Vojvođanska liga - Jug: Sremac - ŽSK 5:0

Nisu prošla ni puna dva minuta igre, a domaćin je došao u vođstvo. Na ubačenu loptu sa strane, golman Gušić ne raguje najbolje, a lopta, praktično, pogađa Ivkovića i završava u mreži ŽSK-a. Već tada se moglo naslutiti u kom će se pravcu utakmica razvijati, što se vrlo brzo i obistinilo. U 29. minutu Račić lepo proigrava mladog Ivkovića, kojem nije vbilo teško da manirom iskusnog fudbalera povisi na 20. Gosti su u 35. minutu preko Džambasa mogli nešto više uraditi: fudbaler „fenjeraša“ iz Žablja, šutem sa dvadesetak metara šalje loptu pod swamu prečku gola Sremca. Srećom po domaćina, Babić je bio na visini zadatka. Par minuta kasnije, Babić je odbranio i šut Kaurina. Ispostavilo se da je to bilo sve od fudbalera ŽSK-a.

I Ninić u listi strelaca

Već u 51 minutu, kombinacija Ivković - Štetić završena je po domaćina na najbolji način - golom za 4:0. Mogao je Štetić nešto kasnije da se još jednom upiše u listu strelaca, alki nije uspeo da plasira loptu pored Gušića. Konačno, u poslednjim minutima utakmice viđen je još jedan gol u mreži gostiju: u 88. minutu Ninić se najbolje snašao u kaznenom prostoru ŽSK-a.

Sremac - ŽSK

Iako nisu igrali s „punim gasom“, fudbalerima Sremca sve čestitke za pet postignutih golova. S druge strane, prilično mlada postava ŽSK-a je samo na trenutke pružala nešto veći otpor.

Vojka - Stadion: „Siniša Gajin - Ćinana“. Gledalaca: 150. Sudija: Zorica Grujović (Futog). Pomoćnici: Dimitrije Matić (Šid) i Marko Grujović (Novi Sad). Delegat: Slobodan Popović (Ruma). Strelci: 1:0 Ivković u 2, 2:0 Ivković u 29, 3:0 Kolarov u 43, 4:0 Štetić u 52, 5:0 Ninić u 88. minutu. Žuti kartin: Klisara (ŽSK). Igrač utakmice: Bojan Ivković.

SREMAC: Babić, Petrović, Popović, Račić, Draganović, Grujin (od 71. Gajić), Vladisavljević, Ninić, Štetić, Kolarov (od 68. Bosnić) Ivković (od 61. Kosović).

ŽSK: Gušić, Bogdanov, Ninković, D. Đurđić, Mrđen, Džambas, Zeljkov, P. Đurđić (od Vučenović), Kaurin, Klisara, Krulj (od 68. Samac).