Remi u lokalnom derbiju u Stalaću-

Trudbenik- Sloga (Ćićevac) 1:1(0:0)

Stadion Trudbenika u Stalaću gledalaca 800. Sudija Lazar Pršić (Kruševac) 8. Strelci: Igor Pavlović u 67min za Trudbenik i Šljivić u 63 minutu za Slogu.. Opomenuti igrači: Ivan Stanković i Miloš Milanović i Bojan Todorović trener (Trudbenik), Milosavljević,Radosavljević i Mitrović ( Sloga).

Veliki lokalni derbi izmedju prvih komšija Stalaćana i Ćićevčana privukao je veliku pažnju Javnosti. Preko 800 ljudi okupilo se na stadionu Trudbenika i nisu zažalili jer su videli lepu i borbenu utakmicu. Ako je prvi deo prošao bez golova drugi je počeo ofanzivom gostiju koji su u 67 minutu došli do vodjstva posle odličnog šuta Šljivića s tim što je jedan od štopera domaćih malo skrenuo loptu koja je prevarila golmana domaćih Stevana Simića za 0:1. I kad su svi očekivali da gosti preuzmu igru domaći su samo 4min. Posle preko Igora Pavlovića poludesno sa nekih 25 metara sjajno lobovao golmana gostiju Rajića Stojićevića.

Domaći su potom krenuli u veliku ofanzivu i do kraja imali dva zicera pa tako propustili i da pobede.

Na kraju treba istaći i izvanredno suđenje mladog Lazara Pršića i komletne službene ekipe koja je doprinela da u ovom uvek uzavrelom derbiju prođe sve u duhu fer pleja.

Trudbenik: Simić 7,Mladenović 7( Spasić 7),Stanković7,Stanojević