Zvezda sigurna protiv Grafičara

Omladinci Grafičara su izgubili od Zvezde istovetnim rezultatom kao jutros kadeti - 2:0. Ikanović je goste doveo u vođstvo već u 5. minutu udarcem sa desetak metara. U 14. minutu je Stojanović uzdrmao prečku gola domaćih sa oko 20 metara.

Potom su se ređale prilike pred golom Grafičara, ali su Bačanin, Stojanović i Ćurić bili neprecizni. U prvom minutu nadoknade divna akcija Ćurića i ubačena lopta na metar od gola ka Bačaninu kome nije bilo teško da je sprovede u mrežu. Rezultatom 2:0 se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme, ali ista igra kao u prvom. Zvezda napada i stvara prilike, a šta su sve promašili njeni igrači to je za priču i dodatni šuterski trening. Stanković u dva navrata, Borović, Lazetić i opet Ćurić su imali sjajne prilike, međutim koncentracija im nije bila na zavidnom nivou. Što se tiče Grafičara igra bleda, bez mogućnosti da se ugrozi protivnički gol. Prvenstvo se nastavlja već u sredu vanrednim kolom.

GRAFIČAR - CRVENA ZVEZDA 0:2 (0:2)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Živanović Miloš. POM.SUDIJE: Cvetković Ivan i Tubić Njegoš. STRELCI: Ikanović 5.min i Bačanin 45+1min. (C.Zvezda). ŽUTI KARTON: Stanković (C.Zvezda).
GRAFIČAR: Gučmanov (Vasilev), Ninković, B.Pecarski (D.Pecarski), Stojanović (Bojović), Bjelanović, Ćurčić, Gluščević (Ramović), Kovačević, Vintonji (Tang), Pešović, Stojković.
CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Despotovski (Lazić), Ikanović, Petrović, Đurić, Pantić (Borović), Ćurić, Stanković, Bačanin (N.Mituljikić), Stojanović (Knežević), J.Mituljikić (Lazetić).

Radnički (NB) 0 : 1 TSC
RFK Novi Sad 1921 0 : 0 Napredak
Internacional 0 : 2 Brodarac
Trayal 1 : 1 OFK Beograd
Voždovac 1 : 3 Partizan
Rad 0 : 2 Vojvodina