KMF Kopaonik ubedljiv protiv Timakuma, hala u Brusu neosvojiva tvrđava

U 4. kolu FSRIS Regionalne lige - grupa Sever KMF Kopaonik je  dočekao ekipu KMF Timakuma iz Knjaževca. Veoma dobra ekipa gostiju je povela u 10. minutu preko Savića. Domaćin je vrlo brzo došao do izjednjačenja u 15. minutu Vračarević je postigao pogodak. Danilović je pokazao da je majstor  ove igre kada je u 19. minutu sjajno prevario jednog igrača gostiju i jakim šutom savladao golmana Hristova za preokret i vođstvo domaće ekipe.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je preuzela inijacitivu pa je u 26. minutu posle šuta Kneževića lopta golmana gostiju nezgodno pogodila i ponovo se odbila do Kneževića koji je sigurno sproveo u mrežu za vođstvo domaćina od 3:1.Posle gola Kneževića igra je na kratko prekunuta jer se ukazivala pomoć Hristovu ali se ubrzo vratio na teren. Mladi Zdravković se u 36. minutu upisao u strelce posle odlične akcije domaćih igrača. Do kraja kapiten Bučić je takođe postigao gol, a Savić je postigao svoj drugi gol za svoju ekipu za konačnih 5:2.

Posle ove pobede Kopaonik se nalazi na drugom mestu sa 9 bodova i bodom manje od Timoka 2013 koji je lider na tabeli. U sledecem kolu KMF Kopaonik gostuje ekipi Rasadnika iz Velikog Šiljegovca.

KMF Kopaonik - KMF Timakum 5:2 ( 2:1)

Brus-Hala Sportova Goran Raičević. Gledalaca:150. Sudija: Ivan Stanković (Niš). Strelci: Vračarević 15, Danilović 19, Knežević 26, Zdravković 36, Bučić 38. za KMF Kopaonik, Savić 10. i 40. minutu za KMF Timkum. Žuti kartoni: Mihajlović (Timakum). Igrač utakmice: Danilović.

KMF Kopaonik: Milićević, Knežević, Bučić, Čaloveić, Zdravković. Zamene: Nikolić, Stojanović, Burgić, Danilović, Vilimonović, Vračarević.

KMF Timakum: Hristov, Milojević, M.Mihajlović, M.Stevanović, D.Savić.Zamene: J.Mihajlović, B. Savić, Miletić, Zlatanović, N.Stevanović .

Timok 2013 5 : 5 Brđanka
Miners 6 : 2 Rasadnik
Kopaonik 5 : 2 Timakum
Zvezda 9 : 0 Temnić