Radnički Valjevo odneo samo bod sa gostovanja u Osečini

Susret su otvorile dobro obe ekipe. Domaći su imali lepu priliku u 10. minutu ali golman gostiju je dobro reagovao. Igra sa dosta startova i prekida bila je sve do sredine prvog poluvremene gde je mlađani Ćebić uspeo da savlada golmana domaćih i tako donese prednost Radničkom, koji je sa istim rezultatom otišao na odmor.

Drugo poluvreme je obeležilo sramotno suđenje i veoma oštri startovi domaćina koji nisu bili sankcionisani kartonom. Osečina iz prekida dolazi do izjednačenja centaršutom Tomića. Do kraja susreta Radnički je imao sjajnu priliku ali golman domaćih je u poslednjem momentu odbranio šut Ćebića. Nikako ne smemo izostaviti sjajnu partiju golmana Radničkog Simića koji je svoju mrežu nekoliko puta spasio od sigurnih pogodaka.

Radnički u sledećem kolu dočekuje Spartak iz Ljiga. Utakmica se igra u subotu 14.05. sa početkom u 16:30 časova.