Pančevci ubedljivi protiv Vrščana

KMF Dinamo (Pančevo)

Pred svojom publikom Pančevci su u derbiju protiv Vrščana ostvarili ubedljivu pobedu i sada zauzimaju vrh tabele sa dva boda prednosti.. Posle dobre igre u prvih dvadeset minuta domaći tim je vodio 5:0 i rešio pitanje pobednika. Gosti su omali dva penala sa devet metara, ali nisu uspeli da zatresu mrežu.U nastavku domaći igrači nastavili su u istom ritmu i postigli još četiri gola u mređi Vršlana. U timu domaćih istakli su se pored najboljeg pojedinca Pešterca još Đukanović, Kranfilovski i Vuković.

Prvenstvena utakmica Futsal liga Vojvodine 8 kolo

Dinamo- Forum 9:1 (5:0)

Pančevo. Hala Strelište. Gledalaca: 200. Sudije:Petar Radojčić (Inđija) i Dragutin Božović (Kula). Strelci: 1:0 Karanfilovski u 4, 2:0 Pešterac u 5, 3:0 Karanfilovski u 6, 4:0 Vuković u 14, 5:0 Milovac u 15, 5:1 Radak u 23, 6:1 Pešterac u 24, 7:1 Đukanović u 31, 8:1 Iričanin u 39, 9:1 Jaćimović u 40 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Dinamo 7 (7-0), Forum 4 (4-0).

Dinamo 1945: JAĆIMOVIĆ, KARANFILOVSKI, ŠEVO, BLAGOJEVIĆ, ĐUKANOVIĆ, Pešterac, Iričanin, Milovac, Ilić, Vuković, Radojčić, Vukajlović.

Forum:KIKOŠ, ,BORKOVIĆ, JANKOVIĆ, RANISAVLjEVIĆ, BOGDANOVIĆ, Lukić, Mandić, Radak, Vezmar, Anđelković, Đorđević, Rašić.

Viking : Forum
Indians : Kikinda
Dinamo : Kraljevićevo