Ubedljiv trijumf "malenih"
U okviru 14. kola Prve ženske Banka Intesa lige, Kraljevčanke su rezultatom 70:52 savladale ekipu Ušća i na svoj bodovni saldo upisale šestu prvenstvenu pobedu. Otpor prosečnih gošći, "malene" su definitivno slomile u trećoj četvrtini. Obe ekipe su nervozno započele utakmicu, u uvodnim minutima redjale su se greške na obe strane. U tim trenucima domaća ekipa se bolje snašla, što je rezultiralo prednošću od 11 poena rezlike posle prvih 10. minuta igre. U ekipi  Kraljeva pred ovu utakmicu je došlo do promene trenera. Iskusnog stručnjaka Dragana Kostića, koji je bio prelazno rešenje do imenovanja novog šefa stručnog štaba, nasledio je Sladjan Ivić, aktueli pomoćnik selektora Jovice Antonića, pa je donekle razumljiv nervozan početak "malenih". U drugoj četvrtini, Kraljevčanke posle ubedljivog vodjstva se opuštaju, u tim trenutcima gošće prave mini seriju 10:2 i stižu na dva poena zaostatka, 23:21. Posle zatraženog tajm auta, domeće košarkašice su zaigrale angažovanije i na veliki odmor odlaze rezultatom 37:29.

Na početku drugog poluvremena na terenu je postojala samo jedna ekipa. Serijom 15:0, "malene" su furiozno krenule, i u 28. minutu stigle do najvećeg vodjstva u meču, 56:36. Pobednik je već tada bio odlučen, iako su gostujuće igračice, posle pogotka Jovane Mesaroš uspele da smanje zaostatak na 18 poena, 56:38. Kraljevčanke su tokom četvrte četvrtine konstantno povećavale svoju prednost i u 35. minutu su stigle do najveće vodjstva u meču, plus 28, 68:40.  Nakon toga je usledio pad u igri domaćih košarkašica. I pored nešto opuštenije igre u finišu, ekipa Kraljeva je sačuvala veliku prednost i zasluženo slavila pobedu. Večera se domaćoj publici posle povratka iz inostranstva predstavila Tamara Bajić, povratnik u redove "malenih" i bivši kapiten ekipe, jedna od najboljih košarkašica Kraljeva. Nije blistala, a svoje prve i jedine poene u meču je zabeležila tek u 33. minutu, nakon pogotka za dva poena i dodatnog slobodnog bacanja. U narednom kolu, košarkašice Kraljeva će opet igrati pred svojom publikom, a gost hale sportova kraj Ibra biće ekipa  iz Stare Pazove.
Hala sportova, gledalaca: 150, sudije: Novaković Pavle (Zrenjanin), Milovanović Dušan (Valjevo).
Kraljevo: Čkovrić, Ilić 11, Ristić 9, Živanović 16, Bajić 3, Baltić, Jovanović 5, Mihajilović 18,    Račić, Nikolić 2, Pjevac, Ratković, Maraš 6.
Ušće: Milivojević 7, Mesaroš 5, Vučković 4, Traljić 2, Turčinović, Maksimović 8, Minić, Šaponjić 10, Milnar 6, Kančević 7, Gornik, Sarvan 3.

Crvena Zvezda 91 : 76 Vojvodina
Kraljevo 70 : 52 Ušće
Spartak 62 : 40 Kovin
Radnički 71 : 66 Stara Pazova
Hemofarm 110 : 39 Proleter
Partizan 91 : 61 Loznica