21.08.2023 Stevan Davidović

Golom iz kornera do tri boda

Konferencija za novinare - Dejan Vijoglavin, Milan Bozokin, Rajko Varadinac (foto: 2. oktobar)

U 2. kolu Područne lige Zrenjanin, fudbaleri 2. oktobra iz Kumana, posle osvojenog boda na gostovanju u Zrenjaninu, protiv ŽFK Banata (0:0), u premijernoj utakmici pred svojim navijačima, zabeležili su značajnu pobedu protiv Crvene zvezde iz Vojvoda Stepe 1:0 (0:0).

U veoma tvrdoj i borbenoj utakmici mreže su mirovale sve do 87.minuta kada je Nemanja Janković golom, koji se retko viđa na terenima ovog stepena takmičenja, direktno iz kornera savladao Slavka Ćirkovića za konačnu pobedu svog tima.

U narednom trećem kolu „2. oktobar“ gostuje Deliji u Mokrinu (subota 27. avgust 17,00), dok u nedelju (28. avgusta) Crvena zvezda dočekujeVojvodinu iz Novog Miloševa.

2. oktobar  - Crvena zvezda 1:0 (0:0)

Kumane: Igralište „Ognjen Kontrić“. Gledalaca 150. Sudija: Milan Gaborov (Zrenjanin). Strelac: Nemanja Janković 87. minut. Žuti kartoni: Zakić (2. oktobar), Dušan Komnenović, Vukojević, Delić, Kostić (Crvena zvezda).

2. oktobar: B. Radosavljev, Vidović, Vijoglavin (Lazić), Sekulić (Ljevaja), Barta, Milosavljev, Zakić, Baranji, Kasaš, Janković, Nosonjin.

Crvena zvezda: Ćirković, Knežević, Kuburović, D. Komnenović (Kostić), Barbat, R. Komnenović, Mršić (Budai), Vukojević (Jelovac), Jeftenić, Mijatović, Delić.

Piše: Stevan Davidović