Mihajlovac očitao lekciju budućem zonašu

Malobrojni gledaoci nisu imali priliku da u prvom poluvrenmenu odgledaju kvalitetan fudbal. Istina viđene su po dve poluprilike ali su u timu gostiju neprecicni bili najpre Stojanović u 8. a potom u Stojković u 40. minutu. I domaćini su pripretili preko Nikolića a zatim i Krunića. Zbilo se to u 36. i 40. minutu utakmice.

U nastavku je priželjkivana bolja igra pre svega anemičnih domaćina ali su do izražaja došli gosti koji su sa lakoćom postigli čak tri pogotka. Najpre je posle centaršuta Jankovićasa desne strane neometan sa pet metara golmana Božovića savladao Dišić. Na 2:0 povisio je Janković a konačan rezultat postavio je rezervista Krnjajić koji se bez problema prožetao kroz odbranu budućeg Zonaša.

SLOGA - MIHAJLOVAC 0:3 (0:0)

Duel Boričića i Ivkovića foto: Stole

KRALjEVO - Strelci: 0:1 Dišić u 60. 0:2 Janković u 64. 0:3 Krnjajić u 77. Gradskistadion. Gledalaca 50. Sudija: Miloš Petrović (Smed. Palanka) 7,5. Žuti kartoni: Županjac (Sloga), Ivković, Pajić (Mihajlovac)

SLOGA: Božović 7 Spasojević -), Obradović 6, Gvozdenović 6,5, Dunjić 6,5, Županjac 6,5, Krstić 6,5, Drecun 6 (Pvlović 6), Boričić 6, Krunić 6 (Čilić -), Nikolić 6, Stolić 6

MIHAJLOVAC: Dobrić 7, Janković 7,5, Ređić 6,5, Ilić 7, Stojković 7, Ivković 8, Stojanović 6,5 (Krnjajić 7), Arsenijević 6 (Pajić 6,5), Dišić 7, Maksimović 6,5 (Đorđević -) Likić 6,5

Igrač utakmice: Dalibor Ivković (Mihajlovac)

Polet (LJ) 1 : 2 Mokra Gora
FAP 2 : 1 Jedinstvo
Smederevo 1924 1 : 0 Mačva
Šumadija (A) 1 : 2 Jedinstvo Putevi
Železničar 0 : 1 Sloga (P)