OL Sopot: Sibnica - Ropočevo 5:1

Odlična fudbalska prestava je viđena na stadionu Sibnica. Brza i lepršava igra uz puno golova i dobrih prilika na zadovoljstvo gledalaca. Na startu se videlo da je domaćin rešen da ostvari prvu pobedu u ligi. Tako da se na prvi gol čekalo samo 2 min. Mat u tri poteza koji je započeo Protić nastavio Obradović odličnim centar šutom sa desne strane nalazi Đurovskog koji je odlično pratio akciju za 1:0. Drugi gol za domaćina već u 6 min. posle kornera odlično se u kaznenom prostoru snalazi Mustafa i postiže gol za 2:0. Treći pogodak je postignut u 15 min. posle dobrog dodavanja u prostor Protića, Mustafa opet na pravom mestu 3:0. Gosti su posle trećeg gola uspostavili malo ravnotezu na terenu. Naime u tom periodu jedna od retkih nesmotrenosti odbrane Sibnice je dovela Srećkovića u šansu koju je iskoristio i smanjio rezultat na 3:1 25min. Do kraja prvog poluvremena igralo se uglavnom na sredini terena u poluprilike na obe strane.

Drugo poluvreme je odlično otvorio Đurovski solo prodorom smešta loptu u mrežu gostiju za 4:1 61 min. Tačku na utakmicu stavlja Obradović. Iz polu kontre Milijanović prebacuje odbranu gostiju, sjajno pronalazi Obradovića kome nije bilo teško da postigne gol za 5:1 71 min. U nastavku je Domaćin mogao da dotuče protivnika iz par prilika od kojih izdvajamo: Mustafa je imao dobre šanse ali je traljavo šutirao, i ako je imao boljih rešenja. Najbolju prilika da se poveća rezultat delo je rezervista. Naime Pantelić je probio odbranu gustiju po desnoj strani, dobar centar šut oštro po zemlji lopta prolazi kroz peterac gostiju ali na žalost domaćih navijača Lazović je prekratak. Ukoliko Sibnica nastavi sa ovakvom igrom, nesumljamo da će se svako pomučiti da dođe do bodova u ligi protiv pomenutog kluba.

Sibnica 5 : 1 Ropočevo
4 juli (MP) 2 : 0 Slatina
Mladost (G) 2 : 3 Kosmaj
Nemenikuće 1 : 1 Rogača
Crvena Zvezda 5 : 2 Mladost (MI)
Stojnik 0 : 1 Vis