OFK Slatina savladala tim FUD-a iz Brusa 2:1

Jedini preostali borski predstavnik u Pomoravsko-Timočkoj zoni savladao je juče (nedelja), ekipu „FUD-a“ iz Brusa 2:1 (1:0) u 17.kolu zonaškog talmičenja. Slatinjani su u ovaj susret pred svojim navijačima ušli sa imperativom popbede, osvajanjem prvih prolećnih bodova, a svoju dobru igru krunisali u 25.minutu, strelac vodećeg pogotka za domaći tim bio je Petrović 1:0. Gosti iz Brusa u drugom poluvremenu zaigrali su angažovanije i u prvom minutu nastavka iskoristili nesmotrenost odbrane Slatine i poravnali rezultat preko Čolića na 1:1. Trener Slatine u igru je uveo napadača Ivanovića, koji je u 55.minutu postavio konačnih 2:1 za „žute iz Slatine. Slatina je na poslednjem mestu na tabeli sa osam osvojenih bodova. Naredne nedelje „žuti“ gostiju „Kablovima“ u Zaječaru.

Jedinstvo (P) 6 : 0 Rembas
Župa 1 : 1 Dunav
Majdanpek 2 : 3 Napredak
Đerdap 3 : 0 Juhor
SFS Borac 3 : 2 Timočanin
Slatina 2 : 1 FUD
Pepeljevac 2 : 0 Kablovi
Ozren 1 : 0 Morava (Ć)