SAS ubedljiv u 1/8 finala Kupa Srbije

Het-trik: Marko Mastilo

Futsaleri SAS-a lako su izašli na kraj sa Novopazovčanima i ubedljivom pobedom od 7:2 plasirali se u četvrtfinale Kupa.

Posle duge inicijative „sasovaca“, bravu gostiju otključao je Dušan Radenković u 18. minutu, a u istom Marko Mastilo je udvostručio prednost za rezultat poluvremena.

Na početku drugog dela, raspoloženi Mastilo postigao je svoj drugi pogodak, da bi u 28. minutu, Stefan Stevanović, zatresao mrežu domaće ekipe. Već u narednom minutu Jovan Runjevac je uvećao prednost da bi, het – trikom, Mastilo stavio do znanja gostima da nemaju čemu da se nadaju – 5:1.
Kad je sve bilo rešeno, viđena su još tri gola za konačnih i zasluženih – 7:2.

SAS: RODIĆ , RADIN, ARANITOVIĆ, MATIĆ, ŠKORIĆ, Gavirlović, Lojpur, Petrović, Radenković, Runjevac, Mastilo , Bačvanski.
SU NOVA PAZOVA: Ni. Vasić, Ne. Vasić, Đukić, Rudić, Vulanović, Džodan , Stevanović, Šiklić, Mitrović, Barišić, Petrušić.