Rapsodija Forest Grina za 4/4, pobeda Bradforda u sjajnom meču

Za vikend je odigrao četvrto kolo u Ligi 2. Bilo je efikasno i veoma zanimljivo.

Forest Grin nastavlja sa fenomenalnim igrama na startu sezone. Ekipa trenera Edvardsa savladala je Krauli sa 6-3. Forest je vodio dva puta u prvom poluvremenu golovima Kejdena i Stjuarta ali je Hasenheler dva puta poništavao vodstvo domaćih. U nastavku, totalna dominacija domaćih. Golovima Meta, još dva puta Kejdena te Janga, došli su do velikih 6-2. Konačan rezultat postavio je Apija.

Bradford je kao gost savladao Mensfild u sjajnom meču sa 3-2. O'Konor je doveo Siti u vodstvo ali je Houkins donio Mensfildu izjednačenje. U nastavku, Houkins donosi preokret Mensfildu. Ali do kraja se desio još jedan preokret. Golovima Vernema i Kuka, Bradford je došao do tri boda.

Eksiter je došao do prve pobjede u sezoni. Oni su sa 4-1 savladali Bristol Roverse. Džej je pogađao dva puta, Dieng  jednom te Kajt jednom a sve golove Eksiter je dao u prvom poluvremenu. U nastavku, Finli je samo ublažio poraz svoga tima.

Forest Grin ima maksimalnih 12 bodova, dok je Bradford drugi sa deset. Volsol ima bod dok je poslednji Oldem bez boova.