11.10.2023 Stevan Davidović

Novobečejci uspešno startovali

Uzdanice Tise, golmani Zoran Ćurčić i Borislav Radosavljev (foto: Stevan Davidović)

Ekipa KMF Tisa iz Novog Bečeja uspešno je startovala u Futsal ligi Vojvodine, pošto je na startu prvenstva, na svom parketu savladala ekipu Nove Pazove 3:0 (2:0).

Izabranici trenera Mite Kobiljskog dobro su otvorili utakmicu, da bi u vođstvo došli već u 6. minutu, autogolom Slavka Marića. Posle brzog vođstva Novobečejci su nastavili u istom ritmu, što je rezultiralo drugim golom. Posle lepe i brze akcije u tri poteza, u 18. minutu iskusni Nebojša Đukić povisio je vođstvo svog tima na 2:0, što je bio rezultat u poluvremenu.

U nastavku Novobečejci su igrali nešto opreznije, znalački čuvali stečenu prednost, da bi se u 26. minutu u listu strelaca upisao i Marko Vujović, koji je sa leve strane efektno zatresao mrežu za nedostižnih 3:0, što je na kraju bio i konačan rezultat.

U 2. kolu KMF Tisa, u ponedeljak 16. oktobra, dočekuje Forum iz Vršca, dok će Nova Pazova ugostiti Bečej 2003 iz Bečeja.

Tisa - Nova Pazova 3:0 (2:0)

Novi Bečej: Sportska hala Jedinstvo. Gledalaca 50. Sudije: Radić (Novi Sad) Simendić (Mol), Milovanović (Novi Sad). Delegat: Zoran Popadić (Kula). Strelci: 1:0 Marić (autogol) 6, 2:0 Đukić 18, 3:0 Vujović 26. minut.

Tisa: ĆURČIĆ, IKRAŠEV, ĐUKIĆ, PELENGIĆ, DRAŽIĆ, Radosavljev, Vujović, Stojanov, Mesaroški, Josimović, Mesaroš, Spahić, Vinović, Ž. Kobiljski

Nova Pazova: KATIĆ, DRAGANIĆ, MARIĆ, TOMAŠEVIĆ, IVANČEVIĆ , Šotanj, Loncović, Živadinović, Predojević,

Piše: Stevan Davidović

Tisa 3 : 0 Nova Pazova
Forum 8 : 2 Full Feel
Kraljevićevo 3 : 2 Omladinac