Odbojkaši Bečeja zabeležili šestu ovosezonsku pobedu

Detalj sa utakmice kraj Tise između Bečeja i Kosovske Mitrovica - foto: V. Jankov

Mladići sa Tise opravdali su epitet favorita u okršaju sa Kosovskom Mitrovicom i zahvaljujući šestoj ovosezonskoj pobedi, čemu valja prododati tri boda iz poraza u taj brejkovima, stigli su do bodovne "kote 21". Kuriozitet okršaja je da su gosti u sva tri seta poveli sa 1:0, ali su na kraju zasluženo izgubili maksimalnim rezultatom.

Iako je izgledalo da će Bečejci već u prvom setu potvrditi koliko su kvalitetniji od rivala, jer su imali set loptu pri rezultatu 24:19, rešili su ga u svoju korist tek u produžetku rezultatom 27:25. U drugom su imali prednost od dva tri poena i tako je bilo do 19:19, posle čega su se rezultatski odlepili. U trećem dlu meča gosti su imali prednost od 14:11, ali posle 15:15 samo su se Bečejci pitali za rezutat.

Bečej - Kosovsla Mitrovica 3:0 (27:25, 25:20, 25:20)

Bečej: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Bez gledalaca. Sudije: Marija Nešić i Dragana Plavšić (obe iz Beograda)

Bečej: M. Rakić, Mehić, Gajičić, Đ. Rakić, Bašić,Milovac, Vukanić, Lukić, Grujić, Koković.
Kosovska Mitrovica: Hodžić, Stanojević, Andonov, Radomirović, Todorović, Vasilić, Popović, Deljanin.