United Akademija 12
8
0
|
03.09.2023 10:00 | 8 : 0 |
|