Budjenje Gornjeg Lajkovca

Prvo gostovanje u novoj polusezoni i prva pobeda! Utakmica je odigrana u Donjoj Toplici protiv raspoloženog domaćina, po očajnom terenu vodom natopljenim. Posle niza neiskorišcenih šansi, gosti dolaze u vodjstvo u smiraj prvog poluvremena. Nakon sjajnog prodora po desnoj strani i još boljeg centaršuta nezaustavljivog Perića, Mitić rezantnim udarcem glavom sprovodi loptu u mrežu domaćina za 0:1

Domaćin početkom drugog poluvremena, nakon blago tendencioznog sudjenja sudije dolazi do izjednačenja 1:1. Samo 10-ak minuta od izjednačujućeg gola bilo je potrebno gostima da se konsoliduju i da ponovo zatresu mrežu domaćina.Nakon slobodnog udarca izvedenog sa desne strane igrališta u skoku je najviši iskusni Ivanović, lopta završava u donjem desnom uglu domaćeg golmana za1:2.

Domaćin tada kreće sa jalovim napadima, a sa druge strane redjaju se kontranapadi gostiju. Iz jednog od mnogih kontranapada, Mitić lucidnim pasom "spaja" sa golom Simića koji maestralnim potezom vara nemoćnog golmana domaćih i šalje loptu u mrežu za konačnih 1:3 i daje znak malobrojnim navijačima Gornjeg Lajkovca da slavlje može da počne.

Rajac 1 : 3 Veliševac
Orao 3 : 1 Mladost
Borac 5 : 0 Liplje
Toplica 1 : 3 Gornji Lajkovac
Komanice 1 : 1 Jedinstvo