Lazić srušio Toljevčane

Donji Kopaonik - foto: facebook

Osvojili su Razbojčani važna tri boda u borbi za opstanak. U 13. minutu sjajno su izveli akciju Lazić je poigrao Perića a ovaj odlično uočio Vučkovića koji sa  5 metara postiže gol za 1:0. Igralo se sve do 34. minuta na polovini gostiju kada Lazić odigrava dupli pas sa Milojevićem ulazi u šesnaesterac vraća povratnu loptu Spasiću koji postiže gol za 2:0. Gosti smanjuju u 42. minutu na 2:1 strelac je bio odlični Stojanović iz slobodnog udarca. Domaćin ponovo povećava prednost preko Lazića u 44. minutu kada solo prodorom sam završava akciju i postiže gol za 3:1.

U drugom poluvremenu u 49. minutu u šesnaesteracu gostiju biva oboren Spasić a sudija je pokazao na belu tačku, a Lazić je bio precizan sa penala. Gosti su do kraja samo ublažili poraz golovima Tazića u 62. minutu i Isailovića u 82. minutu. Donji Kopaonik je osvojio tri važna boda koji će im značiti u borbi za opstanak.

Donji Kopaonik - Mladost 4:3 (3:1)

Razbojna - Stadion u Razbojni. Bez prisustva publike. Sudija: Nikola Drašković 6, 5 (Kruševac). Strelci: Vučković 13, Spasić 34, Lazić u 44. i 49. (Donji Kopaonik) Stojanović 42, Tazić 62, Isailović 83. minut (Mladost). Igrač utakmice: Lazić.

Donji Kopaonik: Nedić 7, Vučković 7, Kostić 6,5, Radenković 6,5, Virijević 6,5, Spasić 7,  Milojević 6,5, Živanović 6,5, Milutinović 6,5 (Ž.Virijević-), Perić 7, Lazic 7.

Mladost (T): Sudjur 6,5, Stanković 6,5, Milenković 6,5, Isailović 7, Tazić 7, Z.Stojanović 6,5, Jakovljević 6,5, Petković 6,5, Ninković 6,5, G.Stojanović 7, Ćirić 6,5.

FUD 6 : 0 Ribnik
Trudbenik 3 : 1 Sebečevac
Gradina 5 : 1 Žabare
Donji Kopaonik 4 : 3 Mladost (T)
Sloga (Ć) 4 : 2 13. April
Gornji Stepoš 3 : 0 Mladost (DK)