Trijumf Šarbana u Kožuaru

Na startu nove sezone fudbaleri Šarbana upisali su pobedu. Na terenu u Kožuaru, savledana je ekipa Strelca 001, rezultatom 2:0. Domaćin se na ovom meču pokazao kao dostojan protivnik, koji je u toku celog meča pružao snažan otpor favorivovanoj ekipi Šarbana. Ipak zbog par individualnih grešaka golmana kožuarske ekipe, gosti nose kući sva tri boda. Prvi gol na meču pao je u 35. minutu kada se mladi, šesnaestogodišnji, napadač Šarbana Ivan Avramović, sjajno ubacio u prazan prostor i u stilu iskusnih strelaca lob udarcem prebacio golmana domaćih i tako doneo vodjstvo gostima. Samo pet minuta kasnije rešeno je pitanje pobednika. Kao i u Zvizdaru prošle sezone, Dejan Mirković, sa centra upućuje loptu ka golu, koja posle loše procene preleće golmana domaćih i završava u mreži.

Strelac 001 Kožuar: Filip Lujić (Miloš Lukić), Života Hadžić, Dragan Radivojević, Dalibor Antić, Nikola Marinković, Milorad Marković, Milan Đurđević, Miloš Đalić, Slavko Damnjanović (Bogoljub Brdarević), Zoran Đurđević (Marko Stojanović), Aleksandar Đurović.

Šarbane: Aleksandar Novaković, Jovica Pavlović, Ivan Radovanović, Bojan Todorović (Ivan Simić), Dragan Avramović, Dejan Mirković, Ivan Avramović (Danijel Savić), Goran Simić, Stefan Rašić, Vladimir Avramović, Nikola Ranković.

Strelac 001 0 : 2 Šarbane
Murgaš 2012 1 : 1 Brgule
Kolubara 3 : 1 Sloga
Jedinstvo 4 : 1 OFK Takovo
Dokmir 1 : 1 Vukona
Pambukovica 3 : 0 Zvizdar 2012