Petrović trostruki strelac protiv Budućnosti iz Popovca

Stadion FK Meševo - foto: Žarko Arsić

Upisala je ekipa Meševa nova tri boda kod kuće protiv Budućnosti iz Popovca. Domaćin je poveo već u 5. minutu Cojić odlično asistira za Petrovića koji postiže gol za prednost domaće ekipe. Samo što su krenuli sa centra gosti postižu gol greši Milosavljević, a Bogdanović to kažnjava za 1:1. Petrović se ponovo našao u prilici u 10. minutu kada ne stiže da glavom loptu smesti u mrežu. U 27. minutu domaćin nije iskoristio kazneni udarac jer je jedan od igrača gostiju igrao rukom, a šut Markovića otišao je daleko preko gola. I u 37. minutu Petrović je šutirao preko gola na asistenciju Markovića.

Na početku drugog poluvremena Majdevac samo što je zamenio Milićevića upisuje se u strelce na dodavanje Milosavljevića i dovodi svoju ekipu ponovo do prednosti. Petrović se u 61. minutu drugi put upisuje u strelce na proigravanje Markovića. Gosti su tražili od sudije Mareka da dosudi penal jer su smatrali da je lopta koja se odbila od prečke pogodila Milosavljevića u ruku unutar kaznenog prostora. Marković je u 71. minutu odlično šutirao a golman Stamenković brani njegov šut. Samo tri minuta kasnije gosti pogadjaju prečku tačnije Mladenović. I treći put se Petrović upisao u strelce u 77. minutu, a gosti smanjuju rezultat u 84. minutu Bogdanović je bio precizan iz penala za konačnih 4:2.

MEŠEVO - BUDUĆNOST 4:2 (1:1)

Meševo-Stadion u Meševu. Gledalaca: 200. Sudija Dušan Marek (Leskovac) 7. Strelci: Petrović 5, 61, 77, Majdevac u 49. minutu za Meševo. Bogdanović u 6. i 84. minutu iz penala za Budućnost. Žuti kartoni: Gašić, Milosavljević, Milićević, L.Marković, Živić (Meševo), Petrović, Stojković, Mladenović (Budućnost). Igrač utakmice: Filip Petrović.

MEŠEVO: Gašić 7, Milosavljević 6 (Cojić 7), Radovanović 7,5, L.Marković 8 (J.Marković-), Živić 7, Milićević 5 (Majdevac 7), Anđelković 7, Savić 7, Đokić 7,5 (Ristić 7), Petrović 8,5 (Deljanin- Milivojević-).
BUDUĆNOST: Stamenković 6, Miletić 6,5, Milošević 6,5, Mitković 7, Ranđelović 7, Petrović 7, Bogdanović 8, Stojković 6, Aranđelović 6 (Andrejić -), Mladenović 6,5, Mitić 6 (Lazić-).

Meševo 4 : 2 Budućnost (P)
Trayal 3 : 0 Jedinstvo 1936
Vlasina 2 : 1 Đerdap
Pčinja 3 : 2 Radnički (S)
Jedinstvo (P) 3 : 2 SFS Borac
Radnički (P) 1 : 2 OFK Sinđelić