Pobeda sa 10 igrača
Radnički je danas sasvim zasluženo pobedio skromnu ekipu Železničara iz Lajkovca sa 2:0 (2:0). Utakmica je počela ofanzivom domaćina koji je u prvih 15 minuta promašio tri 100% šanse. Prvo je Stašić sa 7 metara pogodio golmana gostiju, zatim je Komatina pogodio prečku, a u nastavku akcije posle udarca Stašića kapiten Lajkovčana Radovančević je sa gol linije izbacio loptu u polje. Najbolju šansu u 12.minutu je propustio mladi Nedović kada je neometan sa 10 metara šutirao u golmana. U 17.minutu najbolji igrač Radničkog Željko Buzić je dobio direktan crveni karton zbog udaranja igrača bez lopte. To kao da je još više razljutilo domaćina, pa su se napadačke akcije ređale iz minuta u minut. Prvi gol je pao u 32.minutu posle asistencije Komatine gol glavom postiže iskusni Joksimović. U 38.minutu po drugi put u ovoj sezoni Radnički posle uigrane akcije iz slobodnog udarca postiže evrogol. Strelac, ispostavilo se kasnije, poslednjeg gola na utakmici je bio Zoran Radosavljević. Do kraja poluvremena vredno pomena su bile šanse Stašića i Stojiljkovića. U drugom poluvremenu pokušaji gostiju da iskoriste prednost igrača više, ali sem šuta Uroševića u 55.minutu, Železničar nije ugrozio gol sigurnog Jeremića. Na suprotnoj strani, šanse su propustili napadač Stašić te mladi Marković i kapiten Radosavljević. Sve u svemu, lagana pobeda Radničkog iako su 73 minuta igrali sa igračem manje.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)