B 2000 trijumfalno i kroz Rajkovac

U Rajkovcu je kod drugoplasirane ekipe Međuopštinske lige Aranđelovac - Topola, gostovao tim B 2000 iz Aranđelovca. Već nakon uvodnih minuta igre gostujuća ekipa je pokazala da je došla po sva 3 boda.

Igrao se 20. minut kada je robusni napadač gostiju Točilovac postigao pogodak za vođstvo gostiju, a svoju efektnu igru je krunisao 10 minuta kasnije svojim drugim golom. U 40. minutu kapiten Popović postiže i treći gol za goste, na asistenciju Točilovca, koji je danas bio perjanica u gostujućoj ekipi i pravi nosilac igre.

Posle ubedljivog vođstva gosti su skinuli nogu sa papučice za gas i u nastavku se opredelili da čuvaju rezultat, dok je domaćin povezao svoje redove, a ranim golom Petrovića u 47. minutu stekli su nadu da mogu doći i do preokreta. Međutim sve nade su im pokopane nakon sata igre, kada novajlija u redovima Aranđelovačana Nićiforović postiže svoj prvenac, za sigurno vođstvo 1:4.

Igrači Mladosti se ne predaju i preko Rankića iz kaznenog udarca u 77. minutu smanjuju na 2:4, što se ispostavilo da je konačan rezultat.  Ovom pobedom B 2000 je vezao 4 uzastopna trijumfa, a posle početne krize najbolji strelac gostiju Srđan Točilovac je na poslednje 2 utakmice postigao 5 golova i opravdao šansu koju mu je pružio trener Živanović.

Narednog vikenda B 2000 u gradskom derbiju na svom bunjištu dočekuje ekipu Vrbice, dok Mladost iz Rajkovca igra derbi kola u Bukoviku protiv prvoplasiranog Mladog Rudara.

MLADOST (R) - B 2000 2:4 (0:3)

STADION: FK Mladost. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Babić Milan. POM.SUDIJE: Mijatović Jovica i Matijević Đorđe. STRELCI: Petrović 47.min i Rankić 77.min (k.u.) (Mladost), Točilovac 20. i 30.min, Popović 40.min i Nićiforović 60.min (B 2000).
MLADOST: Sremčević, Radović, Veljković (I.Marković), Jakovljević, Živković (Simić), Đ.Marković, Č.Petrović, Rankić, Stojanović (Đorđević), V.Petrović, Mitrović.
B 2000: Maksimović, Preković (Ne.Milićević), Vještica, Gajić, Vasiljević, Radojkić (Teofanović), Ni.Milićević, Vujanović, Nićiforović, Popović, Točilovac.

Mladost (R) 2 : 4 B 2000
Vrbica 4 : 1 Brezovac
Gorski Car 2 : 1 Borac
Budućnost 1 : 2 Šamot
Mladost (J) 4 : 1 Trešnjevica
Radoje Domanović 0 : 0 Kopljari