Vukojević sa 4 gola u mreži isparatio goste iz Parunovca

OFK Kopaonik 1931- foto: Žarko Arsić

Činilo se da će OFK Kopaonik bez veće muke da savlada goste iz Parunovca jer su na ovaj susret došli sa samo 11 igrača. Mučili su se domaći fudbaleri tokom prvog poluvremena imali nekoliko odličnih šansi ali lopta nije htela u gol. Vilimonović je u 18. minutu je iz daljine šutirao snažno a golman gostiju krajnjim naporom izbacuje loptu u korner. Mladi Milisavljević je u 32. minutu oboren tačnije odgurnut u šesnestercu domaći fudbaleri traže od sudije da dosudi jedanesterac, ali sudija pokazuje da se igra nastavi. Vukojević je u 33. minutu je podigao na noge malobrojnu publiku kada je njegov šut uzdrmao prečku, a malo kasnije u 39. minutu šut Burgića završava pored stative.

Samo što je počelo da se igra u drugom poluvremenu Vukojević ponovo pogađa prečku a samo malo kasnije pogađa za 1:0. I Danilović je u 49. minut pogodio okvir gola. Igrao se 50. minut Bučić izvodi slobodan udarac a Vukojević glavom šalje loptu iza leđa golmana Pašića 2:0. Čaloveić je odlično šutirao ali je njegov šut golman izbacuje u korner. Vukojević se treći put upisuje u strelce u 75. minutu, a isti igrač je postavlja konačan rezultat u 77. minutu sa penala kada Đokić odlično proigrava Jovanovića koji je oboren u šesnestercu a glavni sudija bez razmišljanja pokazuje na jedanesterac, a siguran je bio Vukojević zs konačnih 4:0.

OFK KOPAONIK 1931 - PARUNOVAC 4:0 (0:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 50. Sudija: Aleksandar Veličković (Aleksandrovac) 7. Strelci: Vukojević 46, 50, 75, 77. minutu. Žuti kartoni: Vilimonović, Bučić (OFK Koaponik), Stanković, Šošić (Parunovac). Igrač utakmice: Vukojević.

OFK KOPAONIK: Nikolić-, Todorović 7, Mitrović 6,5 (Bučić 7), Danilović 7 (Jovanović 7), Vilimonović 6,5 (N.Đokić 6,5), Čaloveić 6, Vukojević 7,5, Milisavljević 7 (Maksimović -), Kovačević 6,5, Burgić 7, Popović 6,5 (N.Knežević-).
PARUNOVAC: Pašić 7, N.Jovanović 6, Gogić 6, Antonijević 5,5, Luk.Jovanović 6, Stankić 6, Milojević 6,5, Šošić 6,5, Ristić 6, Gligorijević 6,5, Vasilov 6.

Rubin 1 : 0 Trudbenik
OFK Kopaonik 1931 4 : 0 Parunovac
Gradina 7 : 0 Bošnjane
Jastrebac 7 : 2 13. April
Sloga (L) 2 : 2 Mačkovac
Dedina 2 : 3 FUD