FSU Kraljevica ubedljiva na startu sezone protiv desetkovane Sloge

Prošlosezonski vicešampion iz Zaječara uspešno je otvorio novu sezonu u Zaječarskoj okružnoj ligi. Iako su gosti doputovali sa svega deset igrača mora im se odati priznanje jer su se do samog kraja lavovski borili. Domaći su došli do prednosti već u prvom napadu pogotkom Nikole Aleksića, najboljeg strelca Okružne lige u minuloj sezoni. Do kraja poluvremena golovi u mreži gostiju ređali su se kao na filmskoj traci. Najpre je Kevin Šafer par minuta kasnije postigao jedan od svoja četiri pogodaka na ovom susretu, zatim Milan Denić, a potom i novajlija Uroš Petrović fantastičnim pogotkom sa preko dvadeset metara pa se rezultatom 5:0 otišlo na odmor.

Inicijativa ’’vukova’’ sa Kraljevice nastavljena je i u drugom poluvremenu gde su viđena još četiri pogodaka u mreži golmana Dalibora Marinkovića. U narednom kolu FSU Kraljevica gostuje Graničaru u Velikom Izvoru u derbiju kola dok će Sloga ponovo putovati u Zaječar na megdan FK Šljivaru.

FSU KRALJEVICA – FK SLOGA (Minićevo) 9:0 (5:0)

ZAJEČAR: Pomoćni teren na Kraljevici. Gledalaca: 100. Glavni sudija: Nikola Tomić (Zaječar) Strelci: Nikola Aleksić u 1. i 54., Kevin Šafer u 5., 17., 51. i 70., Milan Denić u 16., Uroš Petrović u 36. i Dušan Brkić u 51. minutu.

FSU KRALJEVICA: Miladinović, Ignjatović, Pavlov, Ćosić, Jelenković (Novković), Petrović, Brkić, Gligorijević, Šafer, Aleksić, Denić (Đokić).

SLOGA: Marinković, Lukić, Franjić, Zlatković, Đokić, Mijović, Nikolić, Milutinović, Miletić, Petrović, Živković.

Midžor 6 : 1 Šljivar
Radnički 1946 2 : 1 BSK
OFK 019 3 : 0 Rudar (P)
Hajduk 3 : 0 Rgotina
Malinik 5 : 0 Kosovo
Rudar Vrška Čuka 2 : 2 Osnić