SAS ubedljivo slavio u Subotici

Slavlje u svlačionici nakon ubedljive pobede

Futsaleri SAS-a, u okviru 2. kola Druge futsal lige, ostvarili su  ubedljivu pobedu u gostima protiv ekipe Spartaka iz Subotice rezultatom 1:5.

Prvo je mrežu gostiju načeo Bačvanski u 10. minutu, zatim je na 2:0 povisio Aranitović. Domaći su, u drugom poluvremenu u 24. minutu, preko Guberinića smanjili na 1:2.

Matić postiže dva pogotka, u 29. i 39. minutu da bi Bačvanski na samom kraju meča postavio konačnih 1:5 za SAS. U sledećem kolu, 16. septembra, SAS igra kod kuće protiv ekipe Partenona iz Smederevske Palanke.

SAS: Rodić, Radenković, Aranitović, Novković, Škorić, Popovič, Delić, Matić, Bačvanski i Milićev.

Spartak GP: Bjelica, Lučanović, Popović, Čičić, Stanić, Horvacki, Nedić, Petrović, Guberinić, Kujundžić, Veličković, Vojnić i Bašić.

Leskovac 1 : 1 Winter sport
Gvozdeni puk 4 : 2 SU Banjica 011
Smederevo 6 : 2 Jastrebac
Spartak GP 1 : 5 SAS
Partenon 4 : 6 Ekonomist
Požarevac 4 : 1 Kalča