Zona Kolubarsko-mačvanska: Borac (L) - Ribnica 3:1

Po toplom i sparnom vremenu u Lešnici je odigrana dobra utakmica u kojoj su se sastale dve veoma dobre ekipe. Gosti iz Mionice su se predstavili kao dobra i borbena ekipa, ali i domaći su na ovoj utakmici odigrali veoma dobro i borbeno. Publika je u svakom slučaju imala priliku da vidi dobru fudbalsku predstavu, otvorenu utakmicu, koja je obilovala prilikama, borbenu, fer i korektnu.

Domaći su na ovom susretu nastupili oslabljeni neigranjem kapitena Đukića.

U 7. minutu Mićić Marko se nalazi u sjajnoj prilici, ali sudija Vićentić je podigao zastavicu signalizirajući nedozvoljenu poziciju mladog napadača. U 9. minutu uzvraćaju gosti gde Popović odlično šutira sa nekih dvadeset metara, ali golman Radić se nije dao iznenaditi. Već u sledećem napadu Arifović Omer odlično ubacuje loptu ali samo udarac iz ugla za domaće. U 11. minutu mladi Mićić Marko sam izlazi pred golmana gostiju, gde ispred kaznenog prostora biva oboren. Slobodan udarac sjajno izvodi Nikolić ali dobro brani golman gostiju Milić. Ono što nije uspeo iz slobodnog udarca, Nikolić uspeva već u sledećem minutu. Nakon udarca iz ugla i gužve u kaznenom prostoru gostiju, Nikolić biva najprisebniji i šalje loptu iza leđa Milića, za veliku radost domaćih i prednost od 1:0.

Nikolić Nikola - 1:0

U 22. minutu beležimo lepu priliku Jovanovića ali golman Milić je bio na visini zadatka.  U 24. minutu dobar napad gostiju preko Uroševića ali promene rezultata nije bilo. U 34.minutu susreta beležimo dva vezana udarca iz ugla za domaće. 37.minut donosi još jednu lepu priliku Jovanovića ali se istakao Milić. Nikolić je ponovo bio neprecizan, ovoga puta u 41. minutu susreta. Kada se već polako primicalo vreme odmoru, u 43. minutu nakon sjajne asistencije Jovanovića, mladi Miloš Mićić biva brži od odbrane gostiju i postiže pogodak za prednost domaćih od 2:0. Ovim rezultatom se otišlo i na odmor. Sumirajući prvi deo susreta može se reći da su domaći sasvim zasluženo isto rešili u svoju korist, a sjajnom defanzivom sprečili goste da urade bilo šta više.

Mićić Miloš - 2:0

U drugom delu domaći se povlače i prepuštaju terensku inicijativu gostima. Terenska inicijativa donosi i prilike koje su stvarali gosti. U 59. minutu nakon dobre prilike udarac iz ugla za goste. Takođe, u 67. i 68. minutu beležimo dve lepe prilike za goste ali promene rezultata nije bilo. Domaći se oslobađaju pritiska i u 70. minutu beležimo lepu priliku ali je Mićić bio sebičan. U 72. minutu ponovo u glavnoj ulozi Mićić, koji šutira, golman Milić odbija loptu, a za prednost od 3:0 siguran je bio Marković. Gosti se ipak nisu predavali. U 75. minutu nakon slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora domaćih istakao se golman domaćih Radić. Ipak, u 80. minutu preko Mijuškovića gosti dolaze do počasnog pogotka. Do kraja susreta beležimo još dve lepe prilike, najpre gostiju u 84. minutu i domaćih u 89. minutu ali promene rezultata nije bilo.

Zaslužena pobeda domaćih, koja nije bila nimalo laka, dok su se gosti predstavili u veoma dobrom izdanju. Brojni aplauzi publike koji su znali da nagrade svaki lepi potez domaćih ulepšali su ovu predstavu.