13.08.2012 S.Blagojević

Prijateljska utakmica: Juhor - Balkanski 2:1

Dva zonaša članovi Pomoravsko -timočke zone (Juhor) i Niške zone (Balkanski) pružili su odličnu partiju danas u Obrežu pa su treneri dve ekipe Goran Marković i Rade Manić ( na slici) zadovoljni generalnom probom pred start prvenstva u kojem obe ekipe gaje najviše ambicije. Prvo poluvreme pripalo je Juhoru koji je poveo u 28 minutu posle odličnog prodora Brankovića po desnoj strani koji je izvanredno uposlio Jeremića za 1: 0. U nastavku igre domaći već u 52 minutu preko Dušana Ćosića vode sa 2: 0 pošto je ovaj direktnim šutem iz neke vrste skraćenog kornera pogodio gol iznenađenog Lilića Gosti su potom preuzeli igru pa je Nackov u 66 minutu prodro po desnoj strani u šesnaesterac ali ga je Dušan Ćosić srušio za jedanaesterac koji Petrov nije iskoristio jer je pogodio stativu golmana Maksimovića. gosti ponovo imaju igru a danas odlićni Nackov ponovo ovog puta sa leve strane ulazi sam ispred Maksimovića koji ga ruši za novi jedanaesterac koji Đurov realizuje za konačnih 2:1

Strelci. 1. 0 Jeremić u 28, 2: 0 Dušan Ćosić u 52 , 2: 1 Đurov u 69 minutu iz KU. Stadion Juhora u Obrežu , gledalaca 150. Sudija Slađan Rajković (Obrež): Opomenuti igrači. Antonijević, Žerjav, Dušam Ćosić i Sibinović (Juhor) , Georgijev ( Balkanski). Crveni karton: Dušan Ćosić (Juhor ) u 80 minutu.

JUHOR: Maksimović, Simonović, Dušan Ćosić, Žerjav, Milutinović, Mitić, Mladenović, Stojanović, Jeremić, Antonijević i Branković. Igrali su još: Pešić, Sibinović, Milić, Tomić, Aleksandar Đorđević, Vladimir Đorđević, Pejković, Aleksandar Ćosić, Radonjić i Stević.
BALKANSKI: Lilić, Đurov, Sokolov, Georgijev, Boban Vasov, Markov, Nackov, Petrov, Branislav Vasov, Nikolić, Branislav Ivanov. Igrali su još: Milčev, Nemanja Ivanov, Gogov, Manojlović.