Drina - Rudar Prijedor 1:0 video

Boris Savić i Slaven Stjepanović (Rudar Prijedor)

U pretposljednjoj utakmici 5. kola m:tel Prve lige Republike Srpske Drina je u Zvorniku savladala favorizovani Rudar Prijedor sa minimalnim rezultatom 1:0.

Trenutak odluke zbio se još u 6. minutu kada je Vasić dubinskom loptom sjajno pronašao Stupara u kaznenom prostoru Prijedorčana, a ovaj rutinski savladao Topolovića. Malo ko je u otvorenoj utakmici očekivao da će to da bude i konačan rezultat. U 39. minutu dosuđen je penal za goste, ali je golman Drakulić odbranio šut sa bijele tačke Jakupovića. U sudijskoj nadoknadi Pekija je poslije kornera pogodio stativu, a u nastavku akcije Marić šutirao pored gola, pa je ostalo 1:0 za domaćina.

Drina - Rudar Prijedor 1:0 (1:0)

Gradski stadion u Zvorniku. Bez gledalaca. Sudija: Mario Jelić (Banjaluka). Strijelac: Stupar u 6. minutu. Žuti kartoni: Jevtić, Zarić, Jovanović (Drina), Burazor, Marić, trener Savić (Rudar Prijedor).

DRINA (Z): Drakulić, Tvrdišić, Jevtić, Ristović (od 81. Vidaković), Ilić, Kikić, Jovanović, Zarić, Stupar (od 75. Damjanović), Doneski, Vasić (od 84. Musić).

RUDAR PRIJEDOR: Topolović, Pekija, Bilbija (od 57. Dojčinović), Burazor, Rastoka (od 57. Gavranović), Marić, Stjepanović (od 65. Matović), Zekanović (od 74. Jaćimović), Ivetić, Jakupović, Marmat.

Sutjeska 0 : 0 Slavija
Zvijezda 09 1 : 0 Željezničar
Modriča 0 : 0 Sloboda
Drina 1 : 0 Rudar Prijedor
Tekstilac 1 : 3 Sloga
Leotar 1 : 0 Kozara