17.06.2013 Željko Marinković

Slavija petardom najavila ostanak u zoni Morava

Bresničani su "petardom" častili u prvom susretu baraža za opstanak u Zoni "Morava" svog rivala sa područja KiM, što će biti sigurno dovoljna zaliha za revanš koji će se odigrati u četvrtak u Zvečanu. Start Slavija bio je silovit a lepu akciju završio je omaleni Todorovića u 8. minutu. Na 2:0 povisuje Kovačević, koji je preko leve strane utrčao pored odbrane gostiju, posle dubinske lopte, i matirao golmana Vučkovića. Nakon odmora Slavija je postigla još tri pogotka i to sva iz prekida,čime su stvorili nedostižnu prednost ,koji su gosti uspeli da ublaže tek u 90.minutu s abele tačke preko golmana Vučkovića.

KRAGUJEVAC – Rezultat: Slavija – Zvečan 5:1. Strelci:1:0 Todorović 8,2:0 Kovačević 20,3:0 Matejić 55.iz jedanesterca,4:0 Đorđević 82,5:0 Ilić 85,5:1 Vučković u 90.minutu iz jedanesterca.

Igralište: Slavije u Bresnici. Gledalaca: 300. Sudija: Slobodan Veselinović ( Valjevo) 8. Žuti karton: N. Ilić (Slavija), Vučković (Zvečan). IGRAČ UTAKMICE: Jovan Đorđević (Slavija).

SLAVIJA: N. Petrović 7, Stoilović 7, Bubanja 7, Stefanović 7,5, Vukojević 7,5 , Đorđević 8, Todorović 8, M. Ilić 7, Ristić 6 (A. Ristić -), Matejić 7,5 (N. Ilić 7), Kovačević 7 (M. Petrović -).

ZVEČAN: Vučković 6 , Miljković 6 (Živković), Jevtić 6,5 , Bulatović 6,5, Denović 6,5, Perović 6,5, Sofronijević 6, Simić 6,5, Đokić 7, Andrić 7 (Kostić -), Milosavljević 6,5.