Blačani gaze redom

U 2. kolu Prve futsal lige Srbije KMF Jastrebac pobedio je kod kuće KMF RB Valjevo rezultatom 8:4 (4:3). Utakmica je igrana u sportskoj hali „Čika Duško Jovanović“ u Blacu.Blačani su poveli već u prvom minutu utakmice golom Nikole Tanaskovića, a u listu strelaca za KMF Jastrebac upisali su se i Aleksandar Radojčić, dva puta, Rajko Lazović, Adrijano Knežević, Nikola Medić, Jovan Cvetanović i Marinko Sudimac.

Golove za KMF RB Valjevo postigli su Kosta Marković  i Nemanja Jovanović dva puta.U osvrtu na predhodno kolo gde je Jastrebac do pobede došao u Novom Pazaru, trener Blačana Marko Gavrilović ističe da se radi o jednoj sjajnoj pobedi u utakmici u kojoj je Jastrebac došao do pobede pri dva gola razlike na poluvremenu.

U narednom kolu Jastrebac u Beogradu igra sa ekipom Srpska a trener Blačana veruje u svoju ekipu i tri boda i u trećem kolu Srpske futsal lige nad ekipom koju predvode vrhunski stručnjaci.

Sastavi ekipa:KMF Jastrebac Blace: Pavle Pavlović, Nikola Mićić, Aleksandar Radojčić, Nikola Tanasković, Jovan Cvetanović , Miljan Gajić, Matija Urošević, Dušan Nestorović, Rajko Lazović, Dušan Vukajlović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Adrijano Knežević, Filip Savić.

KMF RB Valjevo:Đorđe Jovanović, Milan Tajčić, Nikola Ranisavjević, Kosta Marković, Mališa Cvetanović, Željko Petrović, Marko Prokić, Willy Ela Charly, Nemanja Jovanović, Đorđe Milićević, Dušan Nikolić, Vladimir Golasković, Ognjen Perišić, Danijel Cvetanović.

Jastrebac 8 : 4 RB
FON 6 : 2 Ivanjica
Ekonomac 18 : 2 Vinter sport
Nova Pazova 4 : 1 Vranje
Kalča 4 : 4 Smederevo
Novi Pazar 0 : 1 Srpska