Bačkogradištanci petim uzastopnim porazom završili polusezonu

Simo Janković (u prvom planu) je pogodio, a Dimitrije Vejin iza njega asistirao

Bez četvorice standardnih igrača, Gačkogradištanci su pretrpeli poraz minimalnom razlikom od vrlo dobrih Apatinaca. To je peti uzastopni poraz Voše, od kojih drugi na svom terenu, pa je dobro da je stigao kraj polusezone.

Prvi deo utakmice doneo je izjednačenu igru, a mrže su se njihale samo zahvaljujući snažnom vetru. U nastavku su viđeni i golovi. Gosti se nisu radovali samo prvom pogotku, već i pobedi na kraju.

Igrao se 58. minut, kad je Bursać dubinskom loptom proigrao Stefana Ožegovića, koji je materijalizovao uspešnu akciju. Iz dva poteza su Apatinci povisili na 2:0. Knežević je šutirao sa dvadesetak metara, golman domaćih Milovanov kratko odbio, a desetak minuta posle ulaska u igru Damir Dulićje snažnim šutem loptu poslao ispod same prečke. Pet minuta pre kraja svoju dobru igru krunisao je Simo Janković na dodavanje Vejina.

Vojvodina – Mladost APA    1:2  (0:0)

Bačko Gradište: Igralište uSRC „Đorđe Tapavica Džoja“. Gledalaca: 100. Sudija: Balša Ćeranović (Lovćenac). Strelci:S. Janković u 85. minutu za Vojvodinu, a Ožegović u 58. i Dulić u 74. za Mladost APA. Žuti kartoni: Marković, Bečanović,Ilić (Vojvodina).

Vojvodina: Milovanov, Vejin, Marković, Bilbija, Bečanović, Jelić, N. Janković, Stefanov, Ilić (od 46. M. Mihajlović), Brankov (od 46. V. Mihajlović), S. Janković.

Mladost APA: Jeličić, Basarić, Bursać, Zlatković (od 75. Đeri), Vujin, Mišković, Knežević, Jovović, Ožegović, Rodić (od 65. Dulić), Pešić (od 80. Krunić).

Krila Krajine 0 : 1 Bačka
Tekstilac 1 : 0 Bajša
OFK Stari Grad 9 : 1 Tavankut
Crvenka 2 : 4 Mladost (T)
Radnički 0 : 3 ČSK Pivara
Sloga 0 : 2 Tisa