Fudu prija liderska pozicija

Sloga (D) 1 (0)

Fud           2 (1)

Dašnica- Stadion: Braća Čović,Sudija : Slaviša Jakovljević (Kruševac)7,Strelci: Đorđević u 54 min za Slogu, Vačarević u 42 , Simić u 60 za Fud.

Sloga (D): Ćirković 7,Đ.Obradović 6,5,Miljković 7,Rajić 6,5,N.Obradović 6,5 (Kovandzić -),Milivojević 6,5,A.Obradović 6,5(Đorđević 7),Toskić 6,5,Valjarević 6,5,Mijajlović 6,5(Todić-),Marković 6,5.

Fud: Jovanović 7,Dar.Čaloveić 7,Rakićević (Šola 6,5),Nikolić 7,Dal.Čaloveić 7,Zdravković 7(Luković 7),Vračarevic 7,N.Obradović 7,5,Pavlović 7,Mitrović 7(Knežević 6,5)Simić 7.

Igrač Utakmice: N.Obradović (Fud).

Bruski Fud je gostovao u Dašnici ekipi Sloge.  Zasluženo su pobedili rezultatom 1:2 i posle ovog kola drže prvo mesto na tabeli sa osvojenih 13 bodova  iza drugoplasiranog Rubina koji ima bod manje . Imao je Vračarevićodlicnu šansu da donese svojoj ekipi prednost pri rezultatu 0:0 ali je promašio. U  42 Vračarević je ovoga puta bio precizan i doneo prednost svojoj ekipi.   Pred kraj poluvremena  posle kornera Simić je imao šansu poveća prednost ali je šutirao pored gola .            U drugom poluvremenu  samo što je ušao u igru  u 54 minutu Đorđević  postiže gol i izjednačuje rezultat na 1:1. Pobedu Fudu doneo je  Simić u 60 minutu 1:2 . Do kraja mogli su brusjani da pobede i ubedljivije  ali su Vačarević ,Šola i Dalibor Čaloveić  si bili neprecizni . U narednom kolu Fud  je domaćin  13 April iz Velike Lomnice utakmica se igra u nedjelju 12 .09 .2021 u 16:00 časova.