Sjajan start Orlova u debitanskoj sezoni u ligi zona ''Zapad''

FK Orlovi - foto: arhiva kluba

Orlovi iz Jasenova su posle i drugog kola lige zone ''Zapad'' upisali pobedu na jako teškom gostovanju ekipi Sloge iz Despotovca.

Na samom početku meča ekipa Sloge je zapretila sa nekoliko odličnih udaraca sa distance, međutim sjajni golman Orlova Nikola Petrović uspeo je da zaustavi svaki udarac. Nakon toga igrao se otvoren fudbal sa obe strane.

Igrao se 45. minut, Sloga je imala šansu, ali golman Petrović hvata loptu i ide na brzo ispucavanje gde pronalazi napadača Igora Pavlovića, koji se odlično snalazi i donosi prednost Orlovima pre odlaska na odmor. Vredi napomenuti da je Pavlović u prošloj sezoni bio najbolji strelac Orlova i drugi najbolji strelac u Pomoravskoj okružnoj ligi.

U nastavku drugog poluvremena, iskusni trener Orlova Milosav Manojlović je taktički odlično postavio ekipu, te su igru prepustili domaćinu i fokusirali se na odbranu svog gola. Orlovi su zatvorili sve prilaze golu i tako je utakmica završena minimalnom pobedom Orlova od 0:1.

U sledećem kolu Orlovi iz Jasenova dočekuju na svom stadionu ''Orlovo gnezdo'' ekipu Župe iz Aleksandrovca, a meč je zakazan za subotu, 04.09.2021 od 16:30 časova.

Ovim putem Orlovi žele da napomenu da je omogućena kupovina sezonske članske karte za sve navijače i simpatizere Orlova. Članska karta će važiti kao ulaz na svim domaćim prvenstvenim utakmicama. Kupovina je moguća direktno na stadionu ''Orlovo gnezdo'' ili putem njihovih zvaničnih društvenih mreža. Cena sezonske članske karte iznosi 1500 dinara.Nema sumnje da će ovogodišnja sezona u ligi zona ''Zapad'' biti jako uzbudljiva.