ZOL: Prvi Partizan - Polet 1:0

U današnjem susretu fudbaleri Prvog Partizana su savladali gostujuću ekipu iz Rasne Polet sa 1:0 prelepim golom u 50. minutu preko Dimova. Treba navesti da u redovima gostiju igraju dojučerašnji superligaški fudbaleri Dragomir Žunić i Jovan Nikitović koji su igrali za Mladost iz Lučana i Javora Matisa iz Ivanjice.

Prvu priliku imao je Bojan Milovanović u 1. minutu ispred gola gostiju i loptu poslao preko gola. U 5. minutu isti igrač je šutirao preko stative gostujućeg golmana. U 10. minutu došlo je do povrede igrač Poleta Žunića koji je zbog težine povrede morao da izadje iz igre, a umesto njega je ušao Tanović.

U drugom poluvremenu vredno pomena je gol Dimova koji je prelepim udarcem savladao gostujućeg golmana čime je svom timu doneo nova tri dragocena boda u borbi za viši rang, zonu Drina.

Gledalaca: 150. Sudija Vučković 6 (Užice). Strelac Dimov u 50 . minutu za Prvi Partizan.

Prvi Partizan: Djurić - , Matić 8, Stanković 7, Lazarević 7 (od 46. Gukić 7), Borović 7, Vukotić 7, Smakić 7 (od 50. Ivanović 7), Dimov 8 , Milovanović 7 (od 87. Ljeskić-), Marić 7, Ivanović 7.

Polet: Božić 6 , Korać 7, Marjanović 6, Matić 6 (od 60.Tnović 6), Žunić - (od 10. Tanović 6), Mitrović 6, Obradović 6, Nikitović 7, Raković 6, Ršumović 6, Marjanović 6.

Prvi partizan 1 : 0 Polet
Napredak 2 : 3 Sevojno
Ariljska rampa 4 : 0 Jasen
Jedinstvo 2 : 1 Višesava
Savinac 3 : 0 Soko
Železničar 2 : 1 Perućac