Dubljani na korak od opstanka

Fudbalski klubovi Kamenorezac 76 iz Dublja kao domaćin i borac iz Gornjeg Katuna, odigrali su u Gornjem Ribniku utakmicu u okviru 28. prvenstvenog kola druge rasinske okružne lige pred oko 100 gledalaca. Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni arbitar Ljubiša Jakovljević, sa pomoćnicima Bojanom Milićem i Daliborom Bićaninom. Delegat ovog susreta bio je Goran Minić. I jednoj i drugoj ekipi bodovi su bili neophodni u borbi za opstanak. Utakmica je bila fer i korektna uz dobro sudjenje i regularno postignute pogodka. Domaći su prvo poluvreme rešili u svoju korist pogodkom Darka Blagojevića u 13 minutu, u nastavku obostrano otvorena igra pa su pogodci postizani bez dužeg čekanja. Najpre su dubljani povećali vodjstvo na 2:0 u 51 minutu posle asistencije Blagojevića pogodak je postigao iskusni Dragan Župac. Isti igrač povećava vodjstvo u 53 minutu i to je bilo 3:0. Stefan Simić se upisao u listu strelaca u 55 i 68 minutu. Gosti su iskoristili ležernost i greške odbrane domaćih i najpre su smanjili rezultat u 61 minutu pogodkom Nikole Kojića, zatim u 65 minutu strelac Ivan Gajic, a posle drugog Simićevog pogodka gostujući igrač Andrija Stamenković postavlja konačan rezultat utakmice u 70 minutu 5:3. Posle ovog odigranog kola FK Kamenorezac se nalazi na 12 mestu sa 31 bodom.  Narednog vikenda dubljani gostuju u Stalacu ekipi FK Trudbenik.

Garevina 2 : 1 Mladost
Stari Trstenik 3 : 1 Omladinac
Ušće 4 : 2 Polet 57
14. Oktobar 3 : 0 Beli Orlovi
Gradina 3 : 2 Rubin
Sloga (D) 3 : 1 Borac
Sloga (L) 0 : 3 Trudbenik
Kamenorezac 76 1 : 1 Velika Drenova