Fudu samo bod protiv odlične ekipe Sebečevca

Jovan Milunović (čuči) - treći zdesna (foto: facebook)

Gosti su imali četri odlične prilike za postizanje gola, prva i najizglednija kada Vladimir Simić odlično biva proigran od strane saigrača, šutira ka golu a golman Jovanović brani. Nakon toga Simonović je pogodio prečku, a Pršićev šut izblokirao je Minić.

Domaćin je imao izglednu šansu za postizanje gola kada je po levoj strani prošao Čalovejić, a Marko Čolić ga proigrao, nakon čega je ovaj šutirao pored gola gostiju. Kad su gosti promašili silne šanse, a bilo je četiri izgledne za postizanje gola, usledila je kazna u 37. minutu. Zdravković je odlično proigrao Čalovejić koji centrirao a Luković glavom zahvata loptu, golman gostiju kratko odbija, a isti igrač iz blizine posiže gol za vođstvo od 1:0. U 40. minutu  gosti sižu do izjednačenja posle ubačene lopte sa leve strane, Milunović je postigao gol za izjednačenje 1:1.

U natavku meča domaći ponovo stiču prednost u 50. minutu, a strelac je rezervista Milivoje Nikolić na asistenciju Minića za 2:1 Nakon primljenog gola ekipa Sebečevca preuzima inicijativu i stvara par dobrih prilika za postizanje gola. U tom periodu najbolji utisak na terenu je ostavio Pršić, koji je imao dobru šansu, ali se istakao golaman domaćih Jovanović koji je odlično intervenisao i sprečio najgore. Gosti se nisu predavali i do izjednačenja stižu u 71. miutu kada posle šuta Pršića golman domaćih ispušta loptu, a Milunović posiže svoj drugi pogodak na meču za 2:2.

Pred sam kraj utakmice domaćin je tražio penal kada u šesnaestercu biva oboren Milivoje Nikolić, ali se glavni sudija nije oglasio. Gosti su poslednjih 20 minuta igrali sa igračem manje nakon isključenja, ali domaći nisu uspeli da iskoriste brojčanu prednost na terenu, pa na kraju gosti ostaju zadovoljniji osvojenim bodom.

Brus - Gradski Stadion. Sudija: Ivanović Filip (Kruševac). Strelci: Luković 37, Mili. Nikolić u 50. minutu za FUD, Milunović u 40. i 71. za Sebečevac. Igrač utakmice: Milunović.

FUD: Jovanović, Čalovejić, M. Čolić, Pavlović, Mitrović, Alek. Simić (Petrović), Luković (I.Čolić), Nen.Nikolić (Obradović), Minić, Rakićević, Zdravković (Mili. Nikolić).
Sebečevac: Milojević, Živković, Pantelić, Dej.Simonović, Saš.Simonović, Milunović, Stojanović, Marković, Vlad. Simić, Pršić, Todosijević.

Mačkovac 1 : 1 Sloga (D)
Sloga (L) 5 : 0 Čitluk
Gornji Stepoš 2 : 0 Vinogradar
Sloga (Ć) 2 : 3 Mladost (DK)
Donji Kopaonik 0 : 2 13. April
Kupci 1 : 2 Mladost (T)