Pobeda u poslednjoj sekundi utakmice

U veoma uzbudljivoj i do kraja neizvesnoj rukometnoj utakmici 19. kola Srpske lige Zapad, rukometaši trsteničke "Prve petoletke" savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Novog Pazara rezultatom 27:26 i učvrstili se tako na četvrtom mestu tabele sa 21 osvojenim bodom. Na početku susreta gosti su do 9. minuta vodili sa 5:2 , domači su bili neefikasni sve do 20. minuta kada su "proradili" bekovi Grbović,Miljković i Matić i preokrenulu rezultat na 15:12 za trsteničane.

RKK Prva petoletka Trstenik

To je bio i rezultat prvog dela susreta, a u nastavku gosti su ponovo nametnuli svoj stil igre pa je rezultat u 47. minutu bio 22:20 za njih. Onda su se trsteničani prenuli pa su pogodcima Dimitrijevića i Nikolića izjednačili  rezultat na 25:25. Gosti su ponovo došli u vođstvo 26:25. Tandem trsteničana Nikolić-Matić izjednačio je rezultat, a onda u poslednjoj sekundi iz dosuđenog sedmerca Matić pogodkom donosi pobedu ekipi Prve petoletke. Trsteničani u 20. kolu gostuju u Zubinom potoku kod ekipe Trepča iz Kosovske Mitrovice i očekuju povoljan rezultat.