Belić širi krila Loznici, konačno golovi

Detalj sa meča Loznica - Sloga (foto: infolo.rs)

U vanrednom 7. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Loznice pobedili su Slogu iz Kraljeva rezultatom 2:1. Konačno su posle 450 minuta posta postigli golove fudbaleri Loznice i zabeležili pobedu. Bila je ovo teška i naporna utakmica. Kako se vreme menjalo kiša, sunce, tako su i lozničani igrali. Vodili su na poluvremenu 2:0 golovima Đorđa Belića i Dragiše Komarčevića ali su u igri pali u drugom delu pa su gosti bili opasniji protivnik. Ružić je nekoliko navrata dobro reagovao na golu pa su zeleno – beli upisali tri nova boda.

Blistao je danas Đorđe Belić, ovaj momak je odigrao najbolju utakmicu odtkad je na Lagatoru, preuzeo je veliki odgovornost tokom čitavog meča i postigao evro gol. Današnja pobeda odrazila se i na tabelu, sad se nalaze na 9 mestu sa 9 osvojenih bodova.

U sledećem kolu gostovaće ekipi Radničkog iz Sremske Mitrovice koja je danas slavila u Zemunu rezultatom 0:3

Izvor: infolo.rs

Video prilog: youtube.com/Loznica Info

Kabel 2 : 1 Dinamo
Radnički 1923 2 : 1 Radnički (P)
OFK Žarkovo 1 : 3 IMT
Borac 1926 0 : 1 RFK Grafičar
Zemun 0 : 3 Radnički (SM)
Loznica 2 : 1 Sloga (K)