Još se igra
Bačka – Sloboda 1:1 (1:0). Udarcem sa distance, Milanović u poslednjim sekundama doneo vrlo vredan bod. Nakon dva pozitivna rezultata, opstanak praktično zavisi od nas samih.
Bačka je povela pogotkom iz jedanaesterca u 21. minutu. Zbog loših vremenskih uslova nismo imali priliku da vidimo previše fudbala, a stanje se značajno pogoršavalo sa početkom drugog dela igre. Na igralištu ispunjenom barama vodila se prava borba. U poslednjem minutu sudijske nadoknade, Milanović je prihvatio odbitak na oko 25 metara od gola, kratko povukao i raspalio po lopti koja je završila u mreži domaćih.

Sledi sama završnica prvenstva i nadamo se uzbudljiva borba za opstanak (trenutno stanje na tabeli kaže da nam jedino takva može odgovarati). Tri boda iz narednog kola nas kvalifikuju za nju. Zato je od izuzetnog značaja da se u subotu, svi mi koji smo na bilo koji način deo Slobode, fokusiramo na stvari koje će nas voditi do pobede. Narednih par dana, bitna je samo Kolubara!

Na slici: Strelac gola za Slobodu, Milanović (iz arhive).

Na nakvašen teren, Sloboda je izašla u sledećem sastavu: Tasić, Dolmagić, Vidić, Milekić, Marjanović, Tasić, Milanović, Miličić, Vukojičić, Emeka. Đorđević. Izmene: Đorđević – Petrović (21); Tasić – Čumić (73).