Planinka se utopila u Tikvari

Neopravdano su strahovali rukometaši domaćeg tima od meča sa gostima iz Kuršumlije. Na kraju se pokazalo da je bačkopalanački mladi tim mnogo kvalitetniji rival od Planinke, a pobeda izvojevana na kraju sa devet golova razlike je pravi odraz onoga što se dešavalo na terenu. Samo u prvih 10 minuta utakmice videli smo izjednačenu igru. Sve nakon toga, bilo je u režiji plavo narandžastih koji su dominirali u svim elementima igre. Plus pet na kraju prvog dela rezultiralo je sa plus devet na kraju utakmice, a moglo je prema prikazanom da bude i ubedljiviji trijumf za domaćina u čijem timu nije bilo slabog pojedinca. Kada su u pitanju gosti, uzroke poraza trebaju potražiti u slaboj realizacij,i gde nisu nikako mogli pronaći rešenje za čvrstu odbranu Tarekta u formaciji 6-0. Ako je za utehu sastavu iz Kuršumlije, Žarko Petrović poneo je epitet strelca utakmice.Tarket -Planinka 43:34 (21:16).
Sportska hala Tikvara, gledalaca 400, sudije Veljković i Knežević (BG), sedmerci:Tarket 3(3), Planinka 2(2), isključenja:Tarket 4, Planinka 2 minuta
Tarket:Sinadinović (6 odbrana), Porobić 2, Knežević 1, Kekezović 8(2), Lončar 3, Agić 1(1), Mirilo 6, Beljanski 6, Osvald (jedna odbrana), Maksimović 4, Šančanin 5, Abadžić (14 odbrana), Čupković 4.
Planinka: Kocić (10 odbrana), Petrović 2, Filipović 4, Ilić 5, Šćepanović1, Petković 10, Dj. Petrović, Spasić 1, Veljković 4(2), Janković 2, Mirković, Milošević, Marković, Ranisavljević 5