Odličan start rukometašica Topličanina

Rukometašice Topličanina savladale su u prvom kolu Super B lige novajliju u ligi ekipu Beograda na njihovom terenu sa 36:32, poluvreme 18:16 za Beograd. Najefikasnije u ekipi Topličanina bile su Danijela Kričak sa 9 i Olja Nikolić sa 8 postignutih golova dok je u ekipi Beograda bolja od ostalih bila Andrea Savić koja se 9 puta upisala u strelce.

Većim delom prvog poluvremena vodile se ravnopravna borba da bi se u finišu rukometašice iz Beograda bolje snašle i otišle na odmor sa dva gola prednosti. U drugom poluvremenu u 39. minutu Topličanin prelazi u vodstvo i tu prednost nije ispuštao do kraja utakmice zabeleživši na kraju vrednu pobedu.

U narednom kolu na svom parketu rukometašice Topličanina dočekuju Mladi Radnik iz Požarevca.U istom rangu takmičenja RK Topličanin izgubio je u Prokuplju od Radničkog iz Kragujevca sa 30:21.